Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Marmaris Merkez Otelleri

Marmaris Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 135 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Marmaris Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Doğal güzellikler ile eğlencenin buluştuğu, Güney Ege'nin en popüler tatil yerlerinden biri olan Marmaris hem huzur dolu hem de hareketli bir tatil için misafirlerini bekliyor.

Heredot'un "Dünyanın en güzel gökyüzüne sahip" olduğunu söylediği Marmaris ülkemizin önde gelen tatil bölgelerinden biri. Muhteşem doğal güzellikleri, bozulmamış koyları, masmavi denizi, uzun ve temiz plajları, antik kentleri ve gece hayatı ile her yıl yerli ve yabancı binlerce turistin tatillerini geçirdiği yerdir Marmaris.

Marmaris turizmin ileri seviyede geliştiği bir tatil bölgesidir. Bu nedenle konaklama imkanları çok fazladır. Özellikle Marmaris Merkez'de onlarca otel, apart otel, butik otel ve pansiyon bulunur.

Marmaris ve beldelerine baktığımızda konaklama seçeneklerinin en fazla olduğu yerin Marmaris Merkez olduğunu görüyoruz. Siteler, İçmeler ve Turunç gibi beldelere yakın olması, yat limanına yürüme mesafesinde bulunması ve aynı zamanda Marmaris gece hayatının kalbinin burada atması tatilcilerin merkezde konaklamayı tercih etmesinin sebeplerindendir.

Marmaris Merkez'de turistlerin en çok tercih ettiği oteller 4 ve 5 yıldızlı lüks otellerdir. Sunduğu kaliteli hizmet ve olanakların fazla olması bu otellerin tercih edilmesinde en büyük etkendir. Aynı zamanda her şey dahil sistem de bu Marmaris Merkez otellerinde konaklama sebebidir.

Bununla birlikte Marmaris Merkez'de tatil otelleri, apart oteller ve pansiyonlar da bulunmaktadır. Hemen hepsi sahile yürüme mesafesinde bulunan bu yerler konaklama için oldukça idealdir.

Yaz sezonunda neredeyse tamamen dolu olan Marmaris Merkez otellerinde konaklamak istiyorsanız mutlaka erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Tatil denince akla ilk gelen yerlerden biri olan Marmaris'te hem deniz ve doğal güzellikler ile hem de gece hayatı ile iç içe bir tatil yapmak istiyorsanız Marmaris Merkez otelleri sizleri bekliyor...

Ege'nin en popüler tatil bölgelerinden biri olan Marmaris Merkez, çeşitli konaklama hizmetleri sunan birçok otele sahiptir.

Marmaris Merkez, Muğla'nın diğer tatil bölgelerine yakınlığıyla dikkatleri üzerine çekip, bir tatilden deniz-kum-güneş kadar eğlence de isteyen turistler tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Sahip olduğu masmavi denizi, uzun plajları ve gece hayatıyla yaz turizminin en hareketli bölgelerinden biri olan Marmaris Merkez'de birçok konaklama tesisi bulunmaktadır. Lüks otellerden kent otellerine, butik otellerden pansiyonlara, çeşitli hizmetler sunan Marmaris Merkez otelleri özellikle yaz aylarında doluluk oranına ulaşmaktadır.

Marmaris Merkez otel fiyatları hakkında kısa bir bilgi verelim. Marmaris Merkez otel fiyatları yaz sezonunda yükselmeye başlarken, kış mevsiminin gelmesiyle birlikte Marmaris Merkez otel fiyatlarında düşüş meydana gelir.

Marmaris Merkez otel fiyatları nisa, mayıs, haziran, temmuz, ağustos ve eylül aylarında 90 TL'den 200 TL'ye kadar değişiklik gösterir. Kasım ayından itibaren tüm kış boyunca 25 TL-80 TL arasında seyir gösterir bir gecelik Marmaris Merkez otel fiyatları.

İstenilen fiyatlara kahvaltı dahil olup, her şey dahil bir konaklama hizmetinde Marmaris Merkez otel fiyatlarında yükselme görülür. Marmaris Merkez otel fiyatlarını etkileyen önemli faktörlerden biri de tercih edeceğiniz oda tipidir.

Her bütçeye hitap eden Marmaris Merkez otel fiyatları, yaz sezonunda yapılan kampanyalarla daha ekonomik bir konaklama imkanı da sunuyor. Bu durum birçok tatilcinin Marmaris'i tercih etmesini sağlıyor.

Marmaris Merkezi otellerinde erken rezervasyon yaptırmak önemlidir. Çünkü oteller yaz sezonu boyunca doluluk oranına ulaşıyor. Marmaris Merkez otel fiyatları, konumları ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi edinmek için sayfamızı inceleyebilir ve rezervasyon işlemlerinizi çok geçmeden gerçekleştirebilirsiniz.

Marmaris Merkez Hakkında

Çam ormanlarının gölgesindeki doğal limanı, bol palmiyeli kıyı şeridi, modern mimarisi, birbirinden güzel plajları, her türlü su sporuna olanak sunan tertemiz denizi ve eğlence mekanlarıyla Marmaris...

Marmaris Konumu: Muğla'ya bağlı olan Marmaris, Ege Bölgesi'nde batısında Reşadiye Yarımadası ve Kerme Körfezi, kuzeyinde Muğla, doğusunda Balan Dağı, Karadağ ve Günlük Tepeleri, güneyinde ise Akdeniz ile çevrili şirin mi şirin bir tatil beldesidir.

Marmaris Genel Nüfusu: 25000 civarında olan Marmaris nüfusu yaz aylarında katlanarak 100000leri bulmaktadır.

Marmaris Tarihi: MÖ 3400'lü yıllara uzanan tarihiyle Marmaris, sırasıyla Karia, Rodos ve Ada Uygarlıkları, Mısır, Asur, İon, Pers, Makedon, Roma, Bizans, Selçuklu ve 1451'den itibaren de Osmanlı hakimiyetine girmiştir.

1867'de Muğla'ya bağlı bir ilçe olan Marmaris, 1919'da İtalyanlar tarafından işgal edilir ve 1922'de tekrar Türk topraklarına katılır. Bu güzel ilçenin adı Bozburun'daki mermer ocaklarından dolayı Mermeris ve yörede bulunan kaleyi küçük bulan Kanuni Sultan Süleyman'ın -Bu kalenin mimarı az- demesi üzerine Mimari as, zamanla Mimaris'e daha sonra ise Marmaris'e dönüşmüştür.

Marmaris İklimi: Yazların kurak ve sıcak, kışların ise ılık ve yağışlı geçtiği Akdeniz iklimi hüküm sürmektedir Akdeniz kıyısındaki Marmaris'te.

Marmaris Geçim Kaynakları: Marmaris ekonomisinin can damarı olan turizmin yanı sıra balıkçılık, arıcılık, balıkçılık ve tarımla uğraşmaktadır Marmaris'in halkı.

Marmaris Görülmesi Gereken Yerler: Marmaris'in görülesi doğa güzellikleri;
Marmaris İskelesi ve yat limanı,
Günlük ağaçları altında piknik yapabileceğiniz, plajından yararlanabileceğiniz Günnücek piknik alanı,
İnce kumlu plajıyla sakin ve sessiz Aktaş,
Su sporları yapabileceğiniz Adaağzı,
Tekneyle veya yürüyerek ulaşabileceğiniz bir yarımada olan Cennet Adası,
Yürüyüş yapıp, bisiklete binebileceğiniz, kaya tırmanışı yapabileceğiniz, köpeğinizi gezdirebileceğiniz parkurlara sahip, sakinliği ve temizliği ile dikkat çeken Armutalan,
Her geçen gün gittikçe modernleşen Beldibi,
Yeşili ve çiçeği bol yürüyüş yolları, temiz plajı, hediyelik eşya satıcıları, yeme, içme ve eğlence çeşitliliğine sahip, su sporları yapma imkanı da sunan İçmeler,
Sedir Adası'na giden teknelerin durak yeri olan, çam ağaçları arasında çay bahçesi ve restorana sahip Çamlık İskelesi,
Su dalışı yapıp, sakin ve temiz bir koyda yüzme imkanı sunan Boncuk Koyu,
Tiyatrosu, agorası, tapınağı ve kulesiyle Antik Kedrai kentinin ve Kleopatra Plajının bulunduğu Sedir Adası,
Marmaris'e 10 km uzaklıktaki arkeolojik eserlerin ve halı, kilim, silah ve yöresel kıyafetlerin sergilendiği Etnografya ve Arkeoloji Müzesi,
Şelale, mağara ve antik yerleşimleriyle Karacasöğüt,
Mavi bayraklı plajı, meyve ağaçları ve su sporları yapma imkanıyla Turunç,
Güzel kumsalı ve balıkçı lokantaları ile ünlü Kumlubük,
Jeep safari yapabileceğiniz Bayır,
Deniz ürünleri ve köy yemekleri sunan lokantaları, hediyelik eşya ve halı dükkanları ve kalesiyle Turgut,
Mavi yolculukları durakları olan Orhaniye, Kızkumu, Bozburun, Selimiye, Kamelya ve Dişlice Adaları.

Tarihi bir kent olan Marmaris'te günümüze ulaşan tarihi değerler ise;
Kanuni Sultan Süleyman zamanında yaptırılan ve yat limanının arkasındaki tepede bulunan restore edilerek bölgeden çıkarılan tarihi eserlerin sergilendiği bir müze haline getirilen Marmaris Kalesi,
1545'te inşa edilen ve günümüzde hediyelik eşya dükkanları, cafe ve bar olarak hizmet veren Hafza Sultan Kervansarayı,
Eskiden olduğu gibi bugün de alışveriş merkezi olarak hizmet veren Tarihi Bedesten,
Şehir merkezinde, arkeolojik kalıntıların sergilendiği İyilik Kayalıkları Arkeoloji Parkı,

1789'da yaptırılan İbrahim Ağa Camisi
1552'de yaptırılan Taşhan.

Marmaris'de Muhakkak Yapılması Gerekenler: İskele ve yat limanı çevresinde yürüyüş yapabilir,
Gündüzleri Rodos, Cennet adası, Bedir adası, Turunç, Kumlubük, Çiftlik, Fosforlu Mağara, Ekincik, Dalyan, Gökova, Sömbeki ve Hisarönü Körfezi gibi popüler yerlere yüzme molası ve balık ziyafeti verilerek düzenlenen tekne turlarına katılabilir,
Geceleri ise yine teknelerde düzenlenen, lezzetli yemeklerin yanı sıra eğlencenin de unutulmadığı mehtap turlarına katılabilir,
Her türlü müzik zevkine hitap eden barların yer aldığı barlar sokağında hoşça vakit geçirebilir,
Rıhtım boyunca sıralanan eğlence mekanlarında sabahlara kadar eğlenebilir,
Araç trafiğine kapalı, üstü tentelerle örtülü sokaklara sıralanmış dükkan ve tezgahlardan alışveriş yapabilir,
Marmaris'in ünlü çam balını, yöresel el işi halı, kilim ve dokuma ürünlerini, baharat ve hediyelik eşyaları satın alabileceğiniz pazarlarını gezebilir,
Deniz bisikleti, kano, windsurf, su kayağı, banana ve paraşüt gibi su aktivitelerine katılabilir,
Kaydırak ve dalga havuzlarıyla keyifli aquaparklarda hoşça vakit geçirebilir,
Mayıs ve kasım aylarında düzenlenen Yat Festivali ve Yat Yarışlarını izleyebilir,
Marmaris ve çevresinde 52 dalış noktasında su dalışı yapabilir,
Denize girip, balık, gözleme ve ayran ziyafeti çekip, buz gibi kaynak sularında serinleyip, ormanlar, köyler, dereler aşarak ıssız koylara ulaşılan jeep safari turlarına katılabilir,
Birbirinden ilginç ve güzel mağara ve kanyonları görebileceğiniz mağara ve kanyon turlarına katılabilirsiniz.

Marmaris Tarihi Yerler: Tarihi çoook eskilere dayanan Marmaris'in günümüze ulaşan tarihi değerleri ise;
Kanuni Sultan Süleyman zamanında yaptırılan ve yat limanının arkasındaki tepede bulunan restore edilerek bölgeden çıkarılan tarihi eserlerin sergilendiği bir müze haline getirilen Marmaris Kalesi,
1545'te inşa edilen ve günümüzde hediyelik eşya dükkanları, cafe ve bar olarak hizmet veren Hafza Sultan Kervansarayı,
Eskiden olduğu gibi bugün de alışveriş merkezi olarak hizmet veren Tarihi Bedesten,
Şehir merkezinde, arkeolojik kalıntıların sergilendiği İyilik Kayalıkları Arkeoloji Parkı,
1789'da yaptırılan İbrahim Ağa Camisi,
1552'de yaptırılan Taşhandır.

Marmaris Yemek Kültürü: Her zevke ve keseye uygun yemek çeşidini bulabileceğiniz Marmaris'te deniz ürünleri, fastfood, Türk ve dünya mutfaklarından yemekler sunan restoranlarda balık çeşitlerinden pizzaya, gözleme ve mantıdan sushiye kadar her tür yemeği afiyetle yiyebilirsiniz.

Marmaris'in yöresel tatlarından bazıları ise oğlaktan yapılan Sürha, iri balıklardan yapılan Yedibaharlı, bir çeşit bağırsak dolması olan Gumbar ve özellikle çocukların beğenerek yediği şeker ve yumurta beyazından yapılan Bezedir.

Marmaris Ulaşım: Kendi aracınızla ve Türkiye'nin her şehrinden otobüsle ulaşabileceğiniz Marmaris'e uçakla gelmek isterseniz 100 km. uzaklıktaki Dalaman Havaalanı'na kadar gelip buradan da havaalanı servisleriyle Marmaris'e ulaşabilirsiniz.

Muğla'ya 52 km, Ankara'ya 843 km, İstanbul'a 758 km, İzmir'e ise 290 km uzaklıktadır Marmaris.

Marmaris Merkez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Engin Apart Hotel
Engin Apart Hotel

-

Sakın başka tesis aramayın

Marmaris Merkez'de, ulaşım her anlamda çok kolay, denize sıfır, tüm toplu taşıma araçları tam önünden geçiyor. Her yere yürüme mesafesinde. Odalar geniş, rahat ve çok temiz. 1+1 konsept odaları ile evdeki rahatlığı yaşıyorsunuz. Marketi ve restoranı olması da cabası. Sabah kahvaltısı taze ve lezzetli. Fiyatın bu kadar hesaplı olması, bu kalite ve bu özellikte bir tesis için çok iyi. Çalışanlar ve işletme sahibi her konuda çok yardımcı. Umarım şansınız yolunda gider ve yer bulabilirsiniz. Sakın başka tesis aramayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İrem Apart
İrem Apart

-

Çalışanlar mükemmel

İrem Apart gerçekten harika bir yer. Ailemiz ile gittik. Apart tertemiz, aile yeri, çalışanlar mükemmel. İbrahim Bey çok ilgili. Rahman Bey çok ilgili. Pınar Hanım çok ilgili. Kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz... Herkese tavsiyemiz, kesinlikle gidin...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hawaii Hotel
Hawaii Hotel

-

Gece 11’den sonra su içemiyoruz

4 arkadaş gittik, ne heveslerle rezervasyon yaptık fakat otel çok ölü. Yiyecek, içecek idare eder ama eğlence, müzik 0. Marmaris'in en kötü oteli bence. Dünyanın parasını ödedik, gece 11'den sonra su içemiyoruz. Bakın bira, vs. demiyorum, su içemiyorsunuz. Allah'tan 4 gecelik yaptık, daha 2. gecedeyiz, çoktan sıkıldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Halıcı Otel Marmaris
Halıcı Otel Marmaris

-

Mükemmel tatil

Mükemmel tatil. Gittiğim gün çok kalabalık bir dönem olmasına rağmen çok ilgilenen personel ve otele teşekkür ederim. Her şeyden memnun kaldık. Öyle ki, giderken yapamadığımız kahvaltıyı bile paket olarak aldık. Seneye görüşmek üzere, tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Ege Apart Hotel
Club Ege Apart Hotel

-

Aile yeri

Aile yeri, çok güzel. Memnun kaldık, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Romance Otel Marmaris
Romance Otel Marmaris

-

İlgi alaka süper

Gayet güzel bir hotel, ilgi alaka süper, en kısa zamanda yine gideceğim, ilgi alakadan dolayı Şükrü Bey'e teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Esen Otel
Esen Otel

-

Huzurlu, sessiz ve ekonomik

2013'ten bu yana her yıl ortalama 10 misafir edildiğimiz ev rahatlığında 7 yıldızlı otel temizliğinde aile ortamı güler yüzlü kibar enfes taze ürünlerle yemekleri anlatmayla bitmez yani kesinlikle tavsiye ederim huzurlu sesiz ekonomik süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mehtap Beach Hotel
Mehtap Beach Hotel

-

Konum olarak çok güzel

Konum olarak çok güzel, makul fiyat, herkes tatil yapsın burada. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Basil's Apart Hotel
Basil's Apart Hotel

-

Gayet uygun, merkeze yakın

Ramazan Bayramı'nda konaklama fırsatımız oldu. Apart odası olmasından dolayı 4 kişi kalabilirsiniz fiyatı gayet uygun merkeze yakın herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Ako Apart
Club Ako Apart

-

Mezeleri yemeden dönmeyin

Otele ilk geldiğinizde doğru yerde olduğunuzu anlıyorsunuz. Sıcak karşılama, güler yüz bize keyifli bir tatil geçirmemiz için elinden gelen her şeyi yapan tüm personele teşekkür ederim. Sabah kahvaltılı akşam yemekli konakladık her şey süperdi ama Mehmet Bey'in mezelerini yemeden dönmeyin, harikalar. Güzel arkadaşlıkları ve ilgileri için Mukaddes Hanım ve Mehmet Bey'e tekrar teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İrem Apart
İrem Apart

-

Güvenli bir ortam

Mayıs ayında 5 günlük tatil yaptık, İrem Apart, apartlar içinde en beğendiğim, en taktir ettiğim apart oldu, aile ortamı olması ayrı bir özellik, yani damsız alınmıyor, sanki kendi yazlığınızdaymış gibi rahat, güvenli bir ortam, bahçesinde şark köşesi var, vakit geçirmek için ideal. Kısmet olursa en kısa zamanda tekrar İrem Apart'ta tatil yapacağız, yorum yazmakta biraz geciktim ama mazeretim ciddi olduğu için umarım anlayış gösterirler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Amaris Apartment
Club Amaris Apartment

-

Tesis güzel, 2 havuzlu

Tesis güzel, 2 havuzlu. Temiz. Çalışanlar iyi. Ancak "klima kullanacak mısınız? Ayriyeten ücreti var" ifadesi şaşırttı. İlk kez karşılaşıyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Söl Beach Hotel
Söl Beach Hotel

-

Muhatap bulamadık

3 günlük bir tatil için geldik, 5 çayında 2 çeşit kuru donmuş kurabiye ve 15 dakika sonraya hiçbir şey yok, sanki hayırları için kalınıyor ve muhatap yok. Şu an tam 40 dakikadır bekliyoruz muhatap bulamadık, kesinlikle kalınmaz ödediğiniz paranın yarı hizmeti yok. Tövbe kalmam bir daha insanın tüm morali bozuluyor. Daha başka bir sürü şey var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Ako Apart
Club Ako Apart

-

Tatil için başka yer aramayın

Tatilinizi ağız tadıyla geçirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sabah kahvaltısında; bol çeşit, doğal ve kaliteli ürünler. Akşam yemeğinde; çorbası, ana yemeği, tatlısı, meyvesi… Personelin güler yüzü burada kalmanız için birçok neden var. Tatil için başka yer aramak zaman kaybı. Mukaddes Hanım ve Mehmet Bey'e ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Marmaris'teki tek evimiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aegean Park Hotel
Aegean Park Hotel

-

Wi - Fi yok

1 haftalık tatil yapacağınız zamanınıza karşılık, 3 dakika zamanınızı ayırın okuyun lütfen! Nereden başlayacağımı bilmiyorum, hangisini anlatayım? Bayram tatilim hiç bu kadar kötü geçmemişti hayatımda. Aslında daha kapıdan girdiğimde habercisiydi. Her şey, sosyal medyada gördüğünüz resimlerle hiç bir bağlantısı yok otelin. Öncelikle tabi benim de bu otele geldiğimde fazla bir beklentim yoktu inanın. Normal olsun yeter. Sonuçta 3 yıldızlı otel ama Allah var insanın kendi evi bile daha güzel kalır yanında. Böyle bir hoteli nasıl turizme sunarlar anlamış değilim. Neyse otele gelelim. Resepsiyonda kaydımızı yaptırdıktan sonra odamıza yöneldik. Arkadaşlar, odamıza girdiğimizde ne görelim zemin kat, 4 duvar balkon ve pencere hiç yok, rutubetli iğrenç bir koku, havalandırma olmayınca tabi ve inanın duvardaki boyalar dökülmüş. Yetkili arkadaşa dedim 'Eminsin değil mi bu oda olduğundan' evet, abi diyor. Geri dönerek resepsiyona siz nasıl oda verdiğinizin farkında mısınız dedim, yetkilinin cevabı şu şekilde 'Yapılacak bir şey yok, bayram sebebiyle odalar dolu'. 'Oteliniz dolu çekiyorsa, dolu diyeceksiniz, böyle oda vermeyeceksiniz' dedim. Bırakın müşterinize vermeyi bu odayı, kendi personeliniz bile o odada kalmamalı. Kimse bir insanın sağlığıyla oynayamaz. Müdüre yönlendirme yaptı, durumu izah edince diğer bloktan bir oda verdi. 2. kat balkonu olan ama tabi ki hiç bir şekilde düzelme yok. Durumdan temizlensin diye bildiri bıraktığımız halde, ne çarşaflar değişiyor, ne yastık kılıfları, ne wc temizleniyor, ne odanın tozu alınıyor. Havluları değiştirme gereği bile duymuyorlar. Nasıl bir hizmet anlayışı, şok oldum. Sadece çarşafları düzeltme yapıyorlar o kadar. Mutfak konusuna gelince, otelin konseptinde her şey dahil deniliyor sözde ama otel de hiç bir şey yok ki. Gidenler bilir, boşa demiyorlar her şey dahil bulursan yersin. Kahvaltı da sadece peynir olarak kaşar var, zeytin bir çeşit, tereyağı sözde ama bildiğin margarin yağını koymuşlar, domateslerin kötülüğünü görseniz bin şahit ister. Yaz gününde böyle kötü domates olur mu? Menü olarak çok zayıflar, bunlardan fazlasını göremezsiniz emin olun. İnanmayan varsa gidip görebilir ve 2. gün kahvaltıya geç gittiğimde saat 09:15'te tezgahta hiç bir şey kalmamış. Mutfaktaki şefe giderek durumu izah edince yenileme gereği bile duymadılar, kahvaltı sonuçta saat 10:00 kadar. Öğlen ve akşam yemeği olarak 3 gün boyunca tavuk, makarna çorba aynıydı. Hastane yemeği bile güzel çıkıyordur, eminim. Ne meyve çeşidi var, ne tatlı, ne çerez türü. Hiç yoktu menü de, hiç yoktu. Su konusuna gelince, kapalı su yok. Bildiğin damacana suyu doldur iç. Mutfakta 3 tane klima var ama hiç biri açık değil. İnsanlar sıcakta yemek yiyor. Odalar da klima sorunu var. Televizyonda zaten hiç bir kanal çekmiyor. Wi-Fi desen bağlanma olasılığım hiç olmadı. Sözde internet var deniliyor. En güzeline gelelim. Sosyal medyada bunların hepsi yazıyor sonuçta. Otopark yok ki yol kenarına park et, ceza yersen vay haline ya da önüne, yanına araç koyduklarında aracınızın çıkma olasılığı yok ve başıma geldi. Trafik çağırmak zorunda kaldım. Otel, sosyal medyada güzel ve muhteşem. Yorumlarla iyi bir otelmiş gibi gösteriliyor. Eminim kendi insanları yazıyordur, müşteri çekmek için. Bu yorumu tüm sosyal medya olmak üzere turizm bakanlığına kadar yazacağım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Söl Beach Hotel
Söl Beach Hotel

-

Çok memnun kaldık

Geçen yıl 40. evlilik yıl dönümünde çok memnun kaldık. 41. yıl dönümünde de burada tatil yapmaya karar verdik. 3/8 Temmuz'da oradayız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aegean Park Hotel
Aegean Park Hotel

-

Havuzlar bakımsız

Odalar pis, eski, havuzlar bakımsız, yemekler az ve kötü. Eşyalar kırık dökük, sakın fotoğraflardan yanılıp aldanmayın, önünden bile geçmeyin. Paranıza yazık, her şey dahil ücreti ödedik, bir o kadar da dışarıda harcamak zorunda kaldık, içkiler su gibi, bir daha mı, asla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aegean Park Hotel
Aegean Park Hotel

-

Kendine ait plajı yok

Standart odada kaldık. Yerler halıfleks, pislikten kararmış durumda, eski TV ve sokakta kalmış kadar pis bir koltuk vardı odada. Alt düzey Rusların tercih ettiği bir otel. Yemekler de lezzetsiz. Kendine ait plajı yok. Önündeki plajı restoranlar işletiyor. Restorandan içecek bir şeyler alıp plajdan yararlanıyorsunuz. Paramızı ödemiş olmamıza rağmen bir gün erken ayrıldık otelden.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İrem Apart
İrem Apart

-

Kendi evim kadar rahat ettim

Marmaris'e yolu düşenlere ve kendilerini evlerinde gibi hissetmek isteyenlere şiddetle tavsiye edebileceğim bir yer. Burada müşteri gibi değil misafir gibi ağırlanıyorsunuz. Keyifli ve samimi insanlarla güzel vakit geçiriyorsunuz. Sizinle mecburiyetten değil, zevkle ilgileniyor herkes. Ailemizden biri gibi olan İbrahim Abiye, esprileriyle bizi kahkahalara boğan Rahman Abiye ve hoş sohbetiyle bize eşlik eden Pınar Ablaya çok teşekkür ederiz. Harika bir tatil geçirdik. Seneye tekrar görüşmek üzere :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Selametle, inşallah seneye görüşürüz. Biz teşekkür ederiz.

3 Temmuz 2017, Pazartesi 15:07
Selen Hotel Marmaris
Selen Hotel Marmaris

-

Müşterinin arkasından söyleniyorlar

Şimdiye kadar gördüğüm en kötü otel, personelde güler yüz yok. Resmen müşterilerin arkasından söyleniyorlar, yok çok dağılmış masalar, savaş çıkmış burada sanki, burası nasıl toparlanacak falan filan. Yemekler zaten kötü, otelde üçüncü günüm, menü her gün aynı, kahvaltı on çeşidi geçmez, yani tatilim zehir oldu bu sene, verdiğim paraya yazık oldu..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Almena Hotel
Almena Hotel

-

Konum ve temizlik

Hotel konum ve temizlik olarak güzel fakat bayram ve benzeri uzun tatil zamanları gidilmemesi gerekir. Tam dolulukta yetersiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İrem Apart
İrem Apart

-

Size rehberlik de yapabiliyorlar

Tam bir aile oteli. Yorumlardan yola çıkarak bulduğum bir otel. Giderken bir tedirginlik vardı. Ama otele girer girmez İbrahim Bey bizi o kadar güzel bir şekilde karşıladı ki, ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anladık. Gerçekten bu zamana kadar geçirdiğim en güzel tatil oldu sayenizde. Sadece kalma yeri olarak bakmayan bir işletme. Marmaris'e ve yaptığı işe aşık bir işletme sahibi. Aynı zamanda gezilebilecek tüm güzel yerleri adı gibi bilirler, bu konuda size rehberlik de yapabiliyorlar, en güzel yanı da bu. Süpersiniz, emeğinize sağlık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ediyorum. Selametle. Kısmet olursa tekrar bekleriz. Saygılarımızla.

23 Haziran 2017, Cuma 00:19
İrem Apart
İrem Apart

-

Marmaris’teki evimiz

Kesinlikle ve şiddetle tavsiye ederim. :) Marmaris'teki evimiz ve değişmeyen tek adresimiz. Yıllar önce yorumlardan yola çıkarak tanıştığımız ve bizden sonrakilere yardımcı olması ümidiyle ilk defa bir siteye yorum yapıyorum. Buradan İbrahim abiye sonsuz sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Yarattığı huzurlu ortam ve sıcak sohbeti için sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ediyorum. Seneye Marmaris'teki evinize tekrar bekleriz. Selametle kalın.

23 Haziran 2017, Cuma 00:22
Seray Deluxe Hotel
Seray Deluxe Hotel

-

Ben memnun kaldım

Başarılı. Ben memnun kaldım. 5 yıldızda kalmayacaksanız kesinlikle öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seray Deluxe Hotel
Seray Deluxe Hotel

-

Odalar yepyeni

Biz tesisi çok beğendik. Odalar yepyeni. Büyük ekran LED TV vardı. Tesisin yeri süper. Yemekler güzeldi. Özellikle kahvaltısını çok beğendik. Tavsiye ederim. Alakart restoran çok şık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seray Deluxe Hotel
Seray Deluxe Hotel

-

Konumu çok iyi

Tesiste her şey çok güzeldi. Odalar, banyo modern çizgilerle yapılmış. Oda çok dinlendirici ve sadeydi. Havuz, restoranı nezihti. Yemek ve tatlılar gayet güzeldi. Tesis dışında da çok keyifli zaman geçirdik. Otelin konumu çok iyi olduğundan iyi zaman geçirdik. Kesinlikle öneririm. Resepsiyon Leyla Hanım bize çok yardımcıydı. Marmaris'i de, Seray Deluxe Hotel'i de çok sevdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ketenci Hotel
Ketenci Hotel

-

Personellerin ilgisi

Personellerin ilgisi ve güler yüzlü olması cidden harika. Konum olarak Marmaris Merkez'in en güzel yerinde bulunan bir tesis. Bir sonraki tatil planımda düşünmeden tercih edeceğim bir yer. Güzel hizmetlerinden dolayı çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sizleri tekrardan otelimizde misafir etmekten mutluluk duyarız.

19 Haziran 2017, Pazartesi 13:05
Reis Beach Hotel
Reis Beach Hotel

-

Personel güler yüzlü

Reis Beach Hotel'de deniz kenarında kahvaltı harikaydı, bu konuda çok başarılı bir tesis, personel güler yüzlü, müzikler huzur verici. Konum olarak birçok tesisten avantajlı. Tercih edip pişman olamayacağınız otellerden birisi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saffron Apartments
Saffron Apartments

-

Mükemmel bir konum

Mükemmel bir konum, sakin, huzurlu bir ortam, aile olarak muhteşem bir seçim. Tatil için doğru seçim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler. Amacımız aile ortamı ve yerli insanımıza hizmet etmek, çabamız bu yönde.

17 Haziran 2017, Cumartesi 01:26
Halıcı Otel Marmaris
Halıcı Otel Marmaris

-

Personel ilgiliydi

Samimi bir otel. Personel ilgiliydi ve kesinlikle çok temizdi. Kaldığımız oda balkonluydu ve manzarası çok güzeldi. Sıkıcı şehir yaşamından kaçanlar için güzel bir atmosferi var. Betül Hanım'a da ayrıca teşekkür ederim, yapıcı bir tavrı var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Halıcı Otel Marmaris
Halıcı Otel Marmaris

-

Otel geneli temiz ve bakımlı

Merkeze ve denize çok yakın fakat çevresi gayet sakin ve huzurlu. Oda ve otel geneli temiz ve bakımlı. Rahatça tüm günü geçirebileceğiniz büyük bir bahçesi ve iki büyük havuzu var. Açık büfe yiyecek ve içecek kalitesi yeterli. Servis ve personel ilgisi başarılı. Ailecek tekrar tercih edeceğimiz bir tesis. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Halıcı Otel Marmaris
Halıcı Otel Marmaris

-

Konumu olarak muazzam

Çok beğendim, her şey çok güzeldi. Özellikle hizmet. Restoran bölümünde herkesin ilgisi beni şaşırttı. Yeri ve konumu olarak muazzam. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Basil's Apart Hotel
Basil's Apart Hotel

-

Merkeze yakınlığı

1 hafta konakladım. Merkeze yakınlığı, temizliği, fiyatıyla harikaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Halıcı Otel Marmaris
Halıcı Otel Marmaris

-

Odalar temiz ve bakımlı

Öncelikle otelin bölge olarak konumu çok iyi, çarşıya ve plaja çok yakın. Personeli de güler yüzlü ve çok sıcakkanlı. Odalar temiz ve bakımlı, ayrıca otelin bahçesi çok geniş. Bu fiyata böyle bir otelin Marmaris'te olabileceğini hiç zannetmiyordum. Gelecek yaz daha kalabalık gelmeyi planlıyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Blue Lagoon Hotel
Blue Lagoon Hotel

-

Sıcak su konusu

5 günlük yer ayırttık ama erken çıkmak zorunda kaldık. Her yerde ölü-diri hamam böceği vardı (mayıs ayı sonunda gittik). Sıcak su gelmediği için odamızı değiştirdik. Personel ilgili ama böcekler ve sıcak su konusu çok can sıkıcı. Hiç tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Halıcı Otel Marmaris
Halıcı Otel Marmaris

-

Personel güler yüzlü

Tatil için çok güzel yer. Denize, mağazalara ve barlara yürüme mesafesinde. Otel içi imkanları da çok iyi. Akşamları ille de dışarı çıkmanıza gerek yok, otelde de kalıp eğlenebiliyorsunuz. Personel güler yüzlü ve yardımsever. Seneye de tatilimi Halıcı Otel Marmaris'te geçireceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yunus Hotel Marmaris
Yunus Hotel Marmaris

-

Kaliteli bir otel

Kesinlikle tavsiye ediyorum. Kaliteli bir otel. Hijyenik. Denize bakan odada kalmıştım ve beni harika hissettirmişti. Özellikle sabah güneşinin doğuşunu izlemek harikaydı. Gece otel bahçesindeki mini konser de çok eğlendiriciydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Halıcı Otel Marmaris
Halıcı Otel Marmaris

-

Kaydırak çok iyi olmuş

Aileler için mutlaka tavsiye ederim. Çocuğumun havuz sevdasına çok iyi geldi. Özellikle kaydırak çok iyi olmuş. Seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Halıcı Otel Marmaris
Halıcı Otel Marmaris

-

Lokasyon on numara

Öncelikle lokasyon on numara. Merkezde olup böyle geniş bahçeli, yeşillik içinde bir otel olduğunu bilmiyordum. Odalar ferah, havuz yenilenmiş, her taraf tertemiz. Özellikle personel inanılmaz güler yüzlü. Sanki bir akrabamıza gelmişiz gibiydi. Çok rahat ettik. Bundan sonraki tatil planımda burası mutlaka olacak. Teşekkürler herkese ilginiz için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seray Deluxe Hotel
Seray Deluxe Hotel

-

Merkeze ve denize yakınlığı

Geçen seneden eser kalmamış. Odalar tam anlamıyla butik olarak dizayn edilmiş olup, alakart restoran ve her şey dahil konsept olarak hizmet vermekte. Merkeze ve denize yakınlığı tatilin ferahlığını hissettiriyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Engin Apart Hotel
Engin Apart Hotel

-

Odalar çok temiz ve nezih

Odalar çok temiz ve nezih. Çalışanlar çok kibar ve güler yüzlü. Şehir merkezine ve denize çok yakın. Lokasyonu mükemmel. Ailece kalabileceğiniz bir apart. Engin Bey, çok ilgili ve yardımcı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sor Apart Otel
Sor Apart Otel

-

Personel sıcakkanlı

Beğenilen bir otel. Otel yönetimi ve personel sıcakkanlı ve samimi. Ailece kalmayı düşünülebilecek ender yerlerden biri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Andy's Apart Hotel
Andy's Apart Hotel

-

Her yere yakın

Her yere yakın, şirin bir apart. Müşteri memnuniyetine önem veren güler yüzlü, hoş sohbet personellere sahip. Bayıldım.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Andy's Apart Hotel
Andy's Apart Hotel

-

Konumu merkezi

Güler yüzlü bir ekip, yıllardır tek adresimiz. Konumu merkezi, plaja çok yakın, odalar her gün temizleniyor, kendinizi evinizde hissedebilirsiniz. Bir de Andy's Restaurant'ta yemek yemeden sakın dönmeyin. :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Andy's Apart Hotel
Andy's Apart Hotel

-

Müşteri memnuniyeti en üst sırada

Doğrusu insanlar lükse ve verilen hizmete fazla önem verir. Ben de bu şekilde düşünen birisiyim. Gerçekten 10 puanı hak eden bir işletme. Kesinlikle müşteri memnuniyeti en üst sırada tutuluyor, haftalarca kalıp son günümde bile Marmaris özlemime ortak olan mekan diyebilirim. Kaldığım süre zarfında da turistlerin memnun ayrıldıklarına şahit oldum. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Andy's Apart Hotel
Andy's Apart Hotel

-

Odalar çok temiz

Odalar çok temiz, çalışanlar güler yüzlü, yemekleri çok lezzetli. Bence Marmaris'e gelince kesinlikle kalabileceğiniz bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Andy's Apart Hotel
Andy's Apart Hotel

-

Çok temiz

Çok temiz, ilgi, alaka harika. Güler yüzle karşılandık ve merkeze yakın olması da büyük avantaj, tekrar tercih edeceğim, burayı çok sevdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Andy's Apart Hotel
Andy's Apart Hotel

-

Çalışanlar güler yüzlü

Çalışanlar güler yüzlü, samimi bir ortam, sahile ve merkeze yakın, odalar tertemiz, tam anlamıyla mükemmel bir ortam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Andy's Apart Hotel
Andy's Apart Hotel

-

Odalar tertemiz ve kaliteli

Konum olarak çok iyi ve çalışanların hepsi çok güler yüzlü. Odalar tertemiz ve kaliteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Andy's Apart Hotel
Andy's Apart Hotel

-

İmkanları bakımından çok güzel

Otel sahipleri, çalışanları gelen müşterilere karşı o kadar ilgili ve duyarlılar ki. İmkanları bakımından çok güzel. Gelirseniz kesinlikle pişman olmazsınız. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)