Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Comet Deluxe Hotel

Otel
4.00
Mükemmel
Güler yüzlü personeli
10 değerlendirme
Aktivite (5)
Genel Görünüm (32)
37 Fotoğraf
Giriş
24.08.22
Çıkış
25.08.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Gecelik Ortalama Oda Fiyatları
Fiyat Bulunamadı

Aradığın tarihlerde / kriterlerde sonuç bulunamadı.Tarih aralığını değiştirerek tekrar deneyin.

4.00/5
Mükemmel
'Güler yüzlü personeli'
'Odalar geniş'
'Her şey tertemiz'
'Temizlik yetersiz'
Tüm değerlendirmeleri gör

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör
Giriş
24.08.22
Çıkış
25.08.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Oda Fiyatları
Fiyat bulunamadı
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Yorum / Değerlendirme

Comet Deluxe Hotel
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
4.00/5
Mükemmel
10 değerlendirme
'Güler yüzlü personeli'
'Odalar geniş'
'Her şey tertemiz'
'Temizlik yetersiz'
Daha fazla yorum gör

Otel Hakkında

Comet Deluxe Hotel Marmaris, muhteşem doğası, güzel plajları ve eğlence dolu gece hayatıyla ünlü Marmaris'te Armutalan mevkiinde yer almaktadır. Dalaman Havalimanı tesise 90 km uzaklıktadır. Tesis dileyen konuklarına ek ücret karşılığında havalimanı transfer hizmeti sunmaktadır. Comet Deluxe Hotel Marmaris, 60 oda ve 240 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Odalarının tümünde televizyon, uydu yayını, klima, banyo, duş, banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi, mini buzdolabı, telefon, balkon ve kablosuz internet bulunmaktadır. Comet Deluxe Hotel Marmaris
Otel Bilgileri
Giriş Saati
14:00
Çıkış Saati
12:00
Tesis Alanı
7000
Tesis Oda Sayısı
57
Bina Yaşı
13

Bilmekte Fayda Var

Giriş Saati

14:00

Çıkış Saati

12:00

Bar Sayısı

3

Covid Tedbir Bilgisi

Ortak alanlarda Güvenli Sosyal Mesafe düzenlemesi Yapılmıştır Enfeksiyon Semptom Ölçme ve İzleme Protokolü bulunmaktadır Tesis Bünyesinde Ozon ve ULV Makineleri ile periyodik dezenfeksiyon sağlanmaktadır Genel Alan Havalandırma Sisteminde Kirli Hava Tahliye Özelliği bulunmaktadır Periyodik açık ve kapalı alan dezenfeksiyonu yapılmaktadır Gym, fitness, hamam, sauna gibi kapalı aktivite alanları kapalı tutulmaktadır Ortak alanlardaki çay-kahve gibi araçların kaldırılması veya görevli tarafından servis edilmesi sağlanmıştır. Mutfak personelinin koruyucu ekipman kullanımı zorunluluğu bulunmaktadır. Mutfak araç gereçlerinin dezenfekte edilmesi ve kontrolü sağlanmaktadır. Mutfak ve yeme-içme alanlarının sıklıkla dezenfektasyona tabi tutulmaktadır. Masaya Servis Hizmeti (Alacarte) kullanılmaktadır Yeme – İçme Alanlarında Güvenli Sosyal Mesafe düzenlemesi bulunmaktadır. Gıda Güvenliği Denetimi sağlanmaktadır. Bağışıklık Sistemini Destekleyici Gıda ve İçecek bulundurulmaktadır Genel alanlarda dezenfektan bulunmaktadır Genel Alanlarda Sensörlü Dezenfektan İstasyonları Bulunmaktadır Genel Alan ve Asansörlerde Covid-19 Önleyici Önlemlere dair Uyarı ve Yönergeler Bulunmaktadır Tesis Genelinde Sağlık Bakanlığından onaylı temizlik ürünleri kullanımı sağlanmaktadır Olası Salgın Hastalık sürecini yönetecek bir yönetici bulunmaktadır. Depo ve Gıda Güvenliği denetimi bulunmaktadır Tesis Genelinde Sağlık Bakanlığından onaylı koruyucu ekipman kullanımı sağlanmaktadır İşletme Personelinin Misafirlerle fiziksel temasını sıfıra indirmek üzere ekipman ve iş planlaması mevcuttur. Personel tarafından kullanılan araç gereçleri sürekli ve düzenli dezenfekte edilmektedir Önbüro Personeli Sosyal Mesafe ve Koruyucu Malzeme destekli olarak korunmaktadır Havuzlarda düzenli klor düzeyi kontrolü sağlanmaktadır Misafirlere Maske temin edilmektedir Oda Havalandırma ve Dinlendirme Prosedürü Uygulanmaktadır Odalar Doğal Havalandırma İçin Uygun Teknik özelliklere Sahiptir (Balkon , Açılır Cam) Oda İklimlendirme Sisteminde Kirli Havalandırmayı Tahliye altyapısı bulunmaktadır Odada tek kullanımlık buklet malzemesi sağlanmaktadır Günlük Oda Temizliği Uygulanması Misafir Tercihine göre uygulanmaktadır Tekstil Sarf ürünleri 90 derece sıcaklıkta yıkanmaktadır Odalarda Tesis Bünyesinde Alınan Önlemlere dair Uyarı ve Bilgilendirme Formları Bulunmaktadır Kumanda, Sabun Makinesi vb gibi yoğun temas içeren ekipmanların sterilizasyonuna dair bir prosedür bulunmaktadır Kat Hizmetleri ve Servis Personeline eldiven ve maske kullanımı sağlanmaktadır. Personelin sağlık tarama ve testleri düzenli takip edilmektedir İşletme Personeli Düzenli Olarak Semptom Kontrolüne Tabi tutulmaktadır İşletmenin Acil Durum Eylem Planı Bulunmaktadır Personele Coronavirüs ve tedbirleri eğitimi verilmektedir Olası Enfeksiyon Şüphesi Durumunda Güvenli İzole Odası Bulunmaktadır Günlük denetim ve kontrol listelerinin hazırlanması

Evcil Hayvan

Evet

Genel Uyarılar

Doğa harikası yeşil Marmaris cennetinin Armutalan beldesinin en şirin otellerinden biri olan Comet Deluxe otel&resort bünyesinde lokasyonu, hizmeti ve alkolsüz-helal her şey dahil konseptiyle maksimum misafir memnuniyeti; seçkin mutfak çeşitleri ve imkanlarıyla sınıfının güzel örneklerinden biridir. Misafirlerin taleplerini yerine getirmesi için gerekli olan odaların konforu, hizmetleri ve çocuk dostu aile konseptiyle de yılların deneyimini sizlerle paylaşmaktadır.
Otelde 57 adet oda bulunmaktadır. Tesis 7000m² alana kurulmuştur bu alanın 5000m²'si otel alanı iken 2000²'si otel bahçesidir. Tesis Mayıs 2007 tarihinde açılmış; Mayıs 2015 tarihinde renove edilmiştir. Otel binası 2 blokludur ve 5 katlıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Comet Deluxe Hotel için 1 gecelik fiyat ne kadardır?
Comet Deluxe Hotel için 1 gecelik ortalama fiyat bilgisi yoktur.
Comet Deluxe Hotel için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?
Comet Deluxe Hotel odalarında Oda Servisi, Klima, Kasa, Minibar, Banyo/Wc bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Comet Deluxe Hotel için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?
Comet Deluxe Hotel için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Comet Deluxe Hotel için popüler tesis özellikleri nelerdir?
Comet Deluxe Hotel için popüler tesis özellikleri; Resepsiyon, Havalimanı Servis, Özel Plaj, Su Kaydırağı, Bisiklet olmasıdır.
Comet Deluxe Hotel için tesis giriş ve çıkış saatleri kaçtır?
Comet Deluxe Hotel tesisi için 14:00 giriş, 12:00 çıkış yapılmaktadır.