Zeytinburnu Pansiyonları

En iyi 11 pansiyon, en uygun fiyatlar

Zeytinburnu Pansiyon Fiyatları

İstanbul'un dışarıya açılan kapısı olarak nitelendirilen Zeytinburnu, merkezi konumu dolayısıyla şehirde en çok tercih edilen konaklama adreslerinden biri…

Oldukça köklü işletmelerden meydana gelen Zeytinburnu pansiyonları, merkezi konumları dolayısıyla tercih ediliyorlar daha çok. Kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlayacak hizmetler sunan Zeytinburnu pansiyonları, güler yüzlü bir hizmet anlayışı benimsemişler. Çoğunun aile işletmesinden oluştuğu Zeytinburnu pansiyonları, birçok toplu ulaşım aracına da yürüme mesafesinde yer alıyorlar.

Panorama 1453, Balıklı Rum Vakfı Hastanesi, Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi ve surları içinde tarihin bir yansıması, Zeytinburnu.

Zeytinburnu pansiyon fiyatları ise oldukça uygun rakamlarla çıkıyorlar karşımıza. Daha çok oda fiyatı olarak ücretlendirilen Zeytinburnu pansiyon fiyatlarına kahvaltı da dahil oluyor. Pansiyonun hizmet kalitesi ile sahip olduğu olanaklar, Zeytinburnu pansiyon fiyatlarını en çok etkileyen unsurlar. Ancak her gelir düzeyine uygun bir pansiyon bulabilmek mümkün Zeytinburnu'nda. Genel olarak 2019 Zeytinburnu pansiyon fiyatlarının ortalama 90 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de, yakın bir zaman içerisinde herhangi bir sebepten dolayı İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Zeytinburnu'nu tercih edebilir ve Zeytinburnu pansiyonları arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Zeytinburnu pansiyon fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Zeytinburnu pansiyonlarını ve Zeytinburnu pansiyon fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Bu kadar çok tarihi eseri bir arada barından Zeytinburnu ilçesine her gün yüzlerce ziyaretçi akın etmektedir. Gezilecek görülecek o kadar çok yeri olunca da Zeytinburnu otelleri turistlerin tercihi oluyor. Zeytinburnu otel fiyatları yıl içinde pek fazla değişikliğe uğramamaktadır. Ancak yaz sezonunda turizmin biraz daha canlanması Zeytinburnu otel fiyatlarını etkileyebilmektedir.

Zeytinburnu ilçesi sınırları içinde kalan Kazlıçeşme Fatih Camii, inşa edildiği kesin tarih bilinmemekle birlikte, İstanbul'daki ilk Türk camisi olduğu iddia edilmektedir. İstanbul'un fethi için gerçekleşen savaşlar büyük oranda Zeytinburnu ilçesi sınırları içinde olmuştur. Zeytinburnu'nda Fatih Sultan Mehmet'in fetih için kurduğu karargahının yeri küçük bir anıtla belirtilmiştir. Bu anıta itafen, anıtın bulunduğu semtin adına Dikilitaş denmiştir. Osmanlı zamanında İstanbul'un fethini günümüze taşıyan, o savaş zamanına ışık tutan Panorama 1453 Tarih Müzesi ilçenin kuzeyinde Topkapı tarafında bulunmaktadır.

Zeytinburnu Pansiyon Yorumları

6

Stad Pansiyon

Stad Pansiyon - 25 Nisan 2018, Çarsamba 23:18

İdare eden otel

Ucuz yollu bir pansiyon. Çok sorunlu değil ama oldukça vasat. Banyo penceresinin kolu yoktu ve kağıtla sıkıştırdım, yatak çok temiz değildi, yatağın yanında priz de yoktu. Yaz sezonu olmasa piyasa pahalı olmasa 100 lirayı haketmiyor ama diğer otellere daha fazla vermemek için tercih edilebilir.

10

Zeytinburnu Tıbbi Bitkiler Bahçesi

Ismail kahraman - 22 Ağustos 2016, Pazartesi 10:32

Bilgi talebi

Buranın güzel olduğunu, şifalı bilgilerin olduğunu öğrendim. Çok harika ve şifa dağıtımında eminim muhteşemdir, kendim Hollanda'dayım, burayı ziyaret etmek isterim, müsaade ediliyor mu gezip görmeye, saygılar, selamlar.