Kızılay Otel Rehberi

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Alper Kaya

Kızılay Otel Rehberi
Yılın her döneminde, özellikle iş seyahati için tercih edilen şehirlerimiz arasında başta gelen başkent Ankara'da her semtte, her kritere dönük geniş çeşitlilikte oteller bulunuyor. Ankara'nın ulaşım ve sosyal yaşam konusunda neredeyse merkezinde konumlanan ilçelerinden Kızılay da bu geniş çeşitlilikten nasibini alan Ankara ilçeleri arasında en popüler olanı. Ankara tatilinizde Ankara'nın doğasını da keşfetmek isterseniz Ankara'da Temiz Hava Alabileceğiniz Yürüyüş Rotaları yazımızı Neredekal.com üzerinden okumanızı tavsiye ederiz. Bu yazımızda, Ankara Kızılay'da konaklayabileceğiniz tesisler arasından çeşitli kriterlere göre Neredekal.com'da yer alan bazı otelleri sizinle paylaşalım!

İş Seyahatinde Olanlara: Özdemir Palas

Kızılay Otel Rehberiİş seyahatinde olan veya Ankara'yı gezmeye gelenlere… Sözün özü gün içinde kahvaltı hariç otelde vakit geçirmeyecek ama akşam olup da geldiğinde hem merkezi bir yerde olan hem de sakin, sessiz ve şüphe götürmeyecek biçimde temiz olacak bir adreste konaklamak isteyenler için Özdemir Palas ideal bir tercih.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

382 TL

En Uygun Fiyata Git

Hostel Severlere: Deeps Hostel Ankara

Kızılay Otel RehberiHostel turizmi, apayrı bir kültürdür. Sosyalleşmeye dayalı tatillerde, özellikle yurt dışında çok yaygın olan bu turizm modelini Türkiye'de de tercih eden çok fazla yerli ve yabancı turist bulunmaktadır. Deeps Hostel Ankara da Kızılay'daki konaklama tesisleri arasında hostel sevenlerin tercih edebileceği tek adres olarak dikkat çekmektedir.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

239 TL

En Uygun Fiyata Git

En Merkezi Adres: Marinem Akya Kızılay Otel

Kızılay Otel RehberiMerkezî bir semt olan Kızılay'da, en merkezî adresleri arayanlar için Karanfil Sokak'ta yer alan ve metro başta olmak üzere toplu taşıma araçlarının hepsine yürüme mesafesinde konuşlanan Marinem Akya tam isabet bir sonuç sunacaktır.

Geniş Arkadaş Gruplarına: İsmira Hotel Ankara

Kızılay Otel RehberiGerek restoranının genişliği, gerekse otel bünyesinde oynanabilecek bilardo gibi aktivitelerinin çokluğu ile kalabalık arkadaş gruplarını rahatça ağırlayabilecek; merkezi konumuyla da gün içinde pek çok mesafeyi kısaltabilecek durumdaki İsmira Hotel Ankara, geniş grupların ilk tercihlerinden birisi olabilecek durumda.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

380 TL

En Uygun Fiyata Git
Kızılay Otel Rehberi

Ankara'nın eşsiz atmosferini farklı bir şekilde keşfetmek için Neredekal.com'un derlediği Keşif Rehberi'nden Ankara'yı Bir Kitap ve Bir Film Eşliğinde Keşfedin adlı yazıya tıklayabilirsiniz. Ankara'nın en iyi otellerini öğrenmek içinse En İyi Ankara Otelleri sayfasına bakabilirsiniz.

Daha fazla Ankara Kızılay otelleri hakkında bilgi almak iç

Popüler Blog Başlıkları

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)