Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Bostancı Tren İstasyonu
Bostancı Tren İstasyonu - Görsel 1
Bostancı Tren İstasyonu - Görsel 2
Bostancı Tren İstasyonu - Görsel 3
Bostancı Tren İstasyonu - Görsel 4
6 Fotoğraf
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Bostancı Tren İstasyonu Hakkında

Bostancı Yüksek Hızlı Tren İstasyonu, İstanbul ili Kadıköy ilçesine bağlı Bostancı bulunan bir demiryolu istasyonudur. Bostancı Yüksel Hızlı Tren İstasyonu, 1872 yılında hizmete girmiştir. Şehirlerarası ulaşım alanında hayatımızı kolaylaştıran YHT’ ler, karayolu ulaşımına kıyasla daha hızlı ve ekonomik seyahat hizmeti sağlamaktadır.

Şehir merkezi yakınında bulunan Bostancı Tren İstasyonu’ ndan, pek çok yere ulaşım sağlamak mümkündür. Bostancı Yüksek Hızlı Tren İstasyonu’ ndan, şehir içerisindeki birçok otele ulaşım sağlanabilmektedir. Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları’ na ait olan istasyon, Ankara –İstanbul YHT, İstanbul – Konya YHT, Ankara Ekspresi ve Marmaray’ a hizmet vermektedir.

Raylı sisteme sahip olan Bostancı Yüksek Hızlı Tren İstasyonu içerisinde; seyahat kartı satış noktası ve engelli erişimine uygun alanlar bulunmaktadır. Şehir merkezinde bulunan Bostancı Yüksek Hızlı Tren İstasyonu’ na, farklı bölgelerden özel araçlar ve çeşitli toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Yorum / Değerlendirme

Bostancı Tren İstasyonu
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?