Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Giriş
02.07.22
Çıkış
03.07.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Konsept/Tema

Aile Dostu

Tesis Türü

Pansiyon

Trabzon Maçka Pansiyonları:

Trabzon için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
5/5 Mükemmel
(1 değerlendirme)
Maçka merkezine 2.4 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
600 TL
Otelz.com
638 TL
En uygun fiyat
600 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
600 TL
Otel
Aile Dostu
3.6/5 Çok İyi
(11 değerlendirme)
Maçka merkezine 320 m uzaklıkta
Otelz.com
%5 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
793 TL
Otel
Aile Dostu
4.5/5 Mükemmel
Maçka merkezine 820 m uzaklıkta
Otelz.com
%10 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
797 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
3.8/5 Çok İyi
(11 değerlendirme)
Maçka merkezine 8.2 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
1.100 TL
Otel
Aile Dostu
4.6/5 Mükemmel
Maçka merkezine 10.8 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
1.400 TL
4.8/5 Mükemmel
Maçka merkezine 17.4 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
826 TL
Etstur
785 TL
En uygun fiyat
785 TL
Etstur
En uygun fiyat:
Etstur
785 TL
Otel
Butik Otel
4.3/5 Mükemmel
Maçka merkezine 17.9 km uzaklıkta
Otelz.com
%5 Tasarruf
Birden Çok Fiyat
474 TL
Otel
Şehir Oteli
4.6/5 Mükemmel
Maçka merkezine 22.0 km uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
6.966 TL
Otel
Aile Dostu
4.1/5 Mükemmel
(73 değerlendirme)
Maçka merkezine 22.5 km uzaklıkta
Otelz.com
%15 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
932 TL
Apart Otel
Çocuk Dostu Oteller
Henüz Puanlanmamış
Maçka merkezine 23.4 km uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
2.193 TL

Trabzon Maçka Pansiyonları

Trabzon Maçka Pansiyonları

Trabzon Karadeniz'de tatil denince ilk akla gelen turistik yerler olarak karşımıza çıkıyor. Maçka'nın bulunduğu bölge de yemyeşil doğasıyla özellikle yaz aylarında serin ve ferah bir tatil yapmaya olanak sunuyor. Denizinin mavisi ve Karadeniz'in yeşilliklerini buluşturan Trabzon, özellikle son yıllarda yerli ve yabancı turistlerin gözdesi olmayı başarmış bir yer. Sahip olduğu tarihi miras, doğal kaynaklar ile olduğu gibi konaklama imkanlarıyla da Maçka ziyaretçilerini oldukça memnun ediyor. Dilerseniz ilçe merkezinde ve turistik alanlara yakın bir konaklama yerini tercih edebilir, dilerseniz de çevre ilçe veya beldelerde daha sakin ve doğa içinde bulunan bir yerde kalabilirsiniz.Eğer şehirden uzakta, doğanın ve ormanların ortasında bir tatil hayal ediyorsanız, Maçka sizin için doğru yer olabilir. Yazın yemyeşil doğası, kışın ise yeşil kalan ormanları ile Maçka her mevsim tatil yapmaya imkan sağlıyor. Biz de bu yazımızda ziyaretçilerini mavi ve yeşil doğal zenginlikleriyle bekleyen Maçka'da neler yapabileceğinizi, yöresel lezzetleri, görmeniz gereken yerleri, konaklama imkanlarını ve daha birçok şeyi sizler için derledik. Yemyeşil doğası ve samimi insanlarıyla benzersiz bir tatil sunan Maçka kelimenin tam manasıyla dinlenebileceğiniz bir tatili mümkün kılıyor. Oldukça ekonomik bir tatil geçirebileceğiniz Trabzon Maçka pansiyonları ve otelleri ile tatilinizi rahatça geçirebileceğiniz bir yer. Tatil tercihinizi Maçka'dan yana yapmayı düşünüyorsanız istediğiniz otel çeşidini tercih ederek konforlu bir tatil geçirebilirsiniz.

En İyi Trabzon Maçka Pansiyonları

En İyi Trabzon Maçka Pansiyonları

Dört mevsim manzaralı olan Trabzon Maçka otelleri yılın herhangi bir döneminde tatil yapmak için gayet uygun bir yer. Sıcak aylarda gelip yeşilliklerin tadını çıkarabileceğiniz gibi kış aylarında da yağmur kokulu doğasıyla ferah bir tatil sunuyor. Maçka, Trabzon'un diğer birçok bölgesine de yakın olduğundan çevredeki köy ve yaylalara günübirlik geziler yapmanız da mümkün. Hem şehir merkezinden çok uzak olmayan hem de diğer birçok yerleşime yakın olan Maçka, kendine küçük bir tatil izni vermek isteyenler için oldukça uygun bir tercih olabilir. Tüm misafirlerinin talep ve isteklerini karşılayabilecek çeşitli tatil olanaklarına sahip olan Maçka'da en çok tercih edilen konaklama seçeneklerinden birinin pansiyonlar olduğu söylenebilir. Bu yüzden gezileriniz sonrası yorgunluğunuzu atmanız için en iyi Trabzon Maçka pansiyonları doğru tercih olabilir. Doğal dokusunu kaybetmemiş yerleşim yerlerinden yerel mimari yapılarına kadar pek çok görülecek yeri ile de Maçka nostalji seven misafirlere unutulmayacak bir deneyim yaşatmaya hazır şekilde misafirlerini bekliyor. Sunduğu pek çok imkanın yanında bölgenin yerel lezzetleri ve Maçka'nın balıkları da tatilinizi taçlandırmaya yardımcı olacak. Tüm bu açılardan ilçeye baktığımızda ise bölgede bulunan konaklama yerleri uygun fiyatlı olarak nitelenebilecek otelleri ve tatilinde masraftan kaçınmak istemeyen ziyaretçileri için hazırlanmış konaklama yerleri ile çok sayıda talebi aynı anda karşılamayı başarıyor gibi görünüyor.

Trabzon Maçka Pansiyon Fiyatları

Trabzon Maçka Pansiyon Fiyatları

İlçede bulunan konaklama yerleri göz önüne alındığında farklı taleplere cevap verebilecek çok sayıda konaklama mekanının mevcut olduğu söylenebilir. Hem otel konseptinde hem de pansiyon olarak nitelenebilecek konaklama yerleri sunan Maçka farklı bütçelere de aynı anda hitap etmeyi başarıyor gibi görünüyor. Otellerin fiyatları göz önüne alındığında ise Trabzon Maçka pansiyon fiyatları arasında bir uçurum olmasa da geniş bir yelpazede fiyat dağılımı bulunduğu söylenebilir. Ancak genel olarak otel ve pansiyon fiyatların orta düzeyde ve uygun olarak nitelenebilecek rakamlarda olduğu söylenebilir. Otel ve pansiyon fiyatlarının kendi aralarında fiyat olarak sıralanışı ise birden çok etken tarafından belirleniyor. Fiyatları etkileyen bu özelliklerden bazıları sıralanacak olur ise:

  • Kaldığınız pansiyonun bulunduğu konum fiyatlarda belirleyici bir rol oynayabilir. Örneğin merkeze yakın bir pansiyon daha yüksek ücretliyken merkezden uzak ve ulaşımı görece zor bir pansiyon daha uygun fiyatlı olabilir.
  • Pansiyonun manzarası fiyatlara etki eden bir diğer faktör. Manzaralı bir yer diğer pansiyonlara nazaran daha yüksek fiyatlı olabilir.
  • Odaların genişliği, tam pansiyon veya yarım pansiyon olarak yaptığınız seçimler de fiyatları etkiliyor.
  • Kaldığınız yerde verilen hizmetler de oldukça belirleyici. Yemek ve çamaşır hizmeti gibi özellikler fiyatları yükseltebilir.
  • Sezonsal olarak ortaya çıkan doluluk oranı da fiyatları etkileyebiliyor. Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak tüm bu değişimlerden etkilenmeden istediğiniz gibi bir pansiyonda oldukça uygun fiyatlarla konaklayabilirsiniz.

Maçka'da bulunan konaklama yerleri genel olarak incelendiğinde ise Trabzon Maçka pansiyon en uygun imkanları ile gelen misafirlerini karşılıyor.

Maçka'da Gezilecek Yerler

Maçka'da Gezilecek Yerler

Eğer tatilinizi geçirmek için Maçka'yı seçtiyseniz veya herhangi bir sebeple Maçka'da bulunuyorsanız görmeden dönmemeniz gereken yerler, yapmadan gitmemeniz gereken şeyler var. Biz de bu yazımızda görülmesi gereken yerler, gidilmesi gereken mekanlar ve daha birçok şeyi sizler için derledik. Trabzon Maçka'da gezilebilecek yerler içinden bazıları sıralanacak olursa:

  • Maçka'da tatilde iseniz ziyaret edebileceğiniz ilk yerlerden birisi Vazelon Manastırı. Dağ yamacına inşa edilmiş ve bir hayli yüksekte bulunan bu manastırı ziyaret etmek oldukça heyecanlı bir deneyim olabilir.
  • Kuştul Manastırı ise kalıntıları bugüne kadar taşınabilmiş bir yer. Dilerseniz ziyaret edip kalıntıları inceleyebilirsiniz.
  • Sümela Manastırı manastırlar arasında en çok bilinen ve yerli ve yabancı turistlerin ilgi alanı olan bir yer. Manastırın duvarlarındaki muhteşem resimler buraya yolculuğa çıkmak için yeterli bir sebep.
  • Mağura Yaylası'na bir yolculuğa çıkıp yükseklerdeki temiz havayı soluyarak burada piknik yapabilirsiniz. Dilerseniz bölgedeki kafe ve restoran imkanlarından da faydalanabilirsiniz. Şolma Turizm Merkezi bu bölgede bulunan ve misafirlerin ihtiyaçlarını karşılayan bir merkez olarak misafirlerini karşılıyor.

Doğası, kendine özgü kültürü ve köklü geçmişi sayesinde Maçka'da unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.

Trabzon Maçka Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Trabzon bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Trabzon bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Trabzon Maçka Pansiyonları - En Uygun Trabzon Maçka Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Trabzon Maçka Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Trabzon Maçka Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Trabzon Maçka Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Trabzon Maçka Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.