Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fenerbahçe Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Fenerbahçe Otelleri

Fenerbahçe için {{ (filteredHotels).length}} / 2 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Fenerbahçe Otelleri - En Uygun Fenerbahçe Otel Fiyatları

Kelemiç'ten, Bağce-i Fener'e.
Kadıköy İlçesine bağlı Fenerbahçe semti, İstanbul'un Anadolu yakasında bulunmaktadır. Marmara Denizi'ne kıyısı bulunan Fenerbahçe, Kadıköy ve Moda'nın güneyinde, Kızıltoprak ve Çiftehavuzlar semtleri arasında kalmaktadır. Fenerbahçe Spor Kulübü adını bu semtten almıştır.

Fenerbahçe semti, Marmara Denizi'ne doğu-batı yönlerinde uzanan bir yarımadadır. Fenerbahçe yarımadasının kuzeyinde Kalamış, güneyinde Fenerbahçe koyları bulunmaktadır. Fenerbahçe yarımadasının güneybatısındaki burun Fenerbahçe Adası; Fenerbahçe Koyu'nun doğusunda kalan ve Fenerbahçe Koyu ile Dalyan Koyu'nu birbirinden ayıran burun ise Laz Burnu adını almıştır.

Deniz kenarı olması ve Anadolu yakasının en nezih semtlerinden olması konaklamada Fenerbahçe'yi tercih sebebi yapan etmenler oluyor. Fenerbahçe otelleri sahip olduğu eşsiz deniz manzarası ile gelen ziyaretçilerini mest ediyor. Fenerbahçe marinası tekneleri ve yelken kulüpleri ile dikkat çekmektedir. Marinaya tekneleri ile gelen yerli ve yabancı turistler de karada konaklamak için Fenerbahçe otellerini tercih ediyor. Fenerbahçe otelleri misafirlerine sunmuş olduğu ayrıcalıklı hizmetlerle yılın her dönemi en çok ziyaret alan İstanbul semtlerinden sadece biridir. .

Burunda bulunan marinası, parkı, Tuğlacıbaşı camisi ve Kalamış'ıyla bir İstanbul masalıdır, Fenerbahçe.
Fenerbahçe semti adını yarımadanın batı ucunda bulunan deniz feneri kulesinden almıştır. Osmanlı kaynaklarında şimdiki Kalamış'ın adı Kelemiç olarak geçmektedir. Kelemiç bölgesi olarak geçen yerin Fener Bahçesi (Bağçe-i Fener) adıyla anılmaya başlaması, 1562'de Osmanlı Devleti zamanında bir deniz feneri yaptırılmasıyla başlamıştır.

Fenerbahçe, İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy ilçesine bağlıdır. Oldukça güvenli ve nezih bir İstanbul semti olan Fenerbahçe, konaklamada da oldukça fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu kadar yoğun ilgi olunca da Fenerbahçe otel fiyatları birbirleri içinde farklılık göstermektedir. Fenerbahçe otel fiyatları, yaz sezonunun daha hareketli geçmesinden ötürü kışa oranla bir tık artmaktadır. Fenerbahçe otel fiyatlarında görülen bu artıştan olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon avantajlarından yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Fenerbahçe sahilinde ve Kalamış sahilinde birçok yelken kulübü bulunmaktadır. Bu kulüpler zaman zaman yelken yarışları ve organizasyonlar da düzenlemektedir. Ulusal ve uluslararası yapılan yelken yarışlarında sporcuların ve İstanbul dışından gelen seyircilerin konaklamada tercihleri çoğunlukla Fenerbahçe otelleri olmaktadır. Özellikle bu tip organizasyonlarda maksimum doluluğa ulaşan otellerde fiyatlar da biraz artabiliyor.

Fenerbahçe Hakkında
Kadıköy'ün semtlerinden biri olan Fenerbahçe ilçenin en nezih yerleşimlerinden biridir.
Fenerbahçe, İstanbul'un Anadolu yakasında yer alır ve Kadıköy'e bağlı semtlerden biridir. Fenerbahçe, Marmara Denizi kıyısında yer almaktadır. Moda, Çiftehavuzlar ve Kızıltoprak semtleri ile çevrilidir.

Denize doğru uzanan bir yarımada üzerinde kurulu bir semt olan Kadıköy Fenerbahçe, sahil yolu boyunca uzanan, Kalamış ve Dalyan Koyu'nu da kapsayan bir yerleşimdir.

Fenerbahçe ismini yarımadanın denize en yakın konumunda yer alan fenerden almıştır. Osmanlı döneminde yapılan bu fenerden sonra bu bölgeye “'Bağçe-i Fener”' yani Fener Bahçesi denmeye başlanmıştır.

Fenerbahçe'nin en eski kısmı ve semtin çekirdeği olarak bilinen bölümü Fenerbahçe Parkı'nın ve spor kulüplerinin yer aldığı bölümdür. Zamanla bu bölümün etrafına doğru yerleşim yerleri genişlemiş ve yayılmıştır.

Türkiye'nin en büyük spor kulüplerinden biri olan Fenerbahçe Spor Kulübü de ismini bu semtten almıştır. Kulübün birçok tesisi burada yer almaktadır.

Fenerbahçe'nin en popüler yerlerinden biri Fenerbahçe Parkı'dır. Yüzlerce yıllık ağaçların yer aldığı, baktığınız her yerde yeşili göreceğiniz, yılın her mevsimi farklı güzelliğe sahip olan ve deniz kenarında yer alan bu park yürüyüş ve spor yapmak isteyenlerin ilk adresi Fenerbahçe'de. Aynı zamanda park içinde yer alan kafeler de keyifli vakit geçirmek için ideal adresler.

Parkın yanı sıra Kalamış Marina'dan başlayıp parka kadar devam eden cadde üzerinde yer alan birbirinden güzel ve kaliteli mekanlar da Fenerbahçe'ye gelenlerin uğramadan geçmedikleri yerlerden.

Fenerbahçe konum olarak da Kadıköy'de birçok yere yakın ve kolay ulaşılabilir bir yerdedir. Bağdat Caddesi, Moda, Kızıltoprak, Caddebostan, Göztepe gibi semtlere oldukça yakındır Fenerbahçe.

Günümüzde Fenerbahçe, Kadıköy'ün ve Anadolu yakasının en nezih semtlerinden biridir. Düzgün yerleşimi, estetik bina ve apartmanları, lüks mekanları, kafeleri, restoranları, Fenerbahçe Parkı, yemyeşil ağaçlar ile kaplı sokak ve caddeleri ile hem huzur hem de hayat dolu bir yerdir.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Fenerbahçe Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Fenerbahçe için ₺ den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 0 ₺ dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Fenerbahçe otellerinde ₺ ile ₺ fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Fenerbahçe otellerinde ₺ den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺ den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Suadiye, Kozyatağı, Kadıköy Merkez semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.