Abant Apartları

En iyi 22 apart otel, en uygun fiyatlar

Abant Apart Otel Fiyatları

Dört mevsim yeşilin her tonunu gözler önüne seren Abant, ev sahipliği yaptığı Abant Gölü ile ziyaretçilerine huzuru ve mutluluğu sunuyor.

Yıllar içerisinde Abant'ın harika doğasına artan taleple birlikte tatil ve dinlence için gelenlerin konaklama yapabilecekleri pek çok yeni otel açıldı bölgeye. Açılan bu oteller içerisinde; tatil oteli, tatil köyü, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, butik oteller, pansiyonlar ve Abant apart otelleri listeleyebiliriz.

Abant Manzara Otel Abant

Abant - Apart Otel - 38 Misafir Yorumu

Bolu'nun cennet köşesi Abant'ta yer alan Abant Manzara Otel, 4'ü dubleks olmak üzere, toplam 16 odasıyla hizmet vermektedir. Tüm konaklama birimlerinin giriş kapıları birbirinden bağımsız olup, misafirlere özel girişleri olan çelik kapılardan oluşmaktadır. Abant Manzara Otel, alkolsüz hizmet vermektedir. Abant Manzara Otel'de konakladığınız süre boyunca, tesise 500 metre uzaklıkta bulunan restoranda (Cemil Piknik) %10 indirim hakkı bulunmaktadır...

Bolu Abant'ta her zevke her bütçeye göre bir konaklama oteli bulunmaktadır. Bu oteller arasında gelenler tarafından en çok Abant apart otelleri tercih edilmektedir. Özellikle de kalabalık gruplar, küçük çocuklu aileler ve evinin konforunu tatil esnasında konaklamada da arayanların ilk tercihi Abant apart otelleri olmaktadır.

Kalabalık gelenlerin Abant apart otellerini tercih etmelerinin başlıca sebebi ekonomik olmasıdır. Çünkü Abant apart otelleri kategorisinde yer alan apart evlerde konaklayanlar, konaklama ücretlerini kendi aralarında paylaşmaktadır. Küçük çocuklu aileler de Abant apart otelleri kategorisinde yer alan apartlarda konaklamayı tercih etmektedir. Onlarında ilk tercihleri arasında olmasının en önemli sebebi ise dairenin içerisinde mutfağının olması ve otel odasına göre daha büyük bir oturma alanına sahip olmasıdır.

Abant apart otelleri ve Abant apart otel fiyatları Nederekal.com Abant sayfasında ayrıntılı bir şekilde listelenmektedir. Böylece bu sayfadan Abant apart otelleri ve fiyatlarını inceleyebilir ve beğendiğiniz Abant apart oteline online ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Abant Apart Otel Yorumları

10

Abant Manzara Otel

Aysegul Ersayin Yasinok - 18 Ağustos 2019, Pazar 22:21

Temiz, huzurlu ve nezih

Çekirdek ailemle huzurla geçirdim hafta sonunu. Temiz, huzurlu ve nezih bir ortam sundu otel bize. Özellikle küçük çocuklu ailelerin rahat edebileceği bir yer. Tavsiye ederim.