Capitol AVM

+ 7 Fotoğraf
3.6/5
Çok İyi
5 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Capitol AVM Hakkında

1993 yılında kurulan ve 19 yıldır İstanbullulara, alışverişin, eğlencenin ve kültürel aktivitelerin tamamını bir arada sunan Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi, kısa zamanda alışveriş ve eğlence anlayışına getirdiği yüksek standartlarla, sadece alışveriş değil, aynı zamanda bir "yaşam merkezi" olarak hizmet vermektedir. Capitol, ziyaretçilerinin alışveriş gereksiniminin yanı sıra, birçok ihtiyacına daha cevap vermektedir. Capitol, ilke edindiği kalite anlayışından ve misyondan ödün vermeden, yoluna yenilikçi ve ilerici bakış açısıyla hızla devam etmektedir. Avrupa’nın en iyisi Capitol, hizmet anlayışını her zaman daha da ileriye taşıyacak ve sizler için çalışarak daha da büyük işlere imzasını atacaktır.

Yorum / Değerlendirme

3.6/5
Çok İyi
5 değerlendirme
Capitol AVM
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
15.11.2020
Misafir
Tüm ortopedik engelli vatandaşlar adına
Merhaba ben tüm ortopedik engelli vatandaşlar için bir talepte bulunmak istiyorum bende bir engelli vatandaş olarak rahatça avm içinde alışveriş yapmak için giriş kapılarında manüel tekerlekli sandalye istiyorum özellikle C kapısına çünkü kendi arabamı engelli park yerine park ettikten sonra giriş kapısı olarak C kapısını kullanıyorum lütfen her giriş kapısına özellikle C kapısına 2 şer adet manüel tekerlekli sandalye konulmasını yetkililerden rica ediyorum tüm ortopedik engelli vatandaşlar adına rica ediyorum
2/5 Ortalama
04.08.2019
Fatma Aydin
Yemek bozuktu
Tadında Anadolu’da yemek yedik. Berbattı. Uzun süreden beri para vererek midemi böyle bozmamıştım. En başta mercimekli köfte bozulmuştu.
2/5 Ortalama
22.01.2018
Doğa Naz Sancak
Sineması çok kötü
Bayağı boğucu bir yer. Sineması çok kötü, hiç sevmedim desem yalan olur. Ayrıca sevdiğim yerlere de sahip.
4/5 Mükemmel
03.04.2017
Nermin Vardar
Müşteri memnuniyeti
Yapıcı bir eleştiri. Bugün en alt katta arabamı bıraktım. Tedaviden dolayı cihazdan geçmek istemediğimi söyledim, izin verdi. Bu defa elinde cihazla aramaya çalıştı. Radyasyon almamam gerektiğini söyledim, "ben de aramak zorundayım" dedi. Neden eğitmiyorsunuz müşteri memnuniyeti için? Neden elindeki cihazda düşük de olsa radyasyon olduğunu bilmiyor? İnsanların hasta ya da hassasiyetleri olabilir. O zaman kibarca elle aramam gerekiyor desin. Terörist yakalamış edası çok yanlıştı, bilgisizdi. Müthiş AVM’ler yapsanız da müşteri memnuniyetine önem vermiyorsanız eğer bir gün nerede yanlış yaptık diye sorduğunuzda geç olabilir.
5/5 Mükemmel
04.02.2013
ismail çağlar
Güzel bir yere benziyor
Capitol AVM güzel bir yere benziyor. Yolum düşerse gelip alışveriş yapmak isterim.