Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Ayvacık Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Ayvacık Butik Otelleri

Ayvacık için {{ (filteredHotels).length}} / 64 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Ayvacık Butik Otelleri

Ayvacık Butik Otelleri

Çanakkale'nin şirin ilçesi Ayvacık, el değmemiş doğal güzellikleri ile ön plana çıkıyor. Ayvacık butik otelleri en uygun seçenekleriyle, bu güzel doğanın bir parçası olmayı başarıyor. Ayvacık butik otellerinin pek çoğu bu eski evlerin restore edilmesiyle hizmete açılmış. Özellikle köylerde yer alan Ayvacık butik otelleri, keyifli bir tatil imkanı sunarken misafirlerini geçmişe doğru bir yolculuğa da çıkarıyor. Köylerde yer alan Ayvacık butik otellerinde oda sayısı az olduğundan, bu bölgede yer alan Ayvacık butik otelleri fiyatları zaman zaman yüksek olabiliyor.

Ayvacık butik otelleri fiyatları kent merkezinde biraz düşük seyrediyor. Deniz kenarında ve muhteşem ormanların yakınlarında bulunan Ayvacık butik otelleri en uygun fiyat skalasına sahip yerlerden biri olduğu için de çokça tercih ediliyor.

Kaz dağlarına komşu olan Ayvacık, bu doğa harikasına yakın olmanın avantajını da kullanıyor. Ayvacık butik otelleri en uygun tatil seçenekleri arasında doğa turizmi ilk sırada yer alıyor. Pek çok mitolojik hikayeye de ev sahipliği yapan bölge, kültür ve tarih meraklılarını da sıklıkla misafir ediyor. Ayvacık butik otelleri fiyatları bölgelere göre farklılık gösteriyor.

Büyük bir mirasa ev sahipliği yapan Ayvacık bölgesinde gezilmesi gereken yerler için Ayvacık Gezilecek Yerler Tarihi Yerler sayfamızı ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Ayvacık, doğal ve organik lezzetler açısından da bir cennet. Başta zeytin ve zeytinyağı olmak üzere şifalı otlar, reçeller, süt ürünleri ve daha pek çok doğal ürün bu şirin ilçeyi ziyaret edenleri bekliyor. Ayvacık butik otellerinin çoğu, bu doğal ürünleri hem misafirlerine sunuyor hem de satışını yapıyor.

Ayvacık Butik Otelleri Fiyatları

Ayvacık Butik Otelleri

Ayvacık'ta turizm sezonu, diğer turistik bölgelerimize oranla daha kısa sürüyor. Temmuz ve ağustos aylarında artan ziyaretçi sayısı ile Ayvacık butik otelleri fiyatları da bu durumdan etkileniyor. Ayvacık butik otellerine, özellikle yaz aylarında talep fazla olduğu için erken rezervasyon yapılması öneriliyor. Erken rezervasyon, Ayvacık butik otelleri en uygun fiyat seçeneklerinden yararlanma şansı da sunuyor.

Yaz döneminde, Ayvacık butik otelleri fiyatları denize olan mesafeyle değişkenlik gösteriyor. Deniz tatili yapmak isteyen turistler, denize sıfır konuma ya da yakın olan Ayvacık butik otellerini tercih ediyor. Deniz kenarındaki Ayvacık butik otelleri fiyatları konaklama tercihine göre de farklı seçenekler sunuyor.Benzer şekilde, orman içerisinde ve doğa ile baş başa tatil imkanı sunan Ayvacık butik otelleri fiyatları bahar ve yaz aylarında yaşanan yoğunlukla değişebiliyor.

Yaz aylarında bölgenin gördüğü yoğun ilgi, kent merkezinde yer alan Ayvacık butik otelleri en uygun fiyatlı konaklama seçeneği haline getiriyor. Merkezdeki Ayvacık butik otelleri konfor konusunda bir sıkıntı yaşatmıyor ancak denize girmek ve çevre gezileri için araç gerektiriyor. Ayvacık butik otellerinin pek çoğu, tatile kendi araçlarıyla çıkmamış konuklarına araç kiralama konusunda yardımcı oluyor. Ayvacık butik otellerinin bazıları, misafirleri için tur ve rehberlik hizmeti de sunuyor. Bu tip hizmetler, Ayvacık butik otelleri fiyatları ile beraber değil ayrı olarak hesaplanıyor.

Ayvacık butik otellerinin neredeyse tamamında güne doğal ürünlerden oluşan enfes bir köy kahvaltısıyla başlanıyor. Deniz kenarındaki Ayvacık butik otelleri, kahvaltıyı genellikle sahilde sunarken diğer Ayvacık butik otelleri misafirlerini ağaçlar ve rengarenk çiçeklerle dolu bahçelerinde ağırlıyor.

Ayvacık Gezilecek Yerler

Ayvacık Gezilecek Yerler

Ayvacık butik otelleri fiyatları kadar doğal ve tarihi güzellikleri ile de dikkat çekiyor. İşte sizler için hazırladığımız Ayvacık gezi rehberimiz:


  • Tamamı doğal zeytin, zeytinyağı ve süt ürünlerinden satın alın.
  • Doğa yürüyüşü yapın, oksijene doyun.
  • Bölgenin buz gibi sularında bol bol denize girin.
  • Zeus Altarı'nı keşfedin.

Ayvacık Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Ayvacık için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Ayvacık otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Ayvacık otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Küçükkuyu, Babakale semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.