İyidere Otelleri

En iyi 2 otel, en uygun fiyatlar

İyidere Hakkında

İyidere Gezilecek Yerler

İyidere Otel Fiyatları

Adını kendiyle aynı ismi taşıyan çaydan alan, yeşiliyle ünlü Rize'nin küçük ve şirin ilçesi İyidere, İyidere otellerinde kendine yakışır bir misafirperverlikle konuklarını ağırlıyor.

İyidere otellerinde konakladığınız süre boyunca, ilçenin plajında denize girebilirsiniz. Karadeniz'in denize girmeye müsait nadir bölgelerinden olmasıyla, Rize'nin çevre ilçeleri arasında ön plana çıkmaktadır. Kendine has, dağlarla çevrili sahiliyle İyidere, huzurlu bir konaklamanın önemli duraklarındandır.

Rize'nin görülesi yaylaları İyidere'den çok kısa bir süre sonra ulaşılabilir bir konumda olması sebebiyle İyidere otelleri, gezginlerin oldukça dikkatini çekmektedir. Lüks odaları, lezzetli tatlar sunan mutfağı, manzaralı tesisler ve konforlu konaklama hizmetleriyle İyidere otelleri misafirlerini yıl boyunca tesislerine hizmet vermektedir.

İyidere otellerinin en belirgin özelliklerinden biri Karadeniz'e özgü yeşilliklerle çevrili olmasıdır. Konaklamanız boyunca tesislerin konukseverliği ve lezzetli Karadeniz yemeklerini denemeyi unutmayın.