Trabzon Maçka Pansiyonları

En iyi 18 pansiyon, en uygun fiyatlar

Trabzon Maçka Pansiyon Fiyatları

Sümela Manastırı ile dünyaya adını duyurmuş olan Maçka'da gezip görülmesi gereken daha çok yer var.

Maçka'da hizmet veren bu oteller içerisinde 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, kent otelleri, tatil otelleri, tatil köyleri, apart oteller, butik oteller ve Trabzon Maçka pansiyonları listelenmektedir.

Kayalar Pansiyon Trabzon Maçka

Trabzon Maçka - Pansiyon - 10 Misafir Yorumu

Kayalar Pansiyon bir aile işletmesidir. Trabzon'dan 40 km, Sümela Manastırı'na 2 km uzaklıktadır. Trabzon'dan 1 saatten daha kısa sürede ulaşabileceğiniz Kayalar Pansiyon, il merkezine 40 km uzaklıkta olup yol tamamen asfalttır. 1300 rakımda olup, çepeçevre ladin ağaçlarıyla kaplı bir doğa harikasıdır. Yaz - kış ulaşım kolaylığı ve mükemmel doğası ile Karadeniz'in en gözde yaylasıdır. Huzurlu bir hafta sonu geçirmek, Altındere Vadisi'nin temiz havasında günün yorgunluğundan uzaklaşmak isteyenler için restaurantımız en uygun mekandır. Restaurantımızda lezzet, çeşit, profesyonellik, hijyen, temizlik ve müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. 45 yatak kapasiteli tesisimizde 24 adet ahşap oda, 150 kişilik restaurant ve kır kahvesi bulunmaktadır. Restaurantımızda...

Tertemiz havası yemyeşil doğası ile Maçka yerli turistler kadar yabancı turistlerin de dikkatini çeken bir cazibe bölgesi olmaya devam ediyor.

Her bütçeye ve her zevke göre bir konaklama otelinin yer aldığı Trabzon Maçka'da ekonomik bir konaklama arayanlar ağırlıklı olarak Trabzon Maçka pansiyonları kategorisinde hizmet veren tesisleri tercih etmektedir. Trabzon Maçka pansiyonları şehir merkezinde yer alan konumları ile kolay bir ulaşım ağına sahiptir ve gezilip görülmesi gereken yerlere de yakındır.

Trabzon Maçka pansiyonları, Trabzon Maçka pansiyon fiyatları, pansiyonların fotoğraflı özellikleri ve iletişim bilgileri bu yazının üst kısmında listelenmektedir. Bu listeden tüm Trabzon Maçka pansiyonlarını ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Hatta beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Maçka pansiyonu ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmeniz dileğiyle.

Trabzon Maçka'da farklı kategorilerde birçok otel hizmet vermektedir. Trabzon Maçka'da yer alan otel türleri arasında butik oteller, apart oteller, kent oteli, yıldızlı oteller, tatil otelleri, tatil köyleri, kamping ve pansiyonlar listelenmektedir.

Trabzon Maçka otel fiyatları ise otelin bulunduğu kategoriye, konaklama yapan misafirine sunmuş olduğu hizmete ve sağladığı olanaklara göre farklılık arz etmektedir. Ayrıca Trabzon Maçka otel fiyatları tesislerin bulunduğu konuma göre de farklı fiyat seçeneklerine sahiptir.

Trabzon Maçka otel fiyatları üzerinde konaklama yapılacak olan mevsiminde etki olmaktadır. Özellikle yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustosta tatilin de başlamasının etkisiyle Trabzon Maçka otel fiyatları üzerinde kış aylarına oranla belli bir oranda artış görülmektedir. Bayram tatillerinde ve sömestr tatillerinde de Trabzon Maçka otel fiyatları artmaktadır. Bu sebeple konaklama yapacağınız otele erken rezervasyon yaptırmanız durumunda fırsatlardan da faydalanma imkanınız olabilir.

Trabzon Maçka otel fiyatları, otelleri, otellerin fotoğrafları ile konumları ve ayrıntılı özellikler bu sayfada listelenmektedir. Bu listeden beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz otele ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Trabzon Maçka Pansiyon Yorumları

10

Kayalar Pansiyon

Halil ARI - 1 Ağustos 2018, Çarsamba 13:54

Doğa tatili için mükemmel

Eşsiz manzara ve huzur… Doğa tatili için mükemmel. Sis çökmüş tepelerde, yeşilin her tonunu doya doya izleyebileceğiniz otantik bir mekan. Önünden gürül gürül akan derenin sesi ile kuş seslerinin birbirine karıştığı, insan ruhunu arındıran bir doğa senfonisi gibi. Ayrıca Kadir Bey, annesi ve kız kardeşinin adeta evlerine misafir gelmişiz gibi güler yüzlü, misafirperver davranışları çok memnun edici idi.

10

Zağnos Vadisi

Misafir - 25 Şubat 2018, Pazar 03:57

Görülmesi gereken bir yer

Gerçekten güzel bir proje olmuş. Yolunuz bir gün güzel bir şehrimiz olan Trabzon'a düşerse yukarıdan ve yakından girip görülmesi gereken bir yer.