Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Giriş
02.07.22
Çıkış
03.07.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Olanaklar

Klima
WiFi
Güzellik Salonu

Konsept/Tema

Aile Dostu
Şehir Oteli

Tesis Türü

Pansiyon

Popüler Filtreler

Bisiklet

Marmaris Merkez Pansiyonları:

Marmaris için 0 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Kriterlerinize uygun tesis bulamadık
Arama tarihini değiştir
Arama lokasyonunu değiştir

Marmaris Merkez Pansiyonları

Marmaris Merkez Pansiyonları

Marmaris, Akdeniz ve Ege'nin kesişiminde bulunan Muğla'nın ilçelerinden biri. İşte bu yüzden Marmaris'te hem Ege'nin samimiyetini hem de Akdeniz'in sıcaklığını bulabilirsiniz. Tarih boyunca çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan bölgede pek çok antik kalıntı görebilirsiniz. Bunun yanında bakir doğasında ise huzurun keyfini çıkarabilirsiniz. Sıcacık gündüzlerin ardından gelen ılık gecelerde doyasıya eğlenebileceğiniz mekanlar bulabilirsiniz. Elbette pek çoğunuzun tatil için ayırdığı zaman oldukça kısıtlı ve değerli. Bu yüzden her tatil öncesinde ayrıntılı bir planlama ve bütçelendirme gerektirebiliyor. Bölgede, konaklama için farklı Marmaris merkez otel seçenekleri bulunuyor. Marmaris merkez pansiyonları da konaklama için sıklıkla tercih ediliyor. Çoğu pansiyonda sabahları kahvaltı hizmeti sunuluyor. Elbette diğer konaklama tesislerinde olduğu gibi pansiyonlar arasında da kalite, sunulan imkanlar ve fiyat bakımından farklılıklar bulunabiliyor. Bunun için hem bütçenizi, hem ihtiyaçlarınızı hem de zevklerinizi göz önünde bulundurarak Marmaris'teki size en uygun pansiyona karar verebilirsiniz. Marmaris'te gezebilebilecek birçok yer de ziyaretçilerini bekliyor. Yeşilliklerle bezeli doğası ve masmavi denizi ile birlikte Marmaris, bir tatilden beklediğiniz şeylerin tamamını karşılayacak nitelikte.

Marmaris Gezilecek Yerler

Marmaris Gezilecek Yerler

Marmaris'te deniz, kum ve güneş tatilinden çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Tatiliniz bittiğinde doğal güzellikleri ve efsaneleri ile karış karış gezmeye layık bir yer olduğunu düşünebilirsiniz. Marmaris'te gezip görebileceğiniz yerler i şöyle sıralayabiliriz:

  • Kızkumu Plajı neredeyse suyun üzerinde yürüme deneyimi yaşayabileceğiniz Türkiye'deki nadir yerlerden biri olabilir. Kıyıdan denizin içine kadar uzanan kumluk patikada su üzerinde yürüyormuşçasına denizin içlerine kadar ilerleyebilirsiniz. Kızkumu Plajı, farklı yapısı ile görülmeye değer yerler arasında bulunuyor.
  • Kleopatra (Sedir) Adası Marmaris'te görebileceğiniz bir diğer büyülü yer. Ada, barındırdığı Kleopatra Plajı sayesinde ünlü. Plaj kumlarının örneği yalnızca Mısır'da bulunuyor. Bu yüzden kumların oradan getirildiği düşünülüyor. Efsaneye göre Aşık olduğu Kleopatra için bu altın sarısı kumları Kuzey Afrika'dan getirtip bu plajı hazırlatmış. Adada aynı zamanda Roma döneminden kalma Cedrae Antik Kenti'ni de görebilirsiniz. Bunun dışında adanın tertemiz ormanları arasında yürüyüş de yapabilirsiniz.
  • Eğlence mekanları ve yemek yemek için Marmaris Rıhtımı'nı tercih edebilirsiniz. Cıvıl cıvıl caddede serin akşamlarda yürüyüş yapabilirsiniz. Ayrıca, bu bölgede yer alan restoranlarda birçok farklı lezzetin tadına bakabilirsiniz.

Marmaris'e özel aracınızla gelmişseniz veya araba kiralayabilecek durumdaysanız bunlardan çok daha fazlasını Marmaris'in 50 km çevresinde görebilirsiniz. Böylece turlarla veya toplu taşıma ile ulaşılmayan saklı güzellikleri de yakalama şansına sahip olabilirsiniz.

Marmaris Merkez Pansiyon Fiyatları

Marmaris Merkez Pansiyon Fiyatları

Her yerde olduğu gibi Marmaris'te de pansiyonların fiyatları üzerinde etkili olan hususlar bulunuyor. Pansiyonların konumu ise bu faktörlerin başında yer alıyor. Denize daha yakın bir konumda olan pansiyonlar sahip olabilecekleri özel plaj ve deniz manzaralı oda imkanları sayesinde diğer konumlardaki pansiyonlardan daha pahalı olabilir. Bunun dışında konaklama süreniz de ödemeniz gereken ücret üzerinde etkili olabilir. Seçtiğiniz bir Marmaris merkez günlük pansiyon konaklamasının gün başına fiyatı, haftalık bir konaklamadan daha pahalı olabilir. Marmaris merkez pansiyon fiyatları üzerindeki bir diğer önemli etken ise birlikte konaklayacağınız kişi sayısı olabiliyor. Çok kişilik konaklamalar, çoğunlukla bireysel konaklamalardan daha ucuza denk geliyor. Pansiyonlar birbirlerinden farklı hizmetler sunuyor. Bu da farklı fiyat politikaları izlemelerine sebep oluyor. Bazı tesisler yalnızca kahvaltı hizmeti sunarken bazıları üç öğün yemek hizmeti sunuyor olabilir. Bazı tesisler manzaralı ve geniş odalara sahip olabilirken bazılarında daha küçük odalar olabilir. Otellerin sunduğu imkanların kalitesinin ve miktarının otel fiyatları ile doğru orantılı olduğunu söyleyebiliriz. Siz de bu doğrultuda Marmaris merkez ucuz pansiyon seçenekleri arasından kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Marmaris Merkez Yarım Pansiyonlar

Marmaris Merkez Yarım Pansiyonlar

Çoğu gezgin tatil bütçesinin önemli bir kısmını konaklama kalemine ayırıyor. Bu durumda konaklama yerlerinin sunabileceği hizmetleri ve ihtiyaçlarınızı iyi analiz etmeniz gerekiyor. Konaklama için çok büyük bütçeler ayırmak istemiyorsanız daha ucuz konaklama yollarından biri olan Marmaris merkez yarım pansiyon seçeneklerini gözden geçirebilirsiniz. Pansiyon seçimi yaparken dikkat edebileceğiniz detayları şöyle sıralayabiliriz:

  • Daha küçük ölçekli ve ev sahibinin de aynı binada konakladığı pansiyonlar bulabilirsiniz. Bu tür pansiyonlar nispeten daha ucuz olabilir. Bunun yanında işletme sahibi ile herhangi bir sorununuz hakkında çabucak iletişim kurma şansına sahip olursunuz.
  • Ailenizle yapacağınız ve arkadaşlarınızla yapacağınız tatiller için farklı pansiyonlar tercih etmeniz gerekebilir. Bazı pansiyonların daha katı kuralları vardır ve yalnızca ailelerin konaklamasına özel olabilir.
  • Tesisin size kaç öğün yemek sağladığı da dikkat edilmesi gereken bir nokta olabilir. Bazı tesisler sabah ve akşam yemek hizmeti sunarken bazıları yalnızca kahvaltı veriyor olabilir.
  • Bazı işletmeler toplu konaklamalarda veya uzun süreli konaklamalarda indirim sağlıyor olabilir. Bu gibi fırsatların takipçisi olabilirseniz konaklama masraflarından tasarruf etmiş olursunuz.
  • Denize sıfır olmayan bir pansiyonun elbette daha ucuz olacağından bahsetmiştik. Yine de hiçbir sıkıntı yaşamamak için ulaşım imkanları iyi olan bir pansiyon tercih edebilirsiniz. Eğer kendi aracınızla seyahat etmiyorsanız ulaşımı kolay bir pansiyon seçerek, havaalanı ya da otogara çok daha kolay ulaşabilirsiniz.

Yarım pansiyon otellerin geneli, kahvaltı olmak üzere günde tek öğün yemek hizmeti sunuyor. Günün diğer öğünlerindeki yemek ihtiyaçlarınızı bütçeniz ve zevklerinize göre kendiniz planlamanız gerekebilir. Siz de Marmaris'i planlarınıza dahil ederek dolu dolu bir tatil yaşayabilirsiniz.

Marmaris Merkez Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Marmaris bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Marmaris bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Marmaris Merkez Pansiyonları - En Uygun Marmaris Merkez Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Marmaris Merkez Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Marmaris Merkez Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Marmaris Merkez Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Marmaris Merkez Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.