Vira Restaurant - Şile, Şile mekan profili ve Vira Restaurant - Şile hakkında detaylı bilginin yer aldığı tanıtım sayfası.

Vira Restaurant - Şile

0.0puan

Vira Restaurant - Şile Tanıtımı

Kapıdan içeri girdiğinde, zamana yenik düşmüş tahtaların yaşatılması için harcanan yoğun bir emeğin gözler önüne serildiği yer burası... Uzun yıllar oya gibi işlenerek, bu günlere gelmiş mekan.

Emeğinizin üzerine bir de ruhunuzu koymazsanız, orada huzuru ve keyfi yaratamazsınız. Burası öncelikle keyif, huzur ve balığın satıldığı yerdir. Şefiyle, aşçısıyla, garsonuyla uyum içerisinde çalışan bu mekan, size huzuru ve güveni sunar, dolayısıyla balık da bununla lezzetlenir. Buradaki atmosfer, ambiyans ve müzik sizi öyle etkileyecek ki, balığınızı ve mezelerinizi lezzet yerken rakınızı da keyifle yudumlayacaksınız.

Restaurantımızda yediğiniz balıkları kendimiz tutuyor, ayrıca yıllardır denizden çıkardığınız amforaları, İstanbul Arkeoloji Müzeleri'ne kayıt ettikten sonra burada sergiliyoruz.

25 yıllık müzik arşivinden oluşan diğer bir koleksiyon ise ruhunuza hitap ediyor. Size de rezervasyon yaptırıp restaurantımıza gelmek kalıyor.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Yakınındaki Oteller

Haritada göster

Kayıkhane Sok. No:17 Liman Mevkii

  • Şile

Bölgede Son Yorumlananlar

Son İncelenenler