Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Akkuyu Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Akkuyu Otelleri

Akkuyu için {{ (filteredHotels).length}} / 0 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Akkuyu Otelleri

Akkuyu Otelleri

Akkuyu, Mersin'in Gülnar ilçesinde, tarihi mirasla örtülü bir bölgeye ev sahipliği yapıyor. Bölgedeki konaklama ihtiyacını karşılayan Akkuyu otelleri ise çevresindeki doğal güzellikle göz dolduruyor. Akkuyu otelleri; kuzeyindeki Toros Dağları ve çam ormanları, güneyindeki Akdeniz sahilleriyle doğal güzelliklere doymuş bir çevrede yer alıyor. Bu yüzden Akkuyu otellerinde konaklarken manzaranın güzelliği dilinizden düşmeyecek. Akkuyu otelleri fiyatlarının bütçe dostu oluşu ise yüzünüzdeki gülümsemeyi arttırıyor.

Akkuyu otelleri fiyatları genel olarak ucuz diyebiliriz. Hatta bölgede Akkuyu otelleri fiyatları en ucuz oteller listesinde bile sayılabilir. Üstelik Akkuyu otelleri en uygun fırsatlarıyla sizi karşılıyorken bu düşük bütçeli fiyat politikası daha da kıymetli hale geliyor. Akkuyu otelleri fiyatlarının bu kadar uygun olmasının ana sebebi ise bölgenin henüz tam olarak keşfedilmemiş oluşu diyebiliriz. Fakat bu sayede Akkuyu otelleri tam bir doğal cennetin içinde yer alıyor.

Akkuyu otelleri genel olarak ikiye ayrılıyor. Akkuyu otelleri en uygun şekilde ana yol üzerinde konumlandığı gibi deniz kenarında yer alan Akkuyu otelleri de mevcut. Bunların içinde lüks oteller, butik Akkuyu otelleri, apartlar ve pansiyonlar bulunuyor. Akkuyu otelleri her bütçeye ve zevke hitap ediyor. Tabii en uygun Akkuyu otelleri arasından seçim yapmaya çalışırken ihtiyaçlarınızın ve seyahat amacınızın ne olduğu çok önemli. Şimdi gelelim sizin için en doğrusunu seçmenize yardımcı olacak Akkuyu otelleri fiyatlarına bulmaya.

Akkuyu Otelleri Fiyatları

Akkuyu Otelleri

Akkuyu otelleri fiyatları genel olarak konaklayacağınız tesisin konumuna, türüne ve tatilinizin zamanlamasına göre değişiyor. Mevsim açısından en uygun Akkuyu otellerini yaz aylarında bulabileceğinizi söyleyelim. Fakat yaz ayları, aynı zamanda Akkuyu otelleri fiyatlarının en yüksek olduğu zamanlar. Dolayısıyla Akkuyu otellerinde konaklayacak misafirlerin bu durumu göz önünde bulundurması gerekiyor. Lüks ve butik tesislerde Akkuyu otelleri fiyatları biraz daha yüksek. Düşük bütçeli tatiller için apartlar ve pansiyonlar Akkuyu otelleri en uygun seçenekleri arasında yer alıyor. Tasarruflu misafirler bu tesislerde konaklamayı düşünebilirler.

Akkuyu otelleri en uygun fırsatlardan yararlanmak için yapabileceğiniz birkaç şey daha bulunuyor. Ana yolda bulunan ve denize yürüme mesafesinde olan en uygun Akkuyu otellerinde kalabilirsiniz. Veya erken rezervasyon yaptırıp en uygun Akkuyu otellerine ulaşmanız da mümkün. Gördüğünüz gibi Akkuyu otelleri fiyatları her bütçeye hitap ediyor.

Akkuyu Gezilecek Yerler

Akkuyu Gezilecek Yerler

Akkuyu otelleri konumları gereği gezilecek yerler barındıran bir beldede yer almıyorlar. Bu yüzden Akkuyu otellerinden çıkıp yakın civarında güzel bir gezintiye çıkabilirsiniz.


  • Olba Antik Kenti: Silifke'de bulunan bu antik kente tarih ve arkeoloji meraklılarının ilgisini çeken su kemerleri, çeşmeler, bir nekropol, tiyatro ve evler bulunuyor. Mersin yakınlarına gittiğinizde mutlaka ziyaret etmeniz gereken bu antik kent aynı zamanda Uzuncaburç kalıntılarına 4 kilometre mesafede bulunuyor.
  • Astım Dilek Mağaraları: Yine Silifke'de bulunan bu mağaraların sularının şifalı olduğu rivayet edilen yerden biri. Bu mağaraların popülerliği bu rivayetten geliyor ancak gidip gördüğünüz zaman buna ihtiyaç olmadığını anlıyorsunuz. 200 metrelik bu mağaranın doğal güzellikleri, yerli ve yabancı turistleri buraya çekmeye yetecek derecede.
  • Uzuncaburç Kalıntılar: Birçok farklı medeniyete ev sahipliği yapmış bu antik kentin zaman içindeki ziyaretçileri arasında Asurlular, Hititler, Babiller, Lidyalılar, Romalılar, Bizanslılar, Urartular ve Persler yer almış. Uzuncaburç kalıntılarını gezerken gözünüze rastlayacak tarihi kalıntılar arasında şunlar da var: Tören kapısı, sütunlu cadde, Zeus tapınağı, şans tapınağı, antik ana mezarlık, tiyatro, yüksek burç ve uzun burç.

Son olarak sizlere Akkuyu otelleri ve çevresinde konaklayabileceğiniz bütün alternatifleri sunan İzmir sayfamıza bakabilirsiniz. Siz de unutulmaz ama bir o kadar da uygun bütçeli bir tatil için arıyorsanız Akkuyu otelleri arasından ideal olanı bulmak için acele edin!

Akkuyu Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Akkuyu için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Akkuyu otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Akkuyu otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.