Gölbaşı Pansiyonları

En iyi 12 pansiyon, en uygun fiyatlar

Gölbaşı Pansiyon Fiyatları

Ankara'ya bağlı Gölbaşı ilçesi adından da anlaşıldığı gibi, Ankara'nın göller bölgesidir.

Gölbaşı, Ankara'nın metropol olarak görülen ilçelerinden biridir. Bölgede Mogan Gölü ve Eymir Gölü bulunmaktadır. Gölbaşı gerek doğası gerek tertemiz denizi ve havasıyla gerekse de tarihi zenginlikleriyle Ankara'ya gelen yerli ve yabancı turistlerin olduğu kadar Ankaralıların da gözde yerlerindendir.

Tüm yıl boyunca Ankara Gölbaşı bölgesine gelen yerli ve yabancı binlerce turist konaklamada Gölbaşı ilçesindeki otelleri tercih etmektedir. Ankara Gölbaşı'nda konaklama yapılabilecek farklı kategorilerde pek çok otel bulunmaktadır. Bu oteller arasında Gölbaşı pansiyonları, otellerden, apartlardan, butik konseptteki otellerden ve diğer tesislerden daha uygun fiyatlara sahip olup oldukça ekonomik konaklama imkanı sunmaktadır misafirlerine.

Gölbaşı ilçesine gitmeyi planlayanlara tavsiyemiz Gölbaşı pansiyonları kategorisinde yer alan pansiyonlardan birini tercih etmeleri yönünde olacaktır. Gölbaşı pansiyonları listesinde yer alan pansiyonlar hem sakin hem göle yakın hem de doğa ile iç içe bir konaklama imkanı sunmaktadır. Ankara merkezde ya da Ankara civarında sakin, huzurlu, şehrin gürültüsünden ve koşuşturmasından uzak, göl kenarı ve doğa ile iç içe bir dinlence arıyorsanız Gölbaşı pansiyonları tam size göre.

Gölbaşı pansiyonları ve Ankara Gölbaşı pansiyon fiyatları Neredekal.com Gölbaşı sayfasında yer almaktadır. Bu sayfadan Gölbaşı ilçesinde yer alan tüm otelleri, pansiyonları ve tüm tesislerin fiyatlarını da incelebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Gölbaşı pansiyonuna Neredekal.com üzerinden ön rezervasyon da yaptırabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Gölbaşı Otel FiyatlarıGölbaşı otel fiyatları

Ankara gibi Gölbaşı ve yöresi de antik çağlarda önemli yerleşim yerlerindendir. eski medeniyetlerin yerleşim alanlarından biridir. Gölbaşı'nın tarihine ışık tutan sit alanı ve ören yerleri mevcuttur.

Gölbaşı, Türkiye Cumhuriyet'inin başkenti olan Ankara'ya bağlı bir ilçedir. Gölbaşı ilçesinde gezilip görülmesi gereken yerlerin başında ilçenin de adından anlaşıldığı gibi Morgan Gölü ve Eymir Gölü gelmektedir. Aynı zamanda Selametle, Gökçe Höyük ve Bezirhane köylerinde ilk Tunç çağına ait höyükler ve kalıntılar ile Taşpınar Köyü'nde Roma döneminden kalma mezarlık ve sütun başları, Karaoğlan'da Bizans'tan kalma sikkeler ve kalıntılar, Yurtbeyi ve Karaoğlan köylerinde erken Hristiyanlık dönemine ait kilise kalıntıları bulunmaktadır.

Ankara Gölbaşı ilçesinde tatil yapmak için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri pek çok otel yer almaktadır. Bu oteller içerisinde tatil otelleri, kent otelleri, termal – kaplıca otelleri, yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaktadır.

Gölbaşı otel fiyatları da bu otellerin bulunduğu kategoriye göre değişiklik göstermektedir. Yıldızlı oteller, apart oteller veya butik oteller her biri farklı konseptteki oteller olduğu için her biri müşterilerine farklı fiyatlandırma sunmaktadır. Gölbaşı otel fiyatları sadece otelin bulunduğu kategoriye göre değil misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere ve sağlamış olduğu imkanlara göre de değişmektedir.

Gölbaşı otel fiyatları yıl içerisinde de farklılıklar göstermektedir. En fazla yoğunluğun yaşandığı yaz aylarında, tatilinde başlamasını fırsat bilenler ve Ankaralılar soluğu Gölbaşı'nda almaktadır. Bu yoğunluğun da etkisiyle Gölbaşı otel fiyatları yaz aylarına daha da artmaktadır. Kış aylarında ve bahar aylarında daha sakin bir sezon geçiren Gölbaşı'nda yer alan otellerin fiyatları da yaz sezonuna göre daha uygun olmaktadır.

Gölbaşı otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Gölbaşı sayfasından incelenebilmektedir. Hatta beğenilen otele Neredekal.com üzerinden ön rezervasyonda yaptırılabilmektedir.

En İyi 1 Gölbaşı Pansiyonu

Villa Pansiyon Gölbaşı

Pansiyon - Gölbaşı - 2 Misafir Yorumu

Pansiyomuz 11 odalı, 24 yataklı konaklamaya elverişli rahatlık ve huzur çizgisinde sizlerin hizmetindedir. İncek Bulvarı üstünde Atılım Üniversitesi kavşağındayız.

24 saat sınırsız hizmeti hedef yapan pansiyonumuz tek, çift, üç kişilik hijyenik odalarıyla konaklamada dinlenti evinizdir. Ayrıca odalarımızda buzdolabı, TV, internet, sıcak su bulunmaktadır. Şark odasında çay keyfi, teras katta kafeterya-restoran hizmeti, bahçemizde canlı müzik eşliğinde akşam yemeğini bizimle yaşayın
... Pansiyomuz 11 odalı, 24 yataklı konaklamaya elverişli rahatlık ve huzur çizgisinde sizlerin hizmetindedir. İncek Bulvarı üstünde Atılım Üniversitesi kavşağındayız.

24 saat sınırsız hizmeti hedef yapan pansiyonumuz tek, çift, üç kişilik hijyenik odalarıyla konaklamada dinlenti evinizdir. Ayrıca odalarımızda buzdolabı, TV, internet, sıcak su bulunmaktadır. Şark odasında çay keyfi, teras katta kafeterya-restoran hizmeti, bahçemizde canlı müzik eşliğinde akşam yemeğini bizimle yaşayın

Daha Fazla Bilgi»

Gölbaşı Pansiyon Tavsiyeleri

10

Villa Pansiyon

Ayse kundilli - 27 Ağustos 2016, Cumartesi 07:24

Yataklar pislik içinde

Eğer ki hastalıktan korkmuyorsanız ya da çöpte yatmak sizin umurunuzda değilse hemen yer ayırtın. Ben hayatımda bundan daha kötü bir yer görmedim. Yataklar pislik içinde, odalar da ondan keza. Sakın çay istemeyin, tüpçü nedense bir türlü gelemiyor. Telefonunuzu şarja takmayın, fazla ısınmaktan patlıyor. He bir de mangal keyfi demiş bu arkadaşlar değil mi, ne mangalı Allah aşkına, mangal diye nitelendirdiği şey küf, pas içinde. Hadi buyur buradan yak, afiyet olsun. :)) Gerçekten şaka bir yana, aynı fiyata o kadar temiz başka bir yer buldum ki, yani oradaki yarım dünya bayanın dediği gibi, bu fiyata başka yerde yer bulamazsınız. Yok öyle bir şey. Ben buldum. Sakın bu Villa Pansiyon'la muhatap olmayın. Para tuzağından başka hiçbir şey değil.