Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Marmaris Merkez Otelleri

Marmaris Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 138 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Marmaris Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Doğal güzellikler ile eğlencenin buluştuğu, Güney Ege'nin en popüler tatil yerlerinden biri olan Marmaris hem huzur dolu hem de hareketli bir tatil için misafirlerini bekliyor.

Heredot'un "Dünyanın en güzel gökyüzüne sahip" olduğunu söylediği Marmaris ülkemizin önde gelen tatil bölgelerinden biri. Muhteşem doğal güzellikleri, bozulmamış koyları, masmavi denizi, uzun ve temiz plajları, antik kentleri ve gece hayatı ile her yıl yerli ve yabancı binlerce turistin tatillerini geçirdiği yerdir Marmaris.

Marmaris turizmin ileri seviyede geliştiği bir tatil bölgesidir. Bu nedenle konaklama imkanları çok fazladır. Özellikle Marmaris Merkez'de onlarca otel, apart otel, butik otel ve pansiyon bulunur.

Marmaris ve beldelerine baktığımızda konaklama seçeneklerinin en fazla olduğu yerin Marmaris Merkez olduğunu görüyoruz. Siteler, İçmeler ve Turunç gibi beldelere yakın olması, yat limanına yürüme mesafesinde bulunması ve aynı zamanda Marmaris gece hayatının kalbinin burada atması tatilcilerin merkezde konaklamayı tercih etmesinin sebeplerindendir.

Marmaris Merkez'de turistlerin en çok tercih ettiği oteller 4 ve 5 yıldızlı lüks otellerdir. Sunduğu kaliteli hizmet ve olanakların fazla olması bu otellerin tercih edilmesinde en büyük etkendir. Aynı zamanda her şey dahil sistem de bu Marmaris Merkez otellerinde konaklama sebebidir.

Bununla birlikte Marmaris Merkez'de tatil otelleri, apart oteller ve pansiyonlar da bulunmaktadır. Hemen hepsi sahile yürüme mesafesinde bulunan bu yerler konaklama için oldukça idealdir.

Yaz sezonunda neredeyse tamamen dolu olan Marmaris Merkez otellerinde konaklamak istiyorsanız mutlaka erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Tatil denince akla ilk gelen yerlerden biri olan Marmaris'te hem deniz ve doğal güzellikler ile hem de gece hayatı ile iç içe bir tatil yapmak istiyorsanız Marmaris Merkez otelleri sizleri bekliyor...

Ege'nin en popüler tatil bölgelerinden biri olan Marmaris Merkez, çeşitli konaklama hizmetleri sunan birçok otele sahiptir.

Marmaris Merkez, Muğla'nın diğer tatil bölgelerine yakınlığıyla dikkatleri üzerine çekip, bir tatilden deniz-kum-güneş kadar eğlence de isteyen turistler tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Sahip olduğu masmavi denizi, uzun plajları ve gece hayatıyla yaz turizminin en hareketli bölgelerinden biri olan Marmaris Merkez'de birçok konaklama tesisi bulunmaktadır. Lüks otellerden kent otellerine, butik otellerden pansiyonlara, çeşitli hizmetler sunan Marmaris Merkez otelleri özellikle yaz aylarında doluluk oranına ulaşmaktadır.

Marmaris Merkez otel fiyatları hakkında kısa bir bilgi verelim. Marmaris Merkez otel fiyatları yaz sezonunda yükselmeye başlarken, kış mevsiminin gelmesiyle birlikte Marmaris Merkez otel fiyatlarında düşüş meydana gelir.

Marmaris Merkez otel fiyatları nisa, mayıs, haziran, temmuz, ağustos ve eylül aylarında 90 TL'den 200 TL'ye kadar değişiklik gösterir. Kasım ayından itibaren tüm kış boyunca 25 TL-80 TL arasında seyir gösterir bir gecelik Marmaris Merkez otel fiyatları.

İstenilen fiyatlara kahvaltı dahil olup, her şey dahil bir konaklama hizmetinde Marmaris Merkez otel fiyatlarında yükselme görülür. Marmaris Merkez otel fiyatlarını etkileyen önemli faktörlerden biri de tercih edeceğiniz oda tipidir.

Her bütçeye hitap eden Marmaris Merkez otel fiyatları, yaz sezonunda yapılan kampanyalarla daha ekonomik bir konaklama imkanı da sunuyor. Bu durum birçok tatilcinin Marmaris'i tercih etmesini sağlıyor.

Marmaris Merkezi otellerinde erken rezervasyon yaptırmak önemlidir. Çünkü oteller yaz sezonu boyunca doluluk oranına ulaşıyor. Marmaris Merkez otel fiyatları, konumları ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi edinmek için sayfamızı inceleyebilir ve rezervasyon işlemlerinizi çok geçmeden gerçekleştirebilirsiniz.

Marmaris Merkez Hakkında

Çam ormanlarının gölgesindeki doğal limanı, bol palmiyeli kıyı şeridi, modern mimarisi, birbirinden güzel plajları, her türlü su sporuna olanak sunan tertemiz denizi ve eğlence mekanlarıyla Marmaris...

Marmaris Konumu: Muğla'ya bağlı olan Marmaris, Ege Bölgesi'nde batısında Reşadiye Yarımadası ve Kerme Körfezi, kuzeyinde Muğla, doğusunda Balan Dağı, Karadağ ve Günlük Tepeleri, güneyinde ise Akdeniz ile çevrili şirin mi şirin bir tatil beldesidir.

Marmaris Genel Nüfusu: 25000 civarında olan Marmaris nüfusu yaz aylarında katlanarak 100000leri bulmaktadır.

Marmaris Tarihi: MÖ 3400'lü yıllara uzanan tarihiyle Marmaris, sırasıyla Karia, Rodos ve Ada Uygarlıkları, Mısır, Asur, İon, Pers, Makedon, Roma, Bizans, Selçuklu ve 1451'den itibaren de Osmanlı hakimiyetine girmiştir.

1867'de Muğla'ya bağlı bir ilçe olan Marmaris, 1919'da İtalyanlar tarafından işgal edilir ve 1922'de tekrar Türk topraklarına katılır. Bu güzel ilçenin adı Bozburun'daki mermer ocaklarından dolayı Mermeris ve yörede bulunan kaleyi küçük bulan Kanuni Sultan Süleyman'ın -Bu kalenin mimarı az- demesi üzerine Mimari as, zamanla Mimaris'e daha sonra ise Marmaris'e dönüşmüştür.

Marmaris İklimi: Yazların kurak ve sıcak, kışların ise ılık ve yağışlı geçtiği Akdeniz iklimi hüküm sürmektedir Akdeniz kıyısındaki Marmaris'te.

Marmaris Geçim Kaynakları: Marmaris ekonomisinin can damarı olan turizmin yanı sıra balıkçılık, arıcılık, balıkçılık ve tarımla uğraşmaktadır Marmaris'in halkı.

Marmaris Görülmesi Gereken Yerler: Marmaris'in görülesi doğa güzellikleri;
Marmaris İskelesi ve yat limanı,
Günlük ağaçları altında piknik yapabileceğiniz, plajından yararlanabileceğiniz Günnücek piknik alanı,
İnce kumlu plajıyla sakin ve sessiz Aktaş,
Su sporları yapabileceğiniz Adaağzı,
Tekneyle veya yürüyerek ulaşabileceğiniz bir yarımada olan Cennet Adası,
Yürüyüş yapıp, bisiklete binebileceğiniz, kaya tırmanışı yapabileceğiniz, köpeğinizi gezdirebileceğiniz parkurlara sahip, sakinliği ve temizliği ile dikkat çeken Armutalan,
Her geçen gün gittikçe modernleşen Beldibi,
Yeşili ve çiçeği bol yürüyüş yolları, temiz plajı, hediyelik eşya satıcıları, yeme, içme ve eğlence çeşitliliğine sahip, su sporları yapma imkanı da sunan İçmeler,
Sedir Adası'na giden teknelerin durak yeri olan, çam ağaçları arasında çay bahçesi ve restorana sahip Çamlık İskelesi,
Su dalışı yapıp, sakin ve temiz bir koyda yüzme imkanı sunan Boncuk Koyu,
Tiyatrosu, agorası, tapınağı ve kulesiyle Antik Kedrai kentinin ve Kleopatra Plajının bulunduğu Sedir Adası,
Marmaris'e 10 km uzaklıktaki arkeolojik eserlerin ve halı, kilim, silah ve yöresel kıyafetlerin sergilendiği Etnografya ve Arkeoloji Müzesi,
Şelale, mağara ve antik yerleşimleriyle Karacasöğüt,
Mavi bayraklı plajı, meyve ağaçları ve su sporları yapma imkanıyla Turunç,
Güzel kumsalı ve balıkçı lokantaları ile ünlü Kumlubük,
Jeep safari yapabileceğiniz Bayır,
Deniz ürünleri ve köy yemekleri sunan lokantaları, hediyelik eşya ve halı dükkanları ve kalesiyle Turgut,
Mavi yolculukları durakları olan Orhaniye, Kızkumu, Bozburun, Selimiye, Kamelya ve Dişlice Adaları.

Tarihi bir kent olan Marmaris'te günümüze ulaşan tarihi değerler ise;
Kanuni Sultan Süleyman zamanında yaptırılan ve yat limanının arkasındaki tepede bulunan restore edilerek bölgeden çıkarılan tarihi eserlerin sergilendiği bir müze haline getirilen Marmaris Kalesi,
1545'te inşa edilen ve günümüzde hediyelik eşya dükkanları, cafe ve bar olarak hizmet veren Hafza Sultan Kervansarayı,
Eskiden olduğu gibi bugün de alışveriş merkezi olarak hizmet veren Tarihi Bedesten,
Şehir merkezinde, arkeolojik kalıntıların sergilendiği İyilik Kayalıkları Arkeoloji Parkı,

1789'da yaptırılan İbrahim Ağa Camisi
1552'de yaptırılan Taşhan.

Marmaris'de Muhakkak Yapılması Gerekenler: İskele ve yat limanı çevresinde yürüyüş yapabilir,
Gündüzleri Rodos, Cennet adası, Bedir adası, Turunç, Kumlubük, Çiftlik, Fosforlu Mağara, Ekincik, Dalyan, Gökova, Sömbeki ve Hisarönü Körfezi gibi popüler yerlere yüzme molası ve balık ziyafeti verilerek düzenlenen tekne turlarına katılabilir,
Geceleri ise yine teknelerde düzenlenen, lezzetli yemeklerin yanı sıra eğlencenin de unutulmadığı mehtap turlarına katılabilir,
Her türlü müzik zevkine hitap eden barların yer aldığı barlar sokağında hoşça vakit geçirebilir,
Rıhtım boyunca sıralanan eğlence mekanlarında sabahlara kadar eğlenebilir,
Araç trafiğine kapalı, üstü tentelerle örtülü sokaklara sıralanmış dükkan ve tezgahlardan alışveriş yapabilir,
Marmaris'in ünlü çam balını, yöresel el işi halı, kilim ve dokuma ürünlerini, baharat ve hediyelik eşyaları satın alabileceğiniz pazarlarını gezebilir,
Deniz bisikleti, kano, windsurf, su kayağı, banana ve paraşüt gibi su aktivitelerine katılabilir,
Kaydırak ve dalga havuzlarıyla keyifli aquaparklarda hoşça vakit geçirebilir,
Mayıs ve kasım aylarında düzenlenen Yat Festivali ve Yat Yarışlarını izleyebilir,
Marmaris ve çevresinde 52 dalış noktasında su dalışı yapabilir,
Denize girip, balık, gözleme ve ayran ziyafeti çekip, buz gibi kaynak sularında serinleyip, ormanlar, köyler, dereler aşarak ıssız koylara ulaşılan jeep safari turlarına katılabilir,
Birbirinden ilginç ve güzel mağara ve kanyonları görebileceğiniz mağara ve kanyon turlarına katılabilirsiniz.

Marmaris Tarihi Yerler: Tarihi çoook eskilere dayanan Marmaris'in günümüze ulaşan tarihi değerleri ise;
Kanuni Sultan Süleyman zamanında yaptırılan ve yat limanının arkasındaki tepede bulunan restore edilerek bölgeden çıkarılan tarihi eserlerin sergilendiği bir müze haline getirilen Marmaris Kalesi,
1545'te inşa edilen ve günümüzde hediyelik eşya dükkanları, cafe ve bar olarak hizmet veren Hafza Sultan Kervansarayı,
Eskiden olduğu gibi bugün de alışveriş merkezi olarak hizmet veren Tarihi Bedesten,
Şehir merkezinde, arkeolojik kalıntıların sergilendiği İyilik Kayalıkları Arkeoloji Parkı,
1789'da yaptırılan İbrahim Ağa Camisi,
1552'de yaptırılan Taşhandır.

Marmaris Yemek Kültürü: Her zevke ve keseye uygun yemek çeşidini bulabileceğiniz Marmaris'te deniz ürünleri, fastfood, Türk ve dünya mutfaklarından yemekler sunan restoranlarda balık çeşitlerinden pizzaya, gözleme ve mantıdan sushiye kadar her tür yemeği afiyetle yiyebilirsiniz.

Marmaris'in yöresel tatlarından bazıları ise oğlaktan yapılan Sürha, iri balıklardan yapılan Yedibaharlı, bir çeşit bağırsak dolması olan Gumbar ve özellikle çocukların beğenerek yediği şeker ve yumurta beyazından yapılan Bezedir.

Marmaris Ulaşım: Kendi aracınızla ve Türkiye'nin her şehrinden otobüsle ulaşabileceğiniz Marmaris'e uçakla gelmek isterseniz 100 km. uzaklıktaki Dalaman Havaalanı'na kadar gelip buradan da havaalanı servisleriyle Marmaris'e ulaşabilirsiniz.

Muğla'ya 52 km, Ankara'ya 843 km, İstanbul'a 758 km, İzmir'e ise 290 km uzaklıktadır Marmaris.

Marmaris Merkez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Marmaris Beach Hotel
Marmaris Beach Hotel

-

Kötü bir kahvaltı

Çok kötü bir kahvaltı, ilgisiz personel, tıklım tıklım şeklinde konumlandırılmış şezlonglar. Ha şu var, merkezdeki diğer otellerin de çok farklı olduğunu düşünmüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İrem Apart
İrem Apart

-

Mükemmel, temiz, konforlu

Merhabalar. Geçen yıl temmuz ayında kalmıştık, kendimizi evimizde gibi güvenli ve rahat hissettik. Gerçekten mükemmel, temiz, konforlu bir yerdi. İbrahim abi ve çalışanlar gayet sıcakkanlı, ilgili insanlardı. Herkese tavsiye ettiğim bir otel. Her şey için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
8 Oda Boutique Homes
8 Oda Boutique Homes

-

Temiz, ferah, dekorasyon süper

Marmaris Kaleiçi'nde bulunan bu mekanı çok beğendik. Temiz, ferah, dekorasyon süperdi. Ali Bey'e ilgisinden dolayı teşekkür ederiz. Bu fiyata böyle bir yerde konaklamak imkansız. Ama rezervasyon için acele edin, yer bulamayabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaan Apart
Kaan Apart

-

Temiz, sakin, bakımlı…

Ailecek tatil yapılacak mekandır. Kendimizi evimizde gibi hissettik. Çalışan arkadaşlar ayrım yapmadan (turist, Türk) herkese özel ilgi gösterildi. Temiz, sakin, bakımlı… Selda, Bülent, Nazlıcan, Ulaşefe, Arslan

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Amaris Apartment
Club Amaris Apartment

-

Personeli çok güler yüzlü

Ucuz ama süper bir yer. Personeli çok güler yüzlü, ilgili ve işini severek yaptıkları çok belli. Otelden dışarı çıkmanıza gerek yok. Marmaris'e gelince; başka yer aramam artık.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ketenci Hotel
Ketenci Hotel

-

Kahvaltısı kötü

Otelin beachi yok. Akşam yemeği yok ve sabah kahvaltısı kötü. Çeşitlilik çok az, odalar güzel fakat bu parayı hak etmiyor bence.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Liman Apart Hotel
Liman Apart Hotel

-

Konumu merkezi

Havuz tertemiz, bilardo ücretsiz. Personel yardımsever, konumu da merkezi. Migros, Şok hepsi yakın. Odalarda Wi-Fi biraz zayıf ama lobi kısmında oldukça kuvvetli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Liman Apart Hotel
Liman Apart Hotel

-

Temiz odaları var

Kat görevlisi bayan çok neşeli ve oldukça güzel, temiz odaları var, yeri çok merkezi. Limana, çarşıya yürüme mesafesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
D-Resort Grand Azur
D-Resort Grand Azur

-

Yemekleri çok güzel

Marmaris Siteler bölgesinde kalınacak en güzel otel. Yemekleri çok güzel, lezzetli ve çeşitli. Ailece kalınabilecek nezih bir otel. Her şey için çok teşekkürler, tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İrem Apart
İrem Apart

-

Yönetim mükemmel

Tam bir aile yeri, kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Yönetim mükemmel. İbrahim Bey'e ayrıca teşekkür ederiz. Marmaris'in her yerini gezemedik, tekrar gelmeyi düşünüyoruz. Tabi ki hiç tereddüt etmeden yine İrem Apart'ta kalacağız. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Liman Apart Hotel
Liman Apart Hotel

-

Konumu mükemmel

Konumu mükemmel. Marmaris Merkez'de her yere yürüme mesafesinde, ailecek işletilen temiz bir apart. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Ako Apart
Club Ako Apart

-

Biraz daha itina gösterilmesi lazım

Bu fiyata bence biraz daha itina gösterilmesi lazım. Bu yorumu bir hafta içinde 3 gece kaldığım için yapıyorum. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hawaii Hotel
Hawaii Hotel

-

Yemekler çok lezzetliydi

8 kişilik grup gittik, ailelere uygun, temiz ve güvenli bir işletme, yemekler çok lezzetliydi, merkezi konumu ve sahile yakın oluşu tercih nedenimizdi. Çok memnun kaldık, kesinlikle yeniden geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Marina Apart Hotel
Marina Apart Hotel

-

Çalışan tavırları hoş değil

3 gün önce bu hotelde üç gün konakladık, çalışanlar hiç hoşumuza gitmedi. Sorularımıza hep burun üstü cevaplar verdiler, soğuk suratsızdılar (Mustafa Bey hariç) hotele gelirsek çok büyük beklentiniz olmaz ise kalınabilir. Odalar eski ama temizdi konum olarak çok iyi yürüyerek marinaya, barlar sokağına rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Bu hotelde bir de beni rahatsız eden bir şey oldu, resepsiyon katında tuvalete inince depo gibi bir yere iniyorsunuz duvarlara Atatürk'ün resimlerini maalesef oraya asmışlardı. Atamızı tuvalet koridoruna layık görmüşler bu beni çok sinir etti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Reis Beach Hotel
Reis Beach Hotel

-

Konum olarak güzel

Marmaris merkezde olması için tercih ettik. Konum olarak güzel personel iyi, tek eksiği otopark olmaması diyebilirim, iki gün boyunca bizimle ilgilenen Süleyman Bey ve resepsiyondaki bayan arkadaşa teşekkür eder bu oteli tavsiye ederim

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Liman Apart Hotel
Liman Apart Hotel

-

Memnun kalmadım

Liman Apart Hotel'den ayrılmak istedim. Ücreti iade edemeyeceğinizi söylediniz ve ben istemeye istemeye maalesef 8 gün otelinizde konaklamak zorunda kaldım. Ayrıca pazar günü giriş yaptım. Kaç defa söylememe rağmen havlu ve çarşaflar perşembe günü değiştirildi. Kapı çalmadan kaç defa lap diye içeri daldılar. Kendi keyfimden kalmadım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rosy Hotel
Rosy Hotel

-

Kahvaltı çok güzel

Çok temiz, personel kibar, saygılı. Kahvaltı çok güzel ve lezzetli. En önemlisi hijyen. Fiyat çok uygun. Teşekkürler. Yine düşünmeden gelirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yunus Hotel Marmaris
Yunus Hotel Marmaris

-

Otel çalışanlarının yakın ilgisi...

Merkezi olması, otel çalışanlarının yakın ilgisi ve özellikle Hakan Bey oteli değerli kılıyor. Kahvaltıda çeşidi biraz daha arttırabilirler. Onun dışında memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Liman Apart Hotel
Liman Apart Hotel

-

Temiz aile apartı

Marmaris'in tam merkezinde, temiz aile apartı arıyorsanız tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz bir yer. Tüm isteklerimizi bıkmadan yerine getirdiler. Her şey için teşekkürler. Bayramda tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hawaii Hotel
Hawaii Hotel

-

Temizlik çok iyi

Deniz kenarında 20-25 metre mesafede konumu, yürüme mesafesinde tüm etkinlikler, otelin karşısında büyükçe bir park alanı var ücretsiz, arabayı bıraktık ve hiç ihtiyaç duymadık. Tüm ekip harika bir iş yapıyor, son derece ilgililer, oda temizliği, havuz etrafı temizlik çok iyi idi. Havlular her gün değişti, her şey dahil kaldık, sabah, öğle, akşam yemekleri, öğleden sonra dondurma servisi ve beş çayı, kurabiyeler, vs. vardı, içecek servisi sabah kahvaltısı sonrası 10:00'da başlıyordu ve gece 23:00'e kadar. Son derece güzel bir tatil yaptık. Tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hawaii Hotel
Hawaii Hotel

-

Çalışanlar son derece ilgili

Sahile çok çok yakın, inanılmaz temiz, şık bir otel, yemeklerde çeşit çok fazla değil ancak lezzetliydi. Çalışanlar son derece ilgili ve güler yüzlüler. Akşamları keyifli bir bar müziği ile içkimizi yudumlayıp sohbet etmek harikaydı. Her yaş grubu için önerebileceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Liman Apart Hotel
Liman Apart Hotel

-

5 günde 1 değişen çarşaf

Hayatımda yaşadığım en kötü konaklamayı yaşıyorum sayelerinde. 5 günde 1 değişen çarşaf ve havlulardan tutun, temizlik görevlilerinin lap diye kapı çalmadan odaya dalmalarına, asık suratlı bir resepsiyon, ne sorsak hayır diye aldığımız cevaplar. Kesinlikle önermiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Didem Hanım öncelikle olumsuzda olsa yorumunuz için teşekkürler. Otel değerlendirme siteleri üzerinde yapılan yorumları dikkate aldığımızda konaklama yapan misafirlerimizin büyük çoğunluğu ciddi anlamda buradan memnun ayrılırlar. Maalesef hizmet sektöründe herkesi memnun edebilmek tabi ki mümkün olmuyor. Ancak tesisimizden bu kadar memnuniyetsiz olup da erken çıkış yapmak yerine tatilinizi; 8 gece 9 güne uzatmanız da düşündürücü. Ne sorsak hayır cevabı aldık demişsiniz. Ancak resepsiyondan, çıkış tarihini uzatmak dışında herhangi bir talepte bulunmadınız. Otel temizliği ve personel konusunda yüksek memnuniyet alan otelimizde yaptığınız yorum tabi ki dikkate alınacaktır. Fakat şikayetlerinizi tesis yetkilisine aktarmış olsaydınız sorunlarınız zamanında çözülür iddia ettiğiniz gibi 9 günlük uzun tatilinizde bu kadar kötü geçmezdi. Saygılar

31 Temmuz 2017, Pazartesi 18:45
Engin Apart Hotel
Engin Apart Hotel

-

Her yere yakın

Engin Apart Hotel, Marmaris Merkez'de, ana cadde üzerinde, denize sadece 50 metre mesafede, havlunuzu alıyorsunuz, caddeden karşıya denize geçiyorsunuz. Çok kolay ulaşımı var, önünden minibüsler devamlı geçiyor. Her yere yakın, yürüyüş mesafesinde çarşı ve yat limanına. Odalar 1+1 şeklinde, çocuğumuz ile rahatlıkla kaldık. Aşağı katta restoranı da var, kahvaltısı da güzel. Ayrıca akşam yemekleri de lezzetli ve uygun fiyatlı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Engin Apart Hotel
Engin Apart Hotel

-

Tertemiz ve çok rahat

Şehrin merkezinde, denize sıfır, tertemiz ve çok rahat bir tesis. Balkonda oturup etrafı seyretmek bile kendinizi güzel bir kafede oturmuş hissi veriyor. Teşekkürler Engin Apart Hotel. Artık değişilmez tatil adresimizsin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Engin Apart Hotel
Engin Apart Hotel

-

Odanın temizliği

3 günlük Marmaris tatilimi harika hale getirdi. Denize sıfır, merkezde ayrıca, odanın temizliği beklentimin çok çok üzerindeydi. Makul ücretiyle kesinlikle tercih edilesi bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Soykan Hotel
Soykan Hotel

-

Çok güzel ve temiz

Otelde 1 gece konaklama şansımız oldu. Otel çok güzel ve temiz, havuzu da güzel ve ideal. Fiyatına oranla iyi bir otel. Fakat oteldeki herkes ilgisiz. Bu şekilde davranmaları müşteri kaybettirir. Kendinizi diken üzerinde hissediyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Engin Apart Hotel
Engin Apart Hotel

-

Denize sıfır odalar

Kesinlikle mükemmel, çok memnun kaldık ailecek. Denize sıfır odalar, diğer apartlardan çok daha iyi. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Esen Otel
Esen Otel

-

Temizliği ve ilgi

Şu anda tesiste tatilimi yapıyorum, tatilini Marmaris'te geçirmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Birçok 5 yıldızlı tesiste bulamadığım temizliği ve ilgi, alakayı burada buldum. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selenya Apart
Selenya Apart

-

Sıvı sabun bile yok

Açıkçası tam bir hayal kırıklığı benim için. Odalarda sıvı sabun bile yok. Kapı ile dövüşüp girdik resmen biraz önce. Kimsenin ekmeğine mani olmak istemem ama gerçekten büyük bir hüsran oldu benim için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Engin Apart Hotel
Engin Apart Hotel

-

Sakın başka tesis aramayın

Marmaris Merkez'de, ulaşım her anlamda çok kolay, denize sıfır, tüm toplu taşıma araçları tam önünden geçiyor. Her yere yürüme mesafesinde. Odalar geniş, rahat ve çok temiz. 1+1 konsept odaları ile evdeki rahatlığı yaşıyorsunuz. Marketi ve restoranı olması da cabası. Sabah kahvaltısı taze ve lezzetli. Fiyatın bu kadar hesaplı olması, bu kalite ve bu özellikte bir tesis için çok iyi. Çalışanlar ve işletme sahibi her konuda çok yardımcı. Umarım şansınız yolunda gider ve yer bulabilirsiniz. Sakın başka tesis aramayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İrem Apart
İrem Apart

-

Çalışanlar mükemmel

İrem Apart gerçekten harika bir yer. Ailemiz ile gittik. Apart tertemiz, aile yeri, çalışanlar mükemmel. İbrahim Bey çok ilgili. Rahman Bey çok ilgili. Pınar Hanım çok ilgili. Kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz... Herkese tavsiyemiz, kesinlikle gidin...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz. Kendinize iyi bakın. Selametle kalın.

25 Temmuz 2017, Salı 09:01
Hawaii Hotel
Hawaii Hotel

-

Gece 11’den sonra su içemiyoruz

4 arkadaş gittik, ne heveslerle rezervasyon yaptık fakat otel çok ölü. Yiyecek, içecek idare eder ama eğlence, müzik 0. Marmaris'in en kötü oteli bence. Dünyanın parasını ödedik, gece 11'den sonra su içemiyoruz. Bakın bira, vs. demiyorum, su içemiyorsunuz. Allah'tan 4 gecelik yaptık, daha 2. gecedeyiz, çoktan sıkıldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Halıcı Otel Marmaris
Halıcı Otel Marmaris

-

Mükemmel tatil

Mükemmel tatil. Gittiğim gün çok kalabalık bir dönem olmasına rağmen çok ilgilenen personel ve otele teşekkür ederim. Her şeyden memnun kaldık. Öyle ki, giderken yapamadığımız kahvaltıyı bile paket olarak aldık. Seneye görüşmek üzere, tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Ege Apart Hotel
Club Ege Apart Hotel

-

Aile yeri

Aile yeri, çok güzel. Memnun kaldık, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Romance Otel Marmaris
Romance Otel Marmaris

-

İlgi alaka süper

Gayet güzel bir hotel, ilgi alaka süper, en kısa zamanda yine gideceğim, ilgi alakadan dolayı Şükrü Bey'e teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Esen Otel
Esen Otel

-

Huzurlu, sessiz ve ekonomik

2013'ten bu yana her yıl ortalama 10 misafir edildiğimiz ev rahatlığında 7 yıldızlı otel temizliğinde aile ortamı güler yüzlü kibar enfes taze ürünlerle yemekleri anlatmayla bitmez yani kesinlikle tavsiye ederim huzurlu sesiz ekonomik süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mehtap Beach Hotel
Mehtap Beach Hotel

-

Konum olarak çok güzel

Konum olarak çok güzel, makul fiyat, herkes tatil yapsın burada. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Marmaris Beach Hotel
Marmaris Beach Hotel

-

Tüm kriterlerimden gçeti

1 gün boyunca otel aradım internette. Güzel mi, temiz mi, merkeze yakın mı, deniz nerede derken bu oteli buldum ve iyi ki bulmuşum. Tüm kriterlerimden geçip, beklentimi karşıladı. Herkese tavsiye ediyorum. Gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Basil's Apart Hotel
Basil's Apart Hotel

-

Gayet uygun, merkeze yakın

Ramazan Bayramı'nda konaklama fırsatımız oldu. Apart odası olmasından dolayı 4 kişi kalabilirsiniz fiyatı gayet uygun merkeze yakın herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Ako Apart
Club Ako Apart

-

Mezeleri yemeden dönmeyin

Otele ilk geldiğinizde doğru yerde olduğunuzu anlıyorsunuz. Sıcak karşılama, güler yüz bize keyifli bir tatil geçirmemiz için elinden gelen her şeyi yapan tüm personele teşekkür ederim. Sabah kahvaltılı akşam yemekli konakladık her şey süperdi ama Mehmet Bey'in mezelerini yemeden dönmeyin, harikalar. Güzel arkadaşlıkları ve ilgileri için Mukaddes Hanım ve Mehmet Bey'e tekrar teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İrem Apart
İrem Apart

-

Güvenli bir ortam

Mayıs ayında 5 günlük tatil yaptık, İrem Apart, apartlar içinde en beğendiğim, en taktir ettiğim apart oldu, aile ortamı olması ayrı bir özellik, yani damsız alınmıyor, sanki kendi yazlığınızdaymış gibi rahat, güvenli bir ortam, bahçesinde şark köşesi var, vakit geçirmek için ideal. Kısmet olursa en kısa zamanda tekrar İrem Apart'ta tatil yapacağız, yorum yazmakta biraz geciktim ama mazeretim ciddi olduğu için umarım anlayış gösterirler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Selam. Öncelikle çok çok teşekkür ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizi mutlu ediyor. hizmet ve işimize daha candan çalışmamıza vesile oluyor. Tekrar sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Selametle kalın. Saygılar.

27 Temmuz 2017, Perşembe 01:50
Club Amaris Apartment
Club Amaris Apartment

-

Tesis güzel, 2 havuzlu

Tesis güzel, 2 havuzlu. Temiz. Çalışanlar iyi. Ancak "klima kullanacak mısınız? Ayriyeten ücreti var" ifadesi şaşırttı. İlk kez karşılaşıyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Söl Beach Hotel
Söl Beach Hotel

-

Muhatap bulamadık

3 günlük bir tatil için geldik, 5 çayında 2 çeşit kuru donmuş kurabiye ve 15 dakika sonraya hiçbir şey yok, sanki hayırları için kalınıyor ve muhatap yok. Şu an tam 40 dakikadır bekliyoruz muhatap bulamadık, kesinlikle kalınmaz ödediğiniz paranın yarı hizmeti yok. Tövbe kalmam bir daha insanın tüm morali bozuluyor. Daha başka bir sürü şey var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Ako Apart
Club Ako Apart

-

Tatil için başka yer aramayın

Tatilinizi ağız tadıyla geçirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sabah kahvaltısında; bol çeşit, doğal ve kaliteli ürünler. Akşam yemeğinde; çorbası, ana yemeği, tatlısı, meyvesi… Personelin güler yüzü burada kalmanız için birçok neden var. Tatil için başka yer aramak zaman kaybı. Mukaddes Hanım ve Mehmet Bey'e ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Marmaris'teki tek evimiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aegean Park Hotel
Aegean Park Hotel

-

Wi - Fi yok

1 haftalık tatil yapacağınız zamanınıza karşılık, 3 dakika zamanınızı ayırın okuyun lütfen! Nereden başlayacağımı bilmiyorum, hangisini anlatayım? Bayram tatilim hiç bu kadar kötü geçmemişti hayatımda. Aslında daha kapıdan girdiğimde habercisiydi. Her şey, sosyal medyada gördüğünüz resimlerle hiç bir bağlantısı yok otelin. Öncelikle tabi benim de bu otele geldiğimde fazla bir beklentim yoktu inanın. Normal olsun yeter. Sonuçta 3 yıldızlı otel ama Allah var insanın kendi evi bile daha güzel kalır yanında. Böyle bir hoteli nasıl turizme sunarlar anlamış değilim. Neyse otele gelelim. Resepsiyonda kaydımızı yaptırdıktan sonra odamıza yöneldik. Arkadaşlar, odamıza girdiğimizde ne görelim zemin kat, 4 duvar balkon ve pencere hiç yok, rutubetli iğrenç bir koku, havalandırma olmayınca tabi ve inanın duvardaki boyalar dökülmüş. Yetkili arkadaşa dedim 'Eminsin değil mi bu oda olduğundan' evet, abi diyor. Geri dönerek resepsiyona siz nasıl oda verdiğinizin farkında mısınız dedim, yetkilinin cevabı şu şekilde 'Yapılacak bir şey yok, bayram sebebiyle odalar dolu'. 'Oteliniz dolu çekiyorsa, dolu diyeceksiniz, böyle oda vermeyeceksiniz' dedim. Bırakın müşterinize vermeyi bu odayı, kendi personeliniz bile o odada kalmamalı. Kimse bir insanın sağlığıyla oynayamaz. Müdüre yönlendirme yaptı, durumu izah edince diğer bloktan bir oda verdi. 2. kat balkonu olan ama tabi ki hiç bir şekilde düzelme yok. Durumdan temizlensin diye bildiri bıraktığımız halde, ne çarşaflar değişiyor, ne yastık kılıfları, ne wc temizleniyor, ne odanın tozu alınıyor. Havluları değiştirme gereği bile duymuyorlar. Nasıl bir hizmet anlayışı, şok oldum. Sadece çarşafları düzeltme yapıyorlar o kadar. Mutfak konusuna gelince, otelin konseptinde her şey dahil deniliyor sözde ama otel de hiç bir şey yok ki. Gidenler bilir, boşa demiyorlar her şey dahil bulursan yersin. Kahvaltı da sadece peynir olarak kaşar var, zeytin bir çeşit, tereyağı sözde ama bildiğin margarin yağını koymuşlar, domateslerin kötülüğünü görseniz bin şahit ister. Yaz gününde böyle kötü domates olur mu? Menü olarak çok zayıflar, bunlardan fazlasını göremezsiniz emin olun. İnanmayan varsa gidip görebilir ve 2. gün kahvaltıya geç gittiğimde saat 09:15'te tezgahta hiç bir şey kalmamış. Mutfaktaki şefe giderek durumu izah edince yenileme gereği bile duymadılar, kahvaltı sonuçta saat 10:00 kadar. Öğlen ve akşam yemeği olarak 3 gün boyunca tavuk, makarna çorba aynıydı. Hastane yemeği bile güzel çıkıyordur, eminim. Ne meyve çeşidi var, ne tatlı, ne çerez türü. Hiç yoktu menü de, hiç yoktu. Su konusuna gelince, kapalı su yok. Bildiğin damacana suyu doldur iç. Mutfakta 3 tane klima var ama hiç biri açık değil. İnsanlar sıcakta yemek yiyor. Odalar da klima sorunu var. Televizyonda zaten hiç bir kanal çekmiyor. Wi-Fi desen bağlanma olasılığım hiç olmadı. Sözde internet var deniliyor. En güzeline gelelim. Sosyal medyada bunların hepsi yazıyor sonuçta. Otopark yok ki yol kenarına park et, ceza yersen vay haline ya da önüne, yanına araç koyduklarında aracınızın çıkma olasılığı yok ve başıma geldi. Trafik çağırmak zorunda kaldım. Otel, sosyal medyada güzel ve muhteşem. Yorumlarla iyi bir otelmiş gibi gösteriliyor. Eminim kendi insanları yazıyordur, müşteri çekmek için. Bu yorumu tüm sosyal medya olmak üzere turizm bakanlığına kadar yazacağım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Söl Beach Hotel
Söl Beach Hotel

-

Çok memnun kaldık

Geçen yıl 40. evlilik yıl dönümünde çok memnun kaldık. 41. yıl dönümünde de burada tatil yapmaya karar verdik. 3/8 Temmuz'da oradayız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aegean Park Hotel
Aegean Park Hotel

-

Havuzlar bakımsız

Odalar pis, eski, havuzlar bakımsız, yemekler az ve kötü. Eşyalar kırık dökük, sakın fotoğraflardan yanılıp aldanmayın, önünden bile geçmeyin. Paranıza yazık, her şey dahil ücreti ödedik, bir o kadar da dışarıda harcamak zorunda kaldık, içkiler su gibi, bir daha mı, asla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aegean Park Hotel
Aegean Park Hotel

-

Kendine ait plajı yok

Standart odada kaldık. Yerler halıfleks, pislikten kararmış durumda, eski TV ve sokakta kalmış kadar pis bir koltuk vardı odada. Alt düzey Rusların tercih ettiği bir otel. Yemekler de lezzetsiz. Kendine ait plajı yok. Önündeki plajı restoranlar işletiyor. Restorandan içecek bir şeyler alıp plajdan yararlanıyorsunuz. Paramızı ödemiş olmamıza rağmen bir gün erken ayrıldık otelden.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İrem Apart
İrem Apart

-

Kendi evim kadar rahat ettim

Marmaris'e yolu düşenlere ve kendilerini evlerinde gibi hissetmek isteyenlere şiddetle tavsiye edebileceğim bir yer. Burada müşteri gibi değil misafir gibi ağırlanıyorsunuz. Keyifli ve samimi insanlarla güzel vakit geçiriyorsunuz. Sizinle mecburiyetten değil, zevkle ilgileniyor herkes. Ailemizden biri gibi olan İbrahim Abiye, esprileriyle bizi kahkahalara boğan Rahman Abiye ve hoş sohbetiyle bize eşlik eden Pınar Ablaya çok teşekkür ederiz. Harika bir tatil geçirdik. Seneye tekrar görüşmek üzere :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Selametle, inşallah seneye görüşürüz. Biz teşekkür ederiz.

3 Temmuz 2017, Pazartesi 15:07
Selen Hotel Marmaris
Selen Hotel Marmaris

-

Müşterinin arkasından söyleniyorlar

Şimdiye kadar gördüğüm en kötü otel, personelde güler yüz yok. Resmen müşterilerin arkasından söyleniyorlar, yok çok dağılmış masalar, savaş çıkmış burada sanki, burası nasıl toparlanacak falan filan. Yemekler zaten kötü, otelde üçüncü günüm, menü her gün aynı, kahvaltı on çeşidi geçmez, yani tatilim zehir oldu bu sene, verdiğim paraya yazık oldu..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)