Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Zeytinburnu Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Zeytinburnu Butik Otelleri

Zeytinburnu için {{ (filteredHotels).length}} / 15 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Zeytinburnu Butik Otelleri

Zeytinburnu Butik Otelleri

İstanbul'un gelişen ilçelerinden Zeytinburnu, şehrin can damarı sayılacak tüm ulaşım modellerinin merkezinde yer alıyor. Dolayısıyla İstanbul'a gelen binlerce yerli ve yabancı turistin konaklama ihtiyacında da büyük rol oynuyor. Zeytinburnu butik otelleri ise bölgenin en çok talep gören tesislerinden biri. İstanbul'un Çatalca Yarımadası'nın Marmara Denizi eteklerine konuşlanan Zeytinburnu butik otelleri Tarihi Yarımada'ya da oldukça yakın bir konumda yer alıyor. Zeytinburnu butik otel fiyatları ve konumunun uygunluğuyla her zaman revaçta olmayı başarıyor.

Yaklaşık 2,5 km uzunluğunda bir sahil şeridine sahip olan ilçe, Zeytinburnu butik otelleriyle İstanbul'un konaklama açısından en popüler ilçelerinden biri olma yolunda ilerliyor. Zeytinburnu butik otel fiyatlarıyla oldukça uygun fırsatlar sunarken raylı sistemler, metrobüs, otobüs ve minibüsler vasıtasıyla İstanbul'un dört bir yanına ulaşmak sadece dakikalar alıyor. Zeytinburnu butik otellerinin bu denli popüler olmasının ana sebebi, toplu taşıma hatlarının merkezinde yer alması da diyebiliriz. Bölgenin bir diğer tercih edilme sebebi de şüphesiz ki tarihi surların yarattığı muhteşem atmosfer! Bu nedenle Zeytinburnu butik otellerinde talepten dolayı yaz kış oldukça yoğun oluyor. Ancak bu durum, Zeytinburnu butik otel fiyatlarının ve kaliteli hizmet anlayışının değişmesine yol açmıyor. Ancak siz yine de en uygun Zeytinburnu butik otellerini saptayıp karar vermek istiyorsanız, fiyatları büyük oranda düşüren erken rezervasyon seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Zeytinburnu Butik Otel Fiyatları

Zeytinburnu Butik Otel Fiyatları

Zeytinburnu butik otelleri gün geçtikçe artan işletme sayısı ve gelenekselleşen hizmet kalitesiyle müşterilerini ağırlamaya devam ediyor. Zeytinburnu butik otel fiyatları ise müşterilerini her zaman memnun edecek seviyelerde yer alıyor. Zeytinburnu butik otelleri en uygun fiyat kalite dengesiyle hizmet vermeyi başarıyor. Zeytinburnu butik otelleri hem iş hem turistik amaçlı ziyaretlerin odak noktasında oluyor. Zeytinburnu butik otel fiyatları uygun olmasının yanı sıra her müşteri profilinin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamayı başarıyor. Örneğin, Zeytinburnu butik otellerinin çoğunda iş amaçlı konaklamalar için en az birer toplantı ve konferans salonu bulunuyor.

Zeytinburnu butik otel fiyatlarının yanı sıra konforlu oda ve hizmet kalitesiyle yerli ve yabancı turistlerin de dikkatini çekmeyi başarıyor. Her daim talep gördüğü için Zeytinburnu butik otellerine erken rezervasyon yaptırmak avantaj sağlayabiliyor. Zeytinburnu butik otelleri en uygun fiyat ve konaklama seçenekleriyle konuklarını bekliyor.

Zeytinburnu Gezilecek Yerler

Zeytinburnu Gezilecek Yerler

Zeytinburnu butik otelleri iş seyahatlerinin yanı sıra turistik ziyaretlerin de talep gören seçeneklerinden biri. Dolayısıyla Zeytinburnu butik otellerinde konaklıyorsanız İstanbul'un görkemli tarihinde bir tura çıkmanız mümkün oluyor. Haydi başlayalım!


  • Ayasofya Müzesi'ni ziyaret edebilirsiniz.
  • Zeytinburnu butik otel fiyatlarının avantajlarından yararlanırken Osmanlı tarihinden kalma Sultanahmet camisini görebilirsiniz.
  • Topkapı Sarayı tarihe tanıklık etmiş eserleriyle ziyarete açık konumda. En uygun Zeytinburnu butik otellerinde kalıp burayı doya doya gezebilirsiniz.
  • Eğer İstanbul'a geldiyseniz ve Zeytinburnu butik otellerinde konaklıyorsanız Kapalı Çarşı'ya uğramadan dönmeyin.
  • Zeytinburnu butik otellerinden İstanbul Boğazı'na da ulaşım çok kolay. Boğaza nazır bir çay bahçesinde oturabilir ya da akşam yemeği yiyebilirsiniz.
  • Yerebatan Sarnıcı da tarihi İstanbul'un en önemli gezi noktalarından biri olma özelliği taşıyor. Zeytinburnu butik otel fiyatları ile oldukça avantajlı fırsatlar sunarken bir yandan da İstanbul'un tüm güzelliklerine yakın konumuyla dikkatleri topluyor.
  • Zeytinburnu butik otellerinde konaklıyorsanız Boğaz kıyısında bir Beşiktaş yürüyüşü yapabilir ve Dolmabahçe Sarayı'nı da görebilirsiniz.
  • Zeytinburnu butik otel fiyatlarının yanı sıra doğal güzelliklere yakın konumuyla da avantaj sağlıyor. Karadeniz kıyıları, Büyükçekmece ve Küçükçekmece Gölleri'ne de ulaşım kolaylıkla sağlanabiliyor.

Zeytinburnu butik otelleri en uygun ulaşım olanakları sayesinde İstanbul'un dört bir yanına kolaylıkla ulaşmanızı sağlıyor. Siz de İstanbul'da bir konaklama planlıyorsanız daha fazla seçenek için Zeytinburnu Otelleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

Zeytinburnu Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Zeytinburnu için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Zeytinburnu otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Zeytinburnu otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.