Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Eskişehir Tepebaşı OtelleriEskişehir Tepebaşı ApartlarıEskişehir Tepebaşı Butik OtelleriEskişehir Merkez ApartlarıEskişehir Merkez Butik OtelleriEskişehir Merkez HostelleriEskişehir Merkez OtelleriEskişehir Merkez PansiyonlarıEskişehir Merkez Gezilecek Yerler ve Tarihi YerlerUltra Her Şey Dahil Eskişehir Merkez OtelleriUltra Her Şey Dahil Eskişehir Tepebaşı OtelleriLüks Eskişehir Merkez Butik OtelleriLüks Eskişehir Tepebaşı Butik OtelleriHayvan Dostu Eskişehir Tepebaşı ApartlarıUcuz ve Ekonomik Eskişehir Merkez OtelleriUcuz ve Ekonomik Eskişehir Tepebaşı OtelleriEskişehir Merkez Yetişkin OtelleriEskişehir Tepebaşı Yetişkin OtelleriHayvan Dostu Eskişehir Merkez Butik OtelleriHayvan Dostu Eskişehir Tepebaşı Butik OtelleriHayvan Dostu Eskişehir Merkez ApartlarıHer Şey Dahil Eskişehir Merkez OtelleriHer Şey Dahil Eskişehir Tepebaşı OtelleriYarım Pansiyon Eskişehir Merkez OtelleriYarım Pansiyon Eskişehir Tepebaşı OtelleriHayvan Dostu Eskişehir Merkez OtelleriHayvan Dostu Eskişehir Merkez PansiyonlarıHayvan Dostu Eskişehir Tepebaşı OtelleriUcuz ve Ekonomik Eskişehir Merkez Butik OtelleriUcuz ve Ekonomik Eskişehir Tepebaşı Butik OtelleriAile Dostu Eskişehir Merkez PansiyonlarıAile Dostu Eskişehir Merkez Butik OtelleriAile Dostu Eskişehir Tepebaşı Butik OtelleriLüks Eskişehir Merkez OtelleriLüks Eskişehir Tepebaşı OtelleriUcuz ve Ekonomik Eskişehir Tepebaşı ApartlarıUcuz ve Ekonomik Eskişehir Merkez ApartlarıTam Pansiyon Eskişehir Merkez OtelleriTam Pansiyon Eskişehir Tepebaşı OtelleriAile Dostu Eskişehir Tepebaşı ApartlarıAile Dostu Eskişehir Merkez Apartları
Tepebaşı
Neredekal.com
Eskişehir Gezilecek Yerler
Eskişehir Atatürk Stadyumu

Eskişehir Atatürk Stadyumu

+ 8 Fotoğraf
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Eskişehir Atatürk Stadyumu Hakkında

Yeni Eskişehir Stadyumu; Eskişehir’de yer alan ve yaklaşık 34.000 kişi kapasiteli, Eskişehirspor’un iç saha maçlarına ev sahipliği yapan bir futbol stadyumudur. Stadyum, UEFA kriterlerine uygun ışıklandırma sistemine sahiptir.

Yeni Eskişehir Stadyumu, 2016 yılında oynanan Eskişehirspor – Yeni Malatyaspor karşılaşması ile kapılarını futbol severlere açmıştır. Stadyum sadece futbol için inşa edildiğinden içerisinde koşu pisti bulunmamaktadır. Misafir seyircilere 1623 koltuk ayrılan stadyumda, 533 koltuk da basın mensuplarına ayrılmıştır. Stadyum içerisinde birinci katta seyirciler için fuaye alanları bulunurken loca olan ikinci katta iki adet restoran bulunmaktadır. Toplam 54 loca bulunan stadyumda aynı zamanda basın odaları, masaj salonları, soyunma odaları da mevcuttur.

Yeni Eskişehir Stadyumu’na, Eskişehir Otogarı’ndan hareket eden tramvay hattı ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Yorum / Değerlendirme

Eskişehir Atatürk Stadyumu
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?