Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Altunizade Butik Otelleri

Altunizade için {{ (filteredHotels).length}} / 4 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Altunizade Butik Otelleri

Altunizade Butik Otelleri

İstanbul Anadolu Yakası'nda Üsküdar sınırları içerisinde yer alan Altunizade butik otellerinin huzurlu ortamında ziyaretçilerini konuk ediyor. İsmini zamanın tanınmış simalarından Seyyîd İsmâil Zühtü'den (Altûnîzâde) alan Altunizade butik otel fiyatlarıyla gezginlere sıradışı bir deneyim imkanı sağlıyor. Altunizade butik otelleri en uygun konaklama imkanlarıyla İstanbul'un doğal güzelliklerini misafirlerine sunuyor. Kalite ve hizmet anlayışıyla dikkat çeken Altunizade butik otelleri rahatlık ve huzuru vaat ediyor. Gelenekselliğin modernite ile birleştiği bir çizgide yer alan Altunizade butik otelleriyle konuklarını bekliyor.

Bir zamanlar İstanbul'un doğal yaşam alanı olan Altunizade butik otelleriyle tarihi ve kültürü doyasıya hissetmenizi sağlıyor. Boğaz boyunca uzanan güzelliklere kolayca ulaşabileceğiniz semtte, Altunizade butik otelleri en uygun konumuyla da Acıbadem ve Koşuyolu gibi diğer komşu semtlere de rahatça bağlanmanızı sağlıyor. Sınırları içerisindeki şirketler ve ticaret merkezleriyle ekonomi için de önem taşıyan Altunizade butik otellerinin geniş imkanlarıyla iş insanlarına hizmet veriyor. Lüks otel anlamında pek çok alternatifin olduğu Altunizade butik otel fiyatlarıyla geniş bir gelir grubuna hizmet sağlayabiliyor. Hizmet anlayışı içerisinde birçok farklı konsepti barındıran Altunizade butik otelleri özellikle üst gelir grubu için çok fazla seçeneğe sahip. Altunizade butik otel fiyatları lüks, ulaşım kolaylığı ve merkezi konum gibi nedenlere göre değişebiliyor. İki yaka arasında geçiş noktasında yer alan Altunizade butik otellerinin müşteri memnuniyetini önemseyen anlayışıyla konuklarını ağırlıyor.

Alışveriş merkezleri açısından oldukça zengin bir bölgede yer alan Altunizade butik otelleri ile alışveriş tutkunları için ideal bir konumda bulunuyor. Hızla gelişen ve değişen çehresi ile dikkat çeken Altunizade butik otel fiyatlarıyla yerli ve yabancı turistlerin konaklama merkezlerinden. Metrobüs, metro ve otobüs imkanlarıyla toplu ulaşımın gelişmiş olduğu Altunizade butik otelleri en uygun lokasyonlarda ulaşılabilir bir konumda. Üsküdar'ın yaşanmışlıklarına ve tarihi güzelliklerine kolayca ulaşabildiğiniz Altunizade butik otelleriyle kenti keşfetmenizi sağlıyor. Sahile, saraylara ve yeşil alanlara komşu olan Altunizade butik otel fiyatlarıyla kaşifler için çok fazla seçeneğe sahip. Boğaz'ın büyüleyici güzelliğini hissetmek Altunizade butik otelleri en uygun konumlarıyla mümkün. İster iş insanı olun ister gezgin; niyetiniz sadece konaklamak değil aynı zamanda da şehri yaşamaksa Altunizade butik otelleriyle size sıradışı öneriler sunuyor.

Altunizade Butik Otel Fiyatları

Altunizade Butik Otelleri

Altunizade butik otel fiyatları sunulan hizmete ve mevsimsel yoğunluğa göre farklılık gösterebiliyor. Özellikle bahar ve yaz aylarında doluluk oranının arttığı Altunizade butik otelleri farklı bütçeler için imkanlara sahip. Konfora ve lükse önem verenler için Altunizade butik otel fiyatları, merkezi konumu ve hizmet seçenekleriyle akıllıca bir tercih olabiliyor. Kültür turizmi dışında iş seyahatleri için de Altunizade butik otelleri en uygun avantajlara sahip. İş sebebiyle İstanbul'da konaklayanlar her iki yakaya da ulaşımın kolaylığı nedeniyle Altunizade butik otel fiyatlarını oldukça makul buluyorlar. Konfor ve lüksten çok, şehri keşfetme beklentisi olanlar için de Altunizade butik otelleri en uygun seçenekleri sunuyor. Harita ve fotoğraf makinasıyla sokakları arşınlayan gezginler Altunizade butik otel fiyatlarının fırsat dönemlerinden yararlanabilir. Altunizade butik otelleri her zevke ve bütçeye hitap eden seçenekleriyle konuklarını bekliyor.

Altunizade Gezilecek Yerler

Altunizade Gezilecek Yerler

İstanbul'da hem kent yaşamının merkezinde hem de tarihe, kültüre komşu bir yer arıyorsanız Altunizade butik otelleriyle tam size göre. Anadolu yakasının doğal güzelliklerini rahatça keşfederken, Altunizade butik otel fiyatlarıyla da rahatlığı ve konforu hissediyorsunuz. Altunizade butik otelleri en uygun hizmet koşullarında gezginlere ağırlamayı beklerken siz de tatil planlarınızı şimdiden yapmaya başlayın.

Butik otellerin yanı sıra daha kapsamlı seçenekler için bilgilere Altunizade Otelleri sayfamıza göz gezdirebilirsiniz.

Altunizade'de konaklarken buraları gezmeden ayrılmayın:


  • 7 tepenin en güzellerinden: Büyük Çamlıca Tepesi
  • Bahçesi ve mimarisiyle çok özel bir yapı: Beylerbeyi Sarayı
  • Büyüleyici bir görüntü: Kız Kulesi
  • Lale devrinden günümüze: III. Ahmet Çeşmesi
  • Çamlıca Köşkleri

Altunizade Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Altunizade için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Altunizade otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Altunizade otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Çengelköy, Beylerbeyi semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.