Vanilla Cafe & Bar, Fenerbahçe mekan profili ve Vanilla Cafe & Bar hakkında detaylı bilginin yer aldığı tanıtım sayfası.

Vanilla Cafe & Bar

0.0puan

Vanilla Cafe & Bar Tanıtımı

Park Residence Hotel'deki mekanın en önemli özelliği kendine has taş yapısının doğayla uyumu yakalayarak adeta bir barınağa dönüşmesi.

Gündüz kuş sesleri arasında sakin bir cafe, geceleri canlı müzik eşliğinde eğlenceli bir bar. Aynı zamanda görsel cihazlara ve üstün ses donanımına sahip olduğundan seminer ve konferanslarda da hizmet veriyor.

Dj Burak'ın yerli, yabancı popüler ve alternatif müziği eşliğinde, devasa kristal avizenin altında Vanilla Cafe & Bar, gece hayatına yepyeni bir tat getirdi...

Pazartesi günleri kapalı olan Vanilla Cafe & Bar, 19.30 - 02.00 saatleri arasında açık olup, hafta sonları bahçesindeki " After Bar " da leziz barbekü çeşitlerini tadabilirsiniz.

Vanilla Cafe & Bar 70 kişiye kadar özel partileriniz için Anadolu yakasında farklı bir alternatif sunuyor. Türkiye ve dünyadaki tüm önemli spor olaylarını dev ekranda içkinizi yudumlarken barbekü eşliğinde izleyebilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Yakınındaki Oteller

Haritada göster

Atlıhan Sok. No:4

  • Fenerbahçe

Bölgede Son Yorumlananlar

Son İncelenenler