Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Bebek Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Bebek Otelleri

Bebek için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Bebek Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

İstanbul Boğazı'nın eşsiz manzarasını gözler önüne seren güzide bir semt; Bebek…
İstanbul'un en güzel semtlerinden biri olan Bebek, Rumeli Hisarı ile Arnavutköy arasında bulunuyor. Beşiktaş'ın en gelişmiş bölgelerinden biri olan Bebek, oldukça küçük bir semt.

İstanbul'un doğal güzelliklerini gözler önüne seren Bebek, şehrin en lüks yerleşim alanlarından biri aynı zamanda. Bununla birlikte Marmara Denizi'nin kıyısında yer alması dolayısıyla Bebek, bu büyük şehrin en güzel konumlarından birine sahip.

İstanbul'un en lüks semtlerinden biri olan Bebek, kafe, restoran ve eğlence mekanlarıyla da bir hayli ün salmış bir yer. Beşiktaş ilçesinin en gösterişli semtlerinden biri olan Bebek, gezilecek ve görülecek yerleriyle de İstanbul konaklamalarını fazlasıyla keyifli kılıyor.

Turistik ya da iş seyahati amacıyla İstanbul'a gelen yerli ve yabancı turistlerin bir kısmı, Bebek otellerinde konaklamayı tercih ediyorlar. Genellikle lüks bir konaklama olanağı sunan Bebek otelleri, bulundukları konum itibariyle, misafirlerine kolay ulaşım imkanı sağlıyor. İstanbul'un en gözde semtlerinden biri olan Bebek'te konaklamak, gerçekten de büyük bir ayrıcalık olarak görülüyor.

Bebek otelleri, İstanbul Boğazı'nın en güzel manzarasını da gözler önüne seriyor. Hatta hemen hemen tüm Bebek otelleri, bu manzaranın kalbi konumunda yer alıyor diyebiliriz. Her türlü güvenlik ve teknolojik donanım olanaklarına sahip olan Bebek otelleri, modern konaklama anlayışını yeniden yorumluyor. Mimari özellikleriyle de göz dolduran Bebek otelleri, misafirlerine kalite ve rahatlığın yanı sıra, ev ortamı sıcaklığı da yaratıyor. Misafirlerini keyifle ağırlayan Bebek otelleri, muhteşem manzara eşliğinde kaliteli bir konaklama hizmeti sunarken, keyifli ortamlarıyla da İstanbul konaklamalarını unutulmaz kılıyor.

Eğer siz de, İstanbul'un en gözde semtlerinden birinde modern bir konaklama yapmak istiyorsanız Bebek'i tercih edebilir ve Bebek otellerinden birinde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Doğal güzelliklerin ve Boğaz manzarasının yanı başında görkemli bir semt; Bebek…
İstanbul'un en eski semtlerinden biri olan Bebek, Beşiktaş'ın en çok ziyaret edilen bölgelerinden biri. Özellikle hafta sonları pek çok insanın akınına uğrayan Bebek, şehrin en gözde semtlerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Beşiktaş ilçesinin en nezih semtlerinden biri olan Bebek, sahil şeridiyle de bir hayli nam salmış durumda. Özellikle yüksek gelirli kimselerin ve ünlü şahsiyetlerin yürüyüş için tercih ettiği Bebek Sahili'nde hem dinlenebilir, hem de eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Bebek, İstanbul'da yapacağınız konaklamalarınızı daha keyifli bir hale getirebilmeniz için her türlü imkana sahip bir semt. Özellikle Beşiktaş çevresinde yer alan pek çok tarihi yapıya yakınlığı ile Bebek otelleri, turistik seyahatlerde fazlasıyla tercih ediliyor.

Bebek otellerinde konakladığınız süre boyunca, Bebek Camii ve Aşiyan Müzesi gibi tarihi bölgeleri gezebilir, Beşiktaş ve Nişantaşı arasında bulunan Ihlamur Kasrı'nı görme şansına erişebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra, Bebek'in ünlü sahilinde keyifli yürüyüşler yapabilir ve İstanbul Boğazı'nın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Bebek'in ünlü kafe ve restoranlarında harika sabah kahvaltılarına imza atabilir, güne keyifli bir başlangıç yapabilirsiniz. Konumu itibariyle misafirlerine ulaşım anlamında büyük bir kolaylık sağlayan Bebek otelleri, Beşiktaş'ın diğer bölgelerinde yer alan tarihi yapıları da görme olanağı tanıyor misafirlerine. İstanbul'a kadar gelmişken ve konaklamak için Bebek'i tercih etmişken Dolmabahçe Sarayı'nı, Çırağan Sarayı'nı, Yıldız Korusu'nu, Ortaköy Meydanı'nı mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz. Hatta Ortaköy'de, Boğaz manzarasına karşı bir kumpir yemeden sakın İstanbul'dan dönmeyin. :)

Misafirlere sunulan tüm bu imkanlar, Bebek otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor elbette. Özellikle İstanbul Boğazı manzarasını doğrudan gören Bebek otellerinin fiyatları biraz cep yakan cinsten. Güvenlik ve teknolojik donanım gibi unsurlar da Bebek otel fiyatlarının değişmesine neden oluyor. Ancak Boğaz manzarasından sonra en önemli etkenler hiç şüphesiz ki otelin kalitesi ve sunduğu rahatlık. Her otelin kalitesi ve sunduğu hizmetler kendi içinde değişkenlik gösteriyor ve bu durum Bebek otel fiyatlarına da yansıyor. Genel olarak baktığımızda 2019 Bebek otel fiyatlarının ortalama 300 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de, İstanbul'da modern ve kaliteli bir konaklama yapmak istiyorsanız Bebek'i tercih edebilir ve bütçenize uygun bir Bebek otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon yaptırarak, Bebek otel fiyatlarından daha uyguna yararlanabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Bebek Hakkında
Rumeli Hisarı ve Arnavutköy arasında küçük bir semt olan Bebek, Beşiktaş'ın en gelişmiş bölgelerinden biridir.

İstanbul'un doğal güzelliğinin bir parçası olmasının dışında, lüks bir yerleşim alanıdır Bebek. Aynı zamanda deniz kıyısında olması sebebiyle harika bir konuma sahiptir. Bebek'in tarihten bugüne gelişimini biraz inceleyelim.

Bebek'in yerleşim yeri olarak kullanılması Hristiyanlık öncesine dayanmaktadır. O dönemlerde küçük bir balıkçı köyüydü Bebek ve iskeleler anlamına gelen Hallai ismiyle anılmaktaydı. Bebek ismini ise İstanbul'un fethinden hemen önce aldığı tahmin edilir.

Evliya Çelebi'nin Seyahatname adlı gezi kitabına göre; Rumeli Hisarı yapılırken bölgede asayişi sağlamak için Bebek Çelebi adlı bir bölükbaşı tayin edilir. Bebek Çelebi bölgede bir köşk ve bahçe kurmuş, ölümüne kadar burada yaşamıştır. Ölümünün ardından bu bölgeye ismini vermiştir Bebek Çelebi.

Yıllar geçtikçe bir semt özelliği kazanmıştır Bebek. Bebek'e yalılar, kasırlar ve köşkler inşa edilmiştir ve semt kalabalıklaşmaya başlamıştır. Buradaki yalıların ve köşklerin sahibi ise Türklerden, Rumlardan ve Yahudilerden oluşmaktaydı. Zaman geçtikçe ulaşım açısından da gelişme göstermeye başlamıştır. 19. yüzyılda vapur seferleri başlamış, ardından tramvay ulaşımı semte gelmiştir.

Bebek, İstanbul'un en lüks semtlerinden biridir. Fazlasıyla cafe ve restorana sahiptir ve eğlence hayatıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Beşiktaş'ın bu gösterişli semtinde gezilecek ve görülecek birçok tarihi yapı vardır.

İstanbul'a gelen turistlerin hatrı sayılır bir kısmı Bebek semtindeki otellerde konaklamayı tercih eder. Bebek otelleri genellikle lüks bir konaklama imkanı sunar. Oteller konum itibariyle kolay bir ulaşım yoluna sahiptir. İstanbul'un en gözde semtleri arasındaki Bebek, yıl içerisinde yerli ve yabancı turistlerin de gezip gördüğü yerler arasındadır.

Bebek otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
1
10
0 (850) 600 94 16
Bebek Hotel İstanbul
Bebek Hotel İstanbul
Bebek Mah. Cevdet Paşa Cad. No. 34
Beşiktaş / İstanbul
Türkiye

-

Manzara muhteşem, servis güzel ve ortam çok keyifli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)