Bebek Sahili
Bebek Sahili - Görsel 1
Bebek Sahili - Görsel 2
Bebek Sahili - Görsel 3
Bebek Sahili - Görsel 4
6 Fotoğraf
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Bebek Sahili Hakkında

Sadece İstanbul’ un değil, Türkiye’ nin de popüler sahillerinden biri Bebek Sahili. Popüler olmasının yanı sıra, lüks olarak tabir edebileceğimiz bir sahil aynı zamanda Bebek Sahili. ‘Bir sahil ne kadar lüks olabilir’ demeyin.

Burayı lüksleştiren Tanrı’ nın bize bahşettiği deniz ve gökyüzü değil, insan elinden çıkma kafe ve restoranlar elbette ki. Magazin programlarını seyredenler, Bebek Sahili’ ne de fazlasıyla aşinadır diye tahmin ediyoruz. Zira iki adımda bir karşınıza her an ünlü bir isim çıkabilir. Bu durum Bebek Sahili için sıradan olaylardan biri.

Ama hakkını vermek lazım. İstanbul’ un en güzel sahillerinden biri Bebek Sahili. Pazar yürüyüşleri için oldukça ideal. Sabahları Bebek Parkı’ nda spor yapanlardan başka kimseyi bulamazsınız. İstanbul’ da sessiz, sakin ve huzurlu olan nadir köşelerden biri. Tabi aynı şeyi akşam saatleri için söylemek güç.

O sessizlik, akşamları kendini öyle bir hareketliliğe bırakıyor ki, eğlence sabaha kadar sürüyor. Gece kulüplerinden barlara ve balık restoranlarına kadar her yer tıklım tıklım. Mekanlar kaliteleri kadar fiyatlarıyla da adından sıkça söz ettiriyor. Hatta kimi zaman bu fiyatlar astronomik rakamlara bile tırmanabiliyor. Bizden söylemesi.

Eğer yolunuz Bebek’ e düşerse, Bebek Sahili’ ni de mutlaka görün. Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Yorum / Değerlendirme

Bebek Sahili
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?