Giriş
02.06.22
Çıkış
03.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Kızılcahamam Pansiyonları:

Kızılcahamam için 3 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Termal Otel
2.8/5 Ortalama
Kızılcahamam merkezine 600 m uzaklıkta
Tatilsepeti.com
%5 Tasarruf
Yarım Pansiyon
798 TL
3.8/5 Çok İyi
Kızılcahamam merkezine 900 m uzaklıkta
Odamax
Yarım Pansiyon
2.143 TL
Otel
Muhafazakar Otel
4.2/5 Mükemmel
Kızılcahamam merkezine 2.4 km uzaklıkta
Setur
Yarım Pansiyon
1.350 TL
Otelz.com
1.350 TL
En uygun fiyat
1.350 TL
Setur
En uygun fiyat:
Setur
1.350 TL

Kızılcahamam Pansiyonları

Ankara'nın termal kaynaklarıyla ünlü ilçesi Kızılcahamam, yılın dört mevsimi sağlık arayan ziyaretçilerini ağırlıyor. Çam ormanlarıyla kaplı bölge ziyaretçilerine, 5 yıldızlı otellerden Kızılcahamam pansiyonlarına uzanan geniş bir yelpazede konaklama seçenekleri sunuyor. Doğayla iç içe, mütevazı bir tatil beklentisi olanlar çoğunlukla Kızılcahamam uygun pansiyonlar opsiyonunu tercih ediyor.

Ülkemizde sağlık turizminin en gözde bölgelerinden olan Kızılcahamam'da bulunan tesisler özellikle romatizmal hastalıklar, sindirim sistemi ve böbrek rahatsızlıklarına destekleyici tedavi çözümleri sunuyor. Şifalı sularda sağlık arayanların lüks termal oteller dışında Kızılcahamam termal pansiyon seçeneği de bulunuyor. Termal kaynakların uzun süreli ve düzenli kullanılması gerektiği durumlarda Kızılcahamam ucuz pansiyonlarıyla ziyaretçilerin bütçelerini rahatlatıyor. Kızılcahamam termal pansiyonlarda konaklayıp sağlık ve huzur bulan ziyaretçiler için Abacı Peribacaları veya Soğuksu Milli Parkı'nı gezmek gibi farklı aktivite olanakları da bulunuyor. Ayrıca Kızılcahamam pansiyonları merkezi konumlarıyla da gezginler için öncelikli tercih noktası oluyor.

Fiyat - kalite ve hizmet değerlendirmesi yapıldığında Kızılcahamam ucuz pansiyonlar, bütçe dostu olmaları dışında sundukları konforla da dikkat çekiyor. Kızılcahamam ucuz pansiyonları kadar apartları da aynı segmentte büyük ilgi görüyor. Özellikle kalabalık grupların ve geniş ailelerin tercih ettiği bu konaklama için Kızılcahamam Apartları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kızılcahamam Pansiyonları Fiyatları

Kızılcahamam Pansiyonları

Her yıl binlerce insanın doğada dinlenmek, şifa bulmak için geldiği Kızılcahamam pansiyonlarında sunulan hizmete göre fiyatlar da değişiyor. Birçok tesiste oda - kahvaltı seçeneği dışında Kızılcahamam tam pansiyon talebi de karşılanıyor. Ayrıca Kızılcahamam pansiyonları fiyatları tercih edildiği döneme göre de farklılık gösteriyor. Bu durumda Kızılcahamam termal pansiyonları için de geçerli oluyor. Açık büfe kahvaltılar, şifalı sularda rahatlama, yöresel lezzetlerin sunulduğu akşam yemeğinin sunulduğu Kızılcahamam tam pansiyon konaklaması, her şeyi bir arada bulmak isteyenler için oldukça ideal bir seçenek sunuyor. Bunun dışında, Kızılcahamam pansiyonları fiyatlarına dahil olmayan hizmetleri de ekstra almak mümkün olabiliyor. Kısacası Kızılcahamam pansiyonları her talebe ve bütçeye uygun bir konaklama imkanı sunuyor.

Özellikle yaz aylarında, okulların kapanmasıyla birlikte ailelerin de konaklama tercihi Kızılcahamam aile pansiyonu oluyor. Tüm yılın yorgunluğunu atmak, doğayla buluşmak ve her şeyden önce bir arada tatil yapmak isteyenler için Kızılcahamam aile pansiyonu olarak hizmet veren tesisler her türlü konforu sağlıyor. Öte yandan kısa süreli seyahatlerle az zamanda bolca gezmek, kaplıcalardan yararlanmak ve hesaplı bir ödeme yapmak isteyenlerin tercihi Kızılcahamam pansiyonları oluyor. Kızılcahamam günlük pansiyonları fiyatları tesise göre değişiyor. Elbette hangi dönem tatil yapılacağı da Kızılcahamam günlük pansiyonları fiyatlarını etkiliyor. Bu nedenle uzun ya da kısa olsun, tatil planı yaparken en uygun Kızılcahamam günlük pansiyon fiyatını yakalamak için erken rezervasyon şart!

Ankara'ya 80 km uzaklıktaki tatil cennetine iş amaçlı ziyaretler de sıklıkla yapılıyor. Toplantılar, kamplar için büyük oteller kadar mütevazı Kızılcahamam pansiyonları da tercih edilebiliyor. Bunun yanı sıra özellikle kış aylarında evlenen çiftlerin balayı tercihi de Kızılcahamam ucuz pansiyonlarından biri olabiliyor. Kısacası, Kızılcahamam pansiyonları fiyatları ziyaret amacı ne olursa olsun herkesin yüzünü güldürüyor.

Kızılcahamam Gezilecek Yerler

Kızılcahamam Gezilecek Yerler

Eski bir yerleşim alanı olan Kızılcahamam'da doğayla iç içe onlarca köy bulunuyor. Kızılcahamam pansiyonlarından birinde konaklayıp birkaç gününüzü de bu köylerin hikayelerini keşfetmeye ayırmaya ne dersiniz? Sizin için küçük bir liste de yaptık:


  • Kırmızı Ebe Türbesi'ne ve Oruç Gazi Türbesi'ne ev sahipliği yapan Taşlıca Köyü
  • Galatlar döneminde inşa edildiği düşünülen Başköy Kalesi'nin bulunduğu Başköy
  • Eski bir kiliseden dönüştürülmüş Selçuklu Camii'nin bulunduğu Yukarıkese Köyü
  • En eski Hristiyan yerleşim bölgelerinden biri olan Mahkemeağcin Köyü

İster uzun ister kısa vadeli olsun Kızılcahamam pansiyonlarıyla huzurlu bir tatilin kapılarını aralayabilirsiniz. Amacınız şifalı sularla buluşmaksa Kızılcahamam termal pansiyonlarını değerlendirebilirsiniz. Sizin için en ideal Kızılcahamam pansiyonunda şimdi yer ayırtmak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Kızılcahamam Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kızılcahamam bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Kızılcahamam bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Kızılcahamam Pansiyonları - En Uygun Kızılcahamam Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Kızılcahamam Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Kızılcahamam Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Kızılcahamam Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Kızılcahamam Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.