Otelleri Göster

Çağrankaya Yaylası Yakınındaki Oteller

Çağrankaya Yaylası Yakınındaki Oteller

Karadeniz'in mis gibi havasında, şehir karmaşasından uzak, huzurlu günler geçirmek ister misiniz? O halde sizleri Rize'de bulunan Çağrankaya Yaylası'nın büyülü atmosferine davet ediyoruz. Yayla, hem doğal güzelliğinin içinde barındırdığı yeşillikleriyle hem de keşfedilmeyi bekleyen noktalarıyla sizleri bekliyor. İkizdere ilçesinde bulunan yayla, kış aylarının çok soğuk ve sert geçmesi sebebiyle halk tarafından yazlık olarak kullanılmaktadır.

Merkez ilçeye bağlı olması sebebiyle kolay bir ulaşıma sahiptir. Çağrankaya Yaylası'na, İkizdere, Güneysu, Küçükçayır ve Çayeli üzerinden rahatlıkla gidebilirsiniz. Yayla en çok da sis indiği zaman görülmeye değerdir. Bulutların yeryüzüne indiğini hissedersiniz o an.

Yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisini gören Çağrankaya Yaylası, huzur veren havasında gelen her misafirini dinlendirmektedir. Çağrankaya Yaylası yakınında bulunan otelleri ve otel fiyatlarını inceledikten sonra rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Şehir kalabalığından uzakta, tüm stresinizden arınacağınız bir tatil sizleri bekliyor.