Hazar Gölü Otelleri

Hazar Gölü otelleri, doğal sit alanı olarak ilan edilen gölün etrafında tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Hazar Gölü Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Hazar Gölü Otelleri ve Hazar Gölü Otel Fiyatları

Hazar Gölü otelleri, doğal sit alanı olarak ilan edilen gölün etrafında tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Hazar Gölü, Elazığ Sivrice'de yer alan tektonik bir göldür. Türkiye'nin en derin göllerinden biri olan Hazar Gölü'nün tabanında bulunan batık yapıların olduğu saptanmıştır. Bu tarihi yapıların eski saray ve manastır kalıntıları olduğu düşünülmektedir.

Hazar Gölü etrafında yer alan bu oteller tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. Kış aylarında ayrı yaz aylarında ayrı bir havası olan Hazar Gölü'nün etrafında konumlanmış otellerde bedeninizi dinlendirirken huzur da bulabilirsiniz.

Hazar Gölü otelleri kategorisinde misafirlerine kusursuz bir hizmet sunan özel belgeli otellerin doğa ile uyumu, çevreci yaklaşımları, yeşille mavinin birlikteliğini tamamlaması en dikkat çeken özelliğidir.

Doğal alanı korumak için yapılan çalışmalarla sit alanı ilan edilen Hazar Gölü karabalık ve aynalısazan balık türlerine ev sahipliği yapmaktadır. Gölde konaklayan en yaygın kuş topluluklarını batağanlar ve sakarmekeler oluşturmaktadır. Bu kuş türlerini incelemek ve fotoğraflamak için de bölgeye birçok kuş bilimci, gözlemci ve fotoğrafçı da gelmektedir.

Hazar Gölü otelleri yılın en yoğun dönemini tatilin de başladığı yaz sezonunda yaşamaktadır. Yoğunluğun artması ile de Hazar Gölü otel fiyatlarında belli bir oranda artış gözlemlenmektedir. Yaz sezonunda yaşanan bu artıştan ve yoğunluktan olumsuz yönde etkilenmemeniz için tavsiyemiz kesinlikle beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Hazar Gölü oteline erken rezervasyon yaptırmanızdır.

Hazar Gölü otelleri ve Hazar Gölü otel fiyatları bu sayfada fotoğrafları, konumları ve otellerin özellikleri ile bu sayfada yer almaktadır. İletişim bilgelerinin de yer aldığı bu sayfadan beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Hazar Gölü oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Hazar Gölü otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Mavigöl Otel
Mavigöl Otel

-

Yataklar çok sert

Yemekleri kötü, çiğ ve çok pahalı. Odanın içi çok kötü ve yataklar çok sert, 1 hafta bel ağrısı çektik, ayrıca havuz başında şemsiye yok, direk güneş altında mahvolduk.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavigöl Otel
Mavigöl Otel

-

Temiz ve nezih bir otel

Güzel, temiz ve nezih bir otel. Yemekleri güzel, havuz temiz. Ailenizle beraber gelip kalabileceğiniz bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavigöl Otel
Mavigöl Otel

-

Beklediğimizden iyi çıktı

2 yıl önce gitmiştik ve gerçekten beklediğimizden iyi çıktı teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavigöl Otel
Mavigöl Otel

-

Vizvyoner bakmalarını tavsiye ediyorum

Birçok yer gezdik, Birçok otelde kaldık, Mavi Göl Otel Sadece il için değil, bölge için de çok önemli bir tesis. Özellikle Hazar Gölü'nün olması bu otel için çok önemli ancak modernize edilememiş bir oteldi, bugün Akdeniz kıyılarında olan güzel hizmetler oraya aktarılabilir ve bölgenin tamamı çok güzel hizmetlerden yararlanabilir, Akdeniz ve Doğu bölgeleri arasındaki fark asgariye inebilirdi. Çok basit gördüm. Bölge insanın hizmeti arayış ve hizmet beklentisinin yükselmesi adına Hizmet kalitelerinin de tesis yöneticileri tarafından vizyon haline gelmesi ve artırılması gerektiğini düşünüyorum. Havuzda yüzmek istedik, havuzun yüzeyi sivrisinek ve ufak tefek pislikle doluydu. Havuzun suyu açık değildi, açık olsa su kendi kendini temizleyebilirdi belki, havuzunu kullanamadı. Sonra otelden plaja gider levhasını gördük, plaja doğru ilerledik plaj yolu berbattı çok doğal bırakılmış, modernize edilmemişti. Plaja gittiğimizde durum dahi vahimdi, şezlong ve şemsiye beklerken hiçbir şey yoktu. Ailemle günübirlik bir konaklama için gitmiştik. İnternetten araştırdım, beş yıldızlı bir otele verilecek bir para ödedik ancak beklentimi hiç karşılamadı. Bölge İnsanının hizmet beklentisini artıracak daha modern tesisler kurulabilir. Beklentim bu yönde, yine de çalışanlar nazik ve hizmet etmek için çaba sarf ediyorlardı. Bu nedenle çalışanlara çok teşekkür ediyorum. Tesis sahiplerinin de biraz vizyoner bakmalarını tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavigöl Otel
Mavigöl Otel

-

Ahmet Refik Özkan tarafından...

Gerçekten nezih, güzel bir mekan. Bölge turizmi açısından çok önemli bir rol oynuyor. Memnun kaldık. Yetkililerine ve kuruluşunda öncü olan kişilere teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavigöl Otel
Mavigöl Otel

-

Hizmetlerden memnun kaldık

Oteldeki tüm hizmetlerden memnun kaldık... Çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavigöl Otel
Mavigöl Otel

-

Takdire şayan

Yaklaşık 10 yıldır turizm sektöründe ve Doğu Anadolu ve Güneydoğu başta olmak üzere gitmediğimiz otel, görmediğimiz yer kalmadı. Buna dayanarak net bir fikrimiz olduğunu düşünerek otelcilik anlayışınız bölgenin çok üzerinde, bir çok ilde yıldızlarla ön planda olan otellere siz hizmet farkınızla geride bırakmış durumdasınız. Odalardaki temizlik ve tefrişat kalitesi takdire şayandır ve bu müşterilerinize verdiğiniz önemi anlatıyor. Yemekleri yazmaya gerek duymuyorum zaten, söylenecek söz yok mükemmel. Bölge turizmine katkılarınızdan dolayı sonsuz teşekkürler... Saygılarımla, M. Haman Kıcıkoğlu / Türkiye otel ve tatil rehberi reklam ve grup yönetmeni

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)