Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Pamukkale Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Pamukkale Termal Otelleri

Pamukkale için {{ (filteredHotels).length}} / 70 termal otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.point == '10' ? hotel.point : parseFloat(hotel.point) }}
{{ hotel.turu }}
{{ hotel.location }} / {{ hotel.il_adi }}
{{ hotel.phone_label }} Rezervasyon İçin Arayın {{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı Tesisi Ücretsiz Ara Tesisi Ücretsiz Ara
Öne çıkan teklif
{{ generateDiscountPrice(price.discount, price.price ) }} {{ price.currency }}
-{{ price.discount | number:0 }}%
{{ price.price }} {{ price.currency }}
Tesis Fiyatı
Otel Fiyatı
Otel Web Sitesi
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}
Diğer Fiyatları Göster

Pamukkale Termal Otelleri

Pamukkale Termal Otelleri

Pamukkale Termal Otelleri

Turizm ve sağlık durağı Pamukkale, kültürel değer ve doğal güzellikleriyle de her yıl konuklarını mutlu uğurlamayı hedefliyor. Pamukkale, Türkiye'nin kültürel turizm potansiyeli en yüksek yerlerinden biri. Bunun yanı sıra Pamukkale, doğası, tarihi ve jeolojik özellikleriyle de hem sağlık açısından faydası bulunan kaplıcalara hem de doğal ve tarihi güzelliklere sahip olarak gezilecek pek çok yeremev sahipliği yapıyor. Denizli merkeze 20 km uzaklıkta bulunan Pamukkale, konaklama ve tatil için en uygun şartlara sahip yerlerden de biri. Uzun yıllar bölgede yerli ve yabancı pek çok turiste kapılarını açan Pamukkale tatil deneyimine de sahip olarak en üstün hizmet seçeneklerini sunuyor. Hemen şimdi, siz de Pamukkale otelleri sayfamıza giderek, bölgedeki otelleri inceleyebilir ve bütçenize uygun bir otelde rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Konaklama konusunda birçok farklı ihtiyaca uygun otel ve konaklama otelleri bulabilmek mümkün. Ege bölgesinin en önemli ve gelişmiş turizm duraklarından biri olarak Pamukkale'de rahatlıkla konaklayacağınız seçeneklere ulaşabilirsiniz. Şifa kaynağı kaplıcalara sahip pek çok Pamukkale termal havuzlu oteller de bulunuyor. Türkiye'nin şifa yerlerinden biri olarak her yıl sağlık için gelen pek çok kişi Pamukkale seyahat etkinlikleri gerçekleştiriyor. Bölge içinde konuşlanan birçok otel de termal otel olarak hizmet sağlıyor. Termal otel konusunda adını üne kavuşturan Karahayıt termalleri 50 derecelik kırmızı suyu ile hizmet sağlıyor. Karahayıt yöre içinde de pek çok konaklama oteli bulabilirsiniz. Tarihi çok eskilere dayanan yerleşim yerlerine sahip olan Pamukkale, gezerken konaklama derdinize çare olarak ulaşım açısından sıkıntı yaşamayacağınız otellere sahip. Pamukkale termal otelleri ucuz konaklama imkanını da sağlayan bir hizmet veriyor. Siz de şimdi Pamukkale otelleri sayfamıza göz atarak tatil planlarınızı şekillendirmeye başlayabilirsiniz. Her sene konaklama tercihini termal otellerden yana kullanan binlerce kişi; geçmeyen ağrı, rahatsızlık ve hastalığa karşı, şifalı sulardan yararlanıyor. Hatırlatmakta fayda var ki her hastalığın farklı bir tedavi ve kaplıca yöntemi bulunuyor. Ayrıca kaplıcalar, doktor izni ile hizmet sağlamakta. Pamukkale termal otelleri 5 yıldızlı her tür ihtiyaca ve isteğe de uygun düşecek tesisleri barındırıyor. Termal havuz, SPA merkezi, sauna, çocuk bakıcı hizmeti, aktivite ve sporlara uygun pek çok özelliği de konuklara sağlıyor. Denizli Pamukkale termal otelleri konuklarına şifa sağlayan hizmetiyle birlikte doğanın keyfine varacağınız manzara görünümlerine de ev sahipliği yapıyor. Bölgenin turizm konusunda gelişmiş otel seçenekleri konaklama ihtiyacını karşılarken Pamukkale yapılacak şeyler listeniz için de uygun olanaklara sahip olarak yüzünüzü güldürmeyi amaçlıyor. Tarihinin ve doğasının iç içe geçtiği sembol yerlerden biri Pamukkale, rezervasyon seçeneklerini değerlendirmeniz için sizleri bekliyor.

Pamukkale Termal Otelleri Her Şey Dahil

Pamukkale Termal Otelleri Her Şey Dahil

Pamukkale, her bütçeye ve konaklama türüne uygun seçeneklerini de sunan bir hizmet kalitesine sahip. Ailelere, çiftlere, küçük büyük arkadaş gruplarına ve tek kişilik konaklama türlerine göre de uygun hizmetleri bulabilirsiniz. Pamukkale termal otelleri her şey dahil olarak aratabilir, hizmet imkanlarından fazlasıyla yararlanabilirsiniz.

Pamukkale Gezilecek Yerler

Pamukkale gezilecek yerler itibarıyla oldukça fazla seçeneğe sahip. Tüm doğal güzellikleri ile Pamukkale'de görülmesi gereken yerleri sizler için sıraladık.

Pamukkale Travertenleri: Pamukkale'yi travertenlerden ayrı düşünmek neredeyse mümkün değil. UNESCO Dünya Tarihi Miras listesinde yer alan ve Pamukkale'ye de adını veren beyaz ve pamuk gibi yumuşak biçimli, sudaki kirecin çökelmesiyle oluşan travertenler, Denizli'nin simge duraklarından biri. Pamukkale'ye gelip buraya uğramamak doğal ve kültürel bir güzelliği görmeden tamamlanan eksik bir Pamukkale gezisi olur.

Yeşildere Şelalesi: Diğer adıyla Ağlayan Kaya Şelalesi, 50 metre yüksekliğinde. Yeşildere Şelalesi, suyun soğuk akmasından dolayı yaz kış demeden soğuk bir havaya da ev sahipliği yapıyor. Pamukkale doğasının en güzel karelerinden birini oluşturan şelale, bölge civarında çınar ağaçları ve kümes hayvanları eşliğinde misafirlerini bekliyor.

Laodikya Antik Kenti: Pamukkale kültürel turizmin en önemli duraklarından biri olduğunu tarihi değere sahip Laodikya Antik Kenti önemli noktalardan biri. Zamanında ticaret, tekstil ve ekonominin kalbi olan bu antik kent, günümüzde birçok yerli ve yabancı turistin Pamukkale gezi noktalarından birini oluşturuyor. Tarih ve kültür meraklıların kesinlikle ziyaret etmesi gereken kent, tarihi yapıların eşliğinde sizi tarihin akışına teslim edecek.

Hierapolis Amfi Tiyatro: Hierapolis Antik Kenti zamanında inşa edilen Amfi Tiyatro, zamanında Roma sınırlarını aşan bir üne ve özgünlüğe sahip olarak bugün birçok ziyaretçiyi dahi hayrete düşüren tasarıma sahip. 150 yılda tamamlandığı bilinen antik kentin tiyatrosunda ayin, eğlence, müzik yarışması, savaş sahnelerini içeren pek çok anlama sahip kabartmalı frizlere de rastlamak mümkün. 50 oturma sırası ve yüksek güvenlikli korunan tiyatro, herkes tarafından görülmeyi hak eden, zamana meydan okuyan yapılardan biri.

Hierapolis Antik Havuz: Pamukkale'nin keşfetmeye değer yerlerinden birini de Hierapolis Antik Havuzu oluşturuyor. M.S 7.yy'da bir depremin yol açtığı çukurun, termal suların da kendini göstermesiyle bir havuz halini alması, o zamandan bugüne fayda sağlayan bir kullanıma ev sahipliği yapıyor. Zamanında Hierapolis Antik Kenti içinde şifası kabul görülen havuz, bugünde hem görünümü hem de 36 derece sıcaklığıyla şifa ve sakinlik isteyenlerin imdadına yetişiyor.

Kaklık Mağarası: Hierapolis Antik Kenti'nin bir mağarası olarak oluşumu, tavan çökmesiyle gerçekleşmiş ve mağara içinde ortaya çıkan berrak ve kükürt kokulu termal sular da pek çok hastalığa şifa olarak değerlendiriliyor. Mağaraya girdiğinizde akan termal suları görmek mümkün. Turizme kazandırıldığı andan itibaren Kaklık Mağarası, travertenlerin bir mağara örneğini sergileyerek Pamukkale'nin ender doğal güzelliklerinden biri olduğunu yoğun turist akınıyla kanıtlıyor.

Pamukkale Natural Park: Pamukkale doğasını seyre dalabileceğiniz yerlerden biri de Natural park. Pamukkale travertenlerin hemen aşağısında yer alan Natural Park, soluklanıp manzaranın keyfini çıkarabileceğiniz bir güzelliği barındırıyor. İçinde yapay bir göl, 2 adet yüzme havuzu ve şifalı çamur havuzu bulunan park, birçok kafe, bar ve restoran seçenekleriyle yeme- içme ihtiyacınızı manzara eşliğinde karşılıyor.

Hierapolis Arkeoloji Müzesi: Pamukkale'nin tarihi kenti, Hierapolis'ten geçmişin izlerini bulacağınız pek çok kent ve tarihi kalıntılar müzede sergilenmekte. Lahit, heykel, küçük eserler ve Hierapolis Tiyatrosu'nun kalıntılarını sergileyen müzenin, ziyaret için saat sınırlamasına da dikkat etmek gerekiyor. Tarihe ve kültürel tarihe ilgi duyanların kaçırmaması gereken müze, tarihi yapılar hakkında bilginize bilgi katacak.

Pamukkale Termal Otelleri Fiyatları

Pamukkale Termal Otelleri Fiyatları

Pamukkale kültürel turizm değeri bir yana hizmet alanında konuklarına sağladığı olanaklarla da adını duyuruyor. Ülkenin en şifa kaynaklı sularını konuklarına açan ve hizmet kalitesine sahip termal otellere sahip Pamukkale, küçük büyük aileler için uğrak alanlardan birini oluşturuyor.

Pamukkale termal otelleri, sağlık açısından sunduğu faydanın yanı sıra gezi noktalarına ve Pamukkale'nin simgesi travertenlere de yakın konumda bulunuyor. Konakladığınız süre boyunca otellerin imkanlarından yararlanabilir, gezi planınıza uygun olarak Pamukkale'yi de turlayabilirsiniz.

Pamukkale'de konaklama sıkıntısı yaşamayacağınız bir nokta da bölgede muhafazakar tarzda hizmet veren termal otellerin varlığı. Pamukkale İslami termal otelleri, aileler için ideal olan koşullarda dini değerlere göre hazırlanan ve dini ihtiyaçları karşılayacağınız şekilde hizmet sağlıyor.

Pamukkale gezinize karar verdikten sonra hangi tür otelde konaklamak istediğinize göre fiyat aralığı da değişiyor. Pamukkale apartları, pansiyonları ve tatil köyleriyle istediğinize uygun konaklama seçeneklerine sahip. Ayrıca Pamukkale termal balayı otelleri de yeni evli çiftlere sunduğu imkanlarla da unutulmaz bir balayı yaşatmaya hazır. Özel hazırlanan balayı odanızdan sonra yakın konumda bulunan travertenleri gezebilir, Pamukkale'nin sakin görünümlü manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Termal otelde kalmanın ayrıcalığını yaşayacağınız için bazı oteller sağladığı diğer hizmetler için de fiyat aralığını değiştirebiliyor. Pamukkale gezisi aklınızın bir köşesinde yer kaplıyorsa rezervasyon için uygun seçeneklere ve fiyatlara sahip termal otelleri filtreleme yöntemiyle bulabilirsiniz. Eğer arayışınız termal olanakları olan ya da olmayan butik oteller ise Pamukkale butik otelleri sayfamıza giderek arayışınıza uygun butik otelleri inceleyebilir ve rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Pamukkale Lezzetleri

Pamukkale, birbiriyle bağlantılı pek çok gezi duraklarının yakın konumlarıyla da ulaşımı rahat sürdürmenizi sağlayacak. Gün içinde termal otelde konaklama hizmetlerinden yararlanmak ve Pamukkale'nin nefis yemeklerini tatmak mümkün. Özellikle ziyaret noktalarınızdan biri olması gereken Karahayıt kaplıcalarına uğrayabilir ve kırmızı renkteki ünlü termal suyun şifasını paylaşabilirsiniz.

50 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
50
0 (258) 271 40 61
Oğuz Pansiyon Karahayıt
145 Sokak No:5/1
Pamukkale / Denizli
Türkiye
10

-

Oğuz pansiyon mu ? Evet kelimeler sığmaz anlatmaya isletme olarak tam bir AİLE ortamı işleten kardeşler ve eşleri mükemmel insanlar güler yüzlü mütevazı hoşgörülü insanlar pansiyonun temizliği mükemmel ben yıllardan beri giderim vede ömrüm olduğu sürede gitmeye calisacam kaldığım şehre 1000 km uzakliktada olsa seve seve gidecem çünkü derler ya 10 numara 5 yıldız hayır öğle de.. Devamını Göster

50
0 (850) 600 10 46
Paradise Otel Denizli
Hasan Tahsin Cad. No. 6
Pamukkale / Denizli
Türkiye
10

-

Odalar temiz ve klimalı Sessiz sakin huzurlu bir yer Halı saha ve park var güzel vakit geçirdik

50
0 (850) 600 10 46
Paradise Otel Denizli
Hasan Tahsin Cad. No. 6
Pamukkale / Denizli
Türkiye
10

-

Otele geldik çok güzel karşılandık tam bir aile işletmesi kendimizi evimizde hissettik

50
0 (850) 600 10 46
Paradise Otel Denizli
Hasan Tahsin Cad. No. 6
Pamukkale / Denizli
Türkiye
10

-

Çok güzel tavsiye ederim aile ortamını sağlayabiliyosunuZ.

50
0 (850) 600 10 46
Paradise Otel Denizli
Hasan Tahsin Cad. No. 6
Pamukkale / Denizli
Türkiye
9

-

Yeni açılmış güzelbir otel Aile çalıştırıyor bahçesinden domtes ve biber yedik . Cok güzel bir ortam Taventerlere cok yakin Rahat ettik tavsiye ederim

50
0 (850) 600 10 46
Paradise Otel Denizli
Hasan Tahsin Cad. No. 6
Pamukkale / Denizli
Türkiye
10

-

çok güzel bir yer herşey yeni pamukkaleye yakın cok memnun kaldım aile yeri tavsiye ederim ????

50
0 (850) 600 10 46
Paradise Otel Denizli
Hasan Tahsin Cad. No. 6
Pamukkale / Denizli
Türkiye
10

-

15 günlük ege turuna çıktık eşimle, güzel kaliteli yerlerde konakladım, ama pamukkaledeki paradise oteli gibi temiz hijyenik bir yer görmedim, ayrıca otelin işletmecilerinin samimi ve candan insanlar oluşu ayrı bir güzellik, kendilerine teşekkür ediyorum , yolları açık olsun

50
0 (850) 600 10 46
Paradise Otel Denizli
Hasan Tahsin Cad. No. 6
Pamukkale / Denizli
Türkiye
10

-

Çok harika çok temiz bir mekan tavsiye ediyorum şimdiden iyi tatiller Herkese

50
0 (850) 600 10 46
Paradise Otel Denizli
Hasan Tahsin Cad. No. 6
Pamukkale / Denizli
Türkiye
10

-

Pamukkale ye yürüyüş mesafesinde yeni açılan temiz aile işletmesi fiyata göre çok çok iyi memnun kalınacak bir yer

50
0 (850) 602 41 97
Özdemir Termal Otel
Karahayıt Girişi Solda, Ataturk Cad. Beyazıt Mah. No:19
Pamukkale / Denizli
Türkiye
1

-

Hayatım boyunca kaldığım en kirli otel. Nevresimlerin değiştirilmediğini düşünüyorum. Kokuyordu. Banyo çok kötü. Lavabo kirliydi, klozet temizlenmemişti. Musluklar çok eski, tuvalet kağıtlığı pastan çürümüştü. Banyo havlusu yoktu. 4 kişi kaldık, sadece 1 tane el havlusu vardı. Duvarlar çok çok ince. Yandakilerin sesini saatlerce dinledik. Tek kelimeyle berbat ötesi. Havuza, termale, duşa hiçbir yere girmeden 1 gece .. Devamını Göster

50
0 (850) 466 27 60
Şamdan Termal Otel
117. Sok. No. 3
Pamukkale / Denizli
Türkiye
7

-

Bence çok samimi bir ortam. Genel olarak her şey iyi. Biz çok beğendik. İnşaallah tekrar geliriz...

50
0 (850) 466 32 97
Richmond Pamukkale Termal
Pamukkale / Denizli
Türkiye
5

-

Ocak sonu 2 günlüğüne doğum günümü kutlamak amacıyla seçtiğimiz ve 5 yıldızına güvenerek gittiğimiz otelden memnuniyetsiz olarak ayrıldık ve ayrılırken halkla ilişikler uzmanı olduğunu düşündüğümüz bayana tüm şikayetlerimizi aktardık (yemeklerin kötülüğü, kahvaltı kabusu, restoranda müşteriler oturturken ışıkların kapatılması, havuzlara girişlerde duş almadan girenlerin çokluğu, açık havuzun kirliliği vb.) Bu şika.. Devamını Göster

50
0 (850) 600 55 24
Pam Termal Otel
120. Sağlık Sok. No. 5/1
Pamukkale / Denizli
Türkiye
5

-

Tesiste akşam yemeği, canlı müzik, oryantal şov ve termal havuzlar şahaneydi. Ancak özellikle resepsiyon personeli keşke tebessüm edebilse. Çok kabalardı. Özellikle kahvaltı 5 yıldız büfesi değildi. Lezzet hiç yoktu. Omleti buz gibi servis ettiler. Kızım resepsiyoniste miniclub nerede diye sorduğunda o ne demek diye cevap verdi. Miniclub çalışanı da çok ilgisizdi. Ayrıca kapalı termal havuzların saat 9 yerine 8'de a.. Devamını Göster

50
0 (850) 466 17 40
Doğa Thermal Health & Spa
Beyazıt Mahallesi 147 Seyir Sokak No: 9-1
Pamukkale / Denizli
Türkiye
1

-

Hizmet berbat. 1 puan sadece parasını ödediğim için ve yemeklere saygımdan verdim.

50
0 (850) 466 24 53
Vista Termal Pamukkale
Yukarışamlı Mah.
Pamukkale / Denizli
Türkiye
10

-

Çocuklu aile olarak otelde üç gün konakladık. Bugün çıkış yaptık. Temizlik dışında her şey mükemmeldi. Personel güler yüzlüydü. İlgi ve alaka süperdi. Özellikle müzisyen Ali çok çok iyiydi. Animasyon çok güzeldi. Çocuklar fazlasıyla eğlendi. Havuzlar çok güzeldi. Üç günde herkesle çok iyi arkadaş olduk. Sizi hiç unutmayacağım Vista personeli bir daha tatile gidersem mutlaka Vista Termal Otel'den başka yere gitmem. H.. Devamını Göster

50
0 (850) 600 55 24
Pam Termal Otel
120. Sağlık Sok. No. 5/1
Pamukkale / Denizli
Türkiye
5

-

Çok kötü, odalar küçük. İki kişilik odaya üç yatak sığdırmışlar. Kahvaltı da kötüydü; ama akşam yemeği çok güzel. Termal havuzlar gayet iyiydi. Personeller ilgili. Bir şey sorduğumuzda gayet yeterli bilgi veriyordu.

50
0 (850) 600 68 72
Melrose Viewpoint Hotel
Pamuk Mahallesi, Kadıoğlu Cad. Çay Sok. No:7
Pamukkale / Denizli
Türkiye
10

-

Oteliniz çok güzel. Odalar ve banyolar çok temiz ve çok ferah. Gidecek olan herkese tavsiyelerimi sunarım. Pamukkale'de kalınabilecek en güzel otellerden biri. Çalışanlar çok iyi ve güler yüzlü. Her şey için teşekkürler.

50
0 (850) 602 21 61
Hotel Şahin
Kale Mah. Traverten Sok. No:13 (Naturel Park Karşısı)
Pamukkale / Denizli
Türkiye
10

-

Konumu çok güzeldi. Travertenlerin tam karşısındaydı. Manzarası, eşsiz görünümüyle bir harikaydı. Kahvaltı terasta ve sıcak hava balonlarını ve paraşüt uçuşlarını keyifle izleyip durduk. Temiz ve bakımlı olması ve ailenin kalabileceği nezih bir ortam. Teşekkürler

50
0 (850) 466 24 53
Vista Termal Pamukkale
Yukarışamlı Mah.
Pamukkale / Denizli
Türkiye
10

-

Biz Aralık ayında otelin termal olanaklarından faydalanmak amacıyla ailecek tatil yaptık Vista Termal Pamukkale'de. Samimiyetle söylüyorum yorumları okuduğumda vazgeçmiştim bu oteli seçmekten. Biraz daha dikkat ederek okuduğumda yorumlardaki art niyet ve acımasızlığı fark ettim. Yine de bir şüphe vardı içimde. Oteli aradım telefona çıkan görevliye açık açık bahsettim şüphelerimden. Bu görüşme sonrası birazda risk al.. Devamını Göster

50
0 (850) 466 24 53
Vista Termal Pamukkale
Yukarışamlı Mah.
Pamukkale / Denizli
Türkiye
1

-

Her şey o kadar kötü ki termal diye geldik her yer buz gibi. İlgi, alaka sıfır. Paramızı çöpe atsak bile daha faydalı olurdu.

50
0 (850) 466 24 53
Vista Termal Pamukkale
Yukarışamlı Mah.
Pamukkale / Denizli
Türkiye
10

-

Harika bir tesiste harika bir hafta sonu geçirdik. 16 kişilik kafilemiz ile otelden yeni ayrıldık. İşimiz gereği çok farklı illerde ve otellerde kalıyoruz. Hiçbir tesiste tesisin sahibini göremezsiniz. Takımımıza gösterilen sıcak ilgi, geniş ve ferah. Odaları mükemmel. Yemekleri, güler yüzlü personel için çok teşekkür ediyorum.

50
0 (850) 466 24 53
Vista Termal Pamukkale
Yukarışamlı Mah.
Pamukkale / Denizli
Türkiye
10

-

Odalar temiz ve çok rahattı, yemekler çok çeşitli ve lezzetliydi. Bu titiz hizmet büyük bir ekip işinin ürünüdür.

50
0 (850) 466 24 53
Vista Termal Pamukkale
Yukarışamlı Mah.
Pamukkale / Denizli
Türkiye
10

-

Vista Termal'e bu güzel ağırlama için çok teşekkür ederiz. Kaliteli hizmet ve titiz çalışmanın en güzel adresi idi.

50
0 (850) 600 29 82
Oskar Thermal Hotel
Gelintaşı Sok. No: 7
Pamukkale / Denizli
Türkiye
1

-

Kesinlikle gitmeyin. Sauna ve hamam ücretli. Yemeklerde verilen su bile ücretli. Açık büfede tatlı yok. Bir elma koymuşlar. Tatlı yok mu dedim elma yiyin dediler. :)

50
0 (850) 466 27 60
Şamdan Termal Otel
117. Sok. No. 3
Pamukkale / Denizli
Türkiye
9

-

Otel genel olarak orta yaş ve üzerine hitap eden bir tesis tabi termal olmasından dolayı da normal bence. Temizlik başarılı. Daha önce bölgede kaldığım tesislerin birçoğundan. İyi aile oteli. İşletmecilerde ailece çalışıyor. Oda içinde havuz olması da güzel. Yemek çeşitliliği çok değil ama doyurucu ve lezzetli. Beklentilerinizi yüksek tutmazsanız ailece kalınabilecek güzel bir tesis bence.

50
0 (850) 466 32 97
Richmond Pamukkale Termal
Pamukkale / Denizli
Türkiye
4

-

İlk defa bir otele yorum yapıyorum. Personel ilgili, güler yüzlü ve yardımcı. Temizlik iyi. Yemekler vasatında vasatı. Lezzet sıfır. Çeşit çok zayıf. Otel 4 yıldız olsa eyvallah. Su dahil içeceklerin tümü ücretli. Tam pansiyon seçeneği ile kapalı termal harika ve temizdi. Açık termal kirliydi. Ayağımı bile sokmadım. Konumu zaten Karahayıt'ta. Tüm oteller dip dibe aynı bölgede. O konuda sorun yok.

50
0 (850) 466 16 29
Herakles Termal Otel
118 Sokak No:12
Pamukkale / Denizli
Türkiye
3

-

Herakles ailesi ve çalışanları olarak güler yüzlü ilgilisiniz teşekkür ediyorum. Ben buraya ilk olarak geliyorum; ama yemeklerinizin aynı ve tekdüze devam ettiğini, ikindi çayında sabah sunulan yiyeceklerin ısıtılıp tekrar sunulduğunu, her öğün aynı yiyeceklerin konulduğunu esefle bildirmek zorunda kaldım. Diğer gelen konukların da aynı şekilde şikayet ettiklerini bildireyim. Bunu dikkate alıp düzelteceğinizi umut e.. Devamını Göster

50
0 (850) 600 22 93
Ada Residence Plus
Çamlaraltı Mah. 6073. Sok. No. 1
Pamukkale / Denizli
Türkiye
9

-

Denizli merkezde konaklayabileceğiniz en güzel yerlerden birisi. 3 aydır burada konaklıyorum. Apart, otel konforunda gayet temiz konaklayabileceğiniz bir işletme. Gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz.

50
0 (850) 600 22 93
Ada Residence Plus
Çamlaraltı Mah. 6073. Sok. No. 1
Pamukkale / Denizli
Türkiye
10

-

Denizli'ye gezmek için geldiğimizde konaklama imkanı bulmuştuk. Başta çok tereddüt etmiştim ama odaların temizliği ve konforundan sonra çok mutlu bir şekilde ayrıldık. Tavsiye ederim.

50
0 (850) 600 22 93
Ada Residence Plus
Çamlaraltı Mah. 6073. Sok. No. 1
Pamukkale / Denizli
Türkiye
10

-

Çok beğendim. Gayet temiz ve sessiz bir yer. Ailecek gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz. :)

50
0 (850) 600 22 93
Ada Residence Plus
Çamlaraltı Mah. 6073. Sok. No. 1
Pamukkale / Denizli
Türkiye
10

-

Ailemle birlikte konaklama imkanı bulduk. Çocuklarım olsun biz olalım çok memnun kaldık.

50
0 (850) 600 22 93
Ada Residence Plus
Çamlaraltı Mah. 6073. Sok. No. 1
Pamukkale / Denizli
Türkiye
10

-

Lokasyon olarak güzeldi. Temiz ve konforlu; çalışanları güler yüzlü ve sıcak kanlıydı.

50
0 (850) 466 16 29
Herakles Termal Otel
118 Sokak No:12
Pamukkale / Denizli
Türkiye
8

-

Eşim ve ben Herakles'in tiryakisi olduk. Bu yıl beşinci gidişimize de rezerve yaptık. Başta Barış Bey ve arkadaşları, oda görevlilerine kadar herkes güler yüzlü ve nazik. Otel belki biraz eskidi ama iç sıcaklığı bizi başka arayışa yöneltmiyor. Yorumlarda yemek çeşitleri su gibi ayrıntılar gördüm. Ama fiyatlar da uygun. Biz Herakles'i seviyoruz. Size de öneririz. Trabzonlu İhsan ve Asiye Gedikoğlu.

50
0 (850) 600 68 72
Melrose Viewpoint Hotel
Pamuk Mahallesi, Kadıoğlu Cad. Çay Sok. No:7
Pamukkale / Denizli
Türkiye
10

-

Konumu çok iyi. Otelin dışı olduğu kadar içi de çok güzel ve ferah. Sıkıldığında lobide oturabiliyorsun. Çalışanlar yardımsever, oda çok temiz ve kahvaltı zengin. Kısacası her şeyden memnun kaldık. Tekrar düşünmeden tercih edebileceğim bir yer. Tekrar teşekkürler.

50
0 (850) 466 16 29
Herakles Termal Otel
118 Sokak No:12
Pamukkale / Denizli
Türkiye
9

-

Ben 3 senedir gidiyorum. Hizmet güzel, odalar güzel, güler yüzlü personel, termal havuzdaki su bedenime çok iyi geldi. Hep böyle kalın inşallah.

50
0 (850) 466 24 53
Vista Termal Pamukkale
Yukarışamlı Mah.
Pamukkale / Denizli
Türkiye
10

-

Kötü yorum yazanlar olmuş, az önce okudum ve çok şaşırdım. Ağustos ayında gittiğimiz otelden çok memnun kaldık. Ödediğimiz fiyata göre kesinlikle harika bir hizmet aldık. Otelin fiyatına açık büfe sabah kahvaltı, açık büfe akşam yemeğinin yanında saat 16:00'da çay, kahve ikramının yanında gününe göre kısır, patates salatası, kek çeşitleri içeren ikramlarda dahildi ki bunu hiç beklemiyorduk. Daha önce gittiğim yarım .. Devamını Göster

50
0 (216) 368 80 40
Azim Termal Pansiyon
Çarşı Cad. No. 1
Pamukkale / Denizli
Türkiye
9

-

Tavsiye ederim tüm ailelere. Güzel, güvenli bir yer. 10 gün kaldık, hiç sorun yaşamadık.

50
0 (850) 466 29 47
Tripolis Hotel
Kale Mah. Adnan Kahveci Bulvarı No:90
Pamukkale / Denizli
Türkiye
1

-

Otele girişler saat 14.00 olmasına rağmen 14.30'da geldik, odamız temiz değildi, duş aldık, banyoda giderler tıkalı. Islak ıslak servisi bekledik, yataklar çok eski, demirler batıyor, akşam yemeğinde hiçbir şey yok, çeşit az, verdiğimiz paraya değmedi, sadece teravertenlerin ölmesinden dolayı pahalı, hizmet sıfır, kimseye tavsiye etmiyorum.

50
0 (850) 602 06 78
Pınar Hotel Pamukkale
Kale Mah. Hasan Tahsin Cad. Kayalar Sok. No: 18
Pamukkale / Denizli
Türkiye
10

-

Fırsatçı ve çekilmez Pamukkale esnafına inatla güler yüzlü davetkar, temiz, sizi kırmayan aile işletmesi.

50
0 (850) 602 14 05
Öztürk White Hill Otel
Pamuk Mah. Fevzi Çakmak Cad. 33/2
Pamukkale / Denizli
Türkiye
4

-

Temizlik iyi. Hizmete ve odaya göre ücreti, kahvaltı çok kötü. Alkollü içecek mevcut. Havuz küçük. Gürültü çok.

50
0 (850) 600 68 40
Ninova Thermal Spa & Hotel
Karahayıt Mah. 125 Camii Sok. No. 26
Pamukkale / Denizli
Türkiye
4

-

Otel odası gayet kullanışlı ve rahat; ama yemekleri inanılmaz kötü. Yediğimiz her yemekten sonra karın ağrısı çektik. 3 gündür aynı tatlılar duruyor. Yemekler keza öyle. Gelecek olanlar kesinlikle yemeksiz olarak tutsunlar. Karahayıt çarşı yakın. Orada yemenizi tavsiye ederim.

50
0 (258) 271 42 52
Koç Termal Otel Pamukkale
142 Sok. No. 4
Pamukkale / Denizli
Türkiye
1

-

Yemekleri çok kötü. Eğer otel müşterisiyseniz ve yemekleri beğenmediyseniz, otel sahibi otelden kovabilir. Kesinlikle Türk turizmi açısından utanç verici bir yer. Ailenizle gitmeyin.

50
0 (850) 600 52 29
Uyum Otel
Mehmet Akif Ersoy Bul. No. 43
Pamukkale / Denizli
Türkiye
1

-

Dünyada tek otel kalsa dahi bir daha gelmem. Pis pis pis. O banyonun, duşun hali içler acısı. Duşun gideri mide bulandırıcı. Duşakabin kırık. Duş şampuanı olarak sıvı sabun koymuşlar. Askerdeki tuvaletler, duşlar bile daha temiz ve bakımlıdır. Odalar çok pis. Oda temizliği diye bir şey yok. İnternet var dendi ama yok. Sadece resepsiyonda çekiyor. Yatak çok kötü. Tek artısı travertenlere yürüme mesafesinde olması. Ke.. Devamını Göster

50
0 (850) 602 06 78
Pınar Hotel Pamukkale
Kale Mah. Hasan Tahsin Cad. Kayalar Sok. No: 18
Pamukkale / Denizli
Türkiye
10

-

Gerçekten muhteşem bir hotel. Yemekleri, havuzu, odaların temizliği ve en önemlisi çok güler yüzlü otel sahibi… Kendinizi evinizde hissedeceğiniz çok sıcak bir ortam. Şiddetle tavsiye ederim...

Tesis Yetkilisinin Cevabı
1 Temmuz 2019, Pazartesi 12:11

Sağolun Ömür Bey, çok teşekkür ederim. Çok naziksiniz efendim. Sizin de gördüğünüz gibi elimizden geldiği kadar misafirlerimizi mutlu göndermeye gayret içerisinde olan bir işletmeyiz. Çok şükür bunun karşılığını da sizin gibi güzel insanlar takdir etti mi bu da bize yetiyor efendim. İnşallah başka bir tatil planınızda görüşmek üzere efendim. İyi tatiller. Seyfettin Abaz, Pınar Otel.

50
0 (850) 466 27 60
Şamdan Termal Otel
117. Sok. No. 3
Pamukkale / Denizli
Türkiye
10

-

Otelde kaldığımız günlerde evimizde gibi hissettik. Çalışanlar gayet samimi, güler yüzlü. Özellikle Fatih Bey'in samimi ve güler yüzlü hali bizi daha mutlu etti. Yemekler çok lezzetli. Herkese tavsiye ederim.

50
0 (850) 466 27 60
Şamdan Termal Otel
117. Sok. No. 3
Pamukkale / Denizli
Türkiye
10

-

Şamdan Termal Otel'den son derece memnun kaldım. Az personel olmasına rağmen otel odaların temiz ve hijyenik olması beni memnun etti. Personelin güler yüzlü olması, özellikle Fatih Bey'in yakın ve samimi davranışları ve hizmeti beni son derece memnun etti. Yemekler ise çok doyurucu ve lezzetli. Sabah kahvaltıları ise peynir, zeytin çeşitleri bakımından çok çeşitli. Çay sınırsız. Karahayıt'ta kalmak için tavsiye edeb.. Devamını Göster

50
0 (850) 600 52 29
Uyum Otel
Mehmet Akif Ersoy Bul. No. 43
Pamukkale / Denizli
Türkiye
2

-

Otel her şey dahil denmesine karşın bir dondurmada bir de ikiden fazla yiyemezsiniz diye yorumlar yapılıyor. Alkolleri piyasanın en düşük fiyatları, alkolleri, yemekleri öğlen çok kötü, akşam sıradan. Otelin tek iyi yönünü bulamadım. Biz pişman olduk, siz olmayın, iyi tatiller.

50
0 (850) 602 41 97
Özdemir Termal Otel
Karahayıt Girişi Solda, Ataturk Cad. Beyazıt Mah. No:19
Pamukkale / Denizli
Türkiye
2

-

Bastan aşağı her şeyi ile kötü bir yer. Odalar, balkon pis. Tuvalet, duş, bir sürü şey arızalı, kırık. Kahvaltı tam bir fiyasko. Personel yardımsever değil. Tavsiye etmem.

50
0 (850) 600 68 40
Ninova Thermal Spa & Hotel
Karahayıt Mah. 125 Camii Sok. No. 26
Pamukkale / Denizli
Türkiye
2

-

İzmir'den Pamukkale Ultra Koşu yarışı için eşimle geldik. Birçok otel ve şehir gezdik ancak böyle kötü, ilgisiz, müşteri memnuniyetini umursamayan otel görmedim. Konakladığımız iki gecede otelde eğlence vardı ve müzik odanın içindeydi resmen. Gece 12'ye kadar onların bağrışmalarını dinledik. Buna rağmen bizi başka bloğa yerleştirmemişler ve bilgi bile vermemişlerdi. İlgi, alaka; Japon ve Koreli turistlere hat safha.. Devamını Göster

50
0 (850) 602 37 27
Topaloğlu Termal Otel
Pamukkale Cad. No. 21
Pamukkale / Denizli
Türkiye
8

-

Çift olarak eşimle gittik. Parasına göre tatminkar bir otel. 2 gece kaldık. Hamamı, büyük termal havuzu, oda temizliği ve ilgi alakadan çok memnun kaldık. Odadaki küveti de yeterli seviyede gecesi 80 TL idi. Bu paraya iyiydi. Eksik kısmı ise bizim odada 3 priz vardı. Buzdolabı ve TV'yi sayarsak elektronik aletler gibi aletlerimizi prize nöbetleşe taktık. En azından bir üçlü priz falan koyun. Bunun dışında odada herh.. Devamını Göster

Pamukkale Termal Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular