Hazar Gölü Otelleri

Hazar Gölü otelleri, doğal sit alanı olarak ilan edilen gölün etrafında tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Hazar Gölü Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Hazar Gölü Otelleri ve Hazar Gölü Otel Fiyatları

Hazar Gölü otelleri, doğal sit alanı olarak ilan edilen gölün etrafında tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Hazar Gölü, Elazığ Sivrice'de yer alan tektonik bir göldür. Türkiye'nin en derin göllerinden biri olan Hazar Gölü'nün tabanında bulunan batık yapıların olduğu saptanmıştır. Bu tarihi yapıların eski saray ve manastır kalıntıları olduğu düşünülmektedir.

Hazar Gölü etrafında yer alan bu oteller tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. Kış aylarında ayrı yaz aylarında ayrı bir havası olan Hazar Gölü'nün etrafında konumlanmış otellerde bedeninizi dinlendirirken huzur da bulabilirsiniz.

Hazar Gölü otelleri kategorisinde misafirlerine kusursuz bir hizmet sunan özel belgeli otellerin doğa ile uyumu, çevreci yaklaşımları, yeşille mavinin birlikteliğini tamamlaması en dikkat çeken özelliğidir.

Doğal alanı korumak için yapılan çalışmalarla sit alanı ilan edilen Hazar Gölü karabalık ve aynalısazan balık türlerine ev sahipliği yapmaktadır. Gölde konaklayan en yaygın kuş topluluklarını batağanlar ve sakarmekeler oluşturmaktadır. Bu kuş türlerini incelemek ve fotoğraflamak için de bölgeye birçok kuş bilimci, gözlemci ve fotoğrafçı da gelmektedir.

Hazar Gölü otelleri yılın en yoğun dönemini tatilin de başladığı yaz sezonunda yaşamaktadır. Yoğunluğun artması ile de Hazar Gölü otel fiyatlarında belli bir oranda artış gözlemlenmektedir. Yaz sezonunda yaşanan bu artıştan ve yoğunluktan olumsuz yönde etkilenmemeniz için tavsiyemiz kesinlikle beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Hazar Gölü oteline erken rezervasyon yaptırmanızdır.

Hazar Gölü otelleri ve Hazar Gölü otel fiyatları bu sayfada fotoğrafları, konumları ve otellerin özellikleri ile bu sayfada yer almaktadır. İletişim bilgelerinin de yer aldığı bu sayfadan beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Hazar Gölü oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın