Kızılcahamam Pansiyonları

Ankara’nın kuzeyinde yer alan ilçesi Kızılcahamam, havalimanına yakın konumu ve huzurlu doğası ile iş ya da seyahat amaçlı ziyarete gelen misafirlerine konfor dolu bir konaklama hizmet sunuyor.Kızılcahamam Pansiyonları ve Kızılcahamam Pansiyon Fiyatları

Ankara'nın kuzeyinde yer alan ilçesi Kızılcahamam, havalimanına yakın konumu ve huzurlu doğası ile iş ya da seyahat amaçlı ziyarete gelen misafirlerine konfor dolu bir konaklama hizmet sunuyor.

Ankara'nın doğal güzellikleriyle ön plana çıkan ilçesi Kızılcahamam, il merkezine 80 km uzaklıkta yer almaktadır. Çam ağaçları ile çevrili doğası, termal suları ve milli parkı ile ziyaretçilerine muhteşem bir seyahat olanağı sunan ilçe, bahar ve yaz aylarının yanı sıra kış mevsiminde de karla kaplı yamaçları ve termal suları ile bambaşka bir seyahatin kapılarını açmaktadır. Dört mevsim boyunca özellikle Ankara ya da çevre il ya da ilçelerden gelen ziyaretçilerini ağırlayan Kızılcahamam, sıklıkla hafta sonu kaçamakları için tercih edilmektedir. Durum böyle olunca bölge hatırı sayılır bir oranda termal otele ve uygun bütçeli Kızılcahamam pansiyonlarına ve sahipliği yapmaktadır. Pansiyonlar özellikle de uygun fiyatlı bir konaklama arayışında olanlar arasında tercih edilmektedir.

Genelinin oda – kahvaltı olarak hizmet verdiği Kızılcahamam pansiyonları, yıl boyunca açık olup konuklarına konfor dolu bir hizmet sunmaktadır. Tesislerde her gün sabah kahvaltıları açık büfe ya da kontinental olarak servis edilmektedir. Aile, arkadaş grupları ya da yalnız konaklamalar için uygun olan Kızılcahamam pansiyonları, aynı zamanda iş seyahatleri için de tercih edilmektedir.

Diğer konaklama alternatifleri ile kıyaslandığında Kızılcahamam pansiyon fiyatları ise hayli uygun bütçeli seçenekleri ile ön plana çıkmaktadır. Üstelik tesislerin büyük bir kısmında erken rezervasyon fırsatı da bulunmaktadır. Tüm fırsatlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken ise sitemiz üzerinden kolaylıkla erişebileceğiniz 2017 Kızılcahamam pansiyon fiyatları arasından bütçenize en uygun olanı tercih etmek ve daha fazla ertelemeden hemen şimdi rezervasyonunuzu yaptırmak.

Kızılcahamam pansiyon tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Çam Termal Resort & Spa Hotel
Çam Termal Resort & Spa Hotel

-

Ormandan yükselen kuş cıvıltıları

Tesis şahane, ormandan yükselen kuş cıvıltıları, sanki Ankara'da değil başka bir yerdesiniz. Ustaların balık çorbasına bayıldım. Büfesi zaten güzel, SPA'da Dilek Hanım'ın masajını kesin deneyin derim.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)
Deva Termal Otel
Deva Termal Otel

-

Kahvaltısı güzel

Abi kafanı dinleyeceksen sakin, rahatlamak istersen süper bir hamam. Psikoloğa gitsem bu kadar rahatlamazdım. Kahvaltısı güzel, otel personeli sahibi mütevazı. Ve temizlik kokusu burnumda.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)
Akasya Termal Otel
Akasya Termal Otel

-

Odalara termal su verilmiyor

Akasya Termal Otel hayal kırıklığı. Odalara termal su verilmiyor. Oraya geliş amacımız sağlık içindi ama maalesef odamızda termal su akmadı. Çevre düzenlemesi yok, vadettikleri gibi çıkmadı.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)
Deva Termal Otel
Deva Termal Otel

-

Güzel bir hamam keyfi

Güzel bir hamam keyfi.Gezgin biz arkadaşlarla günü birlik hamam için gidiyoruz gayet güzel ve temiz tavsiye ederim

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)