Güzelcehisar Koyu

  • Bartın / Amasra / Güzelcehisar

Güzelcehisar Koyu

Karadeniz'in en güzel sahil kıyılarından birine sahip olan Güzelcehisar Koyu, bu sene keşfedeceğiniz yeni yerler arasında mutlaka yerini almalı.

Bartın'da bulunan Güzelcehisar Koyu , Karadeniz'in en büyük sahillerinin başında geliyor. Aynı zamanda Bartın halkının en çok vakit geçirdiği plaj da bu koydadır. Güzelcehisar Koyu İnkumu'na yaklaşık 5 kilometre uzaklıkta olsa da bölgede hiçbir yerleşim yok. Bu sebepten dolayı doğası günümüze bozulmadan gelebilmiştir.

Özellikle temmuz ve ağustos aylarında ayrı bir güzellik sunar. İnce bir kumsalı olan suyu, başlarda sığ olup, ilerledikçe derinleşmektedir. Güzelcehisar Koyu'nun gelecekte de doğasının bozulmaması için Doğal Sit Alanı olarak ilan edilmiştir.

Burada şezlong ve şemsiye de bulunmuyor. Yanınızda getireceğiniz eşyalarınızla Güzelcehisar Koyu'nda keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Bazı işletmeler sizi pişman edebilir
1

-

Görülmesi gereken muteşem doğal güzelliği olan güzelcehisar lav sütunlarini görün ve gidin.zira oradaki bazı işletmeler sizi geldiğinize pişman edebilir karavanla 1 gece için park ücreti 70 tl istediler.giderken muhakkak yanınızda su ve yiyecek alın.aç kalmayın.

3
Hayal kırıklığına uğradım
2

-

Sırf meraktan dolayı güzelcehisara geldik...ancak hayal kırıklığına uğradım..doğal olarak çok güzel bir yer olabilir ama beş para etmez.3-5 kişi sahili parsellemiş.yer parası almayı biliyorlar ama her yer pislik içinde..su yok..çeşme yok . 5 lt suya 10tl duş 5tl WC 2.5tl...ama her yer çöp...hiç tavsiye etmem.

3
Ölüdeniz tadında
10

-

Sadece adı Karadeniz olan Ölüdeniz tadında harika bir yer. Umarım doğal kalır.