Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Runmarisrun Marmaris Yarı Maratonu

+ 3 Fotoğraf
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Runmarisrun Marmaris Yarı Maratonu Hakkında

Marmaris Yarı Maratonu 4 - 5 Haziran 2016 tarihinde başlıyor. Sporla dolu bir yaza Marmaris’ te merhaba demek için kaydınızı hemen yaptırın. Kayıtlar ’ www. uzunetap. com’ adresinden online olarak yapıyor.

Uzunetap ve ’ Spor Kenti Marmaris’ sloganıyla birçok organizasyon düzenleyen Marmaris Belediyesi işbirliği ile ilk defa düzenlenecek olan RunMarisRun Yarı Maratonu 7’ den 77’ e herkesi spora davet ediyor, sporla buluşturuyor.

RunMarisRun Yarı Maratonu’ nun kategorileri ise şu şekilde olacak, 21, 1 km - Yarı maraton koşusu, 10 km - 5 km Halk koşusu ve 500 metrelik MiniMaris çocuk koşusu ile koşulacak. Ayrıca sadece koşu değil yarış öncesi birçok konser ve eğlenceli aktivite de katılımcılarını bekliyor.

4 Haziran Cumartesi günü saat 10. 00’ da başlaması planlanan organizasyonda; düzenlenecek olan konserler, makarna partisi ve birbirinden keyifli aktiviteleriyle, sporu ve eğlenceyi birleştiren bu organizasyonla dopdolu bir hafta sonu sizleri bekliyor! Tüm yarışlar ise 5 Haziran Pazar günü başlayacak ve 13.

00’ da gerçekleşecek ödül töreni ile spor ve eğlence dolu bu organizasyon sona erecek. Dereceye girenlere para ödülü ile yarışmayı tamamlayan tüm sporculara başarı madalyası verilecek. Organizasyon ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için www. uzunetap. com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum / Değerlendirme

Runmarisrun Marmaris Yarı Maratonu
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?