Çağrankaya Yaylası Yakınındaki Oteller

Çağrankaya Yaylası en yakın 20 Otel

Çağrankaya Yaylası Yakın Oteller

Karadeniz'in mis gibi havasında, şehir karmaşasından uzak, huzurlu günler geçirmek ister misiniz? O halde sizleri Rize'de bulunan Çağrankaya Yaylası'nın büyülü atmosferine davet ediyoruz. Yayla, hem doğal güzelliğinin içinde barındırdığı yeşillikleriyle hem de keşfedilmeyi bekleyen noktalarıyla sizleri bekliyor. İkizdere ilçesinde bulunan yayla, kış aylarının çok soğuk ve sert geçmesi sebebiyle halk tarafından yazlık olarak kullanılmaktadır.

Ridos Termal Hotel

Rize - Termal Otel - 31 Misafir Yorumu

Ridos Termal Hotel, Rize İkizdere'de bulunmaktadır. İkizdere, dik yamaçlı vadileri, doruklara ulaşılabilir dağları, yeşil yaylaları, tarihi kemer köprüleri, coşkun akan dereleri ile çok özel bir turizm ilçesidir. Ridos Termal Hotel, şehir gürültüsünden uzakta, çam ormanlarının arasında, 30 dönümlük alan üzerinde hizmet vermektedir. Hem huzurlu hem de sağlık dolu bir tatil için en uygun termal otel olan Ridos, hem yerli hem de yabancı turistleri yıllardır ağırlamaktadır. Otel, konforlu ve modern 148 oda ile misafirlerine hizmet vermektedir. Tesisin tüm odalarında; banyo, televizyon, balkon, kasa, gardırop, uydu yayını ve uyandırma servisi bulunmaktadır. Tesisin restoranında sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinde zengin seçenekler misafirlere sunulmaktadır. Balayı çiftleri için oda...

Çağrankaya Yaylası ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Çağrankaya Yaylası yakınlarında konaklamak için 200 TL den başlayan fiyatlar çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 250 TL dir

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Çağrankaya Yaylası otellerinde 200 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 280 TL den ve ortalama otel fiyatları 250 TL olarak bulundu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Çağrankaya Yaylası yakın otellerinde 200 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 300 TL ve ortalama otel fiyatları 250 TL olarak bulundu.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller İkizdere semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.

Çağrankaya Yaylası Otel Yorumları

5

Ridos Termal Hotel

Sebiha Boydak - 4 Eylül 2019, Çarsamba 20:25

Her şey ücretli

Gelip görülmesi gereken yerler, muhteşem bir ortam; ama çayın memleketinde çaysız kalıyorsunuz. Her şey ücretli. Hem de İstanbul'daki en fahiş fiyatlarda çünkü otel Araplara hizmet etme politikasıyla yola çıkmış. Yemekler çok leziz, personel iyi, odalar temiz otelin SPA da iyi; ama suya para, çaya para, yemekte içecek ikram yok… Var da parayla. Yani odaya ödediğiniz kadar harcamayı göze alın.

10

Çamlık Genesis Otel

yüksel erel - 22 Ağustos 2016, Pazartesi 00:56

Doğası, havası harika

Bir gece kaldım, doğası, havası ve de güler yüzlü fedakar personeli ile otel bir harika. Tekrar gitmeyi çok isterim..