Çeşme Altınkum Plajı
Çeşme Altınkum Plajı - Görsel 1
Çeşme Altınkum Plajı - Görsel 2
Çeşme Altınkum Plajı - Görsel 3
Çeşme Altınkum Plajı - Görsel 4

Çeşme Altınkum Plajı

+ 5 Fotoğraf
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli

Çeşme Altınkum Plajı Hakkında

Çeşme Merkez’ e yalnızca 10 dakika mesafede yer alan Çeşme Altınkum Plajı, 500 metre uzunluğa ve 15 metre genişliğe sahip küçük bir plaj. Ancak Çeşme’ de biraz sakin bir yerde denize girmek isterseniz, Çeşme Altınkum Plajı’ nı tercih edebilirsiniz.

İsmini altın rengi kumlarından alan Çeşme Altınkum Plajı, yavaşça derinleşen masmavi denizi ile de çok iyi yüzme bilmeyenlere de hitap ediyor. Ancak suyun aşırı derecede soğuk olduğunu belirtmekte fayda var. Çeşme’ nin diğer ılıca sahillerine göre Çeşme Altınkum Plajı, tam tersi yazın en sıcak günlerinde bile buz gibi oluyor.

Girmekte bir hayli zorlanabilirsiniz fakat girince alışıyor insan. : ) Hele bir de kavurucu güneşin altında gerçekten de iyi geliyor Çeşme Altınkum Plajı’ nın buz gibi suları. Çeşme Altınkum Plajı üzerinde çok sayıda işletme bulunuyor. İki şezlong ve bir şemsiyeyi ise günlük 15 TL gibi bir rakama kiralayabilirsiniz.

Ayrıca Çeşme Altınkum Plajı’ nın çevresinde de çeşitli beach club ve kafeler yer alıyor. Fiyatları da oldukça uygun. Beach clublara giriş kişi başı 10 TL ile 20 TL arasında değişiyor. Eğer, tatil için Çeşme’ yi tercih edecekseniz, Çeşme Altınkum Plajı’ nda da mutlaka denize girmenizi tavsiye ediyoruz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Yorum / Değerlendirme

Çeşme Altınkum Plajı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?