Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi

+ 4 Fotoğraf
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli
Telefon

Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi Hakkında

İstanbul Anadolu Yakası'nın merkezi semtlerinden biri olan Üsküdar'da, Validebağ Korusu içerisinde yer alan Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi bünyesinde, konaklama, özel davetli organizasyonlar, sabah kahvaltıları, yemek gibi çeşitli aktivitelere olanak sunmaktadır. Şehrin içinde ama gürültüden uzak bir mekanda hizmet veren öğretmenevi, yemyeşil bir koru ile çevrelenmektedir.

Tesiste mutlaka görülmesi gereken bir koru manzarası hakimdir. 43 oda ve 115 kişilik bir yatak kapasitesine sahip konaklama birimlerinin yer aldığı Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi'nde, otopark, restoran, çocuk parkı ve çok amaçlı salon da bulunmaktadır. Öğretmen ve kamu personellerini indirim uygulanan öğretmenevinden sivil vatandaşlar da faydalanabilmektedir.

Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi'nin bulunduğu Validebağ Korusu'nda yürüyüş yapabilir, bir dönemler Hababam Sınıfı çekimlerine ev sahipliği yapmış şimdi ise Hababam Sınıfı müzesine ev sahipliği yapan Adile Sultan Kasrı'nı ziyaret edebilirsiniz. Telefon: 0(216) 325 64 44.

Yorum / Değerlendirme

Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?