Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Balat Butik Otelleri

Balat için {{ (filteredHotels).length}} / 13 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Balat Butik Otelleri

Balat Butik Otel

Balat; tarih kokan sokakları, rengarenk cumbalı evleri ve kaybetmediği mahalle kültürüyle misafirlerine farklı bir deneyim vadediyor. Balat butik otel başta olmak üzere farklı konaklama seçenekleri de bu güzel semtte konaklamak isteyenleri bekliyor.

Balat'ın Arnavut kaldırımlı sokakları ve korunmuş evleri, bu semtin tek özelliği değil. Balat aynı zamanda bir hoşgörü semti. Öyle ki üç büyük dinin ibadethaneleri Balat'ta kardeşçe yaşamaya devam ediyor. Balat butik otel misafirleri, semtin eski dokusu kadar bu hoşgörü ortamından da etkileniyor. Balat butik otel en uygun seçeneklerle, turistik sayılabilecek bir bölgede yer alıyor.

Balat butik otel en uygun konaklama seçenekleri arasında yer alıyor ancak tek seçenek değil. Bölgede yer alan apart otellerde de çok uygun fiyata konaklayabilirsiniz. Dilediğiniz gibi bir apart otel bulabilmeniz için Balat Butik Otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Balat butik otelleri adeta mahallenin vazgeçilmez bir parçası. Balat'ta kafe ya da antikacı dükkanı ile bakkal veya fırın yan yana keyifle çalışıyor. Balat butik otelleri de bu özel yapının bir parçası olarak varlığını sürdürüyor.

Balat butik otelleri genellikle semtte bolca bulunan iki ya da üç katlı cumbalı evlerde faaliyet gösteriyor. Bu binaların bazıları deniz manzarasına da sahip. Bu manzara Balat butik otel fiyatlarında bir artışa neden olmuyor çünkü semtin her yerinden sahile yürüyerek 1-2 dakikada ulaşılabiliyor.

Kent merkezinde yer alan Balat butik otelleri, ulaşım konusunda sıkıntı yaşatmıyor. Balat butik otel fiyatlarının, kent merkezindeki tesislere göre uygun olduğunu tekrar hatırlatalım.

Havalimanı transferi, Balat butik otel fiyatlarından ayrı olarak ekstra bir hizmet olarak sunuluyor. Dileyen misafirler, Balat butik otelleri çalışanları tarafından havaalanından alınıyor.

Balat Butik Otel Fiyatları

Balat Butik Otelleri

İstanbul'un tarihi semti Balat, her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Balat butik otelleri, bu turistlerin çoğu tarafından konaklamak için de tercih ediliyor. İstanbul'un pek çok gözde semtinden daha uygun olduğu söylenebilecek olan Balat butik otel fiyatları, fazla değişkenlik göstermiyor.

Hizmet kalitesi anlamında benzer özellikler gösteren Balat butik otelleri, genellikle genç ve yabancı turistler tarafından tercih ediliyor. Balat'ta gün boyu süren hareketlilik, bu kesimin tatilden daha da fazla keyif almasını sağlıyor. Bu hareketlilik, Balat butik otel fiyatlarından sonra ikinci tercih nedeni oluyor.

Balat butik otel fiyatları gençler için her zaman en uygun seçenek olmuyor. Böyle durumlarda bölgede bulunan daha uygun fiyatlı pansiyonlar devreye giriyor.

Balat butik otel en uygun dönemini kış aylarında yaşıyor. Soğuk hava ile birlikte azalan gezgin sayısı Balat butik otellerinin daha az misafir ağırlamasını da beraberinde getiriyor. Kış mevsimine özel düzenlenen indirim ve kampanyalar, Balat butik otel fiyatlarının daha da düşmesini sağlıyor.

Kahvaltı, Balat butik otel fiyatlarına genellikle dahil edilmiyor çünkü misafirler çoğunlukla deniz kenarında ya da mahalledeki küçük kafelerde kahvaltı etmek istiyor. Bölgede seçenek çok fazla ve Balat butik otel en uygun kahvaltı mekanı seçenekleri arasında yer almıyor. Hal böyle olunca, Balat butik otelleri yeme-içme meselesini misafirlerin inisiyatifine bırakıyor.

Deniz manzaralı Balat butik otellerinin bir kısmı, teras katında kafe ve restoran hizmeti de veriyor. Eşsiz Haliç ve İstanbul manzarası sunan bu mekanlar, tıpkı Balat butik otel fiyatları gibi uygun rakamlarla hizmet veriyor.

Balat butik otel en uygun konaklama seçeneği olarak anılsa da bölgede farklı ihtiyaç ve beklentilere cevap veren pansiyon ve oteller de olduğunu yeri gelmişken belirtelim.

Balat Gezilecek Yerler

Balat Gezilecek Yerler

Balat, misafirlerine çok uzun bir gezilecek yerler listesi sunuyor. Balat butik otellerinde konaklayan misafirler için gezilecek yerler listesi hazırladık:


  • Balat Sahili'nde yürüyüşe çıkın.
  • Balat antikacılarının düzenlediği mezatlara katılın.
  • Rengarenk Balat evleri önünde bolca fotoğraf çektirin.

Siz de en uygun Balat butik otel fırsatlarından faydalanıp tarihte bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Sayfamızdaki Balat butik otellerini inceleyip erken rezervasyon yaptırmayı ve seyahatinizi daha ekonomik hale getirmeyi unutmayın.

Balat Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Balat için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Balat otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Balat otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Şehzadebaşı, Yenikapı, Unkapanı, Topkapı, Sultanahmet, Sirkeci, Laleli, Kıztaşı, Kumkapı, Fındıkzade, Fatih Aksaray, Edirnekapı, Çemberlitaş, Balat semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.