Giriş
02.06.22
Çıkış
03.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Konsept/Tema

Aile Dostu

Konaklama Tipi

Sadece Konaklama

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Tesis Türü

Pansiyon

Olanaklar

Resepsiyon

Ürkmez Pansiyonları:

Ürkmez için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
4.4/5 Mükemmel
(23 değerlendirme)
Ürkmez merkezine 3.0 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
300 TL
Apart Otel
Aile Dostu
4.2/5 Mükemmel
(19 değerlendirme)
Ürkmez merkezine 3.0 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
350 TL
Apart Otel
Aile Dostu
4.5/5 Mükemmel
(15 değerlendirme)
Ürkmez merkezine 2.4 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
700 TL
Apart Otel
Aile Dostu
4.8/5 Mükemmel
(24 değerlendirme)
Ürkmez merkezine 2.4 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
400 TL
3.7/5 Çok İyi
(15 değerlendirme)
Ürkmez merkezine 940 m uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
150 TL
Apart Otel
Aile Dostu
5/5 Mükemmel
(22 değerlendirme)
Ürkmez merkezine 3.0 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
500 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
Henüz Puanlanmamış
Ürkmez merkezine 7.5 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
425 TL
Henüz Puanlanmamış
Ürkmez merkezine 7.8 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Yarım Pansiyon
900 TL
Apart Otel
Aile Dostu
0/5 Çok Kötü
(1 değerlendirme)
Ürkmez merkezine 4.2 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
450 TL
Apart Otel
Çocuk Dostu Oteller
5/5 Mükemmel
(1 değerlendirme)
Ürkmez merkezine 7.1 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
400 TL

Ürkmez Pansiyonları

Ürkmez Pansiyonları

Yaşanacak şehir İzmir'de, marka ilçe Seferihisar'ın deniz kıyılarına saklanmış incisi Ürkmez, Seferihisar ile Kuşadası karayolu üzerinde, Seferihisar ve Gümüldür'ün arasında bulunuyor. Çeşme ve Kuşadası'nın yanlarına doğru genişlemiş olan mavi bayrak ödüllü belde, uzunca bir sahilden ve koylardan oluşuyor. Kıyıdan başlayıp içlere doğru alabildiğince uzanan geniş ormanları ve kıyıya bir kıstak ile bağlı tarihi yarımadası ile dikkat çekiyor. Doğanın en saf, en bozulmamış halini görebileceğiniz; deniz dalgalarının, çakıl taşlarının, doğanın çıkardığı sesleri özümseyebileceğiniz tabiat beldesi Ürkmez, insana adeta huzur veriyor. İnsanı dinginleştiren sakinliği, çok uygun fiyatlarla konaklama imkanı bulunan beldede yerlilerinin insan sevgisi ile sıcak bir ortam oluşuyor. Ulaşım kolaylığıyla kafasını dinlemek, kendiyle başbaşa kalmak isteyen tatilseverlerin tercihleri arasında yer alıyor. İzmirlilerin yıl boyunca hafta sonu dinlenceleri için sıklıkla tercih ettiği Ürkmez otelleri, yaz aylarında şehrin gürültüsünden yorulmuş, denizin ve doğanın sesiyle başbaşa kalmak isteyen yerli ve yabancı turistlerin de öncelikli tercihleri arasında yer alıyor.Ağırlıklı geçim kaynağı narenciye ticareti olan, herşeyin doğalına erişebileceğiniz Ürkmez'in yerlilerinin işlettiği Ürkmez pansiyonları , konaklama tesisinin çok ötesinde, evinizde gibi hissettiriyor. Ürkmez'e gittiğinizde yerli halkın misafirperverliği, doğallığı gözlerden kaçmayan şeylerin başında geliyor. Her yıl bu bölgeye yerli ve yabancı turist akın ediyor. Bölgedeki pansiyonlar, kafeler, restoranlar fazlasıyla ilgi çekiyor. Narenciye kokularının cennetine geldiğinizde Ürkmez uygun pansiyonlar arasından seçim yaparak konaklamaya başlayabilirsiniz.

Ürkmez Uygun Pansiyonlar

Ürkmez Uygun Pansiyonlar

Ege kıyılarının en güzel en berrak denizlerinden birine sahip olan Ürkmez, denizi, uzun kumsalı, koyları, adası, termal kaynakları, şifalı suları, dağları, ormanları, doğal mesire alanları ile öne çıkıyor. Güzel tabiatı ve yerlilerin işlettiği pansiyonların sıcaklığı ile tatil ve huzur adına aradığınız eşsiz imkanı sunuyor. Tüm güzelliklerini ve huzurlu konaklama olanağını çok uygun fiyatlara yaşama olanağına erişebileceğiniz Ürkmez, pansiyon fiyatlandırmaları konusunda İzmir'in en ucuz beldeleri arasında yer alıyor.

  • Yalnızca kendinizi alıp gelebileceğiniz gibi aileniz ve arkadaş gruplarınızla da gelebileceğiniz Ürkmez apart pansiyon seçenekleri, hizmet tercihiniz, ihtiyaç duyduğunuz alan ve imkanlar ölçüsünde hizmet sunuyor. Sunduğu hizmet ve yemeklere karşı çok özentili olan yöre halkının pansiyon fiyatları belirlerken insiyatifli davranışları, cep dostu sunumları gözlerden kaçmıyor. Oda ve daire olanlarının hangisinden yararlanmak isterseniz, tercihinize uygun apart pansiyonlar, lüks ve ev konforunda olan farklı seçeneklerde bulunuyor. Ürkmez'de aile sıcaklığında pansiyonlar sizleri karşılıyor.
  • Muazzam doğasının içinde kendinize geleceğiniz, tüm yorgunluğunuzdan çabucak uzaklaşacağınız Ürkmez yarım pansiyon alternatifleri, sunulan hizmet ve olanaklara göre fiyatlarının uygunluğu konuklarından tam puan alıyor.
  • Gündüzleri deniz ve doğa, akşam saatlerinde ise eğlence ve dinlence keyfine olanak sunan Ürkmez günlük pansiyon çeşitleri, fiyat uygunluğu ile insan odaklı hizmeti bir arada görmenin rahatlığınını yaşatıyor.

Ürkmez Pansiyon Fiyatları

Ürkmez Pansiyon Fiyatları

Her yanı tercihinize cevap verebilecek bahçeli veya bina tipi pansiyonlarla dolu olan Ürkmez, kendini korumuş kültürel ve doğal güzelliklere ev sahipliği yapıyor. Geniş bir alanda var olmanın sunduğu kolay otopark olanağı, birçok yere yürüme mesafesinde yakınlık, civar ilçelere ve İzmir merkezine erişim kolaylığı sunuyor. Pansiyon fiyatlarında yaşattığı memnuniyet ile de vazgeçilmez tatil ve konaklama beldeniz haline geliyor. Konaklama tesislerinin çoğu denize ve çarşıya yürüme mesafesinde olan Ürkmez pansiyon fiyatları büyük oranda tercihinize bağlı olarak değişiyor. Seçtiğiniz odanın tek veya çok yataklı oluşu, oda mı yoksa kalabalık yakınlarınızla başbaşa kalacağınız bir daire mi seçtiğiniz fiyatları değişmesini sağlıyor. Lüks seçenekler ile ev usulü konseptlerin her türlüsüne sahip olan Ürkmez'de fiyatları belirleyen bir diğer etkense tesisin türü oluyor. Sakinliğin adresi Ürkmez'in huzurlu bir şekilde uygun fiyatlarla konaklayabilirsiniz. Bölge fazla rağbet gördüğü için, tatil planını oluştururken erken rezervasyonla yerinizi ayırtmak ve kampanya olanaklarından yararlanmak hem bütçenize fayda sağlıyor.

Ürkmez Gezilecek Yerler

Ürkmez Gezilecek Yerler

Ülkemizin en temiz ve en geniş kumsallarından birisi olarak bilinen Ürkmez sahillerinde denize girmenin, uzanıp yıldızları seyretmenin keyfi neredeyse tüm yıl sürüyor. Masmavi denizi, kum plajlarıyla ve koylarında yüzmek ve güneşlenmenin haricinde deniz sporlarına da olanak sağlıyor. İpekkum Plajı, Akvaryum Plajı ve Sağlık Ocağı Plajı'nda hoşça vakit geçirebilirsiniz. Tabii Ürkmez'in yaşattığı güzellikler denizden ibaret değil. Gezilecek yerler ;

  • Eşsiz doğası ve ormanları ile tadına doyamayacağınız yürüyüş ve doğa sporları eşliğinde unutulmaz bir tatil olanağı sağlıyor. Dere boyunca uzanan çamlık alanda yürüyüş yapabilir, ulaştığınız Kalabak Kayası civarında piknik yapabilir, yolun sizi götürdüğü Ürkmez Barajı'nda gölün ve eşşiz doğasının manzarasının seyrine doyabilirsiniz.
  • Karakoç Kaplıcaları'nın antik dönemden günümüze kadar gelebilmiş şifalı termal sularına doğru sağlık ve dinlence adımı atabilirsiniz.
  • Kıyıya sadece 300 metre mesafede, tüm heybetiyle yaşayan Kısık Yarımadası'na geçip üzerinde kurulu olan Lebedos Antik Kenti'nde tarihe yolculuk yapabilirsiniz. Prehistorik dönemlere kadar uzanan tarihi yapıları görebilirsiniz. M.Ö. 2.yüzyılda Teos, Ephesus ve Myonnesos'tan kovularak bölgeye gelen sanatçıların tiyatrolarını sergilemek için oluşturduğu Antik kent Dionysos, sizleri adada bekleyen kültürel güzelliklerden yalnızca bir tanesi.
  • Kısık Yarımadası'na 4 kilometre mesafede yer alan Karaköse Harabeleri'nde bulunan tapınak ve hamam kalıntılarını ziyaret edebilirsiniz.
  • Yöre halkının neredeyse tüm yıl süren, halk oyunları ve el sanatlarını sergiledikleri etkinlik ve sergilerle dolu Ürkmez'in pazarları ve yemekleri de ayrı bir bağımlılık oluşturuyor.

Ürkmez Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ürkmez bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Ürkmez bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Ürkmez Pansiyonları - En Uygun Ürkmez Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Ürkmez Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Ürkmez Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Ürkmez Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Ürkmez Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.