Marmaris Barlar Sokağı

  • Muğla / Marmaris / Marmaris Merkez

Marmaris Barlar Sokağı

Marmaris Barlar Sokağı, özellikle yaz sezonunda oldukça hareketli olup gayet büyük ve eğlenceli mekanları bünyesinde bulunduran bir sokaktır. Yaz tatillerinin vazgeçilmez destinasyonlarından biri olan Marmaris; sadece denizi, tarihi dokusu, doğal güzellikleri ile değil gece hayatı ile de oldukça hareketli ve dikkat çekicidir. Gece eğlencelerine dair Marmaris'te sayısız disko, kulüp, canlı müzik bar ve kafelerin yanı sıra karaoke dans barları da bulunmaktadır.

Marmaris'in merkezinden sahil yolu boyunca barlar sokağı tarafına doğru ilerledikçe Marmaris gece hayatının merkezinin burası olduğunu hemen anlarsınız. Marmaris'e tatil için gelen turistlerin akşam vakitlerini değerlendirebileceği birçok bar ve diskonun bulunduğu sokakta sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmek mümkün. Marmaris Barlar Sokağı'nda yer alan mekanlar genellikle büyüktür. Sokaktaki bazı barlar damsız almamaktadır, bazı mekanlara ise girişte para vermeniz yeterlidir. Bu daracık sokakta sıralanmış olan kulüpler, diskolar ve diğer eğlence mekanları sabah saat 04.00'a kadar açık olup hizmet vermektedir.

Gündüz denizin keyfini çıkarıp, güneşin batmasıyla birlikte Marmaris Barlar Sokağı'nın yolunu tutabilirsiniz.

Marmaris için keyifli bir planlama yapmak istiyorsanız Marmaris otelleri adresini ve Marmaris gezilecek yerler adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Marmaris Barlar Sokağı
10

-

Captains Beach adında bir yer var mı orada ya da bilen var mı?