Erikli Otelleri

En iyi 4 otel, en uygun fiyatlar

Erikli Otel Fiyatları

Saros Körfezi'nin incisi; Erikli…

Erikli, Marmara Bölgesi'nde yer alan Edirne'nin Saroz ilçesine bağlı bir sayfiye yeri. İstanbul'a sadece 2,5 saat mesafede bulunan Erikli harika bir sahile sahiptir. Erikli sahili altın sarısı kumu ve berrak deniziyle Saros Körfezi'nin en gözde tatil beldesidir. Denizinde herhangi bir kayalık, yosun veya zararlı bir deniz canlısı bulunmamakta, aynı zamanda deniz birden bire değil yavaş yavaş derinleşmektedir. Akşamlarının da ayrı bir hareketliği ve güzelliği oluyor Erikli sahilinin.

Erikli'ye özellikle yaz tatilini değerlendirmek isteyen yerli turistler ve yakın çevre halkı gelmekte. Gelenlerinde Erikli'de konaklayabilecekleri çok sayıda ve farklı kategorilerde oteller bulur. Erikli otelleri listesinde tatil otelleri, yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar konaklamada en çok tercih edilenler.

Erikli'nin yerel halkı Bulgaristan'dan ve Türkiye'nin çeşitli yerlerinden göç etmiş kişiler oluşturuyor. Bu sebeple oldukça zengin bir kültüre sahip olan Erikli, özellikle yemekleri ve oyunlarıyla fazlasıyla meşhur bir bölge olarak göze çarpıyor.

Türkiye'nin en geniş ve uzun plajlarından birine sahip olmasıla Trakya'nın Bodrum'u olarak nitelendiriliyor. Erikli, sessiz, sakin ve huzurlu bir tatil isteyenlerin adreslerinden biri. Ayrıca Erikli'de bulunan Tuz Gölü'nde pembe flamingoları ve daha diğer göçmen kuş türleri ile de dikkat çekiyor.

Erikli'de pek fazla büyük tatil oteli olmasa bile, çok sayıda apart otel ve pansiyon hizmet veriyor. Erikli otelleri kategorisinde hizmet veren tesislerin bir kısmı denize sıfır konumda yer alıyor. Bunun yanı sıra Erikli'nin sokaklarında apart oteller ve pansiyonlar da bulunuyor. Erikli otelleri, gelen misafirlerin her türlü istek ve talebine cevap verebilecek düzeyde.

Erikli otelleri ve otel fiyatlarını Neredekal.com Erikli sayfasında bulabilirsiniz. Bu sayfadan Erikli otellerini ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir hatta beğendiğiniz Erikli oteline ön rezervasyonda yapabilirsiniz.

Tatilini Erikli'de geçirecek olanlara şimdiden iyi tatiller dileriz.

Erikli Otel Fiyatları

Türkiye'nin en geniş plajlarından birine sahip olan Erikli, Saroz Körfezi'nin incisi olarak tabir ediliyor. Sessizliği ve huzuru arayanların uğrak noktalarından biri olan Erikli'de, her bütçeye uygun olabilecek oteller bulabilmek mümkün.

Erikli, yaz aylarında tatilciler tarafından tercih edilen bir bölge. Ulaşımın kolay olması da bunun en önemli etkenlerinden biri. Bu nedenle Erikli'de, her gelir düzeyine uygun olan pek çok tesis mevcut. Apart otel, pansiyon ve otel tarzında olan bu tesisler, misafirlerin her türlü konaklama ihtiyacına cevap verebilecek düzeyde.

Erikli daha çok yerli turistler tarafından ilgi gördüğünden, otel fiyatları korkutacak düzeyde pahalı değil. Erikli'ye geldiğinizde, bütçenize göre bir otel mutlaka bulabilirsiniz.

Her tatil beldesinde olduğu gibi, yaz sezonu açılır açılmaz, otel fiyatlarında bir takım artışlar gözlemlenebiliyor elbette. Bu durum Erikli otel fiyatları için de geçerli. Ancak Erikli, huzur, doğa ve deniz tatili arayan kişilere hitap eden bir yer olduğu için, fiyat artışları bütçenizi zorlayacak derecede artış göstermiyor.

Erikli'de yalnızca iki adet büyük otel bulunuyor. Bu şekilde kıyaslayacak olursak, pansiyonların ve apart otellerin bu iki büyük tesise oranla daha uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz. Büyük tesisler genelde oda + kahvaltı konseptinde hizmet veriyorlar.

Erikli'de akşam ve sabah kahvaltısı şeklinde hizmet veren lüks oteller pek bulunmuyor. Bu nedenle uygunlu fiyatlı bir konaklama için Erikli otelleri tercih edilebilir.

Tertemiz denizi, upuzun kumsalı ve doğal güzellikleri ile Erikli, huzuru ve sakinliği arayanlara keyifli bir tatil vadediyor.

Erikli otel fiyatlarını internet üzerinden araştırarak, bütçenize en uygun olan Erikli otelini tercih edebilirsiniz. Türkiye'nin en uzun kıyı şeritlerinden birine sahip olması nedeniyle Trakya'nın Bodrum'u olarak nitelendirilen Erikli'de huzur dolu bir tatil sizleri bekliyor.

Şimdiden keyifli bir Erikli tatili geçirmenizi dileriz.