Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Erzurum Merkez Otelleri

Erzurum Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 12 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Erzurum Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Doğu Anadolu'nun en büyük kenti olan Erzurum'un şehir merkezi, turistik konaklamalar için oldukça ideal bir bölge…

Dadaş, oltu taşı, Palandöken ve kayak… Evet, tüm bunlar Erzurum'u birebir ifade eden kelimeler. Ama Erzurum bundan çok daha fazlası. Ülkemizin görülmesi gereken yegane şehirlerinden biri Erzurum. Erzurum Merkez ise en güzel kent merkezlerinden biri. Sokaklarında gezinmek, yöresel lezzetleri tadabileceğiniz restoranları keşfetmek, hiç bilinmeyen gece hayatında eğlenmek gerçekten de çok güzel.

Erzurum'u baştan aşağı keşfetmek için oldukça uzun bir zamana ihtiyacınız var. Her bir noktası ayrı bir keşif noktası Erzurum'un. Bu nedenle de şehirde uzun soluklu bir konaklama yapmanız şart. Turistik gezi amacıyla Erzurum'a gelecekseniz eğer, konaklamak için Erzurum Merkez otellerini tercih etmenizi öneriyoruz.

Erzurum Merkez otellerinin en büyük avantajı, ulaşımı oldukça kolay bir noktada bulunuyor olmaları. Erzurum Havalimanı, otogar, tren istasyonu, hepsi de çok yakın Erzurum Merkez otellerine. Erzurum Merkez'de yer alan tarihi yapılara da sadece yürüme mesafesinde olacaksınız Erzurum Merkez otellerinde konaklayarak. Ayrıca tüm şehri keşfetmek için Erzurum Merkez'in harika bir başlangıç noktası olduğunu bilmelisiniz.

İş amaçlı konaklamalar için de Erzurum Merkez otellerinin son derece ideal olduğunu söyleyebiliriz. Erzurum Merkez otelleri, hem rahat ve sade dekore edilmiş konaklama birimleriyle, hem de sabahları sundukları açık büfe kahvaltı hizmetleriyle, bir otelden beklediğiniz her şeyi sunuyor sizlere. Ayrıca bazı Erzurum Merkez otellerinde bulunan toplantı salonları ve transfer hizmetleri, işlerinizi rahatlıkla yürütebilmeniz için uygun ortamlara sahipler.

İster turistik, ister iş amaçlı konaklamalar için Erzurum Merkez'i tercih edebilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Erzurum Merkez otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Şehri keşfetmek için harika bir başlangıç noktası olan Erzurum Merkez'de, her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün…

Doğu Anadolu'nun en büyük şehri olan Erzurum, Dadaş, oltu taşı ve Palandöken ile adeta bütünleşmiş desek yeri. Erzurum Merkez ise, gerek sahip olduğu tarihi yapıları, yöresel lezzetler sunan restoranları, eğlence mekanları ve güzel sokaklarıyla, belki de en ilgi çekici kent merkezlerinden biri olma özelliği taşıyor. Eğer aklınızda Erzurum'a gitmek varsa, şehri keşfetmek için Erzurum Merkez'den başlamanız gerektiğini bilmelisiniz.

Zaten hem turistik, hem de iş seyahati amacıyla şehre gelenler de, Erzurum Merkez otellerinde konaklamayı tercih ediyorlar. Bu nedenle de pek çok konaklama alternatifi bulunuyor Erzurum Merkez'de. Pek çok konaklama seçeneğini bünyesinde barındıran Erzurum Merkez otelleri, fiyatlarıyla da bir hayli dikkat çekiyor.

Erzurum Merkez otel fiyatları, ekonomik bir konaklama için fazlasıyla uygun rakamlarla çıkıyor karşımıza. Erzurum Merkez otel fiyatları, her gelir düzeyine hitap edebiliyor. Erzurum Merkez otel fiyatlarını en çok etkileyen unsurlar otelin hizmet kalitesi ile sağladığı olanaklar. Otelin toplu ulaşım olanaklarına yakınlığı da Erzurum Merkez otel fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Kış aylarında, kayakçıların akınına uğrayan Erzurum Merkez otellerinin fiyatlarında biraz artış gözlemlense de, yine de her bütçeye uygun bir otel bulabilmek mümkün Erzurum Merkez'de. Genel olarak 2018 Erzurum Merkez otel fiyatlarının 70 TL ile 215 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Sizin de planlarınız arasında Erzurum'a gelmek varsa eğer, konaklamak için Erzurum Merkez'i tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Erzurum Merkez otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Erzurum Merkez otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Erzurum Merkez Hakkında

Theodosiopolis'ten günümüz Erzurum'una uzanan köklü tarihiyle, Palandöken'iyle Erzurum ziyaretçilerini bekliyor.

Erzurum, Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer almakta olup bölgenin en büyük ili durumundadır. Erzurum'un ele geçirilen verilere göre milattan önce 4900'lü yıllarda kurulduğu tahmin edilmektedir. Erzurum'un tarihi oldukça eskilere dayanır. Erzurum ve çevresi özellikle son Kalkolitik ve Eski Tunç çağından itibaren yoğun bir yerleşime ve siyasi olaylara tanık olmuştur. Bunun sebebi en eski çağlardan beri önemli ticari faaliyetlerin ve askeri yolların kavşak noktasında yer alması, zengin akarsu kaynaklarına ve doğal savunma zeminine sahip olması en büyük etmenlerdir.

Erzurum Milli mücadele döneminde de önemli bir sahiptir ki, milli birlik ve bağımsızlık hareketinin temelinin atıldığı Erzurum Kongresi 23 Temmuz 1919'da bu topraklarda yapılmıştır. Erzurum Kongresi'nin amacı, sadece doğu bölgesinin bütünlüğü değil, 30 Ekim 1918'deki sınırıyla “'Vatanın bütünlüğü”' idi. Bağımsızlık ise, yine bütün Türk milletinindi. Bu gayenin ilk adımı Erzurum Kongresi'nde atılmıştır.

Erzurum sportif faaliyetlerin ve kış olimpiyatlarının da yapıldığı yerdir. Palandöken Kayak Merkezi Uluslararası Kayak Federasyonunca dünyanın ikinci büyük kayak merkezi olarak nitelendirilmiştir. Palandöken dağındaki 6.5 km.'lik profesyonel kayak merkezi pisti sporculara yılın 180 günü kayak yapma imkânı tanımaktadır. Bu sebeple de Erzurum yıl içerisinde dört mevsim ziyaretçilerini ağırlamaktadır.

Dört mevsim bu bölgeye gelen yerli ve yabancı turistler, sporcular konaklamada Erzurum Merkez'de yer alan otellerde de konaklamalarının gerçekleştirmektedir. Her bütçeye ve her zevke göre bir konaklamanın yapılabileceği Erzurum Merkez'de hizmet veren otel türleri ise; kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, termal oteller, kaplıca otelleri, butik oteller ve apart oteller olarak sıralanmaktadır.

Erzurum Merkez ve Palandöken bölgesinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmalarıdır. Böylece hem istediğiniz tesiste hem de istediğiniz zaman aralıklarında konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Erzurum Merkez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Aziziye Termal Tesisleri
Aziziye Termal Tesisleri

-

Asansör her seferinde arızalı

Asansör her seferinde arızalı oluyor, personel ısrarcı tavırları ile açmıyor. Ne biçim işletme, beceremiyorsanız bırakın bu iş. Asansör her zaman arızalı olmaz, artı annemin ayaklarında sorun var, ileri derecede kireçleme var, doktor tavsiyesi ile kaplıcalara periyodik olarak götürmem lazım. Personelin ısrarla asansör çalışmıyor demesi gerçekten çok üzücü. Koca belediye bir asansörü çalıştırmakta güçlük çekiyorsa bırakın bu işi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hekimoğlu Hotel
Hekimoğlu Hotel

-

Temizlik güzel

Odalar biraz küçük, paraya göre ancak bu olur. Temizlik güzel, personel çok yardımcı oldu sag olsunlar. Yıkama problemini hallettiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hekimoğlu Hotel
Hekimoğlu Hotel

-

Kahvaltısı süper

Harika bir otel. Merkezde, temiz, kahvaltısı süper, sahipleri de dürüst insanlar. Param helal olsun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hekimoğlu Hotel
Hekimoğlu Hotel

-

Şehir merkezine yakın

Şehir merkezine yakın, temizlik ve güvenlik konusunda şüphe etmeyeceğiniz bir otel. Personel ve otel sahibi beyefendi gayet güler yüzlü ve dürüst insanlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aziziye Termal Tesisleri
Aziziye Termal Tesisleri

-

Girişte kimlik problemi

Kesinlikle tavsiye etmiyorum, hizmet sıfır, anlayış hoşgörü sıfır sıfır sıfır sıfır, girişte kimlik meselesi yeni kimlik ehliyet kabul edilmiyor bu kadar saçma bir şey olamaz tavsiye etmiyorum kesinlikle. !!!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aziziye Termal Tesisleri
Aziziye Termal Tesisleri

-

İlkyardım kutularında bir yara bandı bile yok

Çok kötü bir hizmet. İlkyardım kutularında bir yara bandı bile yok. Çalışanları kendi kafalarına göre takılıyor. Adam akıllı yardımcı olan birini bulamıyorsunuz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hekimoğlu Hotel
Hekimoğlu Hotel

-

Ucuz ve kaliteli

Ailece kaldık, çok memnunum. Merkeze yakın, her yeri gezebildik. Otel işletmesi 10 numara, altta lokanta olması çok daha iyi. Ucuz ve kaliteli. Teşekkürler Hekimoğlu Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hekimoğlu Hotel
Hekimoğlu Hotel

-

Merkeze çok yakın

Merkeze çok yakın, ekonomik ve güvenli. Teşekkürler Hekimoğlu Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aziziye Termal Tesisleri
Aziziye Termal Tesisleri

-

Sauna odalarında telefon yok

Aziziye Termal Tesisleri'ne gittim, gittiğime bin pişman oldum. Hizmet sıfır, burada anlatılanların hiçbirisi doğru değil. Bir saatliğine 40 TL alıyorlar. Sauna odalarında sabun, şampuan yok, sauna odalarında telefon yok, sözde acil butonu var, güya bir sıkıntı, tehlike olduğunda yardıma geleceklermiş. Denedim, kimsenin ya umurunda değil veya bozuk. Musluklar o kadar eski, kırık, dökük, pas içinde ki, Allah bilir 20 yıl evvel, belki daha fazla ilk yapıldığı gibi duruyor. Yetkililer inşallah okur da belki bir çare bulurlar. Bu durumda kimseye tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saltuk Otel
Saltuk Otel

-

Kusursuz ve sorunsuz hizmet

Otel yeni ve merkezde, her yere ulaşımı kolay, Cumhuriyet Caddesi başında, tarihi binalara yürüyüş mesafesinde. Odaların dizaynı kullanışlı olması ve temizliği çok iyiydi. Kahvaltı hijyen ve yeterliydi. Personel güler yüzlü ve yardımsever sempatik kişiler. Ücretsiz wi-fi kusursuz sorunsuz çalışıyor. Diğer otellere göre konumu konforu ile fiyatları çok çok uygun kesinlikle tavsiye ediyorum. Tek veya aileniz ile gönül rahatlığı kalabileceğiniz butik otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kervansaray Hotel Erzurum
Kervansaray Hotel Erzurum

-

Bu fiyata bu hizmet

Hafta sonu oradaydık. Bu fiyata bu hizmet, bu ilgi, alaka çok iyi. Zekeriya Bey otel sahibi gerçekten çok temiz, düzgün insanlar. Her şey çok güzeldi, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saltuk Otel
Saltuk Otel

-

Son derece temiz

Son derece temiz, samimi ve çözüm yaratan sahip ve personel. Fiyatı da çok uygun. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saltuk Otel
Saltuk Otel

-

Merkezde ve yeni olması

Merkezde ve yeni olması tercih sebebimizdi. Fiyat uygunluğu da göz önünde bulundurulunca ailece kalınabilecek rahat ve temiz bir otel, tavsiye ederim. Tekrar gidecek olursam yine tercih ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saltuk Otel
Saltuk Otel

-

Rahatça kaldığım bir otel

Bir bayan olarak rahatça kaldığım bir otel. Herkese tavsiye ederim. Diğer pahalı otellere nazaran daha iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saltuk Otel
Saltuk Otel

-

Merkezde olan en iyi otellerden

Merkezde olan en iyi otellerden biri. Caddenin göbeğinde, personelleri cana yakın, inanın özel hissettiriyorlar insana kendini. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saltuk Otel
Saltuk Otel

-

Ferah bir ortam

Sigarasız, temiz kokulu, ferah bir ortam içinde rahatça konaklayabilme fırsatı veren otel hizmetine ve çalışanlarına teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saltuk Otel
Saltuk Otel

-

Gösterilmiş olan ilgiye teşekkür ederim

Kalmış olduğum zaman zarfında gösterilmiş olan ilgiye teşekkür ederim. Çok güzel bir otel yapmışsınız, çok beğendim. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saltuk Otel
Saltuk Otel

-

Rahat, ferah, tertemiz

Tek kelimeyle mükemmel butik bir otel. Ailenizle kalabileceğiniz, rahat, ferah, tertemiz bir otel. Herkese tavsiye ederim. Bütün çalışanlarına da göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saltuk Otel
Saltuk Otel

-

Temiz, ilgi, alaka

Muhteşem, temiz, ilgi, alaka süper. Tesis çalışanlarına teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ds Yedikapı Hotel
Ds Yedikapı Hotel

-

Penceresiz odalar

Özellikle belirtmek isterim ki penceresiz odaları var, çok kötü kokuyor ve en önemlisi hizmete ve dayalı bir müessesede kendisini müdür diye tanıtan arkadaş daha müşteriyle nasıl konuşulacağını bile bilmiyor. Ben bunca sene Türkiye'nin birçok otelinde kaldım, böyle bir müdürle karşılaşmadım. Ben düzenle olarak kalıyordum ama bundan sonra kesinlikle ayak basma gelecek. Arkadaşlar bir daha düşünsün.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hekimoğlu Hotel
Hekimoğlu Hotel

-

Çok rahat ettik

Merkezde, gayet güzel mekan. Çok rahat ettik, çok memnun olduk. Teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hekimoğlu Hotel
Hekimoğlu Hotel

-

Refah ve ferah

Son derece güler yüzlü hizmet ve son derece temiz bir otel. Ailenizle konaklayabileceğiniz refah ve ferah bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hekimoğlu Hotel
Hekimoğlu Hotel

-

Güvenli, ekonomik

Konumu güzel, güvenli, ekonomik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ds Yedikapı Hotel
Ds Yedikapı Hotel

-

Taner Ardahanlı tarafından...

Güler yüzlü hizmet, tertemiz otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ds Yedikapı Hotel
Ds Yedikapı Hotel

-

MURAT COŞKUN tarafından...

Son derece güler yüzlü hizmet ve son derece temiz bir otel. Ailenizle konaklayabileceğiniz refah ve ferah bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yeşil Artvin Hotel
Yeşil Artvin Hotel

-

Huzurlu iç mekanı

Gerçekten hem temiz hem huzurlu iç mekanıyla insanı kendi evinde gibiymiş kadar hissettiren nadide yerlerden biri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Esadaş Hotel
Esadaş Hotel

-

Rahatlıkla konaklayabilirsiniz

Rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Tertemiz, mis gibi bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Hitit Hotel
Grand Hitit Hotel

-

Sıcak ve güler yüz

Sıcak ve güler yüzlü bir personeli var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Hitit Hotel
Grand Hitit Hotel

-

Erzurum şartlarında gayet iyi

Merkezde Erzurum şartlarına göre kaldığım iyi otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Hitit Hotel
Grand Hitit Hotel

-

Sorunsuz ve tutarlı hizmet

Sorunsuz ve tutarlı hizmeti için teşekkürler. Güler yüzlü personeli var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Dilaver
Hotel Dilaver

-

Duşakabin yapılmalı

Personel gayet iyi. Şu banyolarda perde yerine duşakabin tarzı bir şey olsa çok daha iyi olacak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Dilaver
Hotel Dilaver

-

Birbirinden farklı odalar

Odalar birbirinden farklı ama olsun. Yemekleri çok iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Dilaver
Hotel Dilaver

-

Yenilenince harika olmuş

Otel çok başarılı, yenilenmiş üstelik daha hoş olmuş. Çalışanları da çok güleryüzlü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)