Yuvarlakçay

+ 5 Fotoğraf
5/5
Mükemmel
11 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Yuvarlakçay Hakkında

Yuvarlakçay, Türkiye’nin yaz turizmi bakımından önemli olan Muğla\’nın Köyceğiz ilçesine bağlıdır. Özellikle Boyabaşı beldesinin yaşam kaynağı olmuştur ve her yıl bu bölgeye gelen turistlerin görmek için geldiği bir yer durumundadır. Kaynayan suların yüzeye çıkması sonucu oluşmuş, doğanın en güzel parçalarından biridir. Keşfiniz sırasında bazı yerlerinde suların ağaçların altından çıktığını gördüğünüzde şaşıracaksınız. Tüm stresinizi atmanıza yardım edecek olan Yuvarlakçay, yazın sıcaklarından bunaldığınızda yardımınıza koşuyor. Tahta çardaklarıyla serinletici havayı size ulaştırıyor adeta. Ağaçlardan ve kayalardan su fışkırdığına şahit olacağınız Yuvarlakçay gezinizi bitirdikten sonra Muğla’nın önemli tarihi yerlerini ziyaret edebilirsiniz. Muğla otelleri yolculuğunuzda size harika konaklama imkanları sunuyor ve böylece tatilinizi doyasıya yaşayabiliyorsunuz.

Yorum / Değerlendirme

5/5
Mükemmel
11 değerlendirme
Yuvarlakçay
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
06.08.2020
Misafir
Mutlaka gidin
Ben dün tesadüfen gittim yuvarlak çaya yolunuz düşerse mutlaka gidin arkadaşlar. Ama yine burdan söylemek isterim benim arabam yoktu. Yürüyerek bütün tesislere baktım. Sizde bütün tesislere bakın öyle oturmaya karar verin. Ben akarsu tesislerinde dinlendim suya girdim. Samimi ve doğal bir ortam. Aile ve çocuklar için güzel yuvarlak çay...
5/5 Mükemmel
06.08.2020
Gülsüm yakup
Mutlaka gidin
Ben dün tesadüfen gittim yuvarlak çaya yolunuz düşerse mutlaka gidin arkadaşlar.ama yine burdan söylemek isterim benim arabam yoktu.yuruyerek bütün tesislere baktım.sizde bütün tesislere bakın öyle oturmaya karar verin.ben akarsu tesislerinde dinlendim suya girdim.samimi ve dogal bir ortam.aile ve çocuklar için güzel yuvarlak çay ?
5/5 Mükemmel
20.05.2020
Misafir
Herkesin görmesi dileğiyle
Kesinlikle gidilip görülmesi gereken bir yer ama mutlaka yukarı doğru çıkılmalı. Ben gezerek bütün tesisleri dolaştım. Aşağıdakiler güzel ama ortasındaki balık tesisinin atıkları suya bırakıldığı için kokuyor. Yukarıda Akarsu Şelale Restorant’a gittiğimizde gözlerimize inanamadık. Her yönüyle beklentileri karşılıyor. Biz tatil yolumuzun üzeri olduğu için gitmiştik tadı damağımızda kaldı. Bir dahaki sefer tam günümüzü buraya ayırmayı düşünüyoruz. Herkesin görmesi dileğiyle.
5/5 Mükemmel
13.07.2019
Özkan
Çok güzel bir yer
Yuvarlakçay çok güzel bir yer. Orada Susesi Restaurant gidilmesi gereken yerlerden biri. Suyu çok soğuk, gitmişken girmenizi tavsiye ederim.
5/5 Mükemmel
01.10.2016
Misafir
Harika bir otelde kaldık
Yuvarlakçay üzerine kurulmuş nehir kenarında harika bir otelde kaldık. Hem servis hem samimiyet hem güler yüz eksik olmuyor Çınar Butik Otel’de. Herkese tavsiye ederim. Mutlaka memnun kalacağınıza eminim. :) Ölmeden görülmesi gereken yerlerden biri diyebilirim.
Daha fazla yorum gör