Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Çeşme Merkez Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Çeşme Merkez Otelleri

Çeşme Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 111 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Çeşme Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Geniş ve beyaz kumlu plajları, masmavi denizi ve nitelikli konaklama tesisleri ile Çeşme, Ege'nin en popüler tatil durağıdır.
Çeşme Merkez ilçenin kalbi olması nedeniyle Çeşme'de tercih edilen ilk yerlerden biridir. Özellikle konaklama ve gece hayatı denince ilçede akla gelen ilk yerdir Çeşme Merkez.

Çeşme'deki tüm plajlara ve koylara yakınlığı, kolay ulaşılabilir bir konumda olması, gece hayatının en hareketli olduğu yerlerden biri olması ve konaklamada çok sayıda alternatife sahip olması nedeniyle Çeşme Merkez tatilcilerin sıklıkla tercih ettiği yerdir.

Tatilinizi Çeşme Merkez'de konaklayarak geçirdiğinizde tüm plaj ve koylara çok yakınsınız demektir. Çeşme'nin en popüler yerleri olan Alaçatı, Aya Yorgi Koyu, Altınkum ve Ilıca aracınızla veya merkezden kalkan dolmuşlarla birkaç dakikalık bir yolculukla ulaşacağınız yerler arasında.

Aynı zamanda ilçenin merkezi olması nedeniyle alışveriş, yeme-içme ve sağlık konularındaki tüm ihtiyaçlarınızı da Çeşme Merkez'de rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

Çeşme Merkez'in tatilciler tarafından ilk sırada tercih edilen bir yer olmasının en önemli nedeni çok sayıda konaklama tesisine sahip olmasıdır. 4 ve 5 yıldızlı lüks otellerin yanı sıra daha küçük, orta sınıf tatil otelleri de bulunur Çeşme Merkez'de.

Çeşme Yarımadası'nda konaklama için tercih edilen ilk yerlerden biri olduğundan Çeşme Merkez'de yaz aylarında yer bulmak oldukça güçtür. Özellike haziran-temmuz-ağustos aylarında neredeyse tamamı dolu olan Çeşme Merkez otellerinde konaklamak için mutlaka önceden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.

Tamamı denize ve civardaki diğer plajlara yakın olan Çeşme Merkez otelleri aynı zamanda Çeşme gece hayatının da kalbinin attığı yerdedir. Gündüzleri yürüyerek veya kısa bir araç yolculuğu ile plajlara ulaşabiliyorken, akşamları eğlence dolu Çeşme gece hayatının yanı başında olacaksınız.

Siz de Çeşme Yarımadası'nda hem dinlenip hem de eğlence dolu bir tatil yapmak istiyorsanız Çeşme Merkez otelleri sizleri bekliyor...

Ege'nin en popüler tatil bölgelerinden biridir Çeşme Merkez.

Yaz aylarında Çeşme'nin en çok tercih edilen bölgelerinden biri olan Merkez ilçesi, birbirinden güzel plajlara ve kolaylara yakınlığıyla tatilcileri cezbediyor. Beyaz kumsalları, mavi denizi, ulaşım kolaylığı yaz aylarında turistlerin bu bölgeyi tercih etmesinin en büyük sebepleri arasında.

Çeşme Merkez'de birçok otel bulunmakta ve çeşitli konaklama hizmetlerine sahiptir. Çeşme Merkez otellerinin bazıları deniz kıyısında veya denize yürüme mesafesinde olup, bazıları ise iç kesimlerde yer alır. Bölgede 4 ve 5 yıldızlı oteller, tatil otelleri ve küçük işletmeler bulunmaktadır. Yani Çeşme Merkez otelleri her bütçeye hitap eder.

Çeşme Merkez otel fiyatlarına değinecek olursak, bölge yaz turizmi açısından önemli bir yere sahip olduğu için yaz sezonunda Çeşme Merkez otel fiyatları yükselir. Ortalama bir gecelik Çeşme Merkez otel fiyatları 90 TL ve 200 TL arasında değişir. Kış sezonunun gelmesiyle birlikte Çeşme Merkez otel fiyatları 40 TL-70 TL arasında seyir gösterir.

Tercih edeceğiniz, oda tipi ve oda kahvaltı-her şey dahil hizmetler Çeşme Merkez otel fiyatlarını etkilemektedir. İstenilen fiyatlara genellikle kahvaltı dahildir.

Çeşme Merkez otelleri odalarının konforu ve kaliteli hizmet anlayışlarıyla sizleri memnun edecektir. Fiyatlar ekonomik bir konaklama imkanı sunduğu gibi, erken rezervasyonlarda konaklayacağınız günleri daha ekonomik hale getirebilirsiniz.

Çeşme Merkez otel fiyatları sayfamızı inceleyerek Çeşme Merkez otellerinin birinde rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilir, keyifli bir tatile ilk adımı atabilirsiniz.

Çeşme Merkez Hakkında
Çeşme'nin birbirinden güzel plajlarının hepsine en rahat ulaşım için ilk tercih: Çeşme Merkez
Çeşme ilçesinin merkezi kabul edilen bu bölgede hayat gündüzleri de geceleri de oldukça canlıdır. İzmir'in yerli halkının olduğu kadar çevredeki pek çok şehirden günübirlik veya hafta sonu için gelenlerle sürekli değişen bir nüfusa sahiptir. Yazları ise açık mavi denizi ve altın kumlarıyla otel ve pansiyon bulmakta oldukça güçlük çekilen beldelerimizden biridir.

2007 yılı Genel Nüfus Sayımına göre, ilçenin toplam nüfusu 27.796'dır ve bu nüfusun 17.950'si Çeşme Merkez'de ikamet etmektedir.

İç ve dış turizm açısından ülkemizin sayılı merkezlerinden olan Çeşme'nin, turizmdeki öneminin önümüzdeki yıllarda çok daha artacağı öngörülebilir. Yarımadanın ilk antik yerleşim yeri olan Çeşme Ildırı Erythrai, ilçenin görülmeye değer tarihi zenginliklerinden biridir.

Tatil için Ege Bölgesi'ni sevenlerdenseniz, Çeşme Merkez'i tercih edebilirsiniz. İzmir'in batısında yer alan bu ilçenin merkezinden etraftaki birçok plaja ulaşım oldukça kolay.

2 km'ye yakın uzunluktaki geniş ve beyaz kumlu plajları, nitelikli konaklama tesisleri ve termal olanaklarıyla Çeşme popüler bir turizm merkezidir. Denizin içinden kaynayan sıcak termal sular, Ilıca plajını ve yöredeki diğer plajları büyük birer termal havuz haline getirir. Çeşme Merkez'de de denize girebileceğiniz gibi, etraftaki beldelere de gidebilirsiniz: En popüler plajlar başta Ilıca ve Alaçatı olmak üzere Paşalimanı, Dalyan, Altınkum veya Eşek Adası'nı da tercih edebilirsiniz.

1 devlet hastanesi, 2 sağlık ocağı, 1 sağlık evi bulunan Çeşme Merkez'de sağlık açısından oldukça rahat olabilirsiniz.

Çeşme Merkez otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
5
0 (850) 602 16 18
Larimar Butik Otel
Larimar Butik Otel
Hürriyet Cad. No:50
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Otel, küçük bir balıkçı limanı üzerinde iyi bir konuma sahip.Yatağınızdan teknelerin manzarasını görebilirsiniz. Kahvaltı yeterliydi. Personel çok sıradandı. Odalar temiz ama küçük. Tek kötü şey, odam tütün kokuyordu. Buna çözüm bulmalılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 602 16 18
Larimar Butik Otel
Larimar Butik Otel
Hürriyet Cad. No:50
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

İyi bir hizmet seviyesi var. Otel güzel bir noktada yer almaktadır. Kahvaltı mükemmeldi. Ancak, bizim iki gecelik konaklamamız esnasında temizlik yapılmadı. Sahile çok yakın. Oda büyüklüğü iyiydi. Duvarlarda lekeler vardı. Hoşumuza gitmedi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 16 18
Larimar Butik Otel
Larimar Butik Otel
Hürriyet Cad. No:50
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Larimar otel çok güzel, rahat, temiz ve güzel deniz manzaralı. Personel çok güzel, çok faydalı ve sevecendi. Kahvaltı çok lezzetliydi. Doğrusunu söylemek gerekirse herşeyi beğendik. Biz gerçekten burada kalmaktan zevk aldık. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 16 18
Larimar Butik Otel
Larimar Butik Otel
Hürriyet Cad. No:50
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Bu otel harika bir yer, deniz manzarası, güzel bir atmosfer, personel gerçekten çok harika, konaklamanızdan keyif alacağınızdan emin olmak için neredeyse her şeyi yapıyorlar. Kahvaltı çok güzeldi ve tazeydi çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 16 18
Larimar Butik Otel
Larimar Butik Otel
Hürriyet Cad. No:50
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Otelin konumu mükemmel. Odamız, üçüncü katta liman ve Sakız Adası'nın harika manzarasını görüyordu. Kahvaltısı çok güzeldi. Çalışanlar çok canayakın. Yeri çok merkezi tekne turlarına da yakın.Biz oradayken rekor denemesi yapıldı. Hamburger yeme yarışması vardı çok eğlendik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 16 18
Larimar Butik Otel
Larimar Butik Otel
Hürriyet Cad. No:50
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Larimar otel konumu ve manzarası ile çok güzel bir şehirde (Çeşme) çok uzak olan İzmir 100 Km, güzel ve çok merkezi ve feribot servisi mükemmel olana ihtiyacım var, antik görmek zorundasın şehir, kafeler dakikalar içinde idi, personel çok cana yakın, 14 -15-02 2016 arasında bir gece için ad (Alesta) ikinci katta odama, gerçekten güzel, oda çok sessiz ve temiz, banyo iyi, kahvaltı güzel, iyi konumu, kaliteli fiyat, birçok dükkan, restoran ile herhangi bir yere gitmek kolay ... Bu otel, gezginler için tavsiye ederim. Salah

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (232) 532 00 92
Villa Fanti Butik Otel
Villa Fanti Butik Otel
16 Eylül Mah. 3047 Sok. No. 5
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Otel sahibinin kibarlığı, yatakodasının rahatlığı, ve harika kahvaltı! Her şey mükemmeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (232) 532 00 92
Villa Fanti Butik Otel
Villa Fanti Butik Otel
16 Eylül Mah. 3047 Sok. No. 5
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Bu otele 2.gelişim. Her geldiğimde sürekli memnun kalıyorum. Odalar çok temiz, kahvaltı çok lezzetli, sıcakkanlı çalışanlar yani kesinlikle tavsiye ediyorum kesinlikle buraya gelin imkanınız varsa. Olumsuz olaraksa pardon?? Olumsuz hiçbir şey yoktu

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (232) 532 00 92
Villa Fanti Butik Otel
Villa Fanti Butik Otel
16 Eylül Mah. 3047 Sok. No. 5
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Kaldığımız oda harikaydı, super bi manzarası vardı. Sahile 500 metre ve aynı zamanda çeşmede gezilecek yerlere de yakın. Çalışanlar o kadar iyilerdi ki gerçekten çok memnun kaldık. İstediğimiz zaman bize taksi çağırdılar. Kavaltı taze ve çok çeşitliydi gerçekten çok memnun kaldık. Hatta o kadar doyduk ki öğle yemeğini atladık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (232) 532 00 92
Villa Fanti Butik Otel
Villa Fanti Butik Otel
16 Eylül Mah. 3047 Sok. No. 5
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Sahipleri çok yardımseverdi odalar süper temizdi. Kahvaltıya bayıldık her sabah taze çay ve kahve ikramı oluyodu hatta günün her saatinde taze çay ve kahve isteyebiliyosunuz. Kesinlikle tavsiye ediyorum!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (232) 532 00 92
Villa Fanti Butik Otel
Villa Fanti Butik Otel
16 Eylül Mah. 3047 Sok. No. 5
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Ev yapımı kahvaltı muhteşemdi. Odamızın manzarası ise tek kelimeyle mükemmel. Otelin sahipleri çok samimi ve arkadaş canlısı ve çok yardımcılar burdan da tekrar çok teşekkür ederiz

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (232) 532 00 92
Villa Fanti Butik Otel
Villa Fanti Butik Otel
16 Eylül Mah. 3047 Sok. No. 5
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Evimizde gibi hissettik çalışanlar çok harikaydı lokasyonu da mükemmel herkese tavsiye ederiz

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (232) 532 00 92
Villa Fanti Butik Otel
Villa Fanti Butik Otel
16 Eylül Mah. 3047 Sok. No. 5
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Otelle ilgili her şeye bayıldık!! Kesinlikle harika

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (232) 532 00 92
Villa Fanti Butik Otel
Villa Fanti Butik Otel
16 Eylül Mah. 3047 Sok. No. 5
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Otel işletmecisi çok misafirperver ve saygılıydı, çok tatlı muhabbet ettik kendileriyle. Yemekleri de kendileri hazırlıyolar kendi yedikleri yemeklerin aynılarından bize de pişiriyolar. Otelin sahibi bizi bırakmaya kendisi götürdü taksiye binmek zorunda kalmadık. Çok teşekkür ederiz!! Tek problemi sahile biraz uzakta

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (232) 532 00 92
Villa Fanti Butik Otel
Villa Fanti Butik Otel
16 Eylül Mah. 3047 Sok. No. 5
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Misafirperverlik ve kibarlık açısından çok beğendik. Çalışanlar çok yardımcı oldu ve her şeyimizi kendi sorunları gibi ele alıp çözmeye çalışıyolardı

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (232) 532 00 92
Villa Fanti Butik Otel
Villa Fanti Butik Otel
16 Eylül Mah. 3047 Sok. No. 5
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Çalışanlar çok canayakındı tesis çok iyiydi ve odalar da çok temizdi kahvaltıyı da beğendik memnun kalmadığımız hiç bişey olmadı

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 06 11
Liman Otel
Liman Otel
Musalla Mah. 1089 Sok. No:5/A
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Otel bulunduğu konum ile çok avantajlı.Ayrıca inanılmaz derecede sessiz bir yer.Personeli çok ilgili.En çok kahvaltısını beğendik.Fiyatına göre her şey çok güzeldi.Odalar tertemizdi ve düzenliydi.Çok beğendik ve bu inanılmaz oteli kesinlikle gidip görmeniz gerekiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 06 11
Liman Otel
Liman Otel
Musalla Mah. 1089 Sok. No:5/A
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Güzel ve temiz bir otel.Küçük fakat Çeşme merkezde her yeri gezmek isteyenler için çok uygun.İşletmesi bir aileye ait ve aynı zamanda çok samimi bir ortamı var.Kendi evimiz gibi konakladık.Biz gerçekten çok memnun kaldık,herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 06 11
Liman Otel
Liman Otel
Musalla Mah. 1089 Sok. No:5/A
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Limana ve Çeşme merkeze yürüme mesafesinde olan küçük ve aile işletmesi olan bir otel.Odaları yeni,temiz ve bakımlı.Banyosu biraz küçük ama temiz olduğu için gözünüze batmıyor.Otopark sorunu yaşamadık.Kahvaltı diğer otellere göre çok daha güzel ve lezzetli.İşletmecileri ise oldukça güler yüzlü ve ilgili.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 50 62
Pırlanta Butik Otel
Pırlanta Butik Otel
İsmet İnönü Mah 2037 Sok No:13/A
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Ağustos ayında bir kız arkadaşımla burada çok güzel bir tatil geçirdik.Kahvaltısı gayet iyiydi.Odamız çok temizdi.Çalışanlar hem çok samimi hem de çok saygılıydı.Özellikle Mustafa Bey'e tekrar teşekkür ederim,bizimle çok ilgilendi.Oteli gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 50 62
Pırlanta Butik Otel
Pırlanta Butik Otel
İsmet İnönü Mah 2037 Sok No:13/A
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

En başta tertemiz ve huzur dolu bir yer olduğunu söylemek istiyorum.Sonrasında Mustafa Bey'in güler yüzlülüğü,personelin yüksek ilgisi rahat etmeniz için her an çabalamaları bize kendi otelimizde tatil yapmışız gibi hissettirdi.Aynı zamanda çarşıya 3 dakika yürüme mesafesinde olması büyük artı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 50 62
Pırlanta Butik Otel
Pırlanta Butik Otel
İsmet İnönü Mah 2037 Sok No:13/A
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Kız arkadaşımla bayram tatilinde buraya geldik.Mustafa abiye tekrardan çok teşekkür ederim,bizimle inanılmaz ilgilendi.Otel marinaya ve çarşıya çok yakın.Kahvaltısı açık büfe ve gayet başarılı.Seneye tekrar gitmeyi düşünüyoruz.Çeşme'ye giderseniz burayı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 50 62
Pırlanta Butik Otel
Pırlanta Butik Otel
İsmet İnönü Mah 2037 Sok No:13/A
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Pırlanta Otel tam anlamıyla pırlanta gibi bir yer.Personel inanılmaz güler yüzlü ve ilgili.Kendimi burada evimde gibi hissettim.Çeşme'de kaldığım en güzel oteldi.Nezih bahçesi sayesinde çok güzel vakitler geçirdik.Her şey için çok teşekkürler.Tekrar geleceğim ve yine bu otelde kalacağım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 50 62
Pırlanta Butik Otel
Pırlanta Butik Otel
İsmet İnönü Mah 2037 Sok No:13/A
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Çeşme'ye ilk defa gelmiştim buna rağmen hiç yabancılık çekmedim.Pırlanta Butik Otel'e girdikten sonra her şey daha da güzelleşti.Otel sayesinde etraftaki en meşhur plajlara ücretsiz girebiliyorsunuz.Otelin temizliği ve odaların güzelliği de tam puanı hak ediyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 50 62
Pırlanta Butik Otel
Pırlanta Butik Otel
İsmet İnönü Mah 2037 Sok No:13/A
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

İster ailenizle,ister arkadaşlarınızla isterseniz de yalnız başınıza gidin kesinlikle muhteşem bir otel geçireceğinize eminim.Özellikle otel müdürü Mustafa Bey başta olmak üzere tüm otel personeline çok teşekkür ederim,ilgi ve alakaları bir an eksik olmadı.Mutfak çok temiz ve yemekler çok lezzetliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 54 63
Altınyaz Hotel
Altınyaz Hotel
Musalla Mah. 1005 Sok. No:19
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Çok güzel ve şirin bir aile oteli.Yemekler şahane düzeyde ve otel işletmecisi çok iyi bir insan.Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.Nezih,sessiz bir kobumu var.Kafa dinlemek için güzel bir yer.Odalar düzenli bir şekilde temizleniyor.Biz tekrar gelmeyi çok istiyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 54 63
Altınyaz Hotel
Altınyaz Hotel
Musalla Mah. 1005 Sok. No:19
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Odalar açısından çok yüksek bir beklenti içinde olmamalısınız ama günübirlik konaklamalar için bence çok uygun.Özellikle de temizlik açısından çok iyi.Odalarda klima da mevcut.Odaların hepsi havuz kısmına bakıyor ve küçük minimal bir havuzu var.Çeşme'nin merkezine yürüme mesafesinde,sessiz sakin bir yerde konumlanıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 54 63
Altınyaz Hotel
Altınyaz Hotel
Musalla Mah. 1005 Sok. No:19
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Eğer günübirlik olarak Çeşme'de kalacak bir yer arıyorsanız bence ideal ve oldukça temiz bir otel.Merkeze,çarşıya ve limana yakın bir yerde.Sabah kahvaltısı ortalama bir düzeyde.Mahalle arasında sessiz bir noktada ve çoğu yere yürüme mesafesinde.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 54 63
Altınyaz Hotel
Altınyaz Hotel
Musalla Mah. 1005 Sok. No:19
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Çeşme'de bu harika otelde dört gece geçirdim.Odalarda klima ve televizyon sorunsuz çalışıyor.Yatak oldukça rahat ve odalar temiz.Çeşme'nin tam ortasındaki konumu ile her yere yakın bulunuyor.Kahvaltısı mükemmeldi,beklediğimden çok daha iyi vakitler geçirdim.Otel tam olarak mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 54 63
Altınyaz Hotel
Altınyaz Hotel
Musalla Mah. 1005 Sok. No:19
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Otel lokasyon olarak çok güzel bir yerde.Limana yürüyerek beş dakikada ulaşabiliyorsunuz.Marketler bir üst sokakta ve yine çok yakın.Burada kaldığınız süreçte asla müşteri gibi değil,yakın arkadaşlarınızın evinde misafirmiş gibi hissediyorsunuz.Odalarda balkonda mevcut.Birbirinden tatlı iki tane köpekleri var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 54 63
Altınyaz Hotel
Altınyaz Hotel
Musalla Mah. 1005 Sok. No:19
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Geldiğimiz ilk andan itibaren çok sıcak ve samimi bir ortam ile iç içe hissettik.Odalarda ki temizlik cidden mükemmeldi.Otelin resepsiyon bölümünde iki tane çok tatlı köpek var,köpek dostlarımızı da çok sevdik.Gürültüden uzak,huzurlu bir tatil geçirdik.Adeta kendinizi evinizde hissediyorsunuz,bundan sonra sık sık burada olacağız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 76 07
Arya Otel
Arya Otel
6 Eylül Mah. 3001 Sok. No: 32
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Odaları biraz dar, valizini açmakta biraz zorlanıyorsun biraz eski bir otel ama temiz bir otel, çalışanları her konuda yardımcı kahvaltıları çeşitli ve güzel samimi aile oteli tavsiye edilir çeşme merkeze 15 dk yürüme mesafesinde samimiyet için gidilebilecek bir yer

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 76 07
Arya Otel
Arya Otel
6 Eylül Mah. 3001 Sok. No: 32
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Üç sezondur geliyoruz çok sıcak güzel bir ortamı var aile oteli zaten bu sene kahvaltıyı da geliştirmişler süper olmuş havuzu çok kullanma fırsatımız olmadı ama temizdi bizim kendi evimiz gibi oldu artık. Memnun kalıyoruz her seferinde daha da güzel bir hizmet ile karşılaşıyoruz

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 76 07
Arya Otel
Arya Otel
6 Eylül Mah. 3001 Sok. No: 32
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Üç arkadaş bir gece kalmak için internetten uygun fiyatlı bir yer ararken karşımıza çıktı. Konumu gayet güzel. Çeşme merkezde, ayayorgiye yakın. Alaçatıya da 7km uzaklıkta. Taksiyle 10dk da alaçatıya ulaşabiliyorsunuz. Otel genel anlamda temiz. Sahipleri güler yüzlü ve pozitif insanlar. Saç kurutma makinesi talep ettik hemen yardımcı oldular. Kahvaltısı çok çeşitli değil ama önemli olan kahvaltı yapmak ise doyuyorsunuz. Havuzunu kullanmadık ama temiz görünüyordu. Otopark sorunu da yaşamadık. Banyo ve tuvalette de bir olumsuzluk yoktu. Kredi kartıyla ön ödeme de istemediler. Tek bir olumsuzluk vardı o da pencereler açık yattığınızda dışarıdan klima sesi geliyordu. Ama o da bu kadar olumlu şeyin yanında bir sıkıntı değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 76 07
Arya Otel
Arya Otel
6 Eylül Mah. 3001 Sok. No: 32
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Biz Bursa'dan geldik tam 1 hafta kaldık gerçekten tam bir aile ortamı kahvaltısı samimiyetleri odaların güzelliği ve temizliği en önemlisi de bir anne bir baba nasılsa samimiyetleri aynı öyleydi hepsi biz çok beğendik her şeyiyle mükemmel eğer ki çeşme yada alaçatı civarında konaklamak istiyorsanız mutlaka burada kalmanızı tavsiye ederim ne demek istediğimi çok iyi anlarsınız hem merkezde 10 dakika yürüme mesafesinde

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 76 07
Arya Otel
Arya Otel
6 Eylül Mah. 3001 Sok. No: 32
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Bu konaklamada bana adeta anne-baba sıcaklığıyla davranan otel sahiplerine teşekkür ederim. Hayatınızda o an size yardımlarının anlamı çok büyük insanlar vardır, bu çift de benim için öyle. Belirtmek isterim, burası 2 yıldızlı bir otel, bir aile işletmesi. Ne istediğimizden emin olursak, karşımızdakini de ona göre değerlendiririz. Bu yüzden mükemmel ötesi bir yerdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 76 07
Arya Otel
Arya Otel
6 Eylül Mah. 3001 Sok. No: 32
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Biz gayet beğendik, havuzu olması ve her yere yakınlığı çok güzel,ayrıca otele yakın marketlerden her türlü ihtiyacınızı görebilirsiniz,istediğiniz plaja rahatça gidip geri gelebilirsiniz çoğu plaja 8-10 km civarı yakınlıkta,otel sahipleri güler yüzlü cana yakın, fiyatları da gayet makul, tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 76 07
Arya Otel
Arya Otel
6 Eylül Mah. 3001 Sok. No: 32
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Çeşmeye ilk gelişimiz ve bir hata sonucu yanlış bir tercihimizden hızla kurtaran bir işletme. Bütün senemize etki edecek güzel bir tatil geçirmemize yardımcı olan bu güzel insanlara ne kadar teşekkür etsek azdır. kahvaltısı gayet güzel Otel merkezi konumda, sahipleri aile gibi. bence tatil planlamaya başlarken önce işletmeyi arayın müsait değilse diğerlerine yönelin derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 76 07
Arya Otel
Arya Otel
6 Eylül Mah. 3001 Sok. No: 32
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Çeşme'nin merkezinde bulunan şirin şirin otel, her zaman yardım etmeye hazır olan tatlı insanlar tarafından işletilmektedir. Huzurlu bir ortamda şezlonglar ile güzel bir yüzme havuzu bulunmaktadır. Kahvaltı büfesi servis eden bar ile rahat kapalı teras. Şehir plajına yakın olan küçük otobüsler kısa bir mesafede yakınlardaki plajlara gider. İyi yemeklerin makul fiyatlarla sunulduğu şehirde çok güzel restoranlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 76 07
Arya Otel
Arya Otel
6 Eylül Mah. 3001 Sok. No: 32
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Bu sevimli küçük bir aile işletmesidir, hiçbir şey sizin için her şeyi yapacak çok fazla sorun yoktur. Yemekler tüm taze hazırlanmış ve yüksek bir standartta pişirilir. Bu üçüncü kez kalıyorum ve tekrar döneceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 76 07
Arya Otel
Arya Otel
6 Eylül Mah. 3001 Sok. No: 32
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Kız kardeşimle Arya Otel'de kaldım ve tek kelimeyle en iyi otel deneyimi olduğunu söyleyebilirim. Bu otelin sahibi olan aile, ihtiyacımız olan her şeye sahip olduğumuzdan emin oldu. Bizim oda temiz havlu ile ve bahçede güzel bir havuz var. Yer harika. Liman, alışveriş, restorant sokağından çok uzak değil, bu yüzden liman tarafında gürültü duymazsınız. Ağırlamaları kalbimi ısıttı. Elbette geri döneceğim. Teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 602 55 19
Yayla Apart Otel
Yayla Apart Otel
16 Eylül Mah. 3044 Sok. No:2
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Adresi bulmak çok zordu, araç da girmiyordu. Bavulları elde taşıdık yukarıya 50 merdiven kadar. Odamızı da beğenmedik eski püskü eşyalarla döşenmiş bir yerdi

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 55 19
Yayla Apart Otel
Yayla Apart Otel
16 Eylül Mah. 3044 Sok. No:2
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Çarşıya çok yakın bir konumda. yürüyerek her yere gidersiniz. Ancak arabayla ulaşım yok otele ona göre planlayın valizleri ve eşyaları. Onun dışında odalar rahattı yazın en önemli şey klima..Klima iyi soğutuyordu. Kahvaltı da gayet güzeldi

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 602 55 19
Yayla Apart Otel
Yayla Apart Otel
16 Eylül Mah. 3044 Sok. No:2
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Odalar çok küçük ve artık elden geçmesi gerekiyor. Aracınızla gelecekseniz haberiniz olsun otopark yok, ancak belediyenin ücretsiz otoparkı var yakında. Kahvaltıyı beğendik güzeldi

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 55 19
Yayla Apart Otel
Yayla Apart Otel
16 Eylül Mah. 3044 Sok. No:2
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Her şeyden memnu kaldık gayet güzeldi. Merkezi konumda bir otel aile işletmesi küçük düzgün bir otel. Kahvaltısından çok memnun kaldık çok doyurucu ve çeşitliydi. Tavsiye edilir fiyatları da uygun

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 602 55 19
Yayla Apart Otel
Yayla Apart Otel
16 Eylül Mah. 3044 Sok. No:2
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Ailece işletilen butik bir otel. herhalde civarda böyle bir fiyata başka otel daha yoktur. Fiyatı en uygun otel burası. Her yer yürüme mesafesinde. Bu arada araç girişi yok otelin önüne çünkü dar bir sokakta kalıyor ancak zaten araçtan inince hemen ulaşırsınız bir dakika falan

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 55 19
Yayla Apart Otel
Yayla Apart Otel
16 Eylül Mah. 3044 Sok. No:2
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Biz ailecek gelip mutfaklı odada kaldık böyle bir seçenek de bulunuyor. Konumu merkezi, herşeye yakın. Otel bir aile işletmesi otel sahipleri de gayet düzgün saygılı insanlar. Kahvaltısı da oldukça güzeldi tavsiye ederim

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 602 55 19
Yayla Apart Otel
Yayla Apart Otel
16 Eylül Mah. 3044 Sok. No:2
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Odalar biraz bakımsızdı. Biz çok uzun süre konaklamadık açıkçası bir kaç saat kadar konaklayıp ayrıldık. Kahvaltı güzeldi ancak odalar elden geçebilir ve daha temiz olabilir

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 602 55 19
Yayla Apart Otel
Yayla Apart Otel
16 Eylül Mah. 3044 Sok. No:2
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Böyle bir fiyata bir yer bulmak Çeşme'de imkansız kesinlikle o nedenle tercihiniz uygun fiyatlı bir yer ise burayı düşünmelisiniz. Artık fiyatlar çok pahalandı Çeşme'de. Kahvaltı da dahil üstelik bu fiyata. Biz memnun kaldık genel olarak o yüzden de tavsiye ederiz

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 02 68
Mavi Butik Apart Otel
Mavi Butik Apart Otel
İsmet İnonu Mah. 2008 Sok. No: 84
Çeşme / İzmir
Türkiye

-

Doğa içinde huzurlu bir tatil arıyorsanız kesinlikle burasını tavsiye ederim. Çok güzel bir haftasonu geçirdik. Şehir stresinden kaçmak için birebir. Manzarası da çok güzel. Yalnız oteli bulurken biraz zorlandık

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)