Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Ayvansaray Otelleri

Ayvansaray için {{ (filteredHotels).length}} / 3 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Ayvansaray Otelleri

Ayvansaray Otelleri

İstanbul'un tarihi semtlerinden biri olan Ayvansaray, Yedi Tepeli Şehrin gizli hazinelerinden biri olarak keşfedilmeyi bekliyor. Ayvansaray otelleri, bu güzel semti keşfetmeye gelen misafirleri kusursuz biçimde ağırlamaya gayret ediyor.

Farklı ihtiyaç ve beklentileri karşılayacak şekilde sınıflanan Ayvansaray otelleri, 5 yıldız standardından pansiyonlara kadar geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Ayvansaray otelleri fiyatları da otelin standardına göre farklılık gösteriyor.

İstanbul'un pek çok bölgesinin aksine, Ayvansaray otelleri en uygun fiyatlarla misafirlerini karşılıyor. İstanbul'un tarihi ve turistik noktalarına yakınlığı, tarihi dokusu ve sakinliği Ayvansaray otellerinin diğer artıları olarak sıralanıyor.

Ayvansaray otellerinin bazıları, restore edilmiş tarihi binalarda hizmet veriyor. Misafirlerini zamanda yolculuğa çıkaran bu özel yapılar, tatil deneyimini başka bir boyuta taşıyor. Restore edilmiş tarihi binalarda hizmet veren Ayvansaray otelleri fiyatları bakımından pek farklılık göstermiyor ancak yer bulmak biraz zor olabiliyor.

Ayvansaray, ulaşım açısından da çok avantajlı bir noktada yer alıyor. Ayvansaray'dan İstanbul'un eğlence ve alışveriş merkezlerine ulaşım kolaylıkla sağlanıyor. Dileyen misafirler, Ayvansaray otellerinin sunduğu araç kiralama ve transfer hizmetlerinden de faydalanıyor.

Ayvansaray, İstanbul'un tarihi dokusunu korumayı başarmış ender semtlerinden biri olarak biliniyor. Tarih ve kültür meraklıları, Ayvansaray'a komşu diğer konaklama alternatifler için İstanbul Apart Otelleri sayfamızı ziyaret ederek seçenekleri inceleyebilirler.

Ayvansaray Otelleri Fiyatları

Ayvansaray Otelleri

İstanbul yılın her döneminde turist yoğunluğu olan bir merkez. Hal böyle olunca, Ayvansaray otelleri fiyatları yıl boyunca büyük değişiklikler göstermiyor. Yine de kış mevsiminde, Ayvansaray otelleri en uygun seçeneklerle karşımıza çıkıyor. Bunda az da olsa azalan turist sayısının etkisi de var. Üstelik Ayvansaray otelleri fiyatları konusunda, kış mevsiminde farklı kampanya ve indirimler de söz konusu olabiliyor.

Bahar mevsimiyle birlikte İstanbul'da başlayan hareketlilik, Ayvansaray otellerine de yansıyor. Artan ziyaretçi sayısıyla birlikte nisan ayından itibaren bölgede bir hareketlilik başlıyor. Ayvansaray otelleri fiyatları haziran ayından itibaren zirve yapıyor. Artan fiyatlar ekim ayından itibaren düşüşe geçiyor. Özetle, Ayvansaray otelleri en uygun seçenekleri her mevsim sunmaya gayret ediyor.

İstanbul'un merkezi lokasyonlarının aksine Ayvansaray otelleri en uygun fiyatlarla müşterilerine hizmet ediyor. Fiyat avantajının yanı sıra yüksek hizmet kalitesi ve tarihi doku da Ayvansaray otellerinin İstanbul'un farklı bir yüzünü keşfetmek isteyen turistler tarafından tercih edilmesini sağlıyor. Yani en uygun Ayvansaray otelleri tatilde aklınızın cebinizde kalmamasını sağlıyor.

Ayvansaray otelleri fiyatları uygun olmasına rağmen hizmet kalitesi yönünden rakiplerinden hiç de geri kalmıyor. 5 yıldızlı Ayvansaray otellerinde güne açık büfe bir kahvaltı ile başlanıyor. Dileyen misafirler spor salonunda formunu korurken dileyenler hamam, sauna, masaj gibi hizmetlerin tadını çıkarıyor. Yüksek standartlı Ayvansaray otellerinin pek çoğunda havuz bulunduğunu da yeri gelmişken ekleyelim. Tabii en uygun Ayvansaray otellerinde aradığınız her lüksü bulamayabilirsiniz.

Daha düşük standarda sahip pansiyonlar, Ayvansaray otelleri en uygun konaklama seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Bu pansiyonlarda sadece oda veya oda kahvaltı konaklama seçenekleri yer alıyor. Ayvansaray otelleri fiyatlarının daha da altında rakamlarla hizmet veren tesisler daha çok öğrenci gezginler tarafından tercih ediliyor.

Ayvansaray otelleri turistler kadar iş insanları tarafından da tercih ediliyor. İstanbul'un iş merkezlerine yakın olması sebebiyle tercih edilen bu semtte bulunan şehir otelleri, iş gezisinde olan misafirlerce tercih ediliyor. İş dünyasınca tercih edilen Ayvansaray otelleri fiyatları diğerlerinden yüksek olsa da İstanbul ortalamasının altında seyrediyor.

Özetlemek gerekirse, Ayvansaray otelleri fiyatları, hizmet kalitesi ve tarih kokan dokusuyla misafirlerine çok farklı bir ortamda konaklama imkanı sunuyor.

Ayvansaray Gezilecek Yerler

Ayvansaray Gezilecek Yerler

İstanbul'un özel semtlerinden biri olan Ayvansaray, misafirlerine keyifli bir seyahat vadediyor. Ayvansaray otellerinde konaklayan misafirler için hazırladığımız mini gezi rehberimiz, bu keyfi katlamaya yardımcı olmayı hedefliyor:


  • Ayvansaray'ın tarih kokan sokaklarında yürüyüş yapın.
  • İstanbul'un eşsiz manzarasını seyre dalın.
  • Birbirinden leziz sokak lezzetlerini tadın.

Ayvansaray Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Ayvansaray için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Ayvansaray otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Ayvansaray otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Şehzadebaşı, Yenikapı, Unkapanı, Topkapı, Sultanahmet, Sirkeci, Laleli, Kıztaşı, Kumkapı, Fındıkzade, Fatih Aksaray, Edirnekapı, Çemberlitaş, Balat semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.