Akasya Alabalık, Kocaeli mekan profili ve Akasya Alabalık hakkında detaylı bilginin yer aldığı tanıtım sayfası.

Akasya Alabalık

8.7puan

Akasya Alabalık Tanıtımı

Şanslıyız ki Kocaeli Türkiye'nin önde gelen sanayi şehri olmasına rağmen, şehir ile doğanın kısa mesafede bir araya girdiği güzel bir şehir.

Şehrin gürültü ve stresinden bunalıp kendini doğanın koynuna atıp kurtulmak isteyenler için birçok alternatif var. Eğer bu tercihinizi hem ruhunuzu ferahlatacak hem de damak zevkinize hitap edecek bir yerden yana kullanmak isterseniz Maşukiye tam hayalinizdeki beklentilerinizle örtüşecek size göre bir yer diyebiliriz.

Şehrin göbeğinden yola çıktığınızda çok değil yaklaşık 20 dakikalık bir araç yolculuğundan sonra Anadolu'nun en güzel doğal mekanlarını dahi geride bırakacak bir manzaranın tam ortasında buluyorsunuz kendinizi.

Maşukiye'ye diğer bir adıyla aşıklar beldesine yaklaşırken sizi ilk dağlar selamlıyor o vakur heybetli aynı zamanda davetkar duruşlarıyla. Daha da yakalaştığınızda ağaçlar sanki kol kanat gerercesine dört bir yanınızı sarıyor ve selamlıyor.

3 misafir tavsiyesi

  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
6
Kahvaltı yönünden zayıflamış

-

Eski halini aratır olmuş. Mekan yenilenmiş ama hizmet ve kahvaltı yönünden zayıflamış. Maşukiye'deki ilk tercihimdi, maalesef bu özelliğini yitirmiş.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
10
Fiyatlar ve servis iyi

-

Maşukiye'deki tesisler ile ilgili oldukça olumsuz yorum okuyarak ön yargıyla gittik ancak Akasya Alabalık çalışanları bizi oldukça sıcak karşıladı. 5 kişilik alabalık salata mantar içeceklerle birlikte 106 TL para ödedik. Üzerine gelen ikramlar da cabası. Lavabolar ve genel olarak tesis gayet temizdi. Personel seçimleri çok yerinde bize hizmet veren Rıdvan Bey'e teşekkürü bir borç bilirim. Kesinlikle tavsiye ederim.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
10
Doğasıyla, lezzetiyle vazgeçemeyeceksiniz

-

Maşukiye'ye gelip de Akasya Alabalık'ta kahvaltı yapmadan, Maşukiye Kirazlı Yaylası'na çıkmadan, Kartepe Kayak Merkezi'ne uğramadan, Sapanca Gölü'nü seyretmeden, su kayağı yapmadan, hediyelik eşya almadan, Maşukiye Alabalık Restoranları'na uğramadan, Akasya Alabalık'ın lezzetlerini tatmadan Maşukiye'den ayrılmayınız. :) Not: güzel anılarınızı canlı tutmak için fotoğraf makinanızı yanınıza almayı unutmayınız.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

Yakınındaki Oteller

Haritada göster

Çınarlı Mahallesi Alabalık Caddesi Şelale Altı

  • Kocaeli

Bölgede Son Yorumlananlar

Son İncelenenler