Erikli Pansiyonları

En iyi 4 pansiyon, en uygun fiyatlar

Erikli Pansiyon Tavsiyeleri

10

Yaman Pansiyon

Yaman Pansiyon - 25 Ağustos 2015, Salı 10:42

Temiz odalar

İki kişilik oda fiyatı 90 TL. Kahvaltı dahil. Kahvaltıyı terasta vermeleri hoş olmuş. Yayla sahilindeki gözümüze çarpan tek pansiyondu. Fiyatlar gayet makul. Oda temizdi. Odada klima ve TV mevcut. Genel olarak fiyat hizmet dengesi iyiydi. Memnun olarak ayrıldık...

10

Badem Han Pansiyon

Mahide Er - 24 Ağustos 2013, Cumartesi 19:06

Doğa ile başbaşa.

Doğa içinde, samimi bir ortamda, huzurlu tatil geçirmek isteyenlere şiddetle tavsiye edeceğim bir yer. Kaldığım 4 gün boyunca pansiyon sahibi ailenin sıcak misafirperliği unutulmaz. Fazla lüks olmayan ama temiz bir ortamda sakin bir tatil için bulunmaz kaftan.

Erikli Pansiyon Fiyatları

Saros Körfezi'nin en güzel köşelerinden biri olan Erikli'de ekonomik ve samimi bir konaklama alternatifi; Erikli pansiyonları…

Marmara Bölgesi'nde bulunan Edirne'nin Saroz ilçesine bağlı bir sayfiye yeri olan Erikli, İstanbul'a yalnızca 2,5 saat mesafede yer alıyor. Harika sahili, altın sarısı kumu ve berrak deniziyle Erikli, Saros Körfezi'nin en güzide tatil bölgelerinden biri olarak görülüyor. Erikli'nin denizi kayalık, yosun ve zararlı sayılabilecek bir deniz canlısı barındırmıyor. Aynı zamanda yavaş yavaş derinleşiyor. Hareketli akşamları ise farklı bir güzellikle buluşturuyor tatilcileri.

Tüm bu özellikleri ile Erikli, daha çok çocuklu ailelerin tercih ettiği bir yer. Yakın çevreden olmak üzere çok sayıda yerli turist ağırlayan Erikli'de konaklayabileceğiniz birçok otel bulunuyor. Farklı kategorilerde hizmet veren bu oteller arasından ise hem ailelere uygun hem de ekonomik olmaları dolayısıyla Erikli pansiyonları fazlasıyla tercih ediliyor.

Erikli pansiyonları, kalabalık aileler ve arkadaş grupları için son derece ideal. Zira Erikli pansiyonlarının konaklama birimleri, 3-5 kapasiteli oluyor genelde. Kimi tipik pansiyon odası kimi ise ağaç evden oluşuyor. Yemyeşil bahçelerinde mangal yapmak ve dinlenmek ise ayrı bir zevk Erikli pansiyonlarında. Herhangi bir Erikli pansiyonunda karar kılmadan önce Erikli pansiyon fiyatlarını mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz. Erikli pansiyon fiyatlarını inceleyerek, konaklamanızı daha ekonomik bir hale getirebilirsiniz.

Hiç vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Erikli pansiyonlarını ve 2019 Erikli pansiyon fiyatlarını incelemeye başlayabilir, ön rezervasyon talebinde bulunabilir ya da doğrudan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Erikli Otel Fiyatları

Türkiye'nin en geniş plajlarından birine sahip olan Erikli, Saroz Körfezi'nin incisi olarak tabir ediliyor. Sessizliği ve huzuru arayanların uğrak noktalarından biri olan Erikli'de, her bütçeye uygun olabilecek oteller bulabilmek mümkün.

Erikli, yaz aylarında tatilciler tarafından tercih edilen bir bölge. Ulaşımın kolay olması da bunun en önemli etkenlerinden biri. Bu nedenle Erikli'de, her gelir düzeyine uygun olan pek çok tesis mevcut. Apart otel, pansiyon ve otel tarzında olan bu tesisler, misafirlerin her türlü konaklama ihtiyacına cevap verebilecek düzeyde.

Erikli daha çok yerli turistler tarafından ilgi gördüğünden, otel fiyatları korkutacak düzeyde pahalı değil. Erikli'ye geldiğinizde, bütçenize göre bir otel mutlaka bulabilirsiniz.

Her tatil beldesinde olduğu gibi, yaz sezonu açılır açılmaz, otel fiyatlarında bir takım artışlar gözlemlenebiliyor elbette. Bu durum Erikli otel fiyatları için de geçerli. Ancak Erikli, huzur, doğa ve deniz tatili arayan kişilere hitap eden bir yer olduğu için, fiyat artışları bütçenizi zorlayacak derecede artış göstermiyor.

Erikli'de yalnızca iki adet büyük otel bulunuyor. Bu şekilde kıyaslayacak olursak, pansiyonların ve apart otellerin bu iki büyük tesise oranla daha uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz. Büyük tesisler genelde oda + kahvaltı konseptinde hizmet veriyorlar.

Erikli'de akşam ve sabah kahvaltısı şeklinde hizmet veren lüks oteller pek bulunmuyor. Bu nedenle uygunlu fiyatlı bir konaklama için Erikli otelleri tercih edilebilir.

Tertemiz denizi, upuzun kumsalı ve doğal güzellikleri ile Erikli, huzuru ve sakinliği arayanlara keyifli bir tatil vadediyor.

Erikli otel fiyatlarını internet üzerinden araştırarak, bütçenize en uygun olan Erikli otelini tercih edebilirsiniz. Türkiye'nin en uzun kıyı şeritlerinden birine sahip olması nedeniyle Trakya'nın Bodrum'u olarak nitelendirilen Erikli'de huzur dolu bir tatil sizleri bekliyor.

Şimdiden keyifli bir Erikli tatili geçirmenizi dileriz.