Bartın Yapılacak Şeyler

Eşsiz doğası ve geçmişi günümüze taşıyan tarihi ile mutlaka görülmesi gereken bir kent olan Bartın'da pek çok keyifli aktivite sizleri bekliyor.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Bartın Yapılacak Şeyler

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri En uygun sonuca göre listele
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Bartın Yapılacak Şeyler

Eşsiz doğası ve geçmişi günümüze taşıyan tarihi ile mutlaka görülmesi gereken bir kent olan Bartın'da pek çok keyifli aktivite sizleri bekliyor.

Karadeniz'in en güzel şehirlerinden biri olan Bartın, eşsiz doğası ve geçmişi günümüze taşıyan tarihi ile mutlaka görülmesi gereken bir kent. Yolunuz Bartın'a düştüyse emin olun ki burada yapacak pek çok keyifli aktivite sizi bekliyor.

Bartın'da yapılacak şeylerin başında yeşilin ve mavinin her tonunu görebileceğiniz, muhteşem doğayı keşfetmek geliyor.

Ormanlar, yaylalar, milli parklar ve eşsiz doğal ortamlardaki şelaleler, mağaralar, sahiller, plajlar, koylar Bartın'da gezebileceğiniz yerlerden. Özellikle Ardıç Yaylası, Uluyayla, Gezen Yaylası, Küre Dağları Milli Parkı, Ulukaya Şelalesi, Göldere Şelalasi Bartın'da mutlaka görmenizi önerdiğimiz yerlerin başında geliyor.

Şayet yaz aylarında Bartın'da bulunuyorsanız yapmanızı tavsiye ettiğimiz şeylerden biri de Karadeniz2in masmavi ve tertemiz sularının keyfini çıkarmak. İnkumu Plajı, Kapısuyu Plajı, Amasra Plajı, Güzelcehisar Koyu Bartın'ın en popüler plajlarından. Bu plajlarda bol bol yüzebilir, su sporları yapabilir, güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Tarihe ilginiz varsa ve Bartın'ın tarihi yapılarını keşfetmek isterseniz Kuşkayası Yol Anıtı, Bartın Fatih Camii, Amasra Küçük Kilise, Amasra Kalesi, Amasra Cenova Şatosu, Amasra Müzesi'ni gezebilirsiniz.

Bartın denince akla ilk gelen yerlerden biri de her mevsim farklı bir güzelliğe bürünen Amasra. Bu şirin ve güzel ilçeyi gezmek Bartın'da yapılacak en keyifli şeylerden biri.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın