Ağva Kamp Alanları

İstanbul gibi kalabalık bir şehirde, tabiat ve denizle iç içe olacağınız şirin mi şirin bir kasaba olan Ağva’da, doğanın sesini dinleyebileceğiniz çok sayıda kamp alanı mevcut…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Ağva Kamp Alanları

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Bence pahalı"

"Çalışanlar güler yüzlü ve candan"

7.3

Misafir yorumu

3 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Ağva Kamp Alanları ve Ağva Kamping Fiyatları

İstanbul gibi kalabalık bir şehirde, tabiat ve denizle iç içe olacağınız şirin mi şirin bir kasaba olan Ağva'da, doğanın sesini dinleyebileceğiniz çok sayıda kamp alanı mevcut…

İstanbul'un en popüler tatil merkezlerinden biri olan Şile'nin sevimli bir kasabası Ağva. Şehir merkezine 25 km mesafede bulunan bu cennet köşesi, özellikle hafta sonları bir hayli ziyaretçi akınına uğruyor. Hafta sonu ile birlikte günübirlik ziyaretler için de oldukça uygun olan Ağva'da, hele bir de yaz geldi mi, ülkemizin güney kesimlerinden pek de bir farkı kalmıyor.

Ağva'da ne mi bulabilirsiniz? İçinden geçen Göksu Deresi'nin yarattığı huzurlu atmosferi, Karadeniz'in belki de en mavisini, doğanın en yeşilini ve sayısız ekstrem aktivite bulabilirsiniz mesela. Üstelik bu güzeller güzeli kasabaya İstanbul'dan ulaşmak, dünyanın en kolay şeyi. Aracınız yoksa Üsküdar'dan hareket eden Ağva otobüslerine bineceksiniz ve merkezde ineceksiniz, hepsi bu.

Ağva'ya günübirlik değil de, 1-2 günlüğüne konaklamaya geldiyseniz ve mevsimlerden yaz ya da baharsa size küçük bir önerimiz olacak; Ağva kamp alanları. Evet, belki kamp olayının size göre olmadığını düşünüyor olabilirsiniz. Ancak Ağva kamp alanları sadece çadırlardan oluşmuyor, isteğe bağlı olarak bungalovlarda da konaklama imkanına sahipsiniz. Farklı konseptlerde hizmetler sunan Ağva kamp alanları, sevimli ve sıcak ortamları ile şehrin tüm stresini üzerinizden atmanıza yardımcı olacak. Doğanın içinde ateş yakmak, sabahları duşunuzu denizde yapmak ve çadır hayatına yakından tanıklık etmek için Ağva kamp alanlarından daha iyi bir yer bulamazsınız.

Ağva kamp alanları fiyatlarının, kasabadaki diğer konaklama alternatiflerine göre daha ekonomik olduğunu da belirtelim hemen. Ağva camping fiyatları, kamp alanının denize yakınlığına ve manzaralı olup olmadığına göre değişiyor. Ancak yine de genel olarak Ağva camping fiyatları, her gelir düzeyine hitap edebiliyor. Ağva kamping fiyatlarından daha ekonomik bir şekilde yararlanmak için erken rezervasyon fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

Bizce çok fazla düşünmeyin. İstanbul'da doğanın tadını çıkarmak için Ağva kamp alanlarının büyülü dünyasında kendinize bir yer bulun ve tabiatın sesini dinleyin. Hiç vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Ağva kamp alanlarını ve 2017 Ağva kamping fiyatlarını incelemeye başlayın.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Ağva kamp alanı tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Kızılderili Köyü Şile
Kızılderili Köyü Şile

-

Bence pahalı

Fiyatlar pahalı bence. Ayrıca bir salataya 30 tl yazdılar, içinde 3 tl malzeme yoktu. Oda fiyatları da çok bence. Uygun diyen buyursun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kızılderili Köyü Şile
Kızılderili Köyü Şile

-

Çalışanlar güler yüzlü ve candan

Süper bir yer. Tekrar gideceğiz inşallah.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kızılderili Köyü Şile
Kızılderili Köyü Şile

-

Tematik otellere yeni bir soluk

Tesisin yeri güzel denize yakın, manzaralı, zaten hemen yanıbaşındaki kovboy kasabası Woody Ville ile aynı işletme aslında. Tesisin restoranı Kızılderili'den çok otağ çadırı :) ama sevimli sıcak bir ortam aynı zamanda Kızılderili aksesuarları çok güzel. İlla Kızılderili çadırı merakınız varsa çadırlarda kalabilirsiniz fakat ben biraz basık ve sıkıcı buldum Kızılderili çadırlarını, o yüzden bungalowları tavsiye ederim daha fazla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)