İyidere Otelleri

Adını kendiyle aynı ismi taşıyan çaydan alan, yeşiliyle ünlü Rize’nin küçük ve şirin ilçesi İyidere, İyidere otellerinde kendine yakışır bir misafirperverlikle konuklarını ağırlıyor.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

İyidere Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

İyidere Otelleri ve İyidere Otel Fiyatları

Adını kendiyle aynı ismi taşıyan çaydan alan, yeşiliyle ünlü Rize'nin küçük ve şirin ilçesi İyidere, İyidere otellerinde kendine yakışır bir misafirperverlikle konuklarını ağırlıyor.

İyidere, tarih boyunca ülkemizin konumu sebebiyle pek çok il ve ilçe merkezlerinde olduğu gibi farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Bölge; Bizans, Roma, Pontus Rum İmparatorluğu gibi medeniyetlerden sonra Fatih Sultan Mehmet döneminde Osmanlı egemenliğine girmiştir. Rize'ye 14 km uzaklıkta yer alan İyidere, eski adıyla Aspet, Rize seyahat durakları içerisinde, konaklama alternatifi bulabileceğiniz yerler arasında yer almaktadır. Bu yönüyle sevimli ilçe bünyesindeki otelleriyle dikkat çeker hale gelmiştir.

İyidere otellerinde konakladığınız süre boyunca, ilçenin plajında denize girebilirsiniz. Karadeniz'in denize girmeye müsait nadir bölgelerinden olmasıyla, Rize'nin çevre ilçeleri arasında ön plana çıkmaktadır. Kendine has, dağlarla çevrili sahiliyle İyidere, huzurlu bir konaklamanın önemli duraklarındandır.

Rize'nin görülesi yaylaları İyidere'den çok kısa bir süre sonra ulaşılabilir bir konumda olması sebebiyle İyidere otelleri, gezginlerin oldukça dikkatini çekmektedir. Lüks odaları, lezzetli tatlar sunan mutfağı, manzaralı tesisler ve konforlu konaklama hizmetleriyle İyidere otelleri misafirlerini yıl boyunca tesislerine hizmet vermektedir.

İyidere otellerinin en belirgin özelliklerinden biri Karadeniz'e özgü yeşilliklerle çevrili olmasıdır. Konaklamanız boyunca tesislerin konukseverliği ve lezzetli Karadeniz yemeklerini denemeyi unutmayın.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın