Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Konaklama Önerileri
Instagram'da Sürekli Karşımıza Çıkan Karadeniz'in Popüler Bungalovları

Instagram'da Sürekli Karşımıza Çıkan Karadeniz'in Popüler Bungalovları

Paylaş
Sevgi Özdil  
Eklenme: 15 Şubat 2019
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Instagram'da Sürekli Karşımıza Çıkan Karadeniz'in Popüler Bungalovları
Doğayla içe içe konaklamanın en konforlu şekli olan bungalovlar son zamanlarda oldukça revaçta. Hem gezginleri hem de fenomenlerin sosyal medya hesaplarında bu aralar sıklıkla görmeye başladığımız bungalov konaklaması için ülkemizde oldukça fazla alternatif mevcut. Bu alternatifler içinde bizim de çok sevdiğimiz ve dört mevsim bir başka güzel olan Karadeniz'den bir paylaşım yapalım dedik. Her biri bir başka güzel, her biri başka huzurlu olan tüm bu doğadaki bungalovlarda konaklamanın verdiği mutluluk hissi ise paha biçilemez. Karadeniz en iyi bungalov evler listemizi sizler için derledik;

1- Gito Yessi Bungalow, Gito Yaylası

Gito yessi bunugalov

Fotoğraf: @mucahitmuglu Karadeniz’in enfes güzel doğasına sahip bir yer burası. Burası neresi mi? Rize’nin gürül gürül akan ırmaklarının ve yemyeşil ormanların çevrelediği Çamlıhemşin ilçesine bağlı Gito Yaylası. Sadece sakin ve huzur dolu bir doğanın size eşlik edeceği Gito Yessi Bungalow'un tadını sadece yaz ve bahar aylarında değil kış aylarında da şömine başında çıkarabilirsiniz.

2- Pula Bungalov, Güllüköy Köyü

Pula Bungalov

Fotoğraf: @zcelik370

Önünde gürül gürül akan bir dere ve etrafı yemyeşil ağaçlarla kaplı bu enfes yer yine Rize’nin Çamlıhemşin ilçesinden. Çamlıhemşin’in Güllüköy Köyü’nde misafirlerini bekleyen Pula Bungalov tüm bungalovları doğanın yanı başında olduğu kadar doğanın da bir parçası adeta. İçleri oldukça konforlu bir şekilde dizayn edilmiş olan bungalovların şömine başı sohbetlerine doyamayacağınıza eminiz.

3- Nayino Dağ Evi, Düzköy

Nayino Dağ Evi

Bu sefer rotamızı Trabzon’a Düzköy’e çeviriyoruz. Burası gözlerden ve aşırı kalabalıktan uzak bir nokta. Karadeniz’in yemyeşil çam ormanları arasında konuklarına kapılarını açan Nayino Dağ Evi sizleri sadece bu harika doğaya ortak etmekle kalmayıp Karadeniz mutfağının enfes lezzetleriyle de başınızı döndüreceğe benziyor. Harika bir manzaranın size eşlik edeceği bu tatilin tadı damağınızda kalacak.

4- Olimbera Köy Evi, Kemerköprü Köyü

Olimbera Köy Evi

Bir başka doğa harikası yer de Artvin’den. Artvin’in Arhavi ilçesi sınırların içerisinde kalan Kemerköprü Köyü’ndeki Olimbera Köy evi kelimenin tam anlamıyla farlı ve bambaşka bir konaklama deneyimi arayanlara göre. Önünde alabildiğine uzanan bir manzara arkasında yemyeşil bir orman. Gözlerden çok uzakta eğlenceli ve huzurlu bir konaklamanın adresi için Olimbera Köy Evi.

5- Ada Bungalov, Şenyuva Köyü

Ada Bungalov

Doğanın içinden bir yer daha yine Rize’nin Çamlıhemşin ilçesinden. Karadeniz en popüler bungalov evleri arasında, sakin ve zamanın durduğu bir yerde konumlanmış olan Ada Bungalov, yılın dört mevsimi bir başka keyifli bir başka romantik. Tamamı ahşaptan oluşan bungalovlar oldukça konforlu mobilyalarla donatılmış. İhtiyaç duyabileceğiniz birçok şey düşünülerek dizaynı tamamlanan bungalovlarda oldukça rahat edeceğinize eminiz.

6- Demircioğlu Ortan Köyü Konağı, Ortan Köyü

Demircioğlu Ortan Köyü Konağı

Odun sobasında ısıtırız hayallerimizi, alevinde aydınlanır, cama vuran yağmurunda temizleriz yüreğimizi. Hafiflik vardır sadece, sıcak bir ekmek, bir yudum çay dinginliğinde.’ İşte öyle bir yer burası. 1935 yılından günümüze kadar gelmeyi başarmış, içerisinde onlarca yıl boyu mutlulukları, hüzünleri saklamış bir konak, Demircioğlu Ortan Köyü Konağı. Tüm yaşanmışlıklarıyla Demircioğlu ailesinin bir parça olan bu konakta sizler de bu sıcacık yuvanın bir parçası olabilirsiniz.

7- Kardelen Bungalov, Ayder Yaylası

Kardelen Bungalov

Adeta bir film seti gibi karşınıza çıkar bir anda Kardelen Bungalovlar. Ayder Yaylası’nda yılın dört mevsimi misafirlerini ağırlayan tesisin tüm konaklama birimleri eşsiz bir manzaraya hakimken oldukça konforlu. Alabildiğine yeşilin ve çam ormanlarının ortasında kalan bungalovlarda konaklamanız boyunca size hiç bitmeyen bir ezgiyle doğanın sesi eşlik edecek. Tesis bünyesinde her gün hazırlanan enfes Karadeniz lezzetlerini de atlamak olmaz tabi.

8- Plato'da Mola, Ortan Köyü

Plato'da Mola

Çamlıhemşin’in Ortan Köyü’nden bir diğer harika tesis de burası. Rize en popüler bungalov evler arasında olan ve ayak bastığınız anda hiç ayrılmak istemeyeceğiniz Plato'da Mola, romantik olduğu kadar da huzurlu ve keyifli. Sabahları güne enfes Karadeniz lezzetleriyle başlayabileceğiniz mükellef bir kahvaltı, şahane bir manzara eşliğinde sizlere servis ediliyor.

9- Nordic Otel, Mollaveyis Köyü

Instagram'da Sürekli Karşımıza Çıkan Karadeniz'in Popüler Bungalovları

Çamlıhemşin’den adı kuzeye ait anlamına gelen güzel bir mekan daha Nordic Otel. Modern dizaynı yoga eğitimleri, mis gibi havası ve enfes Karadeniz mutfağıyla her şeyin en doğalını ve en tazesini burada bulabilirsiniz. Ana otel binasından bağımız bahçe bungalovları hem modern bir dekorasyona hem de konforlu mobilyalara sahip.

10- Kıyı Bungalov, Ortanköy Köyü

Kıyı Bungalov

Fotoğraf: @anadolugram

Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Ortaköy’de keyifli bir mekanı daha sizlere tanıtalım. Ortanköy’de yer alan Kıyı Bungalov dere kenarında yer alan bungalovlarıyla misafirlerine kapılarını açıyor. Her biri konforlu bu bungalovlarda suyun ve doğanın sesi deşarj olmanız için ideal bir ortam sunuyor. Enfes Karadeniz lezzetleriyle donatılmış olan kahvaltısı da bu tatilinizin bonusu olacak.

Sevdiklerinizle beraber içinizi ısıtacak daha fazla bungalov otel incelemek için Neredekal.com'un listelediği Bungalov Evler sayfasına bakabilirsiniz. Havuzlu karadeniz bungalov evleri arayışınız varsa ya da Fırtına deresi manzaralı... Hepsi bu listede.

Giriş
08 Haziran Per.
Çıkış
09 Haziran Cum.
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0

Yorumlar

Coşkun direk 
23.12.2020
Burası net olarak neresi ve kar varmı şu an orada iletişim numarası lütfen
Reyhan 
18.07.2019
Bungalovların fiyat bilgilendirmelerini de yazmış olsaydınız çok yararlı olabilirdi.