search icondelete term icon
Giriş
28 Ekim Per.
Çıkış
29 Ekim Cum.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Çeşme Pansiyonları

Çeşme için 11 otel listelendi.

Beste Hotel Çeşme

Pansiyon
Genç Dostu
Neredekal.com
5/5
Çeşme merkezine 0.8 km uzaklıkta
160 TL160 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:160 TL
Tesisi Ara
 • Sadece Konaklama

Angora Cafe Pansiyon

Pansiyon
İki gezgin için harika
Neredekal.com
5/5
Çeşme merkezine 0.7 km uzaklıkta
200 TL200 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:200 TL
Tesisi Ara
 • Sadece Konaklama

Murat Pansiyon Çeşme

Pansiyon
Tüm Yıl Açık
Çeşme merkezine 0.8 km uzaklıkta
250 TL250 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:250 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı

Koz Eren Otel

Pansiyon
Tüm Yıl Açık
Neredekal.com
3.8/5
(31 değerlendirme)
Çeşme merkezine 0.8 km uzaklıkta
190 TL190 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:190 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
183 TL
Etstur
Otelz.com
190 TL
183 TL'den başlayan fiyatlarla

Serin Konak

Pansiyon
Hayvan Dostu
Neredekal.com
5/5
Çeşme merkezine 7.4 km uzaklıkta
387 TL407 TL
%6 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:387 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
387 TL
Etstur
Otelz.com
441 TL
387 TL'den başlayan fiyatlarla

Alaçatı Asmalı Konak Otel

Pansiyon
Aile Dostu
Neredekal.com
4.8/5
Çeşme merkezine 7.4 km uzaklıkta
356 TL375 TL
%6 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:356 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
356 TL
Etstur
Otelz.com
480 TL
356 TL'den başlayan fiyatlarla

Alaçatı Bedirhan Otel

Pansiyon
Hayvan Dostu
Neredekal.com
4.8/5
Çeşme merkezine 7.5 km uzaklıkta
449 TL473 TL
%6 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:449 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
449 TL
Etstur
Odamax
473 TL
449 TL'den başlayan fiyatlarla

Aişe'M by Hire

Pansiyon
İki gezgin için harika
Neredekal.com
5/5
Çeşme merkezine 6.9 km uzaklıkta
250 TL250 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:250 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
238 TL
Etstur
Odamax
250 TL
238 TL'den başlayan fiyatlarla

Yalı Pansiyon Ilıca

Pansiyon
Çocuk Dostu
Çeşme merkezine 6.0 km uzaklıkta
665 TL700 TL
%5 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:665 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
665 TL
Etstur
Odamax
700 TL
665 TL'den başlayan fiyatlarla

Kıyı Butik Pansiyon

Pansiyon
Özel Plaj
Neredekal.com
3/5
Çeşme merkezine 39.4 km uzaklıkta
300 TL300 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:300 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
285 TL
Etstur
Odamax
300 TL
285 TL'den başlayan fiyatlarla

Yucca Alaçatı

Pansiyon
Hayvan Dostu
Neredekal.com
3.7/5
(17 değerlendirme)
Çeşme merkezine 10.0 km uzaklıkta
652 TL686 TL
%5 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:652 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Çeşme Pansiyonları

Çeşme Pansiyonları

Çeşme eşsiz güzellikleri ile tatilin kalbinin attığı bölgelerden biri. Birçok insanın tatil için tercih ettiği Çeşme, her sene yüz binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor. İzmir'in ilçesi konumunda bulunan Çeşme begonvil ve sakız ağaçlarının sıra sıra dizildiği sokakları bulunan, taş, ahşap ya da renkli mimarisinin bulunduğu, doğa ile iç içe, masmavi ve temiz koylara sahip mükemmel bir tatil beldesi konumunda. Turistik bir bölge olması ve her sene akın akın turist kabul etmesi nedeniyle hizmet sektörü gelişmiş bir bölge. Özellikle adım attığınız andan itibaren adım başı bir otel ya da pansiyona rastlayabilirsiniz. Bu nedenle bölgede otel seçenekleri bulunduğu gibi Çeşme pansiyon seçenekleri de bir hayli yaygın. Sitemiz Çeşme otelleri sayfası üzerinden oteller inceleyip rezervasyon oluşturarak istediğiniz tatile sahip olabilirsiniz.

Çeşme Pansiyon Fiyatları

Çeşme Pansiyon Fiyatları

Çeşme'de pansiyon fiyatları farklı ayrıntılara bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Çeşme konumu itibariyle eşsiz güzelliklere açılan ve oldukça ünlü olan bir bölge. Bu nedenle diğer tatil bölgelerine göre fiyatlarının biraz yüksek olduğunu ilk olarak bilmeniz gerekiyor. Otel yerine pansiyon tercihe etmişseniz bu noktada maliyetin biraz daha düşeceğini belirtebiliriz. İlk olarak pansiyonlarda konum fiyatı belirleyici ayrıntılardan ilki oluyor. Plajlara yakın konumda olan pansiyonlar diğer pansiyonlara oranla daha pahalı fiyatlara sahip. Özellikle bölgenin en meşhur plajları olan Boyalık ve Ilıcalı plajlarına yakın olan pansiyonlar hem çok rağbet gören hem de diğer pansiyonlardan daha farklı fiyatlara sahip olan pansiyonlar. Çeşme'de pansiyonların verdiği hizmetler de fiyatları etkileyen diğer detaylardan biri. Tam pansiyon otellerinde yarım pansiyon otellerine göre yeme içmenin fazla olması nedeniyle fiyatlarda artış olabiliyor. Bu nedenle daha uygun konaklama arayışındaysanız yarım pansiyon oteller tam pansiyon otellere göre daha uygun olur. Otelde seçeceğiniz odada fiyatı belirleyen en önemli ayrıntılar arasında bulunuyor. Standart odalar; aile odalar, süit oda ve deluxe odalara nazaran çok daha uygun fiyatlara sahip. Çeşme konumunda uygun fiyatlı ve güzel bir konuma sahip pansiyonları uygun fiyatlarla rezerve edebilmek istiyorsanız, erken rezervasyon büyük önem oluşturuyor. Özellikle tatile gitmeden yaklaşık 5-6 ay öncesinde oluşturduğunuz rezervasyonlar, sezonda satın alacağınız tatile oranla yarı yarıya bile değişkenlik gösterebiliyor. Bu nedenle Çeşme ucuz pansiyon aramak yerine erken rezervasyon ile civarın en güzel pansiyonunda eşsiz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Üstelik rezervasyon oluşturduğunuzda uygun fiyat seçeneğinin yanı sıra uygun ödeme koşulları oluşturulur. Rezervasyon tarihi ile ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda tesisin uygun olduğu bir tarihe rezervasyonu ertelemek mümkün olabilmekte. Bu tarihlerde gidemeyecek olduğunuzda önceden haber vererek rezervasyonun iptalini isteyebilir, tarafınıza para iadesi talebinde bulunabilirsiniz. Sitemiz üzerinden Çeşme pansiyon fiyatları hakkında bilgiler alarak size ve ailenize en uygun pansiyonu seçebilir, kusursuz bir tatil için en önemli adımı bizimle atabilirsiniz. Dilerseniz Çeşme apart otelleri seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Çeşme Alaçatı Pansiyonları

Çeşme Alaçatı Pansiyonları

Alaçatı Çeşme'nin en çok ilgi gören tatil beldelerinden biri. Muhteşem bir görünümü bulunan Alaçatı'nın sokakları begonviller ve sakız ağaçları ile donatılmıştır. Bölgenin taş ve ahşap mimarisine sahip pek çok otel ve evleri bulunuyor. Alaçatı'da pansiyon tercih etmek bölgeyi tamamen gezip keşfetmek adına mantıklı bir seçim olabilir. Bölgede apart şeklinde Çeşme Alaçatı otelleri bulunur. Yalnızca konaklama hizmetinin verildiği otellerde ekstra ücretlerde kahvaltı ve yemek gibi hizmetlere ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer ki tamamen pansiyondan bağımsız hareket etmek isterseniz bölgenin organik reçellerinden oluşturulan doğal peynir ve zeytinlerin bulunduğu nefis lezzetlerde kahvaltıların tadına bakabilirsiniz. Bunun yanı sıra Ege'nin zeytinyağlılarından ve mezelerinden oluşan yemekleri tadabilirsiniz.

Çeşme pansiyonları arasında birçok seçenek bulunuyor. Sevilen ve pek çok turistlerin rağbet gösterdiği bu pansiyon bungalow evlerden oluşuyor. Yeşilin ve mavinin buluşturulduğu bu pansiyonda havuz imkânı bulunuyor. Sörf plajına 4 km uzaklıkta bulunan bu pansiyon odalarında her türlü hizmet bulunuyor. Sabah zengin bir kahvaltı ile misafirlerini ağırlayan otelde fiyata dahil edilmese de öğlen ve akşam yemekleri çıkabiliyor. Alaçatı'nın merkezinde bulunan pansiyon seçenekleri de mevcut. Taş mimarisi sayesinde pansiyonda yaz aylarında bile serin bir tatil deneyimleyebilmek mümkün. Şehir manzaralı olan pansiyonda konaklama ve kahvaltı seçeneği bulunuyor. Dar bir sokakta bulunan otel nostaljik bir görüntüye sahip olması nedeniyle etkileyici bir mimariye sahip. Pansiyonun her yere yakın konumu ise tarihi ve turistik tüm alanları gezebilme imkânı sunuyor. Odalarda her türlü imkânı bulunan hotel Çeşme uygun pansiyon seçenekleri arasında. Kiraz Pansiyon; kırmızı ve şirin konsepti ile yerli ve yabancı turiste Alaçatı'da ev sahipliği yapıyor. Ilıca plajına çok yakın bir konumda bulunan otel Ilıca'nın o serin sularında deniz keyfi yaşayabilmenize olanak sunuyor. Bunun yanı sıra Antika pazarı, yel değirmenleri, Alaçatı evleri, Alaçatı pazar yerine yakın olması nedeniyle bu bölgeleri gezip keşfedebilmenize imkân veriyor. Otelde her türlü imkânı bulabileceğiniz bu pansiyon balayı çiftleri için oda süslemesi ve özel hizmet seçenekleri sunuyor. Balayı çiftlerine özel transfer imkânı sunan otel çifte özel ikram, içecek ve oda kahvaltısı gibi hizmetler veriyor. Konaklayan tüm müşterilerine özel ücretsiz serpme kahvaltı veren bu otelde diğer tüm yiyecek ve içecekler ise ücretli. Bunların yanı sıra dilerseniz Çeşme butik otelleri de konaklamanız için iyi bir seçenek olabilir.

Çeşme Merkez Pansiyonlar

Çeşme Merkez Pansiyonları

Çeşme'de dinlenme beklentisi olanların yanı sıra, eğlence için tatili seçenlerde kuşkusuz bu bölgeyi tercih ediyor. Çeşme gece hayatının oldukça yaygın olduğu, eğlence mekanlarının fazlasıyla bulunduğu bölgelerden biri. Bu yönüyle Dünyanın ve Türkiye'nin dört bir yanından sayısız turist bölgeye geliyor. Tüm bunların yanı sıra gezilecek tarihi ve turistik bölgelerin yaygın olması, el değmemiş koyları ve plajlarının bulunması ile adeta cennetten bir köşeyi anımsatıyor. Çeşme'de yapmak istediğiniz nasıl bir tatil öncelikle ona uygun bir karar vermeniz gerekiyor. Merkezi bir bölgede pansiyon arıyorsanız mantıklı bir karar verdiğinizi söyleyebiliriz. Merkezde bulunan pansiyonlar bölgeye geldiğinizde ve ayrıldığınızda size kolay ulaşım imkânı sunar. Bunun yanı sıra özellikle tarihi ve turistik bölgeleri gezmek istediğinizde merkezden daha kısa sürelerde istediğiniz yerlere gidebilirsiniz. Pansiyon denildiğinde insanlar tereddütte düşüyor olsa dahi, aslında büyük otellerden pek bir farkı bulunmuyor. Bu otellerde her türlü imkândan yararlanabilirsiniz. Otellerin büyük otellerden tek farkı küçük yerleşim olması ve yatak kapasitesi diyebiliriz. Ancak bu ortamların Çeşme'de daha sıcak ve samimi olduğunu belirtelim. Çoğu aile pansiyonu olan bu bölgede sıcacık bir karşılama sonrası muhtemelen iyi ki pansiyonu tercih ettiğinizi düşüneceksiniz. Çeşme merkez pansiyon seçenekleri arasından seçim yaparak gün boyu Çeşme'yi gezebilir, akşam ise kolaylıkla otele giriş yapabileceksiniz. Çeşmenin begonvil çiçekleri ile ünlü mini otelleri de bulunuyor. Küçük görüntüsü ve mor begonvil çiçekleri ile hoş bir karşılama yapan otel merkezi konumu sayesinde ılıca, boyalık gibi koylara yürüme mesafesinde. Yalnızca konaklama hizmetinin bulunduğu otelde kendi yiyeceklerinizi yapabileceğiniz bir mutfak ve donanımlı mutfak malzemeleri bulunur. Pansiyon ev tipi dizayn edildiği için misafirlere ev rahatlığı sunuyor. Sabah kuş cıvıltıları ile uyandırılacağınız bu otel huzuru yanı başınıza getiriyor. Villa Fanti otel merkez pansiyonlarından bir diğeri. Daha çok taş mimarisi ile oluşturulan bu otelde açık hava terası bulunuyor. Açık hava terasına çıktığınızda Çeşme'yi ayaklarınızın altında hissedecek, bu farklı manzara karşısında heyecanınızı gizleyemeyeceksiniz. Pansiyon genellikle şehir manzarası alsa da otelin bir kısmı tamamen denizi görüyor. Konaklama yanı sıra otel misafirleri için Ege'nin lezzetlerinden oluşturulmuş açık büfe kahvaltısı seçeneği sunuyor. Bölgeye en yakın olan Teke Plajı yaklaşık 600 metre mesafede bulunuyor.

Çeşme Denize Yakın Pansiyonlar

Çeşme denize sıfır oteller, konum itibarıyla benzersiz bir tatil imkanı sunuyor. Pansiyonun denize kıyısının bulunması denize kolay ulaşım sağlaması açısından vakit kaybını önlüyor. Bunun yanı sıra belli sebeplerden dolayı havuzu tercih etmeyen müşteriler deniz alternatif bir seçenek oluyor. Denize kıyısı bulunan oteller genellikle özel plajlara sahip olması nedeniyle şezlong ve şemsiye ücretlerinden ücretsiz olarak yararlanabilmenizi sağlıyor. Ayrıca denize yakın oteller denize keyifli yürüyüşler yapabilmeniz, deniz manzaralı romantik akşam yemekleri yiyebilmek içinde ideal bir seçim olabilir. Denize plajı bulunmayan pek çok otelde özel servislerle plajlara ulaşım sansı da bulunuyor. Özel plajları bulunan bu pansiyonlarda deniz şemsiye ve şezlong olanaklarından ücretsiz yararlanabilme imkânı sunar. Bu nedenle denize yakında olmayan pansiyonlarda tercih edilebilir. Barınak Pansiyon Tekke plajına 50 metre yakında konumlandırılmış şirin bir pansiyon. Tekke plajı altın rengi kum plajın bunulduğu eşsiz doğanın masmavi deniz ile buluştuğu rağbet gören çeşme plajları arasında. Temiz ve her türlü imkânı bulabileceğiniz odaların büyük bir kısmı denize açılır. Sabah ilk uyandığınızda el değmemiş güzelliği ile sizi karşılayan Tekke plajına gözünüzü açabilirsiniz. Her gününüzü huzurla başlayıp huzurla bitireceğiniz bu güzel mekânda Ege'nin lezzetlerinden oluşturulmuş kahvaltı seçeneği bulunuyor. Merkezi konumu bulunan bu pansiyon rahat ulaşım sağlayabilmeniz açısından iyi bir konaklama seçimi olabilir. İzmir Çeşme pansiyon seçeneklerinden olan birkaç alternatif denize 200 metre uzaklıkta yer alıyor. Birkaç dakika içerisinde denize ulaşım sağlayarak kumlu plajda keyifle güneşlenebilir, tertemiz denizinin tadını çıkarabilirsiniz. Adını aldığı mandalinalardan esinlenerek turuncu bir görünüme sahip bu pansiyonun odalarında aradığınız tüm hizmetlere kolayca ulaşabilirsiniz. Sadece konaklama hizmeti bulunan otelde ekstra ücrete tabi tutularak kahvaltı, yemek ve içecek servisleri yapılabiliyor. Evcil hayvan dostu olan otel merkezi konumu ile Çeşme merkeze rahat ulaşım imkânı sağlıyor. Bölgede bulunan Yeşim pansiyon birkaç farklı plaja yakınlığı ile bilinmekte. En güzel koylara ve plajlara 1 km mesafede bulunan pansiyonda araçla ulaşım sağlanacaksa kesinlikle tercih edilebilir. Bunun yanı sıra akşamları 10-15 dakika yürüyüş yaparak sahile ulaşabilmeniz mümkün. Otel odasında pek çok hizmeti sunan bu pansiyon, sabah Ege'nin lezzetlerinden oluşan kahvaltı imkânı sunmakta. Merkezi bir konumu bulunan bu otelde her yere yürüme mesafesi ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çeşme Tam Pansiyonlar

Tam pansiyonlar, yemek ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz şekilde oluşturulmuş mini oteller olarak karşımıza çıkıyor. Tam pansiyonlarda 2 öğün yemek imkânı bulunmakta. Bu pansiyonlarda sabah ve öğlen yemeği seçeneği olabileceği gibi, sabah ve akşam yemeği seçeneği bulunmakta. Tam pansiyon otellerde yemek haricinde herhangi bir yeme içme hizmeti sunmuyor. Bunun yanı sıra diğer her oteller gibi sizin için gerekli mobilyalar bulunan klima, TV, ısıtıcı, buzdolabı, kurutma makinesi gibi pek çok elektronik cihazla donatılmış oda seçenekleri mevcut. Çeşme tam pansiyon oteller arasından seçimler yaparak yeme içme konusunda otelden daha uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra yemek saatleri dışında otelde bulunmana gerek kalmadan Çeşme'nin tarihi ve turistik bölgelerini gezebilir, plajlarında denize girmenin ve güneşlenmenin tadını çıkarabilirsiniz. Tam pansiyonlardan birçoğu ile yemek ve kahvaltı seçeneklerini açık büfe olarak bulabiliyorsunuz. Ilıca plajına yakınlığı ile bilinen otel odalardan denizin muhteşem görüntüsünü müşterilerin görebilmesine imkân sunuyor. Bungalov evler şeklinde büyük bir yerleşim yerine sahip bu pansiyon 2 farklı havuzu ve bol yeşillikli alanları ile tatili daha anlamlı bir hale getiriyor. Doğal güzelliklerinin fazla olması nedeniyle fotoğrafları kareleyerek tatiliniz sonrası ölümsüz hatıralar oluşturabilmeniz mümkün olacak. Pırıl otel tam pansiyon seçeneği sunan Çeşmede pansiyon otellerden biri. Büyük bir yerleşim yeri ve kapasiteye sahip bu otelde odalarda lüks birçok hizmeti bulabilirsiniz. Modern ve yeni bir yapı ile misafirlerini ağırlayan otelde her seçenekte oda bulabilmeniz oldukça kolay. Özellikle misafirlerini oturup keyifli vakit geçirebilmesi için dekore edilmiş bir terası bulunuyor. Otelde kahvaltı seçeneğinin yanı sıra Dünya mutfaklarının lezzetlerinin yer aldığı açık büfe akşam yemeği ve isteğe göre ekstra ücreti bulunan Alacarte restoran seçenekleri bulunuyor. Tesis Dilaila plajına 3,5 km mesafede bulunuyor. Otelden günde 2 öğleden önce ve 2 öğleden sonra olmak üzere 4 farklı servis seçeneği bulunuyor. Şezlong ve şemsiyenin ücretsiz sunulmasının yanı sıra el değmemiş bu plajda deniz ve kumsal keyfi yapabilmeniz sağlanıyor. Otel iş amaçlı organizasyonların yapılabilmesi açısından oldukça uygun dizayn edilmiş. Bunun yanı sıra Spa ve güzelliğe dair pek çok hizmetten ücretsiz olarak yararlanabilmeniz mümkün oluyor. Yarım pansiyon oteller genellikle yalnızca konaklama ve kahvaltı seçeneği sunmakta. Otele bağımlılığınızı tamamen ortadan kaldıracak bu pansiyonlar arasından seçim yaparak Çeşme'nin en değerli bölgelerini gezebilirsiniz. Bu pansiyonlarda odalarda diğer pansiyonlar gibi en ince ayrıntısına kadar hizmetler veriliyor. Ayrıca bazı tesisler akşam yemeği, özel ikramlar, öğlen yemeği gibi lezzetler hazırlasa da müşterilerine ekstra ücret karşılığında servis yapıyor. Yarım pansiyonlar Çeşme merkezinde ve Alaçatı bölgesinde en ağırlıklı olarak bulunan pansiyonlar arasında. Özellikle merkezi olmaları sayesinde birçok yere kolay ulaşım imkânı sunar. Çeşme yarım pansiyon seçenekleri arasında Petunya pansiyon daha öncesinde tesise ziyarette bulunan misafirlerin favorisi konumunda. Rengarenk bir mimarisi bulunan pansiyon girdiğiniz andan itibaren içinizi açarak, adeta baharı hissettiriyor. Ahşap konseptine sahip olması sayesinde misafirleri sıcaktan bunaltmadan serin bir tatil deneyimi yaşamalarına imkân sunuyor. Sadece konaklama ve kahvaltı seçeneği bulunan otelde diğer hizmetler için ekstra bir ücret ödemeniz gerekiyor. Sıcacık ve büyüleyici bu otele girdiğiniz andan itibaren kendinizi özel hissetmeye başlıyorsunuz. Özellikle mimarisi ve dekorasyonu ile yüz gülümseten bu pansiyonda kahvaltı ise damağınızda ayrı bir tat bırakacak. Tamamen kendi mahsulleri olan organik lezzetlerle donatılan kahvaltı seçenekleri açık büfe şeklinde ikram ediliyor. Otelin teras kısmında oluşturulan şirin oturma alanı ise, Çeşme'yi ayaklarınızın altına alarak hayran bırakacak güzelliğine karşılık çay ve kahve yudumlamanıza olanak sağlıyor. Hiç bırakmak istemeyeceğiniz bu otel anılarınızı ölümsüzleştirebilmek için oldukça otantik bir görünüme sahip. Begonvillerin güzelliği ile büyülenmek isteyen misafirler için Çeşme günlük pansiyon seçeneklerinden biri olan Arzu Pansiyon'la tanışmalısınız. Otelin girişinde misafirleri pembe begonviller selamlıyor. Dört mevsim hizmet veren bu pansiyon küçük olmasının yanı sıra oldukça temiz odalara sahip. Odalarında TV, klima, ısıtıcı, mini buzdolabı, kurutma makinası gibi pek çok olanağı da bulabilmeniz mümkün. Sade bir dekorasyona sahip olan tesis bahçesinde bulunan ağaçlar ve çiçekler sayesinde misafirler için mükemmel bir manzara sunuyor. Yalnızca konaklama seçeneği bulunan bu otelde yiyecek içecek hizmeti verilmiyor. Bu oteli tercih etmeniz durumunda bu ihtiyaçlarınızı dışardan karşılamanız gerekiyor. Seda Rooms yarım pansiyon otel ise sadece konaklama imkanınızın bulunduğu Çeşme pansiyon apart otellerinden biri. Diğer apartlardan farklı olarak otel görünümünde olan bu pansiyon yalnızca oda hizmeti veriyor. Odalarda her türlü imkân ve hizmet verilerek misafirler güzel bir şekilde ağırlanmaya çalışılıyor. Otelde kahvaltıyı ekstra ücret dahilinde yapabilmeniz mümkün oluyor. Otantik bir görüntüsü bulunan otelde kullanılan karmaşık yapı pek çok turistin ilgisini çekerek rağbet gösterilmesine neden oluyor. Seda Rooms Çeşme merkez konumunda bulunan bu pansiyon olması nedeniyle birçok bölgeye kısa süre içerisinde ulaşım imkânı sunuyor. Ayrıca plajlara yakın olması sayesinde Çeşme'nin en güzel koy ve plajlarında müşterilerinin keyifli vakit geçirebilmelerini sağlıyor.

Çeşme Uygun Pansiyonlar

Çeşme Bölgesinde turistlerin en çok tereddütte kaldığı noktalardan birisi fiyatın uygunluğu ancak alacağı hizmetin kaliteli olması oluyor. Çeşme oldukça rağbet gören bir bölge olması sebebiyle diğer tatil bölgelerinden daha yüksek fiyatlara sahip olabiliyor. Ancak Çeşmede uygun pansiyon seçenekleri de yok değil. Hem de gayet temiz ve hijyenik olan pansiyonlarda kalarak hem Çeşme'yi keşfedebilir hem de bölgedeki plajlarda denizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Çeşme'nin merkezinde bulunan birçok pansiyon birçok yere yürüyerek ulaşabilme imkânı sunuyor. Modern bir mimari yapıya sahip bu pansiyonda normal oda seçeneklerinin yanı sıra lüks oda seçenekleri bulunuyor. Kişilerin bütçesine göre seçim yapabilecekleri her odada genel içeriklerin hepsi bulunuyor. Ayrıca pansiyonda Ege lezzetlerinin bulunduğu açık büfe kahvaltı seçeneği de var. Oteller; şirin görüntüsü ile dışardan bakıldığında bile dikkatleri üzerine çekebiliyor. Taş mimarisinin bulunması sebebiyle adından anlaşılacağı üzere yaz aylarında serinliği ile sıcaktan bunalmanızı engelliyor. Pansiyonun mor panjurları ise nostaljik bir hava katması sebebiyle birçok kişinin yoğun ilgisine maruz kalıyor. Tertemiz odaları yeşili ile büyüleyen mini bahçesi ile misafirlerini üst düzey ağırlayabilen bu konakta serpme kahvaltı seçeneği bulunuyor. Bu konak Ilıca Plajına 4 km uzaklıkta bulunuyor. Çeşmede ucuz pansiyon seçenekleri de sıkça bulunuyor. Mimarisi ve çizimleri ile misafirlerini etkilemeyi başaran bu otantik pansiyonda havuza girebilme imkânı da bulunuyor. Taş yapı olması sayesinde sıcaktan etkilenmeden keyifli bir tatil yapabilmeniz mümkün. Ayrıca pansiyonda eşsiz lezzetlerden oluşan nefis bir serpme kahvaltı sabahları sizleri bekliyor. Otelde dilerseniz belli bir ücret karşılığında akşam yemeğine barbekü yapılabiliyor. Ayrıca otel müşterilerine özel olarak belirli aralıklarla yelkenli tekne turları düzenliyor. Aile otelleri ise çiçekleri ile Çeşme'nin güzelliğini gözler önüne seriyor. Rengarenk döşenmiş alanlarda taş mimarisi sıklıkla kullanılmış. Otelde serinleyebilmek için havuz seçeneği bulunuyor. Bunun yanı sıra merkezi bir konumunun olması nedeniyle pek çok plaja yürüme mesafesi ile ulaşım sağlanıyor. Otelde yalnızca oda ve kahvaltı ücreti fiyata dahil edilse de ekstra olarak otelden öğlen ve akşam yemeklerini yiyebilmeniz mümkün olabiliyor. Pansiyonun yel değirmenlerine çok yakın olması ise benzersiz bir manzara keyfi sunuyor.

Çeşme Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çeşme Pansiyonları için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Çeşme Pansiyonları - En Uygun Çeşme Pansiyon Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 160 TL - 665 TL
Çeşme bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Çeşme bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Çeşme Pansiyonları - Çeşme Kalınacak Pansiyonlar sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Çeşme Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Çeşme Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Çeşme Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Çeşme Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.