Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Marmaris Merkez Otelleri

Marmaris Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 146 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Marmaris Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Doğal güzellikler ile eğlencenin buluştuğu, Güney Ege'nin en popüler tatil yerlerinden biri olan Marmaris hem huzur dolu hem de hareketli bir tatil için misafirlerini bekliyor.

Heredot'un "Dünyanın en güzel gökyüzüne sahip" olduğunu söylediği Marmaris ülkemizin önde gelen tatil bölgelerinden biri. Muhteşem doğal güzellikleri, bozulmamış koyları, masmavi denizi, uzun ve temiz plajları, antik kentleri ve gece hayatı ile her yıl yerli ve yabancı binlerce turistin tatillerini geçirdiği yerdir Marmaris.

Marmaris turizmin ileri seviyede geliştiği bir tatil bölgesidir. Bu nedenle konaklama imkanları çok fazladır. Özellikle Marmaris Merkez'de onlarca otel, apart otel, butik otel ve pansiyon bulunur.

Marmaris ve beldelerine baktığımızda konaklama seçeneklerinin en fazla olduğu yerin Marmaris Merkez olduğunu görüyoruz. Siteler, İçmeler ve Turunç gibi beldelere yakın olması, yat limanına yürüme mesafesinde bulunması ve aynı zamanda Marmaris gece hayatının kalbinin burada atması tatilcilerin merkezde konaklamayı tercih etmesinin sebeplerindendir.

Marmaris Merkez'de turistlerin en çok tercih ettiği oteller 4 ve 5 yıldızlı lüks otellerdir. Sunduğu kaliteli hizmet ve olanakların fazla olması bu otellerin tercih edilmesinde en büyük etkendir. Aynı zamanda her şey dahil sistem de bu Marmaris Merkez otellerinde konaklama sebebidir.

Bununla birlikte Marmaris Merkez'de tatil otelleri, apart oteller ve pansiyonlar da bulunmaktadır. Hemen hepsi sahile yürüme mesafesinde bulunan bu yerler konaklama için oldukça idealdir.

Yaz sezonunda neredeyse tamamen dolu olan Marmaris Merkez otellerinde konaklamak istiyorsanız mutlaka erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Tatil denince akla ilk gelen yerlerden biri olan Marmaris'te hem deniz ve doğal güzellikler ile hem de gece hayatı ile iç içe bir tatil yapmak istiyorsanız Marmaris Merkez otelleri sizleri bekliyor...

Ege'nin en popüler tatil bölgelerinden biri olan Marmaris Merkez, çeşitli konaklama hizmetleri sunan birçok otele sahiptir.

Marmaris Merkez, Muğla'nın diğer tatil bölgelerine yakınlığıyla dikkatleri üzerine çekip, bir tatilden deniz-kum-güneş kadar eğlence de isteyen turistler tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Sahip olduğu masmavi denizi, uzun plajları ve gece hayatıyla yaz turizminin en hareketli bölgelerinden biri olan Marmaris Merkez'de birçok konaklama tesisi bulunmaktadır. Lüks otellerden kent otellerine, butik otellerden pansiyonlara, çeşitli hizmetler sunan Marmaris Merkez otelleri özellikle yaz aylarında doluluk oranına ulaşmaktadır.

Marmaris Merkez otel fiyatları hakkında kısa bir bilgi verelim. Marmaris Merkez otel fiyatları yaz sezonunda yükselmeye başlarken, kış mevsiminin gelmesiyle birlikte Marmaris Merkez otel fiyatlarında düşüş meydana gelir.

Marmaris Merkez otel fiyatları nisa, mayıs, haziran, temmuz, ağustos ve eylül aylarında 90 TL'den 200 TL'ye kadar değişiklik gösterir. Kasım ayından itibaren tüm kış boyunca 25 TL-80 TL arasında seyir gösterir bir gecelik Marmaris Merkez otel fiyatları.

İstenilen fiyatlara kahvaltı dahil olup, her şey dahil bir konaklama hizmetinde Marmaris Merkez otel fiyatlarında yükselme görülür. Marmaris Merkez otel fiyatlarını etkileyen önemli faktörlerden biri de tercih edeceğiniz oda tipidir.

Her bütçeye hitap eden Marmaris Merkez otel fiyatları, yaz sezonunda yapılan kampanyalarla daha ekonomik bir konaklama imkanı da sunuyor. Bu durum birçok tatilcinin Marmaris'i tercih etmesini sağlıyor.

Marmaris Merkezi otellerinde erken rezervasyon yaptırmak önemlidir. Çünkü oteller yaz sezonu boyunca doluluk oranına ulaşıyor. Marmaris Merkez otel fiyatları, konumları ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi edinmek için sayfamızı inceleyebilir ve rezervasyon işlemlerinizi çok geçmeden gerçekleştirebilirsiniz.

Marmaris Merkez Hakkında

Çam ormanlarının gölgesindeki doğal limanı, bol palmiyeli kıyı şeridi, modern mimarisi, birbirinden güzel plajları, her türlü su sporuna olanak sunan tertemiz denizi ve eğlence mekanlarıyla Marmaris...

Marmaris Konumu: Muğla'ya bağlı olan Marmaris, Ege Bölgesi'nde batısında Reşadiye Yarımadası ve Kerme Körfezi, kuzeyinde Muğla, doğusunda Balan Dağı, Karadağ ve Günlük Tepeleri, güneyinde ise Akdeniz ile çevrili şirin mi şirin bir tatil beldesidir.

Marmaris Genel Nüfusu: 25000 civarında olan Marmaris nüfusu yaz aylarında katlanarak 100000leri bulmaktadır.

Marmaris Tarihi: MÖ 3400'lü yıllara uzanan tarihiyle Marmaris, sırasıyla Karia, Rodos ve Ada Uygarlıkları, Mısır, Asur, İon, Pers, Makedon, Roma, Bizans, Selçuklu ve 1451'den itibaren de Osmanlı hakimiyetine girmiştir.

1867'de Muğla'ya bağlı bir ilçe olan Marmaris, 1919'da İtalyanlar tarafından işgal edilir ve 1922'de tekrar Türk topraklarına katılır. Bu güzel ilçenin adı Bozburun'daki mermer ocaklarından dolayı Mermeris ve yörede bulunan kaleyi küçük bulan Kanuni Sultan Süleyman'ın -Bu kalenin mimarı az- demesi üzerine Mimari as, zamanla Mimaris'e daha sonra ise Marmaris'e dönüşmüştür.

Marmaris İklimi: Yazların kurak ve sıcak, kışların ise ılık ve yağışlı geçtiği Akdeniz iklimi hüküm sürmektedir Akdeniz kıyısındaki Marmaris'te.

Marmaris Geçim Kaynakları: Marmaris ekonomisinin can damarı olan turizmin yanı sıra balıkçılık, arıcılık, balıkçılık ve tarımla uğraşmaktadır Marmaris'in halkı.

Marmaris Görülmesi Gereken Yerler: Marmaris'in görülesi doğa güzellikleri;
Marmaris İskelesi ve yat limanı,
Günlük ağaçları altında piknik yapabileceğiniz, plajından yararlanabileceğiniz Günnücek piknik alanı,
İnce kumlu plajıyla sakin ve sessiz Aktaş,
Su sporları yapabileceğiniz Adaağzı,
Tekneyle veya yürüyerek ulaşabileceğiniz bir yarımada olan Cennet Adası,
Yürüyüş yapıp, bisiklete binebileceğiniz, kaya tırmanışı yapabileceğiniz, köpeğinizi gezdirebileceğiniz parkurlara sahip, sakinliği ve temizliği ile dikkat çeken Armutalan,
Her geçen gün gittikçe modernleşen Beldibi,
Yeşili ve çiçeği bol yürüyüş yolları, temiz plajı, hediyelik eşya satıcıları, yeme, içme ve eğlence çeşitliliğine sahip, su sporları yapma imkanı da sunan İçmeler,
Sedir Adası'na giden teknelerin durak yeri olan, çam ağaçları arasında çay bahçesi ve restorana sahip Çamlık İskelesi,
Su dalışı yapıp, sakin ve temiz bir koyda yüzme imkanı sunan Boncuk Koyu,
Tiyatrosu, agorası, tapınağı ve kulesiyle Antik Kedrai kentinin ve Kleopatra Plajının bulunduğu Sedir Adası,
Marmaris'e 10 km uzaklıktaki arkeolojik eserlerin ve halı, kilim, silah ve yöresel kıyafetlerin sergilendiği Etnografya ve Arkeoloji Müzesi,
Şelale, mağara ve antik yerleşimleriyle Karacasöğüt,
Mavi bayraklı plajı, meyve ağaçları ve su sporları yapma imkanıyla Turunç,
Güzel kumsalı ve balıkçı lokantaları ile ünlü Kumlubük,
Jeep safari yapabileceğiniz Bayır,
Deniz ürünleri ve köy yemekleri sunan lokantaları, hediyelik eşya ve halı dükkanları ve kalesiyle Turgut,
Mavi yolculukları durakları olan Orhaniye, Kızkumu, Bozburun, Selimiye, Kamelya ve Dişlice Adaları.

Tarihi bir kent olan Marmaris'te günümüze ulaşan tarihi değerler ise;
Kanuni Sultan Süleyman zamanında yaptırılan ve yat limanının arkasındaki tepede bulunan restore edilerek bölgeden çıkarılan tarihi eserlerin sergilendiği bir müze haline getirilen Marmaris Kalesi,
1545'te inşa edilen ve günümüzde hediyelik eşya dükkanları, cafe ve bar olarak hizmet veren Hafza Sultan Kervansarayı,
Eskiden olduğu gibi bugün de alışveriş merkezi olarak hizmet veren Tarihi Bedesten,
Şehir merkezinde, arkeolojik kalıntıların sergilendiği İyilik Kayalıkları Arkeoloji Parkı,

1789'da yaptırılan İbrahim Ağa Camisi
1552'de yaptırılan Taşhan.

Marmaris'de Muhakkak Yapılması Gerekenler: İskele ve yat limanı çevresinde yürüyüş yapabilir,
Gündüzleri Rodos, Cennet adası, Bedir adası, Turunç, Kumlubük, Çiftlik, Fosforlu Mağara, Ekincik, Dalyan, Gökova, Sömbeki ve Hisarönü Körfezi gibi popüler yerlere yüzme molası ve balık ziyafeti verilerek düzenlenen tekne turlarına katılabilir,
Geceleri ise yine teknelerde düzenlenen, lezzetli yemeklerin yanı sıra eğlencenin de unutulmadığı mehtap turlarına katılabilir,
Her türlü müzik zevkine hitap eden barların yer aldığı barlar sokağında hoşça vakit geçirebilir,
Rıhtım boyunca sıralanan eğlence mekanlarında sabahlara kadar eğlenebilir,
Araç trafiğine kapalı, üstü tentelerle örtülü sokaklara sıralanmış dükkan ve tezgahlardan alışveriş yapabilir,
Marmaris'in ünlü çam balını, yöresel el işi halı, kilim ve dokuma ürünlerini, baharat ve hediyelik eşyaları satın alabileceğiniz pazarlarını gezebilir,
Deniz bisikleti, kano, windsurf, su kayağı, banana ve paraşüt gibi su aktivitelerine katılabilir,
Kaydırak ve dalga havuzlarıyla keyifli aquaparklarda hoşça vakit geçirebilir,
Mayıs ve kasım aylarında düzenlenen Yat Festivali ve Yat Yarışlarını izleyebilir,
Marmaris ve çevresinde 52 dalış noktasında su dalışı yapabilir,
Denize girip, balık, gözleme ve ayran ziyafeti çekip, buz gibi kaynak sularında serinleyip, ormanlar, köyler, dereler aşarak ıssız koylara ulaşılan jeep safari turlarına katılabilir,
Birbirinden ilginç ve güzel mağara ve kanyonları görebileceğiniz mağara ve kanyon turlarına katılabilirsiniz.

Marmaris Tarihi Yerler: Tarihi çoook eskilere dayanan Marmaris'in günümüze ulaşan tarihi değerleri ise;
Kanuni Sultan Süleyman zamanında yaptırılan ve yat limanının arkasındaki tepede bulunan restore edilerek bölgeden çıkarılan tarihi eserlerin sergilendiği bir müze haline getirilen Marmaris Kalesi,
1545'te inşa edilen ve günümüzde hediyelik eşya dükkanları, cafe ve bar olarak hizmet veren Hafza Sultan Kervansarayı,
Eskiden olduğu gibi bugün de alışveriş merkezi olarak hizmet veren Tarihi Bedesten,
Şehir merkezinde, arkeolojik kalıntıların sergilendiği İyilik Kayalıkları Arkeoloji Parkı,
1789'da yaptırılan İbrahim Ağa Camisi,
1552'de yaptırılan Taşhandır.

Marmaris Yemek Kültürü: Her zevke ve keseye uygun yemek çeşidini bulabileceğiniz Marmaris'te deniz ürünleri, fastfood, Türk ve dünya mutfaklarından yemekler sunan restoranlarda balık çeşitlerinden pizzaya, gözleme ve mantıdan sushiye kadar her tür yemeği afiyetle yiyebilirsiniz.

Marmaris'in yöresel tatlarından bazıları ise oğlaktan yapılan Sürha, iri balıklardan yapılan Yedibaharlı, bir çeşit bağırsak dolması olan Gumbar ve özellikle çocukların beğenerek yediği şeker ve yumurta beyazından yapılan Bezedir.

Marmaris Ulaşım: Kendi aracınızla ve Türkiye'nin her şehrinden otobüsle ulaşabileceğiniz Marmaris'e uçakla gelmek isterseniz 100 km. uzaklıktaki Dalaman Havaalanı'na kadar gelip buradan da havaalanı servisleriyle Marmaris'e ulaşabilirsiniz.

Muğla'ya 52 km, Ankara'ya 843 km, İstanbul'a 758 km, İzmir'e ise 290 km uzaklıktadır Marmaris.

Marmaris Merkez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Aegean Park Hotel
Aegean Park Hotel

-

Her şey dahil ama ekstra yok

1 gece kaldık. 2+1 kişi. İdare eder bir 3 yıldızlı otel; ama O fiyata daha iyi otel mutlaka bulursunuz. 347 TL'ye. 1 ve 2 puan verilen yorumlar 2017 yılına ait ama hala daha geçerli. C blokta kaldık. Havuza, restorana ya da bara, ki hepsi havuzun etrafında, kötü ağır bir WC kokusu içinden geçmek zorundasınız. Her şey dahil ama hiçbir ekstra yok. Her şey dahil denilen 3 öğün yemek. Çay, kahve, meyve suyu, Pepsi, Yedigün ve yerli adı sanı bilinmeyen marka yerli içkiler. O fiyatın yarısına sadece oda bulup dışarıda istediğinizi yiyebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İrem Apart
İrem Apart

-

Konumu merkeze yakın

Apartta her şey son model lüks değil ama işinizi görecek buzdolabı, ocak, klima gibi temel eşyalar mevcut. Yeni değil ama temiz bir bina. Havuzu olması avantaj. Apartın konumu merkeze yakın. İşletmecisi iyi birisi. biz bir gece misafir olduk ama uzun kalınması mümkün bir yer. Tek eksiği çamaşır makinesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Marlin Apart
Marlin Apart

-

Tek artısı çamaşır makinesi

Fotoğraflardaki gibi değil öncelikle onu söylemek istiyorum. Hijyene fazla önem vermiyorlar. Çarşaflar yıkanmıştı ama açıkçası kalıcı lekeli ve yırtıktı. Odadaki kanepeler de temiz değil ve belli bölgeleri çökmüştü. Çaydanlığın altı farklı üstü farklıydı. Ocak yok bir tane tüp koymuşlar sadece. Onda da ne yapabilirsen o işte. Tek artısı içerisinde çamaşır makinesi olmasıydı. Yan daire yataklar rahat değildi diye geldiklerinin ertesi günü ayrıldılar. Resmen yatakların yayı batıyor. Bizde ikinci günümüzde yeni bir yer bulduk.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İrem Apart
İrem Apart

-

Mükemmel

Aile apartı olarak geçirebileceğiniz en ideal konaklama tesisi. Mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aloe Apart Otel
Aloe Apart Otel

-

Güler yüzlü, samimi, güzel

Güler yüzlü, samimi, güzel bir işletme. İşletme sahibi Durmuş abi tam bir esnaf. Memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Moda Beach Marmaris
Moda Beach Marmaris

-

Ev yemekleri leziz

Karşılamadan başlayan sıcaklık ve ilgi tüm tatilimiz boyunca aynı şekilde devam etti. Yemeklerde ev yemeği tercih etmişler ve bence çok güzel ve sağlıklıydı. Çok keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirdik. Bu fiyata asla böyle yüksek bir kalite beklemiyordum. Tüm otel ekibine çok teşekkürler. Şahane bir tatildi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Moda Beach Marmaris
Moda Beach Marmaris

-

Balkondan kahve keyfi yapmak şahane

Denize yakınlığı ve gezilecek yerlere olan konumuyla lokasyonundan çok memnun kaldığım bir oteldi. Odalarımız hem temiz hem de çok rahattı. Ayrıca manzarası ve balkondan o manzaraya karşı kahve keyfi yapmak çok güzeldi. İçkiler ve yemekler de çok güzeldi. Verdiğimiz paranın fazlasıyla karşılığını aldık. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Moda Beach Marmaris
Moda Beach Marmaris

-

Süper bir tesis

Çok şahane geçirdiğimiz bir tatildi. Çok güzel bir otel. Yemeklerini çok beğendim. Konum açısından çok avantajlı bir yerdeydi. Her şeyiyle memnun kaldığım ve Marmaris'e diğer gelişlerimde de kesinlikle yine bu oteli tercih ederim. Hem eğlendik hem dinlendik hem de bol bol gezdik. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cihantürk Otel
Cihantürk Otel

-

Hiçbir problem yaşamadım

Yaz tatilimiz için bu sene burayı tercih ettik ve iyi ki de tercih etmişiz dediğimiz bir yer oldu. Çok memnun kaldık her şeyinden. Personeli çok kibar ve ilgiliydi. Konum her yönden avantajlı bir yerdeydi. Odalar temiz, düzenli ve genişti. Yemekler lezzetli ve çeşitliydi. Hiçbir türlü sorunla karşılaşmadığım güzel bir tatil oldu. Çok teşekkür ederim bu güzel tatil için. Seneye yine buraya gelmeye karar verdim şimdiden.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cihantürk Otel
Cihantürk Otel

-

Avantaj ve dezavantaj beraber

Odalar çok güzel, konforlu, düzenli, apaydınlık ve tertemiz. Çalışanlar çok saygılı ve hizmette asla kusur etmiyorlar. Konum yol üstünde. Ulaşımı bu açıdan çok rahat ama bunun getirdiği sıkıntılar da var ne yazık ki. Yoldan inanılmaz bir şekilde gürültü geliyor. Gecenin bir yarısına kadar yoldan gelen seslerden uyuyamadık. Çok rahatsız etti bizi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cihantürk Otel
Cihantürk Otel

-

Ufak sıkıntı hariç güzeldi

Kışın tatil yapmamıza rağmen hizmet aynı sezondaki gibi kaliteli ve iyiydi. Çoğu şeyinden fazlasıyla memnun kaldığım bir tesis oldu. Bir tek sorun olarak rezervasyonumuzda biz tek üçlü oda olarak belirtmiştik. Ancak bize gittiğimizde mevcut olmadığını ve bize iki ayrı oda ayarladıklarını söylediler. O pek hoşuma gitmedi ama yine de geri kalan her şey güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cihantürk Otel
Cihantürk Otel

-

Her şeyini sevdim

Otel harikaydı ve personelleri tam olarak bu otele layık personellerdi. Çok güler yüzlülerdi ve hizmet kalitesi çok iyiydi. Hepsine bunun için ayrıca teşekkür ederim. Mutfakları çok başarılı, genel olanakları çok güzel. Kısacası her şeyi çok iyi olan bir otel. Çok memnun kaldım ve herkese de kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cihantürk Otel
Cihantürk Otel

-

Memnun kaldığım bir tesis

Her şey dahili oluşu kesinlikle çok iyiydi. Yemeklerin lezzetine bayıldım, güzel hazırlanmışlar. Otelin anlaşmalı olduğu bir plaj var. Bu gayet güzeldi ama personellerini pek sevemedim. Otelin çalışanlarında hiçbir sıkıntı yok ama. Hepsi birbirinden çalışkan ve sıcakkanlıydı. Aileler için de çiftler için de uygun bir otel. Her tipten insan var yani. Yabancılar da yerli turistler de vardı ve herkes çok memnun görünüyordu. Bir tek odamızın duşa kabin kapağı yoktu. O sıkıntı haricinde her şeyden memnun kaldığım bir otel oldu. Herkese önerebileceğim ve tekrar gelebileceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cle Beach Hotel
Cle Beach Hotel

-

Gidilebilecek bir otel

Otel denize son derece yakın aralarında sadece yürüyüş yolu var ve bence bu güzel bir detay. Otel merkeze de yakın, yürüyerek gidilebilir. Odamız otelin fiyatına göre iyi durumdaydı, deniz manzaralıydı. Otelin yemeklerini beğendik, beklediğimiz gibiydi. Personeller kibar ve iyi insanlar. Gidilebilecek bir otel yani tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cle Beach Hotel
Cle Beach Hotel

-

Memnun kaldık

Otelin konumu iyiydi, odamız deniz manzaralıydı zaten otel ile denizin arası 5 dakikalık mesafede. Personeller güler yüzlü ve ilgililerdi, bize her konuda yardımcı olmaya çalıştılar. Otelin plaj tarafındaki girişinde bulunan cafe/bar 24 saat açık oluyor. Genel olarak otelden memnun ayrıldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cle Beach Hotel
Cle Beach Hotel

-

Denize yakın olması çok iyi

Otelin denize yakın olmasını çok sevdik, amacımız zaten bol bol denize girmeli bir tatildi. Hem bu istediğimize uyan hem de uygun fiyatlı bir otel bulduğumuz için çok sevindik. Otele ulaşım kolay, konumu güzel. Otelde beğenmediğimiz tek şey kahvaltı oldu, çeşitler çok azdı. Bunun dışında odamızdan ve temizliklerden memnun kaldık. Personellerin bazıları ile güzel bir ilişki kurduk, iyi insanlardı. Yeniden Marmaris'e gelirsem burada kalmayı düşünürüm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cle Beach Hotel
Cle Beach Hotel

-

Fiyatına göre iyi bir otel

Otelin konumu ve fiyat performans dengesi çok güzel. Otel denize sıfırdı ve denizi çok beğendik. Temizlik konusunda çok başarılılar. Personeller cana yakın ve ilgililer. Odamızdan memnun kaldık. Otelin kahvaltısı dışında genel olarak her şeyden memnun kaldık. Uygun fiyatlı olarak gidilebilecek bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Begonville Hotel
Begonville Hotel

-

Şehir merkezine yakın uygun bir otel

Fiyatına göre Marmaris' deki en güzel ve kaliteli otellerden biri. Otelin temizliği genel olarak güzeldi. Odamızdan memnun kaldık, 2 kişi için yeterli büyüklükteydi. Konumu olarak şehir merkezine yakındı. Yemekleri çok beğenemedik. Otelin havuzu yeterliydi. Tavsiye edebileceğimiz bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Begonville Hotel
Begonville Hotel

-

Personeller çok başarılı

Marmaris tatilimizin son 2 gününü bu otelde geçirdik. Biz bahçe tarafındaki aile odasında kaldık. Odamız temiz ve genişti. Yemekler açık büfe şeklindeydi ve herkes kendine göre bir şeyler bulabilir. Otelde en çok personellerden memnun kaldık, her biri son derece ilgili ve güler yüzlüydü. Her şey için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Begonville Hotel
Begonville Hotel

-

Fiyatına göre iyi bir otel

Otel bence fiyatına göre güzel bir durumda. Denizi çok beğendik, iskele fikri de güzel olmuştu. Odamız biraz eskiydi ama büyük ve temizdi. Yemekler genel olarak iyiydi, biz bile aç kalmadıysak sizde kalmazsınız. Bu fiyata uygun bir otel ararsanız bu oteli tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Begonville Hotel
Begonville Hotel

-

Çocuklu aileler de gidebilir

Otelin kendine ait sahili ve iskelesi var buna çok sevindik. Denizi çok sevdik, sakin ve tertemizdi. Otelin açık büfesi başarılıydı. Çocuklu aileler için ideal olabilir yani biz 2 çocuğumuz ile birlikte gittik ve memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Begonville Hotel
Begonville Hotel

-

Asansör dışında sorun yaşamadık

Otelin konumu çok güzeldi. Otelin yemeklerini ve kahvaltısını sevdik. Odamız güzeldi ve tertemizdi. Otel zaten genel olarak temiz. Personeller ilgili ve güler yüzlü. Otelde bir tek asansör olmaması sıkıntı yarattı. Bence otel fiyat performans açısını güzel oturtmuş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sonnen Hotel
Sonnen Hotel

-

Şehir merkezinde bir otel

Bu otelde 3 gün kaldık. Yemekleri beğendik, açık büfe şeklindeydi. Personellerin ilgisi mükemmeldi, bizlere her konuda çok yardımcı oldular. Otel şehir merkezine, plaja, restoran ve barlara yakın bir konumda.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sonnen Hotel
Sonnen Hotel

-

Kısa tatil

Otelde tur ile gittiğim Ege gezisinde kaldım. Otel kısa süreli konaklama için ideal, biz sadece 2 gece kaldık. Akşam yemeği ve kahvaltı açık büfe şeklinde sunuluyor, çeşitlerde yeterli miktarda. Tek kişilik kaldığım odada 2 yatak vardı, odanın büyüklüğü ise tek kişiye yetiyordu. Otel çok merkezi konumda, anayol üzerinde ve plaja yürüme mesafesinde. Otele yakına restoran ve barlar mevcut oralarda vakit geçirebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sonnen Hotel
Sonnen Hotel

-

Odalar yenilenmeli

Arkadaşım ile gittiğim otelden odalar dışında memnun kaldım. Odaların kesinlikle yenilenmesi gerekiyor. Onun dışında yemekler açık büfe ve lezzetliydi. Otel için temiz diyebilirim. Çalışanları sevdim, cana yakın ve ilgili insanlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunprime Beachfront Hotel
Sunprime Beachfront Hotel

-

İnanılmaz hizmet

Verdiğimiz paraya kıyasla beklediğimizden çok daha iyi bir hizmet aldık. Odalar küçüktü ancak inanılmaz derece temizdi. Ayrıca odanın mobilyaları yeniydi ve oda çok güzel dizayn edilmişti. Otel çalışanların hepsi çok yardımseverdi. Her yönü ile tam puanı hakkeden bir otel. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunprime Beachfront Hotel
Sunprime Beachfront Hotel

-

Daha çok kalmak isterdik

Bir hafta kaldığım ama keşke daha çok kalabilseydim diye düşündüğüm muazzam otel. Personel çok cana yakın ve çalışkandı. Odalar temiz ve ferahtı. Manzarası harikaydı. Aynı anda hem şehre bu kadar yakın hem de deniz dibinde olması çok büyük bir avantajdı bizim için. Hem doğal özellikleri hem konumu hem de personelin ilgili tavrı sayesinde dolu dolu muazzam bir tatil geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunprime Beachfront Hotel
Sunprime Beachfront Hotel

-

Konumu mükemmel

Konumu inanılmaz derecede güzel. Deniz dibine kurulmuş olan bu otelin şehir merkezine çok yakın olması aynı anda hem huzuru hem eğlenceyi bulmanızı sağlıyor. Balkonun manzarası sizi denize aşık edebilecek kadar etkileyici. Fiyat olarak uygun olan bu oteli herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunprime Beachfront Hotel
Sunprime Beachfront Hotel

-

Beklentileri iyi ayarlamanız lazım

Öncelikle bu oteli eğlenmek için tercih edersiniz hayal kırıklığı ile karşılaşma ihtimaliniz hayli yüksek. Yani demek istediğim şu, bu otel daha çok dinlenmek ve rahatlamak amacıyla gelirseniz çok fazla keyif alacağınız düşüncesindeyim. Otel hem temizliği hem de manzarasıyla üzerinizde çok güzel bir ferahlık etkisi yaratıyor. Yemekleri kaliteliydi. Tüm personele verdikleri hizmet nedeniyle çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunprime Beachfront Hotel
Sunprime Beachfront Hotel

-

Deniz kenarında rahatlatıcı bir otel

Otelin deniz kenarında olması çok büyük bir avantaj. İstediğiniz zaman hiçbir gayret ve çaba sarf etmeden denize ulaşabiliyorsunuz. Genelde Türk sayısı sınırlı bir otel. Odalar temiz ve ferahtı. Ayrıca genel olarak odaların manzaraları çok güzel. Yemekler çok güzel ve servis çok hızlı. Genel olarak huzur bulmak ve dinlenmek için tercih edilebilecek güzel bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunprime Beachfront Hotel
Sunprime Beachfront Hotel

-

Huzurlu ve rahat bir otel

Merkeze ulaşımı rahat olan oteller arasında en iyisi bu oteldi. Personelin güler yüzü ve çalışma isteği tatilinizin daha rahat ve huzurlu geçmesini sağlıyor. Bunun yanı sıra odalar gayet güzel ve sade dekore edilmiş. Aynı şekilde odaların temizliği de çok iyi durumda. Genel olarak çok memnun kaldı ve herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunprime Beachfront Hotel
Sunprime Beachfront Hotel

-

Hem eğlenmek hem dinlenmek için ideal

Şehir merkezine yakın ve denize sıfır bir otel. Doğal güzelliklere ve mekânlara aynı anda ulaşabiliyorsunuz. Yemekler çok güzel ve bol seçenek var. Personeli güleryüzlü ve arkadaş canlısı. Şezlong konusunda sıkıntı yaşamıyorsunuz. Fiyat performans açısından çok iyi bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunprime Beachfront Hotel
Sunprime Beachfront Hotel

-

Koşun koşun gidin

Genelde en son söylenen şeyi en başta söylemekte yarar var. Herkese bu oteli tavsiye ederim. Personelin hepsi arkadaş canlısı ve çalışkan insanlardı. Özellikle Al'a carteyi tavsiye ederim. Yemekler çok lezzetliydi. Tüm otel personeline tatilimizi keyifli geçirmemize yardımcı oldukları için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunprime Beachfront Hotel
Sunprime Beachfront Hotel

-

Deniz manzaralı tarafı isteyin

Deniz manzaralı tarafı özellikle talep etmelisiniz. Balkonundan inanılmaz bir manzara oluyor. Yemekleri güzeldi. Personel ilgili ve yardımsever. Kendi plajı olması en büyük avantajlarından. Fiyat açısından uygun ve hizmet açısından da gayet iyi bir otel. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunprime Beachfront Hotel
Sunprime Beachfront Hotel

-

Fiyat kalite parametresi açısından çok iyi

Sade ve temiz bir otel. Merkeze yakın olması en büyük avantajlarından. Plajı kendine ait olan otelde şezlong sıkıntısı çekmiyorsunuz. Fiyat kalite parametresinde çok iyi ve keyifli bir otel. Deniz'e bakan odaların manzarası çok güzel ancak ses yalıtımı iyi durumda değil çevreden çok ses geliyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Moni Hotel
Moni Hotel

-

Memnun kalmadık

Uygun fiyatlı olduğu için bu oteli tercih ettik ama en temel ihtiyaçlarımız bile karşılanmadı. Odada yatak dışında neredeyse hiçbir şey yoktu. Personelin tavrı sanki para vermeden odalarında kalıyormuşsunuz gibi. Hiçbir ilgi alaka yok. Çok huzursuz bir tatil geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Angels Inn Marmaris
Angels Inn Marmaris

-

Muazzam bir otel

Burada kaldığım süre boyunca çok teşekkür ederim otel ailesine. Çok güler yüzlü ve misafirperverlerdi. Herkese tavsiye edeceğim muazzam bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Two Seas Suites
Two Seas Suites

-

Çok güzel dekore edilmiş

Otelden şimdi ayrılmış biri olarak hemen yorum yazmak istedim. Kesinlikle çok güzel dekore edilmiş bir otel. Yeni olduğu için tertemiz ama o kadroyla bu otel hep böyle temiz kalacaktır eminim. 1+1 apart odalarında aileniz ile beraber rahat konaklıyorsunuz. Gereksiz gürültü yok içinde. Küçük ama bir o kadar kullanışlı mutfağı sayenizde kendi yiyeceklerinizi kendiniz hazırlayabiliyorsunuz ve diğer oteller gibi dışarıdan gelen hiç bir yiyeceğe karışmıyorlar. Anlayacağınız evinizdeki rahatlığın aynı bu arada resimlerde havuz küçük gözüküyor ama değil. Marmaris'e gelecek olanlar kesinlikle bu oteli tercih edebilirsiniz. Ayrıca güler yüzlü çalışan kadrosuna tekrar teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Antik Apart Hotel
Antik Apart Hotel

-

Yürekten teşekkürler

Sıcak ve aile ortamı içerisinde üçüncü kez konaklayıp tatil yaptığım bir işletme. Tüm personel ve yetkili arkadaşlara yürekten teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aloe Apart Otel
Aloe Apart Otel

-

Biz çok memnun kaldık

Sessiz temiz bir aile ortamı arıyorsanız Aloe Apart tam size göre. Biz çok memnun kaldık. Kahvaltıda tatmin edici.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sor Apart Otel
Sor Apart Otel

-

Konum olarak güzel

Konum olarak güzel, fiyat olarak uygun ve kaliteli bir hizmet arayanlar için kesinlikle önereceğim bir yer. Özellikle müşteri memnuniyetine çok önem veriyorlar, her şey için apart yönetimine teşekkürleri borç bilirim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Balım Otel
Balım Otel

-

Konumu, yemekleri, oda temizliği

Otel; konumu, yemekleri, oda temizliği ve konforu ile personel dahil mükemmel. Hele fiyatlarını göz önüne alırsanız olağanüstü. Marmaris için ideal otel. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sor Apart Otel
Sor Apart Otel

-

Konumu iyi

2014'ten beri bu yıl dahil 5. defa kaldık. İnsanlar gayet sıcakkanlı, sevecen ve yardımsever. Artık ailemiz gibi oldular. Seneye nasipse yine geleceğiz. Konumu iyi, merkezi, hareketli, eşyaları temiz, daha ne olsun...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sor Apart Otel
Sor Apart Otel

-

Çok ilgililer

Çok beğendik, tam ailecek kalınabilecek bir yer. Çok ilgililer. Kendimizi evimizde gibi hissettirdi. Samimi ve içtenler. Tatilcilerin ihtiyacı olabilecek her şey düşünülmüş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aslı Hotel
Aslı Hotel

-

Kahvaltıları lezzetsizdi

Kahvaltıları lezzetsizdi. Kahvaltı dahil yazıyor fakat kahvaltıdan zaten aç kalktığın için sadece odaya para vermiş oluyorsun. Ama odaları güzel ve rahat.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Söl Beach Hotel
Söl Beach Hotel

-

Yemekleri ve denizi

4 senedir konaklıyoruz. Bizim evimiz gibi. Personeli, oda hizmeti, yemekleri ve denizi ve daha birçok şey mükemmel. Olumsuz hiçbir şey yok. Emeği geçen herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İrem Apart
İrem Apart

-

Klima, banyo, mutfak eşyası

Marmaris, otel güzel. Klima, banyo, mutfak eşyası, havuz, her şey güzel. Ben çocuklarımla beraber geldim. 3 gün kaldım. Gayet güzeldi.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Selam, yorumunuz için teşekkür ediyoruz.

30 Haziran 2018, Cumartesi 14:15
Motto Premium Hotel
Motto Premium Hotel

-

2 yaz tatili buradaydık

2 yaz tatilini geçirmiştim, süperdi. Birçok arkadaşım da tavsiyem ile kaldı. Şu an 7 kişilik ailem ile kalmak istiyorum yer bulamıyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Greenpark Apartments
Greenpark Apartments

-

Verilen malzemeler yetersizdi

Aparttan tek beklentimiz temiz olmasıydı fakat banyo dahil temiz değildi. Verilen malzemeler yetersizdi; tabak, bardak, vs. Üstelik kafenin üstünde bulunan oda acayip gürültülüydü, gece ikilere kadar müzik hiç susmuyor. Deniz kenarına da yürüyüş mesafesi olarak uzak geldi bize.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aegean Park Hotel
Aegean Park Hotel

-

Nevresim takımları keçe gibi olmuş

Her yıl Marmaris'te tatil yaparız ama ben bu kadar kötü bir otel görmedim. Yemekler gerçekten de berbat, odalar eski ama temiz en azından. Nevresim takımları kullanılmaktan keçe gibi olmuş. Görevli sayısı yok denecek kadar az. Hiçbir şeye yetişemiyorlar. Kimseye gerçekten de tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)