Bursa Merkez Pansiyonları

En iyi 107 pansiyon, en uygun fiyatlar

Bursa Merkez Pansiyon Fiyatları

Ülkemizin önemli kültür şehirlerinden olan Bursa merkez, her bir köşesinden tarih fışkıran yapıları ve doğal güzellikleri ile yerli – yabancı tüm ziyaretçilerine unutulmaz bir seyahat yaşatıyor.

Büyük bir kısmı oda – kahvaltı olarak hizmet veren Bursa merkez pansiyonlarında her gün sabah kahvaltıları açık büfe ya da kontinental olarak sunulmaktadır. Çevre ilçelere kolay ulaşım yolları üzerinde bulunması, bütçenizi sarsmayacak bir aralıkta yer alması ve aradığınız konfora sahip olması ile Bursa merkez pansiyonlarını ister hafta sonu ister uzun soluklu konaklamalar için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Üstelik ücretsiz Wi-Fi, otopark alanı, özel banyo ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak dekorasyona sahip olan bu tesislerde erken rezervasyon fırsatları da bulunmaktadır.

Her köşesinde Osmanlı'nın izlerine rastlayacağınız Bursa Merkez, tarihi yapıtlarıyla ve yeşil doğasıyla ziyaret eden her turistin beğenisini kazanıyor.

Sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz Bursa merkez pansiyon fiyatları arasından bütçenize en uygun olanı belirledikten sonra hemen rezervasyonunuzu yaptırmanız durumunda erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmanız mümkün. Ayrıca sayfamızda 2020 Bursa merkez pansiyon fiyatlarının tümüne ulaşabilir ve diğer konaklama birileri ile kıyaslama olanağı da bulabilirsiniz.

Özellikle Osmanlı döneminin izleriyle karşılaşacağınız Bursa Merkez'i keşfetmek istiyorsanız, sadece bir hafta sonunuzu değerlendirebilirsiniz. Bursa Ulu Camii'ni içinde barındıran Bursa Merkez, sadece sınırları içerisindeki kalıntılarla değil, aynı zamanda çevresine yakın olan birçok yapıtla da buluşturuyor misafirlerini.

Bursa Merkez özellikle hafta sonu gezileri için tercih edilmektedir. Bölgenin hem doğasını hem de tarihi değerlerini sadece bir hafta sonuna sığdırabilirsiniz. Fakat şehrin daha birçok noktasını ziyaret etmek isterseniz birkaç gün daha uzatabilirsiniz gezinizi.

Bursa Merkez'de yer alan otellerin sayısı bir hayli fazladır. Diğer ilçelere kolay bir ulaşım sağlaması, ekonomik fiyatlara sahip olması ve kaliteli bir hizmet anlayışı olması Bursa Merkez otellerinin sıklıkla tercih edilmesini sağlıyor. Kent otelinden butik otele ve termal otellere kadar farklı kategoride bulunan konaklama tesisleri farklı fiyat politikalarına sahiptir.

Bursa Merkez otel fiyatları yaz sezonunda normal fiyatlara göre biraz daha artış gösterir. Fiyatlar 150 TL-360 TL arasında değişiyor. Fakat yapılan bazı kampanyalarla ekonomik bir konaklama imkanı da mevcut. Kış sezonunda ise Bursa Merkez otel fiyatları 90 TL'ye kadar düşüş gösteriyor. İstenilen fiyatlara kahvaltı dahil olmakla birlikte, yarım pansiyon veya her şey dahil hizmetlerde fiyatlar yükselir.

Erken rezervasyon yaptırarak ekonomik bir konaklama imkanı yakalayabilirsiniz Bursa Merkez otellerinde. 2020 Bursa Merkez otel fiyatlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.