Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Balat Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Balat Otelleri

Balat için {{ (filteredHotels).length}} / 12 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Balat Otelleri

Balat Otelleri

Balat, İstanbul'un tarihi noktaları arasında en gözde olmaya doğru adım adım ilerliyor. Uzun yıllar köşeye atılmış bu otantik semt, şimdilerde gezginlerin favori rotası oluyor. Balat'ta kendinizi sevimli bir çizgi filmin içinde, ünlü bir kahraman gibi görebilirsiniz. Huzura doğru bir çıkış noktası arayan herkesin sığındığı atmosfer Balat, en az Boğaz kıyısı semtleri kadar adından söz ettiriyor. Göze olduğu kadar damağa da hitap eden ünlü muhit, eski Osmanlı İstanbul kültürünü hala yaşatıyor. Tarihinde gayrimüslim vatandaşlara yuva olmuş muhteşem evleri, bugünlerde tatilin ve eğlencenin en renkli haline kapı açıyor. Kültür zengini olduğu için turistlerin uğrak alanı haline gelen Balat butik otel işletmeleri, içinizin sebepsizce neşe dolduğu eviniz oluyor. Tarihi dokusunu korumayı başarmış büyülü sokaklarında kendini kaybetmiş ve fotoğraf çekmeye kaptırmış yüzlerde yabancı turist görebilirsiniz. Hatta Balat otellerinde ağırlanma kalitesi ve sıcaklığı yaşadıktan sonra Balat'a taşınmaya karar vermiş ünlü sanatçılara dahi rastlayabilirsiniz.

Camdan cama uzanan çamaşır ipleri, rengarenk evler, dini ibadethaneler, annelerden yadigar çiçekler alıp tarihe götürüyor. Tarihi Agora Meyhanesi de hala açık ve tüm samimiyetiyle konuklarını ağırlıyor. Muhitin aydın, kültürlü, neşeli, sakin, sanatsever insanları görenlere eski İstanbul'u hatırlatıyor. Aynı sokaklar; birbirinden özel yeme-içme mekanları, sanat atölyeleri, antikacıları ve mistik Balat otelleri ile bugünün en keyifli halini yaşıyor. Samimiyetini kaybetmeden bugünü yakalayabilmiş ender noktalardan birisi olan Balat'ta farklı bir kültürel deneyim yaşayabilirsiniz.

Balat Otel Fiyatları

Balat Otel Fiyatları

Özellikle son yıllarda yapılan restorasyon çalışmaları sonrasında çekim merkezi haline gelen Balat; İstanbul'un tarihi yarımadasında, Haliç kıyısında bulunuyor. Surlardaki Blaherna Sarayı'na yakın olduğu için Balat ismi ile anılıyor. Tarihi yarımadanın bu şirin semti, coşkulu kültürüyle ilgi çekiyor. Taksim, Karaköy, Fatih, Eyüp, Eminönü gibi merkezi noktalara yalnızca 15 dakika mesafede olan Balat konaklama tercihleri arasında gözde muhitler arasında yer alıyor. Açılan muhteşem mekanlar, şirin oteller, yenilenen tarihi binalar, enteresan antikacılar ile çehresini yenileyen Balat, ünlü sanatçıların da yeni trendleri arasında yer alıyor. Sahip olduğu tarihi, etnik ve dini yapılar ile ilginç eğlence mekanları; Balat'ı cazibe merkezi haline getiriyor. Bir de buna hem masalsı hem uygun fiyatlı konaklama tesislerinin varlığı eklenince; tüm kesimlerce ziyarete değer görülüyor. Balat otel fiyatları üzerinde etkili olan bazı unsurlar bulunuyor. Bu unsurları şu şekilde belirtebiliriz;

 • Otelin konumu,
 • Önemli ve tarihi noktalara yakınlığı,
 • Ulaşım kolaylığı,
 • Otelin hizmet konsepti,
 • Seçtiğiniz konaklama biçimi.

Tarihi Balat'ın kartpostalları aratmayan sokakları ve sıcacık otellerinde; konaklama anlayışınızı kökten değiştirecek deneyimler yaşayabilirsiniz. Otantik ruhunu iliklerinize kadar hissedeceğiniz Balat otellerinde, tarzınıza ve bütçenize uygun imkanlar yakalayabilirsiniz. Tam pansiyon, yarım pansiyon, oda-kahvaltı, suit daire seçeneklerinden yararlanabilir; Balat'ın özgür ve özgün atmosferine karışabilirsiniz.

Balat Suit Otel

Balat Suit Otel

İstanbul tarihinin en net halini görebileceğiniz çok az çağdışı kalmış semtlerden olan Balat, bu haliyle huzur veriyor. Bir yandan modern devre uyum sağlayan ahengi ile içinizi kıpır kıpır ediyor. Kendine has renk cümbüşüyle yaz kış dinamik ve keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Sanki kırk yıllık arkadaşınızmış gibi davranan sakin, cana yakın ve kültürlü Balat insanları ise hiç değişmiyor. Konuklarını büyük bir titizlikle ağırlayan Balat suit otel işletmelerinde de sizi kucaklayan içtenliği hissedebilirsiniz. Konforlu, ferah ve temiz oluşlarıyla hayranlık toplayan Balat suitleri, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutuyor. Oldukça çalışkan, profesyonel ve güler yüzlü işletme sahipleri ve çalışanlarının arasında kendinizi evinizde gibi hissedebilirsiniz.

Balat, ünlü Haliç suları manzarasına bakan, tarihi sokaklar arasında yer alan veya merkezi konumda bulunan birçok suit otel adresine sahip bulunuyor. Taksim, Sultanahmet gibi merkezi noktalara, Haliç sahiline, toplu taşıma araçlarına veya havaalanına yakın noktalarda bulunan tesislerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Modern dizaynda konseptler veya tarihi cumbalı konseptler arasından zevkinize uygun konaklama imkanı elde edebilirsiniz. Balat işletmeleri, aradığınız konforu ve samimiyeti çok uygun fiyatlara sunarak mistik kent Balat'ın büyülü serüvenlerini yaşamanıza olanak sağlıyor. Tarihi semtin kimliğine yakışır tarzda dizayn edilmiş suit tesisler, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmet olanaklarını eksiksiz sunuyor. Tercih edebileceğiniz özel plaj, spa, restoran gibi ek olanaklar ile daire konseptleri otellerin hizmet yelpazesine göre farklılık gösteriyor.

Balat Gezilecek Yerler

Balat Gezilecek Yerler

Yakın olduğu Taksim ve Sultanahmet'in aksine sakinliği ile tanınan Balat, tek elden çıkmış gibi görünen uyumlu sokakları ile dikkat çekiyor. Konaklamaya uygun Balat otelleri de semtin ahenginin içinde bir bütünü oluşturuyor. Keşfetmek isteyeceğiniz Balat sokakları ise birbirinden farklı olanaklar sağlıyor. Sanat galerilerini Sadık Ahmet Caddesi'nde, antikacıları Çıfıt Çarşısı'nda, çeşitli dükkanları Yıldırım Caddesi'nde, eğlence ve dinlence mekanlarını Sancartar Yokuşu'nda bulabilirsiniz. Merak uyandıran tarihi yapılarsa daha çok Haliç kıyıları ile İstanbul'un yıkılmadan ayakta kalabilen surları arasında bulunuyor. Keyifle gezebileceğiniz bazı yerler i şu şekilde belirtebiliriz;

 • Balat'ın rengarenk, cumbalı evlerinin sıra sıra dizildiği Merdivenli Yokuş,
 • Balat'ın asıl kimliğini yansıtan Kiremit Caddesi,
 • Renginden dolayı kanlı kilise olarak bilinen Moğolların Meryem'i Kilisesi,
 • Makedonya'nın Ohri şehrinden Balat'a göç eden Yahudiler'in yaptığı Ahrida Sinagogu,
 • Hastaların şifa bulduğuna inanılan Balat Surp Hreşdagabet Ermeni Kilisesi,
 • Osmanlı Dönemi'nin meşhur Ferruh Kethüda Camisi,
 • Balat'ın en göze çarpan binası olan Kırmızı Mektep.

Balat'ı keşfederken aradığınız eşsiz huzur deneyimini Molla Aşkı Manzara Tepesi'nde yaşayabilirsiniz. Haliç'in tam manzarasına olanak sağlayan ünlü tepede kısa bir mola verebilirsiniz.

25 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
25
10
0 (850) 600 31 93
CG Pansiyon ve Apart
CG Pansiyon ve Apart
Balat Mah. Sancaktar Yokuşu Abdi Subaşı Mektebi Sok. No:27
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Gerçekten çok etkilendim. Oraya gideli 1 sene oldu ama ben hala etkisinden çıkamadım. Beni en çok etkileyen terasın manzarası oldu. Uzaklardan gelen müzik sesleri, o ışıklı manzara... Gece saat 1'de terasa kahve içmeye çıkıyorduk eşimle. Otantik ortamı insana huzur veriyor ve Cengiz Bey'in güler yüzlü ve bir abi kadar samimi olması insana büyük mutluluk veriyor. İstanbul deyince aklıma ilk burası geliyor. Hizmetiniz için teşekkürler Cengiz Bey.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
25
8
0 (850) 602 19 09
Educa Suites Balat
Educa Suites Balat
Çiçekli Bostan Sok. No. 20
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

İki sefer kaldım, çok keyif aldım, mahalle içerisinde mistik bir otel. Egzotik ve tarihi bir dokusu var, İstanbul'da işi biten trafiğe takılacağına Educa Suites Balat'ta takılsın bence, semt ayrı bir güzel, her yere yakın fiyatı da makul.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
25
10
0 (850) 600 31 93
CG Pansiyon ve Apart
CG Pansiyon ve Apart
Balat Mah. Sancaktar Yokuşu Abdi Subaşı Mektebi Sok. No:27
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

O kadar güzeldi ki büyüsünden hala çıkamadım, terasın gece görünümü çok etkileyiciydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
25
10
0 (850) 600 31 93
CG Pansiyon ve Apart
CG Pansiyon ve Apart
Balat Mah. Sancaktar Yokuşu Abdi Subaşı Mektebi Sok. No:27
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Hatay'dan geldik İstanbul'a ve burayı uygun gördük. 3 gece kaldık ve mükemmeldi. Cengiz Bey'e teşekkür ediyoruz. Güler yüzlü, iyi bir insan. Kendi evimizdeydik sanki, mutlaka kalınacak bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
25
10
0 (850) 600 31 93
CG Pansiyon ve Apart
CG Pansiyon ve Apart
Balat Mah. Sancaktar Yokuşu Abdi Subaşı Mektebi Sok. No:27
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

3 gece kaldık ama keşke 30 gece kalsaydık. En başta Cengiz Bey'e teşekkür ediyoruz. Çok güzel bir yer sanki kendi evimizdeyiz gibi. :) tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
25
10
0 (850) 600 21 41
Balat Residence
Balat Residence
Balat Mahallesi Hızır Çavuş Köprübaşı sok. No:5
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Güler yüz ve hizmet. Temizlik de cabası.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
25
10
0 (850) 600 21 41
Balat Residence
Balat Residence
Balat Mahallesi Hızır Çavuş Köprübaşı sok. No:5
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Çok şirin bir aile işletmesi, çok memnun kaldık. Temizlik 10 numara.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
25
10
0 (850) 600 21 41
Balat Residence
Balat Residence
Balat Mahallesi Hızır Çavuş Köprübaşı sok. No:5
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Çok rahat ve güvenilir bir yer. Mutlaka İstanbul'a geldiğimde yeniden kalacağım. İlgi, alaka, lokasyonu çok iyi! Bayıldım!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
25
10
0 (850) 600 21 41
Balat Residence
Balat Residence
Balat Mahallesi Hızır Çavuş Köprübaşı sok. No:5
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Harika bir hotel. Mükemmel lokasyon, yine geliriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
25
10
0 (850) 600 21 41
Balat Residence
Balat Residence
Balat Mahallesi Hızır Çavuş Köprübaşı sok. No:5
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Aile için ideal. Çok özel tasarım butik bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
25
10
0 (850) 600 31 93
CG Pansiyon ve Apart
CG Pansiyon ve Apart
Balat Mah. Sancaktar Yokuşu Abdi Subaşı Mektebi Sok. No:27
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

5 gece evimizdeymiş gibi huzurdaydık. Otantik ve nezih ortamıyla harika bir konaklama tesisi. Sabah kahvaltılarını deniz manzarasıyla bütünleştirip, uyandığınızda saat kaç olursa olsun kahvaltı servisinizi açık bulmanız güne güzel başlamanıza yardımcı oluyor. Kendi evinizdeymiş gibi teras keyfi yapmak, her daim çay, kahvenizin hazır olması, ortak duş ve WC olmasına rağmen her zaman temiz ve steril olması, sıkıntısız duş alabilme imkanıyla, havlular, terlikler, şampuan ve kulak çubuklarıyla mükemmel bir hizmet anlayışının yanında, bizce en önemli ve güzeli Cengiz Bey'in güler yüzü ve samimiyeti. :) Emeğinize sağlık Cengiz Bey, Allah rızkınızı bol etsin. Ayrıca sabahki poğaçalar için de tekrar teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
25
10
0 (850) 600 31 93
CG Pansiyon ve Apart
CG Pansiyon ve Apart
Balat Mah. Sancaktar Yokuşu Abdi Subaşı Mektebi Sok. No:27
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Gayet hoş, rahat ve harika bir adres. Cengiz Bey'e bu işletme yerini açtığı için çok teşekkür ediyorum ve bizlere sağlamış olduğu bu hizmetinden dolayı kendilerini tebrik ediyorum. Mütevazı ve hoş durumunun yanında bizlere güler yüzü harikaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
25
10
0 (850) 602 19 09
Educa Suites Balat
Educa Suites Balat
Çiçekli Bostan Sok. No. 20
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Tertemiz odalar, güler yüzlü çalışanlar, lezzetli kahvaltı, uygun fiyat. Harika bir yer. Terasa çıkıp Haliç'i seyredin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
25
10
0 (850) 602 19 09
Educa Suites Balat
Educa Suites Balat
Çiçekli Bostan Sok. No. 20
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Açılışı sırasında iki arkadaşımla beraber kalmıştık. Harika bir otel, özellikle Özlem Hanım ve diğer arkadaşların ilgisi de takdire şayandı. Umarım şimdi daha iyi bir konumdadır kendilerine bir teşekkür borcumuz vardı teşekkürler. Herkesin kendisini evinde hissedebileceği kadar güzel harika bir otel. Alanya'dan sımsıcak selamlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
25
6
0 (850) 600 31 93
CG Pansiyon ve Apart
CG Pansiyon ve Apart
Balat Mah. Sancaktar Yokuşu Abdi Subaşı Mektebi Sok. No:27
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Öncelikle Cengiz Bey'e böyle bir pansiyonu işlettiği için teşekkür ederim. Yalnızca bir gün kaldık ama bize karşı samimi yaklaşımı çok önemliydi. Pansiyonun konumu harika. Otopark derdiniz yok. Küçük ama çok kullanışlı odaları var. Temizliği harika. Kısacası keyif alabileceğimiz bir yer CG Pansiyon ve Apart. Mutlaka görün.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
25
10
0 (850) 600 31 93
CG Pansiyon ve Apart
CG Pansiyon ve Apart
Balat Mah. Sancaktar Yokuşu Abdi Subaşı Mektebi Sok. No:27
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Oldukça temiz, hijyenik, düzenli ve rahat. Banyosu ve havluları, mutfağı temiz. Yer olarak oldukça güvenli. İşletmecisi Cengiz Bey oldukça kibar ve ilgili. Fiyatları oldukça uygun. Mutfağı oldukça hijyenik. Çok şirin bir bahçesi, WiFi, LCD televizyon ve kliması var. Genel anlamda oldukça memnun kaldık ki gelecek sene için gitmeyi tekrar düşünüyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
25
10
0 (850) 600 31 93
CG Pansiyon ve Apart
CG Pansiyon ve Apart
Balat Mah. Sancaktar Yokuşu Abdi Subaşı Mektebi Sok. No:27
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

1 gece kaldık. Odalar olsun, mekânın temizliği olsun, her şey çok güzeldi. Cengiz Bey'e samimi ve güler yüzlü davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
25
8
0 (850) 600 31 93
CG Pansiyon ve Apart
CG Pansiyon ve Apart
Balat Mah. Sancaktar Yokuşu Abdi Subaşı Mektebi Sok. No:27
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Evinizde gibi hissedeceğiniz bir yer, tertemiz ve samimi. Cengiz Bey de her konuda yardımcı oluyor tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
25
10
0 (850) 600 21 41
Balat Residence
Balat Residence
Balat Mahallesi Hızır Çavuş Köprübaşı sok. No:5
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

İş için gelmiştim hafta sonu. Trafiğin yoğun olduğu bir lokasyonda, o biraz sıkıntı oldu. Onun dışında iyi yemekler, temiz bir oda, sıkıntı yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
25
10
0 (850) 600 31 93
CG Pansiyon ve Apart
CG Pansiyon ve Apart
Balat Mah. Sancaktar Yokuşu Abdi Subaşı Mektebi Sok. No:27
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Eşimle gidip 3 gece kaldığımız bu konuk evinden oldukça memnun kaldık, Cengiz Bey her konuda yardımcı oldu, her şey için teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
25
10
0 (850) 600 31 93
CG Pansiyon ve Apart
CG Pansiyon ve Apart
Balat Mah. Sancaktar Yokuşu Abdi Subaşı Mektebi Sok. No:27
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Eşimle beraber kaldık. Evimiz gibi hissettik. Önce çekindik ortak banyo wc olduğu için ama iyi ki kalmışız. Çok temizdi ve kağıt klozet örtüsü var wc'de. Her şey için teşekkürler. Harikaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
25
10
0 (850) 600 31 93
CG Pansiyon ve Apart
CG Pansiyon ve Apart
Balat Mah. Sancaktar Yokuşu Abdi Subaşı Mektebi Sok. No:27
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Çok şirin bir yer. Açık büfe kahvaltı süper. Odalarda şampuan, sabun, terlik, hatta kulak pamuğu bile var. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
25
10
0 (850) 600 33 91
Palation House
Palation House
Kiremit Cad. No. 28
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Yılbaşını eşimle burada geçirdik. Kaldığımız oda çok otantik, rahat ve sıcaktı. En önemlisi işletmecinin güler yüzlü oluşu hoşumuza gitti. Tekrar tercih edeceğimiz yerler arasındadır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
25
10
0 (850) 600 31 93
CG Pansiyon ve Apart
CG Pansiyon ve Apart
Balat Mah. Sancaktar Yokuşu Abdi Subaşı Mektebi Sok. No:27
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Sıcakkanlı güzel bir işletme, kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
25
10
0 (850) 600 48 78
Troya Hotel Balat
Troya Hotel Balat
Abdi Subasi Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. No:12 Haliç
Fatih / İstanbul
Türkiye

-

Çok güzel ve tarihi otel Troya Hotel Balat. Kahvaltısı ve odalar güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Balat Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Balat için ₺ den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 0 ₺ dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Balat otellerinde ₺ ile ₺ fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Balat otellerinde ₺ den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺ den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Şehzadebaşı, Yenikapı, Unkapanı semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.