Popüler Bir Alternatif: Bungalov Evde Tatil Yapmak, Türkiye

Popüler Bir Alternatif: Bungalov Evde Tatil Yapmak

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Gülnur Sağlam

Popüler Bir Alternatif: Bungalov Evde Tatil Yapmak
Doğayla iç içe bir tatil hayali kuranların en çok tercih ettiği konaklama konseptlerinin başında bungalov evler geliyor. Rahat, sıcak ve samimi bir alan sunan bungalov evler şehrin gürültüsünü arkasında bırakmak isteyenler için harika bir seçenek. Tasarımı ve donanımlı yapısı ile dikkat çeken bungalov otellere dair merak edilenleri bu yazımızda derledik. İşte bungalov evde tatil yapmanın sunduğu ayrıcalıklar!

Bungalov Ev Nedir?

Popüler Bir Alternatif: Bungalov Evde Tatil YapmakBungalov evler; sundurma ile örtülü olan, verandası bulunan, ahşaptan inşa edilen tek veya bir buçuk katlı müstakil yapılar olarak tanımlanabilir. Tatil bölgelerinde geniş yer kaplayan bungalov ev tarzı çoğunluklu ormanlık alanlarda konumlandırılır. Bungalov ev denildiğinde herkesin aklına ahşabın sıcak dokusu ve samimi bir konaklama alanı geliyor.

Kolay inşa edilen ve geçmişi 19. yüzyılın ortalarına dayanan bungalov evler gezginler tarafından büyük bir ilgi görüyor. Konforlu ve salaş bir konaklama alanı sunan bungalov evler tasarlanırken her türlü detay düşünülmüş. Özellikle güneşten korunması için geniş sarkıtlara yer veriliyor. Alçak eğimli bir yapıya sahip olan bungalov evlerin kirişleri ise evden uzayacak şekilde tasarlanmaktadır. Güvenli, şık ve konforlu bir konaklama deneyimi için bungalov evleri de konaklama seçeneklerinize ekleyebilirsiniz. Yaşadığınız bölgeye yakın konumda yer alan En İyi Bungalov Evler için yazımıza göz atabilirsiniz.

Bungalov Evler Otel Midir?

Popüler Bir Alternatif: Bungalov Evde Tatil YapmakBungalov evleri diğer konaklama alanlarından ayıran birden fazla özellik mevcut. Tasarım, konaklayacak kişi sayısı ve konumlandığı alan bunların başında geliyor. Bungalov evlerle ilgili ziyaretçilerin merak ettiği pek çok ayrıntı var. Özellikle bungalov evler otel midir sorusu sıklıkla soruluyor. Tıpkı otel rezervasyonlarında olduğu gibi bungalov evler de bir tesis ve önceden rezervasyon yaptırmanız gereken çok fazla işletme var. Otel olarak kullanılan bungalov evler yapısı gereği ziyaretçilere farklı geliyor ancak bungalov evler de ayrı bir konaklama kategorisinde değerlendiriliyor.

Bungalov Evlerde Tatil Yapmanın Avantajları

Popüler Bir Alternatif: Bungalov Evde Tatil YapmakBungalov evler doğayla iç içe bir tatil deneyimi yaşamak isteyen ziyaretçilerin başlıca tercihleri arasında yer almaktadır. Peki bungalov evler ziyaretçilerine hangi avantajları sunuyor? İşte bungalov evlerde tatil yapmanın avantajları;
  • Sağlığa faydalı:Bungalov evlerin içerisinde bulunan oksijen sirkülasyonun romatizma ve astım gibi rahatsızlıklara iyi geldiği bilinmektedir.
  • Konforlu: Daha kişisel bir alan sunan bungalov evler, ziyaretçilerine evinin konforunda tatil yapma ayrıcalığı tanımaktadır.
  • İzole ortam: Bungalov evlerde tatil yaparken diğer konaklama seçeneklerine kıyasla daha az insanla temas edersiniz.
  • Dingin bir atmosfer: Bungalov evler daha sakin ve huzurlu bir tatil deneyimi sunmaktadır.
  • Doğal ortam: Tatil yaparken aynı zamanda doğa ile temas halinde olursunuz.
  • Alternatif bir tercih: Otantik ortama sahip olan bungalov evler size farklı bir tatil deneyimi sunmaktadır.
  • Romantik bir seçenek: ÖZellikle sevgililer günü ve balayı tatilleri için en ideal seçeneklerin başında gelir.

Yazı Mevsimini Karşılayabileceğiniz Bungalov Otel Seçenekleri

Popüler Bir Alternatif: Bungalov Evde Tatil YapmakYaz ayları yaklaşıyorken doğayla iç içe bir tatil planı yapmaya ne dersiniz? Bungalov oteller sayesinde sakin, huzurlu ve bol oksijenli bir konaklama deneyimine ulaşabilirsiniz. Hafta sonu kaçamağı yapabileceğiniz en iyi bungalov otel seçeneklerini sizler için derledik.

Her Şeyden Uzaklaşmak İsteyenler İçin: Nil- Ay Bungalov

Demre'de konumlanan Nil-Ay Bungalov şehrin gürültüsünü epey bir arkada bırakmak isteyenler başlıca tercihleri arasında yer alıyor. Bungalov otelin yanında yer alan geniş bahçesi sayesinde güne harika bir kahvaltı ile başlangıç yapabilirsiniz.

Tesis Fiyatı

05 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

1100 TL

En Uygun Fiyata Git

Yeşilin Binbir Tonu İçin: Bağdat Resort Hotel

Yemyeşil ağaçlar arasında konumlanan Bağdat Resort Hotel, bungalov konsepti ile hizmet veriyor. Şehrin kalabalığını arkanızda bırakmanızı sağlayan bungalov evler, aynı zamanda Yalova şehir merkezine de oldukça yakın. 18 kilometrelik bir yolculuğun ardından Yalova'ya ulaşabilirsiniz. Odada kahvaltı imkanı da sunan Bağdat Resort Hotel'in serpme kahvaltısını denemeyi unutmayın.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Kalabalık Tatiller İçin: Portakal Bahçesi Bungalow

Tatil için kalabalık bir grup planı yapıyorsanız tercihinizi Portakal Bahçesi Bungalow'dan yana kullanabilirsiniz. Burada yer alan restoran sayesinde konakladığınız alandan dışarı çıkmadan yemek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Portakal ağaçlarının arasında güne başlamak ve şehrin karmaşasını geride bırakmak için Portakal Bahçesi Bungalov'u bu yaz tatilinizde deneyimleyebilirsiniz.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Daha fazla Bungalov ev seçeneğine kolayca ulaşmak için Neredekal.com'un otel listeleme sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)