Aydıncık Apartları

En iyi 5 apart otel, en uygun fiyatlar

Aydıncık Apart Otel Fiyatları

Eski çağlardan günümüze kadar bir liman kenti olarak yaşayan Aydıncık'ta, ev rahatlığını aratmayan bir konaklama alternatifi; apart oteller…

Akdeniz Bölgesi'nin palmiyelerle süslü şehri Mersin'in en güzel ilçelerinden biri Aydıncık. Silifke, Taşucu, Bozyazı ve Anamur arasında kalmış bir liman kenti. Çok çok eski çağlardan günümüze kadar bu özelliğini korumayı başaran Aydıncık'ın 38 km'lik bir sahil şeridi bulunuyor. Bu uzun sahil şeridinin en güzel plajı ise Tülüce Tepesi'nin eteğinde yer alan Taşucu İncekum Plajı.

Hesaplı bir yaz tatili için ideal bölgelerden biri olan Aydıncık'ta, ekonomik konaklama yapabileceğiniz birçok alternatif bulunuyor. Özellikle Aydıncık apart otelleri bu anlamda beklentileri tam anlamıyla karşılıyor. Aydıncık apart otellerinin en dikkat çeken özelliği ev gibi olmaları. Dairelerde oturma alanları ve özel bir mutfak yer alıyor. Tüm konaklama birimlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü donanım yer alıyor. Aydıncık apart otellerinde konakladığınız süre boyunca, evinizdeki rahatlığın aynısını yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Aydıncık apart otellerinin birçoğu Akdeniz'in muhteşem manzarasına ev sahipliği yapıyor. Genellikle denize birkaç adım mesafede olan Aydıncık apart otelleri, bu özellikleri nedeniyle de yaz aylarında tercih edilebilir. Aydıncık apart otellerinin sahip olduğu geniş daireler, kalabalık aile ve arkadaş grupları için de son derece ideal.

Hesaplı bir yaz tatili yapmak için Aydıncık'ı tercih edebilir, otellerin sıkıcı ortamlarından uzakta, ev sıcaklığında bir konaklama yapmak için ise Aydıncık apart otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Aydıncık Otel Fiyatları

Aydıncık, üç bin yıl önce kurulmuş tarihteki adı Kelenderis olarak kurulmuş bir liman ve ticaret şehridir.

Aydıncık, Akdeniz Bölgesi'nde, Akdeniz kıyısı boyunca uzanan Toros Dağları'nın denizi en yakından seyreden kolunun yamacına kurulmuştur. Bağlı olduğu Mersin'e yaklaşık 173 km, Antalya'ya 325 km. mesafede yer alan bir ilçedir. İlçenin kuzeyinde Gülnar, doğusunda Silifke, batısında Bozyazı ilçesi, güneyinde ise Akdeniz vardır.

Aydıncık yaz tatilini sakin, huzurlu ve doğa ile iç içe organik yiyeceklerle beslenmek isteyenlerin tercih ettiği bir yerdir. Aydıncık'a tatil için gelen yerli ve yabancı turistlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilere pek çok otel yer almaktadır. Bu oteller arasında yıldızlı oteller, tatil otelleri, küçük oteller, apart oteller, butik oteller, pansiyonlar, moteller listelenmektedir.

Aydıncık en yoğun ve kalabalık dönemini yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Yaz sezonunda yaşanan bu yoğunlukla birlikte Aydıncık otel fiyatları belli oranlarda artmaktadır. Kış aylarında daha uygun olan Aydıncık otel fiyatları yaz aylarında tatilin başlamasıyla artışa geçse dahi erken rezervasyon fırsatlarıyla bu artış ekarte edilebilir.

Aydıncık otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Aydıncık sayfasında yer almaktadır. Bu sayfadan Aydıncık'ta yer alan tüm otelleri ve Aydıncık otel fiyatları ayrıntılı bir şekilde incelenebilmektedir. Hatta beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz otele ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.