Trabzon Maçka Otelleri

Ladin ormanlarının arasında, vadinin ortasındaki dere yatağı boyunca uzana Maçka, doğal güzellikleri bakımından Trabzon'un en ünlü ilçesidir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Trabzon Maçka Otelleri

Toplam 10 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Temizlik bizi memnun etti"

"Akşamdan kalan salatalar"

7.3

Misafir yorumu

8 yorum

"Çok hijyenik bir yer"

"Çok sıcak ve samimiler"

10

Misafir yorumu

3 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Uygunsuz davranışlar"

"Harika bir kaçış noktası"

8.4

Misafir yorumu

5 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Çok temiz ve çok sakin"

"Ferah ve çok temiz bir otel"

10

Misafir yorumu

3 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Huzur dolu bir yer"

10

Misafir yorumu

1 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"İlgi güzeldi"

"Fiyatı konumuna göre makul"

7.0

Misafir yorumu

4 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Trabzon Maçka Otelleri ve Trabzon Maçka Otel Fiyatları

Ladin ormanlarının arasında, vadinin ortasındaki dere yatağı boyunca uzana Maçka, doğal güzellikleri bakımından Trabzon'un en ünlü ilçesidir.

Maçka, Trabzon'a bağlı olup doğal güzellikleri ile ünlü bir ilçedir. Maçka, 17 km kadar güneyindeki Sümela Manastırı (Meryem ana) ile yıl boyunca yerli turistler kadar binlerce yabancı turisti de kendine çekmektedir. Maçka; doğal güzellikleri, Vazelon Manastırı, Kuştul Manastırı ve Sümela Manastırı ile turizm gelirleri bakımından önem arz etmektedir.

Maçka tüm yıl boyunca ziyaret edildiğinden dolayı bölgede çok fazla konaklama oteli vardır. Bu oteller yemyeşil doğanın kucağında ve tüm yıl açık olup hizmet vermektedir. Trabzon Maçka otelleri kategorisinde butik oteller, apart oteller, kent oteli, 5 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 3 yıldızlı oteller, tatil otelleri, tatil köyleri, kamping ve pansiyonlar bulunmaktadır. Trabzon Maçka otelleri, turistlik gezi ve kültür turu gezileri için gelenlerin oldukça rahat edebileceği bir konumda yer almaktadır.

Trabzon Maçka otelleri her mevsim gelen misafirlerini ağırlamaktadır. Özellikle yaz, sömestr ve bayram tatillerinde talep görmektedir. Dört mevsim görülen bu hareketlilikten dolayı tatil zamanlarında Trabzon Maçka otelleri kategorisinde yer alan otellerden birinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönünde olmaktadır.

Trabzon Maçka otelleri, otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, konumları ve özellikleri sayfada listelenmektedir. Sayfadaki bu listeden tüm Trabzon Maçka otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Trabzon Maçka otelleri ile iletişime geçerek de ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Tertemiz havası yemyeşil doğası ile Maçka yerli turistler kadar yabancı turistlerin de dikkatini çeken bir cazibe bölgesi olmaya devam ediyor.

Maçka, Trabzona'a bağlı bir beldedir. Maçka hem Trabzon'a gelen yerli ve yabancı turistler tarafından ziyaret edilmekte hem de kültür turları gelen tarafından. Karadeniz'in eşsiz güzellikteki doğasına sahip Maçka'ya yıl içerisinde binlerce turist gelmektedir. Gelenlerin ise konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde pek çok otel tüm yıl açık olup hizmet vermektedir.

Trabzon Maçka'da farklı kategorilerde birçok otel hizmet vermektedir. Trabzon Maçka'da yer alan otel türleri arasında butik oteller, apart oteller, kent oteli, yıldızlı oteller, tatil otelleri, tatil köyleri, kamping ve pansiyonlar listelenmektedir.

Trabzon Maçka otel fiyatları ise otelin bulunduğu kategoriye, konaklama yapan misafirine sunmuş olduğu hizmete ve sağladığı olanaklara göre farklılık arz etmektedir. Ayrıca Trabzon Maçka otel fiyatları tesislerin bulunduğu konuma göre de farklı fiyat seçeneklerine sahiptir.

Trabzon Maçka otel fiyatları üzerinde konaklama yapılacak olan mevsiminde etki olmaktadır. Özellikle yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustosta tatilin de başlamasının etkisiyle Trabzon Maçka otel fiyatları üzerinde kış aylarına oranla belli bir oranda artış görülmektedir. Bayram tatillerinde ve sömestr tatillerinde de Trabzon Maçka otel fiyatları artmaktadır. Bu sebeple konaklama yapacağınız otele erken rezervasyon yaptırmanız durumunda fırsatlardan da faydalanma imkanınız olabilir.

Trabzon Maçka otel fiyatları, otelleri, otellerin fotoğrafları ile konumları ve ayrıntılı özellikler bu sayfada listelenmektedir. Bu listeden beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz otele ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın