Türkiye'nin Gizli Saklı Kalmış Koyları, Türkiye

Türkiye'nin Gizli Saklı Kalmış Koyları

Yorum Yok

Rota Önerileri Gülnur Sağlam

Türkiye'nin Gizli Saklı Kalmış Koyları
Türkiye'nin pek çok noktasında yer alan gizli kalmış koylar, adeta görsel bir şölen sunuyor. Keşfedilmeyi bekleyen koyların birçoğu sakin suları ve el değmemiş doğası ile dikkat çekiyor. Özellikle Ege Bölgesi'nde geniş yer kaplayan koylar, yaz aylarında ziyaretçilerin kalabalıktan kaçtığı sakin bölgeler arasında. Türkiye'nin keşfedilmeyi bekleyen koylarını ve onlara dair detayları bu yazımızda sizler için derledik.

Delikli Koy - Çeşme, İzmir

Türkiye'nin Gizli Saklı Kalmış KoylarıTürkiye'nin popüler tatil merkezleri arasında yer alan Çeşme, pek çok gizli kalmış güzelliğe ev sahipliği yapıyor. Delikli Koy da bu güzelliklerden sadece biri. Çeşme denildiğinde herkes, üzerinde bir beach club olmayan koy bulmanın imkansız olduğunu düşünüyor. Delikli Koy, el değmemiş ve doğal yapısı ile sizi çok şaşırtacak. Henüz çok kalabalık olmayan Delikli Koy, tertemiz plajı ve serin suları ile görenleri kendine hayran bırakıyor.

Boyabağı Koyu - Karaburun, İzmir

Türkiye'nin Gizli Saklı Kalmış Koylarıİzmir'in sakin kalmış ilçelerinin başında Karaburun geliyor. Böylesine sakin bir bölgeye güzellik katan ise Boyabağı Koyu oluyor. Turkuaz rengi ile insanı kendine çeken Boyabağı Koyu, Kösedere köyünün plajı olarak biliniyor. Zeytin ağaçları arasında kalan bu koyu gördüğünüzde hayran kalabilirsiniz. Hazır yolunuz İzmir'e düşmüşken şehre özgü lezzetleri yerinde tatmanın tam zamanı. Nerede, ne yenir diyorsanız İzmir Gastronomi Rehberi adlı yazımızdan ilham alabilirsiniz. EK olarak Karaburun Plajlarını daha yakından tanımak isterseniz, bu yazımıza da göz atmanızı tavsiye ederiz.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

950 TL

En Uygun Fiyata Git

Kabak Koyu - Fethiye, Muğla

Türkiye'nin Gizli Saklı Kalmış KoylarıFethiye'nin Faralya köyünde konumlanan Kabak Koyu, ulaşması zor güzellikler arasında yer alıyor. Her ne kadar ulaşım meşakkatli olsa da, sonunda sizi bekleyen mavi ile yeşilin uyumuna bayılacaksınız. Kabak Koyu'na dik bir yoldan yürüyerek ulaşabilir ya da bölgeden araç kiralayabilirsiniz.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

9000 TL

En Uygun Fiyata Git

Cennet Koyu - Bodrum, Muğla

Türkiye'nin Gizli Saklı Kalmış KoylarıGöltürkbükü yakınlarında yer alan Cennet Koyu, etrafında hareketlenmeler başlayan güzelliklerden biri. Her ne kadar keşfedilmiş olsa da, Cennet Koyu hala sakinliğini korumaya devam ediyor. Mavi tura çıkan teknelerin uğrak mekanı olan bu koyu dilerseniz günübirlik olarak da ziyaret edebilirsiniz. Yolunuz Muğla'ya düşmüşken pek çok doğal güzelliğe konuk olmak istiyorsanız Muğla Gezi Rehberimize göz atabilirsiniz.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

2380 TL

En Uygun Fiyata Git

Phaselis Koyu - Kemer, Antalya

Phaselis Koyu'nu diğerlerinden ayıran en önemli özelliği, sizi antik kent manzarası ile karşılıyor olması. Phaselis Koyu, dağ ve orman manzarası ile ziyaretçilerine huzur dolu bir atmosfer sunuyor. Burada hem denizin tadını çıkarabilir hem de tarihi güzellikleri ziyaret edebilirsiniz. Kemer erken rezervasyon otellerini merak ediyorsanız Kemer Otelleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

960 TL

En Uygun Fiyata Git

Gideros Koyu - Cide, Kastamonu

Türkiye'nin Gizli Saklı Kalmış KoylarıDoğal güzelliği ve henüz keşfedilmemiş oluşu ile bilinen Gideros Koyu, Kastamonu Cide'de. Çam, meşe ve kayın ağaçlarının arasında gizlenen bu koy, Karadeniz'in keşfedilmeyi bekleyen güzelliklerinden sadece biri. Gideros Koyu'nda denize girebilir ve doğayla bütünleşebilirsiniz. Aynı zamanda koy etrafında yer alan restoranların lezzetli balıklarından tatmayı unutmayın. Kastamonu'da yapabileceğiniz diğer aktiviteler için Kastamonu Gezi Rehberi'ni inceleyebilirsiniz.

Bördübet Koyu - Marmaris, Muğla

Çam ormanlarının içerisinde yer alan Bördübet Koyu, sakinlik ve huzur arayan tatilcilerin uğrak noktası. Birçok kuş türüne ev sahipliği yapan bu koy, doğanın kalbinde olmak isteyenlere harika bir atmosfer sunuyor. Bu koya gittiğinizde Kız Kumu Plajı ve Bayır Köyü'nü ziyaret etmeyi unutmayın.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

1840 TL

En Uygun Fiyata Git

Türkiye'nin gizli kalmış koylarını keşfe çıktığınızda bulunduğunuz bölgeye en yakın otelleri aramakla uğraşmayın. Neredekal.com'un sunduğu otel listeleme sayfaları sayesinde otelinizi kolayca ayarlayabilirsiniz. Şimdiden sevdiklerinizle güzel bir tatil dileriz.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)