Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Pamukkale Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Pamukkale Termal Otelleri

Pamukkale için {{ (filteredHotels).length}} / 75 termal otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Pamukkale Termal Otelleri

Pamukkale Termal Otelleri

Pamukkale Termal Otelleri

Turizm ve sağlık durağı Pamukkale, kültürel değer ve doğal güzellikleriyle de her yıl konuklarını mutlu uğurlamayı hedefliyor. Pamukkale, Türkiye'nin kültürel turizm potansiyeli en yüksek yerlerinden biri. Bunun yanı sıra Pamukkale, doğası, tarihi ve jeolojik özellikleriyle de hem sağlık açısından faydası bulunan kaplıcalara hem de doğal ve tarihi güzelliklere sahip olarak gezilecek pek çok yeremev sahipliği yapıyor. Denizli merkeze 20 km uzaklıkta bulunan Pamukkale, konaklama ve tatil için en uygun şartlara sahip yerlerden de biri. Uzun yıllar bölgede yerli ve yabancı pek çok turiste kapılarını açan Pamukkale tatil deneyimine de sahip olarak en üstün hizmet seçeneklerini sunuyor. Hemen şimdi, siz de Pamukkale otelleri sayfamıza giderek, bölgedeki otelleri inceleyebilir ve bütçenize uygun bir otelde rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Konaklama konusunda birçok farklı ihtiyaca uygun otel ve konaklama otelleri bulabilmek mümkün. Ege bölgesinin en önemli ve gelişmiş turizm duraklarından biri olarak Pamukkale'de rahatlıkla konaklayacağınız seçeneklere ulaşabilirsiniz. Şifa kaynağı kaplıcalara sahip pek çok Pamukkale termal havuzlu oteller de bulunuyor. Türkiye'nin şifa yerlerinden biri olarak her yıl sağlık için gelen pek çok kişi Pamukkale seyahat etkinlikleri gerçekleştiriyor. Bölge içinde konuşlanan birçok otel de termal otel olarak hizmet sağlıyor. Termal otel konusunda adını üne kavuşturan Karahayıt termalleri 50 derecelik kırmızı suyu ile hizmet sağlıyor. Karahayıt yöre içinde de pek çok konaklama oteli bulabilirsiniz. Tarihi çok eskilere dayanan yerleşim yerlerine sahip olan Pamukkale, gezerken konaklama derdinize çare olarak ulaşım açısından sıkıntı yaşamayacağınız otellere sahip. Pamukkale termal otelleri ucuz konaklama imkanını da sağlayan bir hizmet veriyor. Siz de şimdi Pamukkale otelleri sayfamıza göz atarak tatil planlarınızı şekillendirmeye başlayabilirsiniz. Her sene konaklama tercihini termal otellerden yana kullanan binlerce kişi; geçmeyen ağrı, rahatsızlık ve hastalığa karşı, şifalı sulardan yararlanıyor. Hatırlatmakta fayda var ki her hastalığın farklı bir tedavi ve kaplıca yöntemi bulunuyor. Ayrıca kaplıcalar, doktor izni ile hizmet sağlamakta. Pamukkale termal otelleri 5 yıldızlı her tür ihtiyaca ve isteğe de uygun düşecek tesisleri barındırıyor. Termal havuz, SPA merkezi, sauna, çocuk bakıcı hizmeti, aktivite ve sporlara uygun pek çok özelliği de konuklara sağlıyor. Denizli Pamukkale termal otelleri konuklarına şifa sağlayan hizmetiyle birlikte doğanın keyfine varacağınız manzara görünümlerine de ev sahipliği yapıyor. Bölgenin turizm konusunda gelişmiş otel seçenekleri konaklama ihtiyacını karşılarken Pamukkale yapılacak şeyler listeniz için de uygun olanaklara sahip olarak yüzünüzü güldürmeyi amaçlıyor. Tarihinin ve doğasının iç içe geçtiği sembol yerlerden biri Pamukkale, rezervasyon seçeneklerini değerlendirmeniz için sizleri bekliyor.

Pamukkale Termal Otelleri Her Şey Dahil

Pamukkale Termal Otelleri Her Şey Dahil

Pamukkale, her bütçeye ve konaklama türüne uygun seçeneklerini de sunan bir hizmet kalitesine sahip. Ailelere, çiftlere, küçük büyük arkadaş gruplarına ve tek kişilik konaklama türlerine göre de uygun hizmetleri bulabilirsiniz. Pamukkale termal otelleri her şey dahil olarak aratabilir, hizmet imkanlarından fazlasıyla yararlanabilirsiniz.

Pamukkale Gezilecek Yerler

Pamukkale gezilecek yerler itibarıyla oldukça fazla seçeneğe sahip. Tüm doğal güzellikleri ile Pamukkale'de görülmesi gereken yerleri sizler için sıraladık.

Pamukkale Travertenleri: Pamukkale'yi travertenlerden ayrı düşünmek neredeyse mümkün değil. UNESCO Dünya Tarihi Miras listesinde yer alan ve Pamukkale'ye de adını veren beyaz ve pamuk gibi yumuşak biçimli, sudaki kirecin çökelmesiyle oluşan travertenler, Denizli'nin simge duraklarından biri. Pamukkale'ye gelip buraya uğramamak doğal ve kültürel bir güzelliği görmeden tamamlanan eksik bir Pamukkale gezisi olur.

Yeşildere Şelalesi: Diğer adıyla Ağlayan Kaya Şelalesi, 50 metre yüksekliğinde. Yeşildere Şelalesi, suyun soğuk akmasından dolayı yaz kış demeden soğuk bir havaya da ev sahipliği yapıyor. Pamukkale doğasının en güzel karelerinden birini oluşturan şelale, bölge civarında çınar ağaçları ve kümes hayvanları eşliğinde misafirlerini bekliyor.

Laodikya Antik Kenti: Pamukkale kültürel turizmin en önemli duraklarından biri olduğunu tarihi değere sahip Laodikya Antik Kenti önemli noktalardan biri. Zamanında ticaret, tekstil ve ekonominin kalbi olan bu antik kent, günümüzde birçok yerli ve yabancı turistin Pamukkale gezi noktalarından birini oluşturuyor. Tarih ve kültür meraklıların kesinlikle ziyaret etmesi gereken kent, tarihi yapıların eşliğinde sizi tarihin akışına teslim edecek.

Hierapolis Amfi Tiyatro: Hierapolis Antik Kenti zamanında inşa edilen Amfi Tiyatro, zamanında Roma sınırlarını aşan bir üne ve özgünlüğe sahip olarak bugün birçok ziyaretçiyi dahi hayrete düşüren tasarıma sahip. 150 yılda tamamlandığı bilinen antik kentin tiyatrosunda ayin, eğlence, müzik yarışması, savaş sahnelerini içeren pek çok anlama sahip kabartmalı frizlere de rastlamak mümkün. 50 oturma sırası ve yüksek güvenlikli korunan tiyatro, herkes tarafından görülmeyi hak eden, zamana meydan okuyan yapılardan biri.

Hierapolis Antik Havuz: Pamukkale'nin keşfetmeye değer yerlerinden birini de Hierapolis Antik Havuzu oluşturuyor. M.S 7.yy'da bir depremin yol açtığı çukurun, termal suların da kendini göstermesiyle bir havuz halini alması, o zamandan bugüne fayda sağlayan bir kullanıma ev sahipliği yapıyor. Zamanında Hierapolis Antik Kenti içinde şifası kabul görülen havuz, bugünde hem görünümü hem de 36 derece sıcaklığıyla şifa ve sakinlik isteyenlerin imdadına yetişiyor.

Kaklık Mağarası: Hierapolis Antik Kenti'nin bir mağarası olarak oluşumu, tavan çökmesiyle gerçekleşmiş ve mağara içinde ortaya çıkan berrak ve kükürt kokulu termal sular da pek çok hastalığa şifa olarak değerlendiriliyor. Mağaraya girdiğinizde akan termal suları görmek mümkün. Turizme kazandırıldığı andan itibaren Kaklık Mağarası, travertenlerin bir mağara örneğini sergileyerek Pamukkale'nin ender doğal güzelliklerinden biri olduğunu yoğun turist akınıyla kanıtlıyor.

Pamukkale Natural Park: Pamukkale doğasını seyre dalabileceğiniz yerlerden biri de Natural park. Pamukkale travertenlerin hemen aşağısında yer alan Natural Park, soluklanıp manzaranın keyfini çıkarabileceğiniz bir güzelliği barındırıyor. İçinde yapay bir göl, 2 adet yüzme havuzu ve şifalı çamur havuzu bulunan park, birçok kafe, bar ve restoran seçenekleriyle yeme- içme ihtiyacınızı manzara eşliğinde karşılıyor.

Hierapolis Arkeoloji Müzesi: Pamukkale'nin tarihi kenti, Hierapolis'ten geçmişin izlerini bulacağınız pek çok kent ve tarihi kalıntılar müzede sergilenmekte. Lahit, heykel, küçük eserler ve Hierapolis Tiyatrosu'nun kalıntılarını sergileyen müzenin, ziyaret için saat sınırlamasına da dikkat etmek gerekiyor. Tarihe ve kültürel tarihe ilgi duyanların kaçırmaması gereken müze, tarihi yapılar hakkında bilginize bilgi katacak.

Pamukkale Termal Otelleri Fiyatları

Pamukkale Termal Otelleri Fiyatları

Pamukkale kültürel turizm değeri bir yana hizmet alanında konuklarına sağladığı olanaklarla da adını duyuruyor. Ülkenin en şifa kaynaklı sularını konuklarına açan ve hizmet kalitesine sahip termal otellere sahip Pamukkale, küçük büyük aileler için uğrak alanlardan birini oluşturuyor.

Pamukkale termal otelleri, sağlık açısından sunduğu faydanın yanı sıra gezi noktalarına ve Pamukkale'nin simgesi travertenlere de yakın konumda bulunuyor. Konakladığınız süre boyunca otellerin imkanlarından yararlanabilir, gezi planınıza uygun olarak Pamukkale'yi de turlayabilirsiniz.

Pamukkale'de konaklama sıkıntısı yaşamayacağınız bir nokta da bölgede muhafazakar tarzda hizmet veren termal otellerin varlığı. Pamukkale İslami termal otelleri, aileler için ideal olan koşullarda dini değerlere göre hazırlanan ve dini ihtiyaçları karşılayacağınız şekilde hizmet sağlıyor.

Pamukkale gezinize karar verdikten sonra hangi tür otelde konaklamak istediğinize göre fiyat aralığı da değişiyor. Pamukkale apartları, pansiyonları ve tatil köyleriyle istediğinize uygun konaklama seçeneklerine sahip. Ayrıca Pamukkale termal balayı otelleri de yeni evli çiftlere sunduğu imkanlarla da unutulmaz bir balayı yaşatmaya hazır. Özel hazırlanan balayı odanızdan sonra yakın konumda bulunan travertenleri gezebilir, Pamukkale'nin sakin görünümlü manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Termal otelde kalmanın ayrıcalığını yaşayacağınız için bazı oteller sağladığı diğer hizmetler için de fiyat aralığını değiştirebiliyor. Pamukkale gezisi aklınızın bir köşesinde yer kaplıyorsa rezervasyon için uygun seçeneklere ve fiyatlara sahip termal otelleri filtreleme yöntemiyle bulabilirsiniz. Eğer arayışınız termal olanakları olan ya da olmayan butik oteller ise Pamukkale butik otelleri sayfamıza giderek arayışınıza uygun butik otelleri inceleyebilir ve rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Pamukkale Lezzetleri

Pamukkale, birbiriyle bağlantılı pek çok gezi duraklarının yakın konumlarıyla da ulaşımı rahat sürdürmenizi sağlayacak. Gün içinde termal otelde konaklama hizmetlerinden yararlanmak ve Pamukkale'nin nefis yemeklerini tatmak mümkün. Özellikle ziyaret noktalarınızdan biri olması gereken Karahayıt kaplıcalarına uğrayabilir ve kırmızı renkteki ünlü termal suyun şifasını paylaşabilirsiniz.

Pamukkale Termal Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Pamukkale termal otelleri listesinde misafirlerin en beğendiği tesislere Neredekal.com'un Pamukkale termal otelleri sayfasından ulaşabilirsiniz. Bu sayfada Pamukkale termal otelleri fiyatları ile listelenmekte olup sizler bu listedeki tüm otellerin fiyatlarını karşılaştırabilir, yorumları okuyabilir, tesisleri aldıkları puanlara göre sıralayarak aradığınız tesisi kolayca bulabilirsiniz. Bölge genelinde konaklama yapan misafirler tarafından en beğenilen ve en popüler olarak gösterilen tesis türlerinin başında Pamukkale termal otelleri herşey dahil konseptte hizmet veren tesisler ile https://www.neredekal.com/pamukkale-termal-otelleri a/a> Pamukkale termal otelleri karşımıza çıkıyor. Sizler de Pamukkale termal en çok tercih edilen otelleri ve en beğenilen Pamukkale termal otelleri gibi farklı kategorilerde arama yaparak tatilinizi ve konaklamanızı geçirmek istediğiniz tesise rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Pamukkale termal otelleri farklı konsept ve özellikler gösterdiği için tesisler tarafından sunulan hizmetler de değişkenlik gösterebiliyor. Örneğin 5 yıldızlı Pamukkale termal otelleri ile apart ya da pansiyon hizmeti sunan tesislerin olanakları birbirinden farklı olabiliyor. Ancak Pamukkale termal oteller genelinde ortak olabilen bazı imkanlar elbette bulunuyor. Termal havuz, odada sıcak termal su, sauna, Türk hamamı ve masaj gibi SPA olanakları bu hizmetlerin başında geliyor. Tüm bunlara ek olarak Pamukkale termal tesisler bünyesinde alakart restoran, oda servisi, 24 saat resepsiyon, ücretsiz Wi-Fi erişimi ve emanet kasa gibi hizmetler standart olarak yer alabiliyor.

Pamukkale termal otelleri herşey dahil konsept, oda-kahvaltı, tam ya da yarım pansiyon gibi farklı konseptlerden meydana geliyor. Bu alternatifler içerisinde özellikle herşey dahil pamukkale termal otelleri konfor ve lüks arayışında olan yeni evlii balayı çiftleri ya da çocuklu ailerin en sık tercih ettiği tesislerden biri oluyor. Gün boyu yemeklerin zengin açık büfe, alkollü ve alkolsüz içkilerin ise sınırsız servis edildiği herşey dahil tatil otelleri; denize sıfır konumda yer alan tesisler, tatil köyleri gibi Pamukkale'nin en sevilen tatil yerlerinde hizmet vermeye devam ediyor. Ziyaretçiler tatil bütçelerine ve konaklama zevklerine en uygun olan her şey dahil konsept otelini seçerek rezervasyonunu yaptırabiliyor.

Pamukkale termal otelleri fiyatları konsept, hizmet kalitesi ve konum gibi değişkenlere bağlı olarak şekilleniyor. Her otelin olanakları farklı olduğu için dolayısıyla Pamukkale termal otel fiyatları için verilebilecek tek bir fiyat listesi bulunmuyor. Tatilcilerin bütçelerine en uygun tesis için otel özellikleri hakkında detaylı bilgi almaları gerekiyor. Örneğin Pamukkale termal otelleri 5 yıldızlı tesisler ile apart ya da pansiyon hizmeti sunan tesislerin fiyatları aynı olamıyor. Ayrıca tüm bunlara ek olarak sezon yoğunluğu da otel fiyatları üzerinde etkili olan bir diğer etmen oluyor. Çoğunlukla sonbahar ve kış aylarında termal tesislere olan ilginin artması ile Pamukkale termal otelleri fiyat aralığı da artış gösteriyor.