Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Giriş
02.07.22
Çıkış
03.07.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Ağrı Pansiyonları:

Ağrı için 4 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Aile Dostu
Henüz Puanlanmamış
Ağrı merkezine 1.7 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
530 TL
Otel
Hayvan Dostu
Henüz Puanlanmamış
Ağrı merkezine 2.0 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
349 TL
3.8/5 Çok İyi
Ağrı merkezine 2.0 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
230 TL
Otel
Şehir Oteli
5/5 Mükemmel
Ağrı merkezine 2.2 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
420 TL

Ağrı Pansiyonları

Ağrı Pansiyonları

Doğu Anadolu Bölgesi'nin mihenk taşlarından biri olan Ağrı, size geleneksel bir tatilin kapılarını aralıyor. Birbirinden farklı kültürleri bir arada bulabileceğiniz bu şehirde masallar gibi bir tatil geçirebilirsiniz. Her bölgesinde farklı bir tarihin izi sizi karşılıyor. İster yaz mevsiminde isterseniz de kış mevsiminde gelin. Her mevsim birbirinden farklı güzelliklere ev sahipliği yapan Ağrı'da mükemmel bir tatili deneyimleyeceksiniz. Bölgede sarayları, hanları, kaleleri, kaplıcaları gibi birbirinden farklı tarihi ve doğal güzellikleri bir arada bulabilirsiniz. Ağrı'yı karış karış gezerek önemli tarihine şahit olabilir, size sunduğu güzelliklerin karşısında hayran olabilirsiniz. Eşsiz manzaraların arasında yapacağınız tatilden sonra bölgeye tekrar tekrar gelmek isteyeceksiniz. Mezopotamya'nın izlerine rastlayacağınız bu şehirde tatiliniz için birçok avantajı bir arada bulabilirsiniz. Ağrı'nın size sunduğu avantajların içerisinde konaklama seçenekleri bulunuyor. Birbirinden farklı konseptlerde hizmet veren Ağrı otellerinin arasında en çok tercih edilen genellikle pansiyonlar oluyor. Ağrı pansiyonları tatiliniz boyunca size farklı hizmetler sunarak konforlu bir şekilde konaklamanızı sağlıyor. Pansiyonlarda konaklarken lezzetli yemekler yiyebilir, hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Gezilecek yerlere yakın konumlanan pansiyonları tercih ederek şehri kolayca turlayabilirsiniz. Konaklamak istediğiniz oteli seçip, gezilecek yerler listesini hazırladıktan sonra size sadece tatilinizin tadını çıkarmak kalıyor.

Ağrı'da Konaklama

Ağrı'da Konaklama

Tatiliniz için Ağrı'yı tercih ettiğinizde sizi konaklamak için birçok seçenek bulunuyor. Bu seçeneklerin başında ise genelde pansiyonlar geliyor. Pansiyonların birbirinden farklı konsepti ve hizmeti bulunuyor. Bu çeşitlilik arasından dilediğinizi seçerek konaklamaya başlayabilirsiniz.

 • Tam pansiyon işletmeler size konaklama süreniz boyunca sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği hizmeti sunuyor. Böylece tatiliniz boyunca şehri turlarken Ağrı'nın lezzetlerini deneyebilirsiniz.
 • Yarım pansiyonların tam pansiyonlardan farkı ise öğün sayısından kaynaklanıyor. Sabah lezzetli bir kahvaltı yaptıktan sonra Ağrı'da gezebilir, otelinize döndükten sonra akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz.
 • Şehir merkezinde ve gezilecek yerlere yakın konumda bulunan otellerde konaklamak sizin için avantaj sağlıyor. Böylece istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilir ve otelinize geri dönebilirsiniz. Aynı zamanda ulaşım yollarına yakın otelleri tercih etmenizde size bu konuda yardımcı olabiliyor.
 • Pansiyonlar tarafından size sunulan hizmetlerden yararlanarak konforunuzu yükseltebilirsiniz. İşletmelerin kapasitelerine göre değişse bile internet bağlantısı, 7/24 sıcak su, oda servisi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.
 • Ağrı günlük pansiyon seçenekleri size konakladığınız gün sayısı kadar ödeme imkanı sunuyor. Bu da bütçeniz açısından avantajlı olabiliyor. Günlük işletmelerde konaklayarak Ağrı'yı karış karış gezebilirsiniz.

Pansiyonların avantajlarını göz önünde bulundurarak ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Ağrı uygun pansiyonlar arasından tercihinizi yaptıktan sonra gezilecek yerler listenizi hazırlayabilirsiniz. Böylece tatilinizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Ağrı Pansiyon Fiyatları

Ağrı Pansiyon Fiyatları

Anadolu'nun en güzel şehirlerinden biri olan Ağrı'yı tatil için tercih ettiyseniz bölgede birçok avantajı bir arada bulabilirsiniz. Geleneksel kültürün size eşlik ettiği bu tatilde konaklama seçenekleri de bu avantajların başında geliyor. Herkesin bütçesine uygun seçeneklere sahip otellerin arasında en çok tercih edilen pansiyonlar oluyor. Bu işletmelerin çalışma sistemleri ve size sunduğu hizmetler genellikle farklı oluyor. Ağrı pansiyon fiyatları belirlenirken bu durum göz önünde bulunduruluyor. İşletmelerin arasındaki fark öncelikle tam ve yarım pansiyon olmasından kaynaklanıyor. Tam pansiyonlarda üç öğün yemek hizmetinden yararlanırken yarım pansiyonlarda ise iki öğün yemek hizmetinden yararlanabilirsiniz. Öğün sayısının farklı olması işletmelerinde fiyatlarının farklı olmasına neden oluyor. Günlük pansiyon seçenekleri ise istediğiniz gün sayısı kadar konaklama seçeneği sunuyor. Bu pansiyonlarda konakladığınız gün sayısı kadar ödeme yapabilirsiniz. Pansiyonların size sunduğu hizmetlerde fiyat faktörünü etkiliyor. İşletmelerde aldığınız yemek hizmetinin yanı sıra internet bağlantısı, 7/24 sıcak su, oda servisi gibi seçenekler pansiyonların fiyatlarının belirlenmesinde etkili oluyor. Ayrıca konaklamak istediğiniz otelin konumu da ödeyeceğiniz ücrette değişikliğe neden olabiliyor. Ağrı merkezde veya gezilecek yerlere yakın olan otellerin fiyatları diğer otellere göre daha farklı oluyor.

Ağrı Gezilecek Yerler

Ağrı Gezilecek Yerler

Mezopotamya'nın beşiği Ağrı'da tatil yapmaya karar verdiyseniz detaylı bir gezilecek yerler listesi hazırlamanız gerekiyor. Şehirdeki hiçbir eseri ve doğal güzelliği atlamadan karış karış gezerek tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. İşte Ağrı'da görebileceğiniz bölgelerden bazıları;

 • İshak Paşa Sarayı, Doğubeyazıt ilçesinde bulunan bir dağın yamacında konumlanıyor. Osmanlı'nın en büyük sarayları arasında bulunuyor. İhtişamlı yapısı ile yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekiyor. Sarayı ziyaret ettiğinizde gün batımını buradan izleyebilirsiniz.
 • Avnik Kalesi, Koçbaşı Kalesi olarak da biliniyor. Bu tarihi eserin kalıntılarıyla ilgili bilgi bulunmasa da Urartu döneminde yapıldığı tahmin ediliyor. Ağrı ziyaretiniz sırasında bu kaleyi de görebilirsiniz.
 • Doğubeyazıt Kalesi, Ağrı'nın tarihi kaleleri arasında yerini alıyor. Kayalıklardan oluşan bir bölgenin üzerine inşa edilen bu yapıyı da gezilecek yerler listenize ekleyebilirsiniz. Bu kale aynı zamanda İshak Paşa Sarayı'na yakın konumda bulunuyor.
 • Ağrı Dağı, Türkiye'nin en büyük dağı olma özelliğini taşıyor. Dağın zirvesine çıkmasanız bile mutlaka ihtişamını görmeniz gerekiyor.
 • Diyadin Kaplıcaları, tatili sırasında şifa bulmak isteyenlere kapılarını aralıyor. Romatizmal ve dermatolojik hastalıklara iyi gelen kaplıca suyunun eşliğinde sağlıklı bir tatil yapabilirsiniz.
 • Ağrı Meteor Çukuru, Dünya'nın en büyük ikinci meteor çukuru olarak kabul ediliyor. Bakımsızlık nedeniyle çukurun içi zamanla dolsa bile tatiliniz sırasında ziyaret ederek büyüklüğüne şahit olabilirsiniz.

Ağrı ucuz pansiyonlar arasından seçim yaptıktan sonra tatilinizi detaylı bir şekilde planlayabilirsiniz. Bölgenin tarihi ve kültürel dokusu eşliğinde harika bir tatil sizi bekliyor.

Ağrı Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ağrı bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Ağrı bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Ağrı Pansiyonları - En Uygun Ağrı Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Ağrı Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Ağrı Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Ağrı Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Ağrı Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.