Instagram'da Sürekli Karşımıza Çıkan Karadeniz'in Popüler Bungalovları, Türkiye

Instagram'da Sürekli Karşımıza Çıkan Karadeniz'in Popüler Bungalovları

Görüşünüzü Paylaşın 2 Yorum

Konaklama Önerileri Sevgi Özdil

Instagram'da Sürekli Karşımıza Çıkan Karadeniz'in Popüler Bungalovları
Doğayla içe içe konaklamanın en konforlu şekli olan bungalovlar son zamanlarda oldukça revaçta. Hem gezginleri hem de fenomenlerin sosyal medya hesaplarında bu aralar sıklıkla görmeye başladığımız bungalov konaklaması için ülkemizde oldukça fazla alternatif mevcut. Bu alternatifler içinde bizim de çok sevdiğimiz ve dört mevsim bir başka güzel olan Karadeniz'den bir paylaşım yapalım dedik. Her biri bir başka güzel, her biri başka huzurlu olan tüm bu doğadaki bungalovlarda konaklamanın verdiği mutluluk hissi ise paha biçilemez.

1 – Gito Yessi Bungalow / Gito Yaylası

Gito yessi bunugalov

Karadeniz'in enfes güzel doğasına sahip bir yer burası. Burası neresi mi? Rize'nin gürül gürül akan ırmaklarının ve yemyeşil ormanların çevrelediği Çamlıhemşin ilçesine bağlı Gito Yaylası. Sadece sakin ve huzur dolu bir doğanın size eşlik edeceği bu yerin tadını sadece yaz ve bahar aylarında değil kış aylarında da şömine başında çıkarabilirsiniz. Fotoğraf: @mucahitmuglu

2 – Pula Bungalov / Güllüköy Köyü

Pula Bungalov

Önünde gürül gürül akan bir dere ve etrafı yemyeşil ağaçlarla kaplı bu enfes yer yine Rize'nin Çamlıhemşin ilçesinden. Çamlıhemşin'in Güllüköy Köyü'nde misafirlerini bekleyen tesisin tüm bungalovları doğanın yanı başında olduğu kadar doğanın da bir parçası adeta. İçleri oldukça konforlu bir şekilde dizayn edilmiş olan bungalovların şömine başı sohbetlerine doyamayacağınıza eminiz. Fotoğraf: @zcelik370

3 - Nayino Dağ Evi / Düzköy

Nayino Dağ Evi

Bu sefer rotamızı Trabzon'a Düzköy'e çeviriyoruz. Burası gözlerden ve aşırı kalabalıktan uzak bir nokta. Karadeniz'in yemyeşil çam ormanları arasında konuklarına kapılarını açan tesis sizleri sadece bu harika doğaya ortak etmekle kalmayıp Karadeniz mutfağının enfes lezzetleriyle de başınızı döndüreceğe benziyor. Harika bir manzaranın size eşlik edeceği bu tatilin tadı damağınızda kalacak.

4 – Olimbera Köy Evi / Kemerköprü Köyü

Olimbera Köy Evi

Bir başka doğa harikası yer de Artvin'den. Artvin'in Arhavi ilçesi sınırların içerisinde kalan Kemerköprü Köyü'ndeki bu köy evi kelimenin tam anlamıyla farlı ve bambaşka bir konaklama deneyimi arayanlara göre. Önünde alabildiğine uzanan bir manzara arkasında yemyeşil bir orman. Gözlerden çok uzakta eğlenceli ve huzurlu bir konaklamanın adresi için Olimbera Köy Evi.

5 – Ada Bungalov / Şenyuva Köyü

Ada Bungalov

Doğanın içinden bir yer daha yine Rize'nin Çamlıhemşin ilçesinden. Sakin ve zamanın durduğu bir yerde konumlanmış olan bu tesis yılın dört mevsimi bir başka keyifli bir başka romantik. Tamamı ahşaptan oluşan bungalovlar oldukça konforlu mobilyalarla donatılmış. İhtiyaç duyabileceğiniz birçok şey düşünülerek dizaynı tamamlanan bungalovlarda oldukça rahat edeceğinize eminiz.

6 – Demircioğlu Ortan Köyü Konağı / Ortan Köyü

Demircioğlu Ortan Köyü Konağı

Odun sobasında ısıtırız hayallerimizi, alevinde aydınlanır, cama vuran yağmurunda temizleriz yüreğimizi. Hafiflik vardır sadece, sıcak bir ekmek, bir yudum çay dinginliğinde.' İşte öyle bir yer burası. 1935 yılından günümüze kadar gelmeyi başarmış, içerisinde onlarca yıl boyu mutlulukları, hüzünleri saklamış bir konak. Tüm yaşanmışlıklarıyla Demircioğlu ailesinin bir parça olan bu konakta sizler de bu sıcacık yuvanın bir parçası olabilirsiniz.

7 – Kardelen Bungalov / Ayder Yaylası

Kardelen Bungalov

Adeta bir film seti gibi karşınıza çıkar bir anda Kardelen bungalovlar. Ayder Yaylası'nda yılın dört mevsimi misafirlerini ağırlayan tesisin tüm konaklama birimleri eşsiz bir manzaraya hakimken oldukça konforlu. Alabildiğine yeşilin ve çam ormanlarının ortasında kalan bungalovlarda konaklamanız boyunca size hiç bitmeyen bir ezgiyle doğanın sesi eşlik edecek. Tesis bünyesinde her gün hazırlanan enfes Karadeniz lezzetlerini de atlamak olmaz tabi.

8 - Plato'da Mola / Ortan Köyü

Plato'da Mola

Çamlıhemşin'in Ortan Köyü'nden bir diğer harika tesis de burası. Ayak bastığınız anda hiç ayrılmak istemeyeceğiniz bu yer, romantik olduğu kadar da huzurlu ve keyifli. Sabahları güne enfes Karadeniz lezzetleriyle başlayabileceğiniz mükellef bir kahvaltı, şahane bir manzara eşliğinde sizlere servis ediliyor.

9 - Nordic Otel / Mollaveyis Köyü

Nordic Otel

Çamlıhemşin'den adı kuzeye ait anlamına gelen güzel bir mekan daha Nordic Otel. Modern dizaynı yoga eğitimleri, mis gibi havası ve enfes Karadeniz mutfağıyla her şeyin en doğalını ve en tazesini burada bulabilirsiniz. Ana otel binasından bağımız bahçe bungalovları hem modern bir dekorasyona hem de konforlu mobilyalara sahip.

10 – Kıyı Bungalov / Ortanköy Köyü

Kıyı Bungalov

Rize'nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Ortaköy'de keyifli bir mekanı daha sizlere tanıtalım. Ortanköy'de yer alan bu tesis dere kenarında yer alan bungalovlarıyla misafirlerine kapılarını açıyor. Her biri konforlu bu bungalovlarda suyun ve doğanın sesi deşarj olmanız için ideal bir ortam sunuyor. Enfes Karadeniz lezzetleriyle donatılmış olan kahvaltısı da bu tatilinizin bonusu olacak. Fotoğraf:@anadolugram

2 Kullanıcı Yorumu
  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
2
/

-

Bungalovların fiyat bilgilendirmelerini de yazmış olsaydınız çok yararlı olabilirdi.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
2
/

-

Burası net olarak neresi ve kar varmı şu an orada iletişim numarası lütfen

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)